تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 79 از 79

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی فرانسه | خروسهای آبی

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خدا رو شکر من که همون لحظه اول دیدم داره با جانب داری گزارش میکنه صدا رو قطع کردم وگرنه تا آخر بازی سکته میزدم فکر کنم .

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

زیدان کجایی که یادت بخیر
    یه تنه تیم میبرد جلو بازیکن نیستن اینا این کریم بنزما هیچی حالیش نیست فقط ریبری خوب بازی میکنه و با تعصب بقیه تعطیل
    این مزدک هم ولش با جو گیره دفعه اولش نیست
    درسته فرانسه حذف شد ولی خدا رو شکر طرفدار حزب باد نیستیم اکثر مردم تو هر جامی میبینن هر کی بهتره سریع تیمشون عوض میکنن طرفدار اون میشن ولی من از همون جام جهانی 98 طرفدار فرانسه بودم و خواهم ماند

3. 5 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه iw8u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    توي هارد کامپیوتر،نزني فرمت كني

پيش فرض

اگه میدونستم سمیر نسری بیرونه،پیش بینی میکردم که خروس ها ده تا تخم بذارن.خنده دار تر از لوران بلان،دلبوسکست با این ترکیب من دراووردیش.ببین دوتا مربی ترسو چه طور بازی مهیج فرانسه اسپانیا رو خراب کرد!!!!!!!!!!!!!

5. 2 کاربر از iw8u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

اهههههههههههه!!

اینم از این!! نتونستیم جلوی برنامه هاشون زو بگیریم همین! فقط کافی بود نقطه ضعف اسپانیایی ها رو پیدا میکردن

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

من فکر میکنم از اول لوران ترکیب رو تدافعی و با کمی ترس چیداول بازی هم مشخص بود که فرانسوی ها از پاس کاری های اسپانیایی ها ترسیدنمثلا آخرای بازی خیلی شدید زیر پای اسپانیایی ها میرفتنکلا فرانسه دفاع و هافبک خوبی نداره

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دومنک: بازیکنان فرانسه فقط تا نوک دماغ شان را می بینند

خروس ها با شکست 2-0 مقابل اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012، از این رقابت ها حذف شدند

سایت گل- ریموند دومنک، سرمربی سابق تیم ملی فرانسه، با انتقاد از بازیکنان فعلی تیم ملی این کشور، مشکل اصلی این تیم را نداشتن اتحاد دانست.

خروس ها با شکست 2-0 مقابل اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012، از این رقابت ها حذف شدند و دومنک که بین سال های 2004 تا 2010 هدایت تیم ملی فرانسه را برعهده داشت، معتقد است خودخواهی و عدم ارتباط مناسب بین بازیکنان دلیل این ناکامی بوده است.

او در ستونش در نشریه اوئست فرانس گفت:" این نسل نشان داد که تا چه اندازه می تواند ضعیف باشد. مهمترین مشکل آنها این است که نمی توانند بیش از نوک دماغ شان را ببینند. سمیر نصری سمبل این جمع است. ریبری نیز رفتار بیمارگونه ای دارد.

در تیم فرانسه، بنزما تنها بود. او نمی توانست در خط حمله بماند. او می خواست نقش ناجی را بازی کند. اما این یک ماموریت غیرممکن برای او بود.

تعویضی های تیم هم یک گروه فراماسون بودند. آنها به جای اینکه تیم را تقویت کنند، آن را خراب کردند. منز می تواند یک کمپانی تخریب راه بیندازد.

ما باید فلسفه آموزشی مان در ورزش را تغییر بدهیم و اتحاد را در راس تمرینات بازیکنان حرفه ای آینده قرار دهیم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

By Behnam Jafarzadeh

2012/6/25

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سایت گل- ریموند دومنک، سرمربی سابق تیم ملی فرانسه، با انتقاد از بازیکنان فعلی تیم ملی این کشور، مشکل اصلی این تیم را نداشتن اتحاد دانست.
    ببین کی اومده این حرف رو داره میزنه!

ای خدا خود این دومنک با اون عقاید خرافاتی خودش چنان بلایی سر فرانسه آورد که اون اتفاقات رو مطمئنا تو تاریخ مینویسن! واقعا بازیکن هایی رو به تیم ملی دعوت نمیکرد که تو بهترین دوران بازیگریشون بودن مثل فلامینی که سال 2008 جزء بهترین هافبک های دفاعی دنیا بود به جاش بازیکن هایی رو دعوت کرد که اصلا شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی نبودن مثل سیدنی گوو

مثلا تیم فرانسه تو جام جهانی 2010 خیلی اتحاد داشت که این حرف ها رو میزنه! ای کاش یه نفر بیاد این حرف ها رو بزنه که حداقل دو قرون دانش فوتبالی داشته باشه نه این...

به نظر من لورن بلان مربی خوبیه و بعد از دوران وحشتناک دومنک خیلی خوب تونسته تیم رو جمع کنه حالا اینکه جلوی اسپانیا نتیجه نگرفته دلیل نمیشه که کل عملکردش بره زیر سوال همین فرانسه تا قبل از بازی با سوئد چندین بازی بود که نباخته بود و به نظر من برکنار کردن بلان تو این وضعیت کاملا اشتباهه!

11. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ریبری نیز رفتار بیمارگونه ای دارد.
    به بیماری خودش نمیرسه

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

دوستان نصری چکار کرده مگه ؟

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •