تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 77 از 77

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي تيم ملي هلند | لاله هاي نارنجی

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

انشااله سال آتی ....

2. 2 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام دوستان ...

در شبي كه صعود تيم هلند دست خودش بود و ميتونست با برد 2-0 يا نتيجه اي مشابه صعود كنه اما اين اتفاق نيوفتاد.

اين جام با همه ي بدي هاش تموم شد ... ولي منم با نظر دوستان موافقم ... هلند اصلا و ابدا شايسته ي صعود به دور بعد نبودش.

تو تاپيك هاي ديگه دوستان از تيم يونامن انتقاد ميكنن كه اين تيم دفاع اتوبوسي داره ! كه به نظرم اين حرف درست نيست. اين تيم در دفاع يك " تيم " هست و خيلي هماهنگ هستن. چيزي كه هلند اصلا اينجوري نيستش. همين تيم يونان در خط دفاع بازيكن هاي خيلي خوبي رو داره ... سوكراتيس بازيكني كه سابقه ي بازي در ميلان رو داره. مدافع تيم شالكه و ...

ولي هلند متاسفانه در برهه اي قرار داره كه اصلا حتي يك مدافع شايسته ي پوشيدن پيراهن تيم ملي رو هم نداره. يا اگه داره اون ها رو دعوت تكرده كه هرچند تعدادشون خيلي زياد نيستن. Emanuelson بازيكن تيم ميلان ... هرچند پست اصليش هافبك چپ و هاقبك مياني هستش اما سابقه ي بازي در دفاع چپ رو هم داره و فكر ميكنم گزينه ي مناسبتري بود نسبت به Willems كسي كه تازه فصل قبل اولين فصلي بوده كه خودش رو در ليگ هلند نشون داده.

يه حقيقت تلخ ديگه اينه كه گفتم هلندي ها اصلا " تيم " نبودن توي اين جام ... من به شما قول ميدم ... هلند اگه تو ساده ترين گروه اين دوره يعني گروه 1 هم قرار ميگرفت باز با 3 شكست حذف ميشد.
    اون ها در حمله كردن هم اصلا خوب و هماهنگ نبودن ... هونتلار ! يه بازيكني كه گل هاي زيادي هميشه زده... اما تو اين جام من فكر كنم كلا فقط 5-6 تا پاس درست داده و اين تنها كار مثبتش تو 3 بازي بودش. و آقاي رابين فنپرسي كه همه ميگفتن شبحي از فنپرسي آرسنال بودش ... اسنايدر ... روبن ... فندر فارت و ...

عدم هماهنگي و نا آماده بودن ... و اسرار ورزيدن آقاي Van Marwijk به استفادهاز تاتكتيك هايي كه قبل جام هم جواب نداده باعث رقم خوردم اين نتايج ضعيف شده. قبل از جام هلند فقط در برابر ايرلند شمالي پيروز شده ( در بازي هاي تداركاتي ) و حتي با اين سيستم از بلغارستان هم باخته. و اينجا به نظرم بايد ايشون يه تغيير تاكتيكي رو انجام ميدادش.

لزومي نداره شما بياي و بخواي از همهي ستاره ها استفاده كني ... اون هم گاها در جايي كه خوب نيستن.

ميشد سيستم 3-3-4 رو اسفاده كردش با بازيكن هايي كه در اون محل ها و پست ها خوب هستن مثل Narsingh و ...

و ديگه اينكه اسراري هم داشتن كه نه از Wilfred Buma و نه از يه بازيكن هايي مثل Krul / Luuk De Jong / Strootman و ... استفاده كردن. فكر ميكنم حداقل در بازي سوم و در شرايطي كه باي و عملكد سايرين رو در 2 بازي اول ديده بودن ميشد از اين مهره ها هم استفاده كرد.

در هر حال اين عماول همه و همه دست به دست هم داد تا يكي از ضعيفترين هلند تاريخ رو داشته باشيم كه به طور مختصر اين ها هستن :‌

1 _ نداشتن مهره ها يلازم در دفاع

2_ بن بست تاكتيكي سرمربي

3_ عدم هماهنگي تيم و بازيكن ها

4_ اسفاده نكردن و دعوت نشدن از چند بازيكن

موفق باشيد دوستان ... اميدواريم به آينده و جام هاي بعدي. بايد اميد داشته باشيم به ظهور 3-4 مدافع خوب در تيم ملي.

4. 5 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض مارويک‌:‌ مسئوليت ناکامي هلند را مي‌پذيرم!

ورزش۳: به نقل از ز.د.اف، فان‌مارويک پس از باخت 2 بر يک از پرتغال و حذف از يورو 2012 اظهار داشت: متاسفانه باختيم و من مسئوليت اين شکست را مي پذيرم. در کل شرايط لازم آمادگي را نداشتيم تا از موقعيت‌هاي خود به خوبي استفاده کنيم. اين مربي در دو بازي قبلي مقابل دانمارک (يک برصفر ) و مقابل آلمان (2 بر يک ) بازنده شد و هيچ امتيازي در کارنامه نداشت. مسئول فني 60 ساله که دو سال قبل براي نارنجي‌پوشان عنوان نايب قهرماني را به ارمغان آورد، ادامه داد: از موقعيت‌هاي که بدست آورديم خوب بهره نگرفتيم، در مقابل به حريف فرصت‌هاي گل راحتي داديم. در کل مرتکب اشتباه‌هاي بيشماري شديم. البته اين اشتباهات را تنها بازيکنان مرتکب نشدند بلکه من نيز اشتباه داشتم. وي در مورد وضعيت همکاري‌اش پس از حذف از يورو اظهار داشت: در شرايط کنوني قادر به پاسخ به اين سئوال نيستم.اجازه دهيد بعد در اين باره حرف بزنيم. در پيکار انجام شده کريستيانو رونالدو، کاپيتان پرتغال در دقايق 28 و 74 گلزني کرد. در حاليکه تک گل تيم حريف توسط رافائل فان درفارت در دقيقه 11 زده شد. پرتغالي‌ها در مرحله يک چهارم نهايي روز جمعه با جمهوري چک ديدار خواهند کرد.

6. این کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

به نظرم یکی دیگه از دلائلی که باعث بوجود اومد جو دشمنی و نبود جو رفاقت در درون تیم هلند بود تعدد ستاره های بلامنازع در کلاس بالا بود.
    شما مثلا با همین پرتغال که هلند باش بازی کرد مقایسه کنید همه شون که ستاره شناخته شده نیستند تک و توک ستاره های کلاس بالا هستند و بقیه هیچ ادعایی ندارند
    ولی همین امر باعث ایجاد حس دوستی تو تیم پرتغاله.ت
    ولی تو تیم هلند به قول فردوسی پور همه ادعاشون میشه که باید تو ترکیب اصلی باشن و 90 دقیقه بازی کنند.

8. 3 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کرویف: عملکرد ستاره ها موجب ضربه خوردن هلند شد

تیم برت فن مارویک با سه شکست پیاپی مقابل دانمارک، آلمان و پرتغال، از دور رقابت ها حذف شدند و کرویف انگشت اتهام را به سوی ستاره های تیم گرفت.

سایت گل- یوهان کرویف، اسطوره فوتبال هلند، معتقد است دلیل اصلی ناکامی نارنجی ها در رقابت های یورو 2012 به دلیل نمایش ناامید کننده ستاره های این تیم بوده است.

تیم برت فن مارویک با سه شکست پیاپی مقابل دانمارک، آلمان و پرتغال، از دور رقابت ها حذف شدند و کرویف انگشت اتهام را به سوی ستاره های تیم گرفت.

او در گفتگو با نشریه د تلگراف گفت:" حذف هلند به دلیل ساختار ضعیف بازی آنها بود؛ آنها حتی نمی توانستند پاس های ساده را به هم بدهند.

بسیاری از بازیکنان نتوانستند در رقابت های یورو 2012 بازی همیشگی شان را ارائه دهند؛ من به ویژه در مورد ستاره های تیم صحبت می کنم.

اگر عملکرد تیم در خط میانی خوب نباشد، بقیه تیم هم دچار مشکل می شود. نایجل دی یونگ، مارک فن بومل و وسلی اسنایدر در خط میانی به میدان رفتند و همگی آنها وقتی توپ را از دست می دادند، رو به عقب حرکت می کردند.

این باعث ضربه خوردن به تیم شد زیرا وقتی تیم حریف صاحب توپ می شد، کمی طول می کشید تا ساختار تیمی آنها شکل بگیرد."

دیدار رسمی بعدی هلند در مقدماتی جام جهانی 2014 مقابل ترکیه خواهد بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

By Behnam Jafarzadeh

2012/6/19

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه birang1357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یه هلندی همیشه یه هلندی میمونه و با تیمش زندگی میکنه.من از سال1988 که 10 ساله بودم طرفدار هلند شدم و هنوز که هنوزه طرفدارشم ولی فوتباله دیگه کاریش نمیشه کرد
    همتون رو دوست دارم
    امیدوارم جام جهانی جبران کنه

12. 2 کاربر از birang1357 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من وقتی 4 ساله بودم هلندی شدم...و بهتره بگم به خاطر هلند بود که فوتبالی شدم...
    هلندی هستیم...هلندی میمونیم...
    به امید بازگشت به روزای رویایی...!!!!

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •