تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 79

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی فرانسه | خروسهای آبی

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض تاپیک اختصاصی تیم ملی فرانسه | خروسهای آبی

ALLEZ LA FRANCE

سرمربی
    لوران بلان

کاپیتان
    هوگو لوریس

لباس ورزشی دوم .................................................. ..................................لباس ورزشی اول

تیم دعوت شده به یورو 2012

افتخارات
    قهرمانی جام جهانی: 1998
    قهرمانی یورو: 1984 و 2000
    قهرمانی جام کنفدراسیونها: 2001 و 2003

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==================================================

مرحله ی گروهی

Last edited by m2stech; 07-06-2012 at 06:29.

2. 10 کاربر از m2stech بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه مانی 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیلی دور از تو ...

پيش فرض

سلام
    به به به به
    من عاشق فرانسه هستم و تشکر میکنم ازشما به خاطر این تاپیک.

4. این کاربر از مانی 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون به خاطر تاپیک
    فرانسه خیلی تیم خوبی داره امسال
    امیدوارم قهرامان بشه

6. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب منم تاپیک فرانسه رو زده بودم که به خاطر تکراری بودن حذف شد!
    تشکر میکنم از این دوست عزیز که زحمت رو کشید خب باید بگم تیم فرانسه نسبت به دوره قبلی خیلی بهتر شده و لورن بلان واقعا تیم خوبی رو روانه مسابقات کرده درست برعکس دومنک که وحشتناک ترین ترکیب ممکن رو برای مسابقات یورو 2008 فرستاد و همه طرفداران رو نا امید کرد!
    این تیم دو شب پیش تو یه دیدار دوستان تونست تیم استونی رو چهار بر صفر شکست بده و به نظر میرسه بازیکن ها کاملا هماهنگ هستن و امیدوارم از این گروه که گروه سختی هم هست بتونن صعود کنن!

اینم اضافه کنم از بین بازیکنان دعوت شده مسن ترین بازیکن رویلیه با 32 سال سن و جوان ترین بازیکن امویلا با 21 سال سن هست و میشه گفت کلا تیم فرانسه خیلی هم تیم جوونی نیست!
    امیدوارم حداقل دیگه این تیم رو تو نیمه نهایی ببینیم!

8. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

اگه اشتباه نکنم این اولین جامی است که دیگه مربی قیلی ( دمونک ) دیگه نیست.
    فقط میدونم خیلی آدم خودخواهی بود و اینکه سالهای قبلی فرانسه جالب کار نمیکرد به خاطر او بود.
    مثل دعوت نکردن از بازیکن های خوب فرانسه مثل آنلکا و رابرت پیرس و .... دیگه به خاطر لج و لجبازی.
    ولی امیدوارم امسال بدون اون فراسنه مقدر ظاهر بشه و بره واسه قهرمانی.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه اشتباه نکنم این اولین جامی است که دیگه مربی قیلی ( دمونک ) دیگه نیست.
    فقط میدونم خیلی آدم خودخواهی بود و اینکه سالهای قبلی فرانسه جالب کار نمیکرد به خاطر او بود.
    مثل دعوت نکردن از بازیکن های خوب فرانسه مثل آنلکا و رابرت پیرس و .... دیگه به خاطر لج و لجبازی.
    ولی امیدوارم امسال بدون اون فراسنه مقدر ظاهر بشه و بره واسه قهرمانی.
    ریموند دومنک یکی از وحشتناک ترین مربی هایی بود که در تمام عمرم دیدم یه مربی خرافاتی که اصلا زد تیم فرانسه رو نابود کرد!
    واقعا برای دوره قبلی چه بازیکن هایی رو که دعوت نکرد مثل فلامینی و چندتای دیگه که تو اوج دوران بازیگری شون بودن شاید خیلی ها بگن خب فرانسه رو به فینال جام جهانی 2006 رسوند اما هممون میدونیم که بیشتر به خاطر حضور زیدان و چندتای دیگه بود نه دانش این مربی!

چقدر خوشحالم از اینکه دومنک دیگه سرمربی فرانسه نیست هر چند که خیلی زودتر از اینا باید اخراجش میکردن!

11. 3 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

فهرست نهایی نفرات برگزیده تیم فوتبال فرانسه توسط فدراسیون فوتبال این کشور منتشر شد.

لورن بلان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه اسامی نفراتی که با خود به یورو 2012 خواهد برد را اعلام کرد

فرانسه با دو بار قهرمانی در جام ملت‌های اروپا، در بین چهار تیم پرافتخار اروپا قرار دارد. در سال ۱۹۸۴ که میزبان بازی‌ها بودند به لطف گل‌هایی که میشل پلاتینی به ثمر رساند، بدون شکست و تساوی به فینال رسیدند و در فینال با دو گلی که به اسپانیا زدند، به بزرگترین دستاورد جهانی خود دست یافتند.

در سال ۲۰۰۰ تقریبا با همان ترکیبی که در جام جهانی قهرمان شدند به جام ملت‌ها رفتند و در فینال پس از تساوی یک بر یک با ایتالیا در وقت قانونی، در وقت اضافی با گل طلایی دیوید تره‌زه‌گه به دومین قهرمانی خود رسیدند.

فرانسه با حساب دوره آینده، تنها کشوری است که سه‌بار میزبانی بازی‌ها را بر عهده داشته است.

تیم ملی فرانسه در یورو 2012 که به طور مشترک در کشورهای لهستان و اوکراین برگزار می‌شود، در گروه «D» با تیم‌های اوکراین، سوئد و انگلستان مسابقه خواهد داد.

اسامی بازیکنان تیم ملی فرانسه:
    دروازه‌بانان: هوگو لوریس (لیون)، استیو مانداندا (مارسی)، چدریک کاراسو (بوردو)
    مدافعان: گائل کلیشی (منچسترسیتی)، متیو دبوچی (لیل)، پاتریس اورا (منچستریونایتد)، لورن کاشلنی (آرسنال)، فیلیپ مکسز (میلان)، عادل رامی (والنسیا)، آنتونی رویلره (لیون)
    هافبک‌ها: حاتم بن عرفا (نیوکسل یونایتد)، یوهان کابایه (نیوکسل یونایتد)،‌ آلو دیارا (مارسی)، یان ام‌ ویلا (رن)، ماروین مارتین (سوشو)، فلورنت مالودا (چلسی)، بلاسه ماتوئیدی (پاری سن ژرمن)، سمیر نصری (منچسترسیتی)، فرانک ریبری (بایرن مونیخ)
    مهاجمان: کریم بنزما (رئال مادرید)، اولیویر ژیرو (مون پلیه)، ژرمی منز (پاری سن ژرمن)، متیو والبوئنا (مارسی)

13. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

تیم جوون و خوبی دارند امسال ...

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

محتوای مخفی: کاریکاتور روز: بلان چگونه از کارهایش استفاده می کند؟ 

فرانسه روی نوار پیروزی است اما آیا این نتیج در یورو هم ادامه پیدا خواهد کرد؟

سایت گل- تیم ملی فرانسه دیدارهای دوستانه اش پیش از رقابت های یورو 2012 را با پیروزی 4-0 مقابل استونی به پایان رساند و اکنون باید خود را برای اولین دیدار مقابل انگلیس آماده کنند.

خروس ها دیدارهای دوستانه شان را اصلا خوب شروع نکردند. دریافت دو گل در نیمه اول دیدار مقابل ایسلند، شروع ضعیفی برای شاگردان بلان بود اما آنها در نیمه دوم توسط متیو دبوشی، فرانک ریبری و عادل رامی به گل رسیدند و در نهایت 3-2 پیروز شدند.

بازی بعدی مقابل صربستان بود. دیداری که با گل های ریبری و مالودا به سود فرانسه به پایان رسید.

ریبری در دیدار مقابل استونی هم یک گل زد تا با دو گل کریم بنزما و تک گل جرمی منز، شاگردان بلان به یک پیروزی پر گل دست پیدا کنند.

باید دید آیا فرانسه می تواند با عبور از انگلیس، سوئد و اوکراین، خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کند؟

محتوای مخفی: لوران بلان:از نظر دفاعی اندکی نگرانم؛ امیدوارم مقابل انگلیس به آمادگی برسیم 

ریبری و بنزما در دیدار دوستانه فرانسه مقابل استونی خوش درخشیدند ولی مربی خروسها بیشتر نگران امور تدافعی تیمش است

سایت گل- لوران بلان، سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است که برد0-4 و قاطعانه تیمش مقابل استونی، نتیجه خوبی بود ولی درعین حال نگران ضعف های تدافعی تیمش در آستانه آغاز رقابتهای یورو2012 و اولین مصاف خروسها با انگلیس در اولین دیدار است

در این دیدار دوستانه کریم بنزما، فرانک ریبری و ژرمی منس برای خروسها گلزنی کردند تا این تیم بتواند به برد قاطعانه ای مقابل استونی دست بیابد.

دراین میان لوران بلان معتقد است که این برد برای روحیه تیمش خیلی خوب بوده و از نگرانی هایش گفت.

مربی سابق بوردو وسرمربی کنونی تیم ملی فرانسه به تی اف 1 گفت:« همیشه برد،بهترین نتیجه است؛ حتی اگر در دیدارهای دوستانه و مقابل حریفانی مثل حریف 3 شنبه شب ما به دست بیاید. ولی سه شنبه شب، ما به اندازه بازی هایمان مقابل ایسلند و صربستان قوی نبودیم. مهم این بود که بازیکنان ما از نظر فردی ، اعتماد به نفس بیشتری به دست بیاورند ولی من شخصا فکر می کنم که عملکرد خط دفاع ما به اندازه کافی خوب نبود.»

سرمربی خروس ها ادامه داد:« ما در برخی صحنه ها به مشکل برخوردیم و در بین دو نیمه مجبور به اعمال تغییراتی شدیم. البته من نگران نیستم و فقط درمورد برخی مسائل، اطمینان ندارم. نمی خواهم اوضاع را پیچیده کنم و امیدوارم که برای اولین بازی مان در روز 11 ژوئن و مقابل انگلیس آماده باشیم.»

اولین بازی فرانسه درمرحله گروهی این رقابتها مقابل انگلیس خواهد بود و این تیم بعد از آن باید مقابل اوکراین و سوئد قرار بگیرد.

محتوای مخفی: مالودا: انگلیس چیزهای زیادی برای اثبات کردن دارد 

ستاره فرانسوی معتقد است که تیم روی هاجسون تهدید بزرگی به حساب می آید

سایت گل- فلوران مالودا، ستاره خط میانی تیم ملی فرانسه در صحبتهایی اعلام کرد که تیم کنونی انگلیس توانایی های زیادی برای اثبات کردن در رقابتهای یورو 2012 دارد.

این درحالی است که اولین بازی تیم ملی انگلیس در این رقابتها در روز 11 ژوئن و مقابل فرانسه خواهد بود. ستاره فرانسوی باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرده که نباید سه شیرها را دست کم گرفت:« بدون هیچ شکی انگلیس برای بازی 11 ژوئن آماده خواهد بود. بازیکنان زیادی در تیم انگلیس هستند که چیزهای زیادی برای اثبات کردن دارند. ما باید کاملا مراقب این تیم باشیم.»

مالودا ادامه داد:« در کل ، زمانی که یک تیم انگلیسی وارد یک تورنمنت می شود، به قصد قهرمانی دراین رقابتها شرکت می کند. از نظر روان شناسی، انگلیس از آن دسته تیمها نیست که پشت بهانه ها پنهان شود. زمانی که این بازیکنان برای انگلیس بازی می کنند، به ویژه در رویارویی با تیمی مثل فرانسه، در اوج خواهند بود. پس این بازی، بازی خیلی سختی خواهد بود.»

مالودای 31 ساله که درتیم باشگاهی اش به عنوان یک بازیکن جناحی به کار گرفته می شود، درادامه به این نکته اشاره کرد که بلان، سرمربی سه شیرها درابتدا قصد داشته تا اورا در خط میانی به کار بگیرد:« من نمی گویم که این پست را دوست دارم ولی با آن تطبیق پیدا خواهم کرد. بازیکن میانی، پست ایده آل من نیست ولی من دراین پست بازی کرده ام.»

او ادامه داد:« خیلی مهم است که ما بازیکنان تجربیاتمان را با هم به اشتراک بگذاریم؛ به ویژه وقتی مشغول آماده سازی برای بازیها هستیم. فکر می کنم که من شخصا آماده این تورنمنت هستم و کاملا روی هدفم تمرکز کرده ام.»

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •