تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 171

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی پرتغال | A Selecção das Quinas

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

بازی خوب بود ولی حالت حمله حمله رو نداشت که اونم به نظرم بیشتر تو نیمه اول قابل قبول بودحیف از اون توپ هایی که خورد به تیرک مخصوصا اون اولی حیف من از بازی راضی هستم با این که باختیم !فقط من تو دفاع یه مشکل حاد می بینم خیلی !!!و اینکه رونالدو چرا پاس هاشو آروم و به سرعت میده این باعث میشه اصلا بازیکنی که توپ رو میگیره زود خودشو تسلیم کنه !!! ولی در کل خوب بود به امید صعود و قهرمانی تیممون !!!! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض .ما قهرمانیم.

اگه پرتغال یکی مثل اوزیل رئال مادرید رو داشت و بازتر بازی میکرد معلوم بود نتیجه چی میشد و المان با اختلاف می باخت !فعلا این المانی که ما دیدیم قدرت اول که چه عرض کنم قدرت دهم جهان هم نبود !
    حالا چرا اینقدر عصبانی هستی؟
    مشکل اوزیل بود؟
    ببین شما فوتبال آلمان رو درک نکردی!فوتبال آلمان متکی به هیچ بازیکنی نیست!حتی اوزیل...اگه به عنوان مثال اوزیل،شواینی،خدیرا همین الان از یورو کنار بزارن مطمئن باش جانشین هاشون حی وحاضر آمادن که توی ترکیب قرار بگیرن.
    قدرت دهم؟
    خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

حالا چرا اینقدر عصبانی هستی؟مشکل اوزیل بود؟ببین شما فوتبال آلمان رو درک نکردی!فوتبال آلمان متکی به هیچ بازیکنی نیست!حتی اوزیل...اگه به عنوان مثال اوزیل،شواینی،خدیرا همین الان از یورو کنار بزارن مطمئن باش جانشین هاشون حی وحاضر آمادن که توی ترکیب قرار بگیرن.قدرت دهم؟خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟
    خب شما هم فوتبال دیروز رو درک نکردی ! که ۲ تا تیر دروازه و بدشانسی باعث شد که این المان پر ادعا از پرتغال ببره!
    مشکل اوزیل نبود عزیزم
    مشکل نبود بازیکنان شبیه اوزیل تو پرتغال هست که باعث میشه تیم با این همه ستاره نتیجه نگیره
    Last edited by AMIR-AIRGUNNER; 10-06-2012 at 10:42.

4. 2 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

خب شما هم فوتبال دیروز رو درک نکردی ! که ۲ تا تیر دروازه و بدشانسی باعث شد که این المان پر ادعا از پرتغال ببره!
    مشکل اوزیل نبود عزیزم
    مشکل نبود بازیکنان شبیه اوزیل تو پرتغال هست که باعث میشه تیم با این همه ستاره نتیجه نگیره
    ضربه په په روقبول دارم.باید گل میشد.
    اما ضربه دومی رو نه!اون بالای تیر افقی خورد.
    درمورد داشتن مهرهایی شبیه اوزیل باید بگم پرتغال دیشب به ترس خودش باخت وبس.شده بود بازی آلمان-اسپانیا که آلمان بیش از حد به تیم مقابل میدون داده بود!
    پرتغال ممکن بود دیشب بازی رو ببره اما نه با اون سبک بازی!
    مطمئن باش اگه توپ په په گل میشد آلمان پرتغال که سهله،اروپا رو به آتیش میکشید!شوخی کردم.اما امید جبران زیاد داشتن.
    پ ن:پرتغال شانس صعود داره و هرچیزی ممکنه اتفاق بیوفته.گروه مرگه وهزار داستان پنهان.

6. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خب شکست از قدرت دهم چه مزه ای داره؟
    یادتون نره قبل بازی از تیم "بزرگتون" چه انتظاری داشتید
    همتون تو فکرتون میگفتید خب گومز هتریک کنه یا پودولسکی؟
    ولی وقتی وارد زمین شدید فهمیدید که از این خبرا نیست
    اگه اون سانتر به مدافع‌های ما نمی‌خورد
    و اون گل کاملا اتفاقی به ثمر نمی‌رسید
    چی داشتی الان بگی یوسف جون! :دي

8. این کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

یادتون نره قبل بازی از تیم "بزرگتون" چه انتظاری داشتید
    همتون تو فکرتون میگفتید خب گومز هتریک کنه یا پودولسکی؟
    ولی وقتی وارد زمین شدید فهمیدید که از این خبرا نیست
    اگه اون سانتر به مدافع‌های ما نمی‌خورد
    و اون گل کاملا اتفاقی به ثمر نمی‌رسید
    چی داشتی الان بگی یوسف جون! :دي
    فدات شم علی جون.
    خب الان که 3تا اگر دادی من هم 3تا اگر میگم...
    اگر پرتغال 11نفره دفاع نمیکرد...
    اگر پرتغال بجای زدن پای بازیکنامون فوتبال طبیعیشون روبازی میکردن...
    اگر بچه هامون کمی دقت بیشتر میکردن...
    الان شما چی داشتی بگی علی جون.
    کلا بحث ما فعلا بی مورد وناصحیحه.
    پ ن:من دوست ندارم از زاویه کسی که برده و میخواد فخر بفروشه به ماجرا نگاه کنم.امیدوارم کسی دلخور نشده باشه.

10. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

پرتغال دیروز عالی بازی کرد.....
    و به خوبی تونسته بود هافبک های آلمان ها رو از کار بندازه
    و آلمان فقط روی یک تک موقعیت بازی رو برد
    و به قول تیتر امروز روزنامه گل ژرمن شانس
    و اگر آلمان بخواد این مدلی بازی کنه
    اگر شانس رو کنار بزاریم تو اولین مرحله حذفی حذف میشه......
    و ما هنوز هم میتونیم با برد دانمارک و یه تساوی برابر هلند و یا بردش صعود کنیم....
    .

12. 4 کاربر از M3HRD@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فدات شم علی جون.
    خب الان که 3تا اگر دادی من هم 3تا اگر میگم...
    اگر پرتغال 11نفره دفاع نمیکرد...
    اگر پرتغال بجای زدن پای بازیکنامون فوتبال طبیعیشون روبازی میکردن...
    اگر بچه هامون کمی دقت بیشتر میکردن...
    الان شما چی داشتی بگی علی جون.
    کلا بحث ما فعلا بی مورد وناصحیحه.
    پ ن:من دوست ندارم از زاویه کسی که برده و میخواد فخر بفروشه به ماجرا نگاه کنم.امیدوارم کسی دلخور نشده باشه.
    پرتغال 11 نفره دفاع میکرد؟عجب

14. 3 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

برادرا تاپیک کاملا خوابیده‌ها
    2نفر بیایید جمع شید یه نظری تحلیلی چیزی بزارید
    من میگم امشب دانمارکو با شوتای سهمگین رونالدو لوله میکنیم! :دي

16. 2 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض ناني: هرکسي رفتار خودش را دارد!

ورزش۳: ناني، يکي از ستاره هاي شاغل درليگ برتر و يکي ازبازيکنان ثابت تيم باشگاهي اش است. او در تيم ملي پرتغال زيرسايه کريس رونالدو قرار دارد واز همين رو بار مسئوليت زيادي روي دوش او قرار داده نمي شود و البته اين برروي ميزان مشارکت او در بازي هم تاثيرمي گذارد. پرتغال عموما از جناحي که کريس رونالدو و فابيو کوئنترائو در آن شرکت دارند حمله مي کند و اين باعث شده تا زياد برروي بازي ناني حساب ويژه اي بازنشود. البته ستاره يونايتداز اين بابت راضي نيست و درجريان بازي پرتغال مقابل آلمان نارضايتي اش را از اينکه زياد درجريان بازي قرار نمي گيرد ابراز کرد. چرا که به ندرت توپ به او مي رسيد . با اين وجود عملکرد و رفتارهاي ناني نسبت به اين ماجرا کاملا صحيح بود. اکنون او در آستانه ديدار بعدي تيمش در گروه بي يورو2012 مقابل دانمارک گفته: «قطعا دوست دارم که توپ هاي بيشتري بگيرم. درنيمه اول بازي با آلمان بازيکنان حريف، در جناح چپ فضاي بيشتري دراختيار ما قرار مي دادند و بيشتر از آن جناح بازي کرديم ولي در نيمه دوم من هم توانستم بيشتر بازي کنم و فضاهاي بيشتري در سمت خودم داشته باشم. اين خيلي به بازيها بستگي دارد.» يکي ديگر از مسائلي که در پايان اين ديدار، پرتغالي ها را به شدت عصباني کرده بود، کريس رونالدو بود که بالافاصله بعد از به صدا درآمدن سوت پاياني بازي،به داخل رختکن رفت و از هواداران پرتغالي تشکر نکرد. ناني دراين ميان سعي کرد تا اندکي جو متشنج و ناراحت را آرام کرده و گفت: «اين طبيعي است ،چون بازي تمام شده بود و معمولا با اتمام بازي ما به رختکن مي رويم.هرکسي واکنش و رفتار خاص خودش را دارد ؛ رونالدو در آن لحظه به اين نياز داشت که به رختکن برود. همه ما در آن لحظه در زمين نبوديم و من در زمين بازي ماندم؛چون معمولا کسي من را صدا مي زند..بازيکنان ديگري هم درداخل زمين مانده بودند.هيچ مشکلي دراين باره نيست؛ روز گذشته رونالدو بدون هيچ مشکلي به هواداران امضا مي داد. اين شرايط بازي هستند؛ همين و بس.» اين درحالي است که سلسائو اين روزها خودش را براي مصاف با دانمارک آماده مي کند و ناني درمورد خطر بازي تهاجمي حريف هشدار داد. ناني دراين باره ادامه داد: «ما اطمينان داريم که مي توانيم به پيروزي برسيم. بايد خيلي حمله کنيم ولي هميشه بايد مراقب و محتاط باشيم؛ چون دانمارک حالا ديگر نشان داده که مي تواند به ما آسيب برساند و تيم باکيفيتي است. ما نمي توانيم بي خيال باشيم؛ دانمارک مقابل هلند نشان داد که توانايي اش را دارد.» بخش عمده اي از توقعات پرتغالي ها به ساقهاي کريس رونالدو بسته شده. هرچند که ناني ترجيح مي دهد تا برروي بازي گروهي تيمش تکيه کند و با صحبتهاي لوئيس فيگو که گفته بود که بايد توپهاي بيشتري را به کريس رونالدو رساند، موافق نيست. ناني دراين باره گفت: «ما يازده نفري بازي مي کنيم و فقط بحث ناني و کريستيانو رونالدو نيست.هربازيکني مي تواند گل بزند. بايد به عنوان يک تيم، بازي گروهي خوبي داشته باشيم.» او در مورد احتمال بازي کردن او در پشت سرمهاجمان گفت:«من دوست دارم که در زمين حرکت کنم و به تيم درهرجايي که نياز دارد، کمک برسانم. به عنوان بازيکن شماره 10 حس خوبي دارم؛ چون مي توانم به هم تيمي هايم پاس گل بدهم و انسجام تيم حريف را برهم بزنم.البته همه چيز در دستان مربي تيم است.»
    Last edited by Alinho; 13-06-2012 at 14:03.

18. 2 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •