تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 77

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي تيم ملي هلند | لاله هاي نارنجی

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

فن پرسي مهاجم خوبيه ولي دوستان راجع بهش كم لطفي ميكنن.....بذاريد يه موقعيت گيرش بياد راجع بهش قضاوت كنيد...

2. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

فن پرسي مهاجم خوبيه ولي دوستان راجع بهش كم لطفي ميكنن.....بذاريد يه موقعيت گيرش بياد راجع بهش قضاوت كنيد...
    سلام ...

من بارها گفتم. بازم ميگم " بازيكن خوب " تعريفش اينه كه وقتي تيم شما بهت احتياج داره شما خوب بازي كني و مفيد باشي. تو بازي قبل وقتي هلند 1-0 عقب بودش 2-3 موقعيت خوب رو اين آقا تبديل به گل نكرد ... در نتيجه ايشون عملكردش ضعيف بوده. نه تو اين جام ! ايشون تو جام جهاني هم هيچ ! حركت مثبتي نداشته واسه هلند.

+

آقاي Sneijder رو من ديدم دوستان گفتن كه خوب نبوده. نميدونم اين بازيكن ديگه بايد چه كار ميكرد ... 3 تا موقعيت تك به تك رو براي شماره هاي 16 و 9 ! ساخت اما اين 2 تا آقاي گل !! قدر ندونستند.

حرفايي هم كه من ميزنم به عنوان يك هلندي خيلي متعصب بخونيد ... شبي كه هلند باخت فوق العاده عصباني و ناراحت بودم ... كارد بهم ميزدي خونم درنميومد !

بعدشم من كه مشكل شخصي با شماره هاي 16 و 9 ! ندارم دوستان ... اگه خوب بودن من حتما تعريف ميكردم. ولي جدا افتضاح بودن و هلاند بخاطر اشتباهات اين 2 بازيكن و گلرش باخت.

من همه رو دوست دارم ... حتي يه بازيكن گمنامي مثل آقاي Luuk De Jong كه چقدر دوست داشتم سرمربي هلند بهش اعتماد ميكردش و بازيش ميداد. مطمئنا از شماره هاي 9 و 16 انگيزه ي بيشتري داره. اونا اصلا براشون مهم نيست تيم مملكتشون 1-0 عقبه و انگار دارن تمرين ميكنن !!

+

در مورد بازي امشب ... آلماني ها خيلي كري ميخونن ... منظورم شبكه ي ZDF هستش : دی . تو تبليغاتشون هميشه هلندي ها رو بازنده نشون دادن.

من پيش بيني نميتونم بكنم ... هلند مثل يه هندونه ي در بسته ميمونه ... مثلا بازي قبل اگه موقعيت هاي هلند گل ميشد چه بسا به جاي نتيجه ي 1-0 ... هلند ميتونست 3-1 پيروز باشه. ولي ديديد كه موقعيت ها گل نشد.

از صميم قبل آرزو ميكنم تيمي كه تو دنياي فوتبال از همه ي تيم ها بيشتر بهش علاقه دارم امشب برابر آلمان پيروز باشه. هلند اگه 2 تا دفاع وسط مثل Agger و Kajer بازيكن هاي دانمارك داشت قطعا قهرمان اين دوره ميشد.

موفق باشيد

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

از طرفداران صبور و دوستداران فوتبال زیبای هلند چیز دیگه ای انتظار میره!
    درسته در بازی قبل مهاجم های هلند به خصوص فن پرسی بازی خوبی نداشتن اما این تخریب دوستان رو اصلا درک نمی کنم.
    هنوز فرصت زیادی باقی مونده. من که شدیدا به صعود هلند امیدوارم.

به امید درخشش هلندی ها در بازی امشب

5. 2 کاربر از cescjoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تقریبا همه چیز تموم شدش.
    شاید جام جهانی با یک مربی دیگه یک تیم صمیمیتر.
    شایدم یک معجزه صعود به دور بعد

7. این کاربر از steps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال FC.Barcelona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

این چه بازی بود دیشب کردند

9. 3 کاربر از FC.Barcelona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

من وقتي حرف ميزنم ميگن تو داري "‌تخريب " ميكني ! / گفتن " حقيقت " هيچ تخريبي نيستش !

نيمه ي اول همين آقاي شماره ي 16 ! كه هي ازش تعريف ميكنن ! 2 تا موقعيت تك به تك رو يكي رو با پاي راست زد بيرون ! يكي ديگه هم كه فن بومل براش پاس داد رو انداخت تو دستاي نوير!!

اون يه گلي هم كه زد خيلي هنر كرد ! از 6 تا موقعيت 100 درصد گل تو اين جام 1 گل زده ! / اگه اين آدم يكم تعصب داشت هم ميتونست هلند دانمارك رو ببره و هم ميشد با آلمان مساوي كنيم ! تازه اگه اون 2 تا توپ رو گل زده بود ماجرا يه جور ديگه ميشد.

+

كاش حداقل تو بازي بعد يه بازيكناي جووني مثل Strootman / Krul و Luuk De Jong رو بازي بده.

اين گلر هلند هم آخرشه !! به هيچ توپي نه نميگه ! هوملز دفاع وسط آلمان با پاي چپ شوت زده اين گلره دفع !!! ميكنه.

شماره ي 9 هم كه ديگه 100 رحمت به همون 16 !! يكي از يكي بدتر هستن اين 2 تا. اين شماره ي 9 اصلا حال راه رفتن نداشت چه برسه فوتبال بازي كردن.

+

در مورد شماره ي 16 !! فكر ميكنم براش اصلا مهم نبوده كه داره براي تيم ملي بازي ميكنه ! مثلا نشسته بوده خونه ! زنگ زدن بهش كه فلاني بيا دور هم داريم ميريم فوتبال اگه حالشون داري پاشو بيا !

يك ذره تعصب و غيرت نداره اين بشر ! همه كاراش از روي رفع تكليفه ! فقط بلده واسه پول بازي كنه !

+

آخرين مساله اينكه دفاع هلند + دروازبانشون توي اين 24-25 سال ... يعني از سال 1988 ضعيف ترين حالت ممكن بوده.

تو اين سالا هميشه هلند دفاع هاي خوبي داشته مثل رونالد كومان / رايكارد / ياپ استام / فرانك ديبوئر / ميشل رايزيگر / اوير / و آخري اون ها جيو فنبرونكهورس بودش كه خداحافظي كردش.

دفاع هاي هلند ضعيف ترين مدافعين يورو هستند. گلرشونم كه ديديد بودن و نبودنش توي گل تاثيري نداره.

+

در مورد بازي پرتغال ... اون ها از لحاظ مدافعين و مهاجمين خيلي بهتر از هلند هستند ... حداقل يه Postiga رو دارن كه بلده گل بزنه !!

اين جام تموم شد

موفق باشيد

11. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

دوست عزیز شما چی گیری دادی ون پرسی و هونتلار. شما به من بگو کلا دیشب کی خوب بازی کرد که اینام بخوان خوب بازی کنن؟

حالا باز خوبه ون پرسی یه گل خودش برا خودش ساخت خودشم زد وگرنه اون موقع معلوم نبود چی میشد.
    روبن دیشب چی کار کرد؟ اشنایدر هم که نیمه اول تا تونست توپ لو داد. از اون طرف آفلایی که خوب بازی میکرد رو میکشیه بیرون ولی هنوز اون روبن تو بازیه.

دفاع که سوراختر از سوراخ. دروازه داغون. خط هافبک نا هماهنگ. خط حمله بی جون.
    بعد همه اینارو تو این 2تا بازی شما ول کردی چسبیدی به ون پرسی و هونتلار.

این تیم هلند (حتی نمیشه بهشون گفت تیم) انقدر ناهماهنگ و مضخرف و بی انگیزه بازی میکنن که حقش بود از این جام حذف شه.

روبن که کلا پاس نمیده. ون پرسی و هونتلار با هم مشکل دارن. اشنایدر با کویت مشکل داره و ... (دیگه چی میشه گفت)

من وقتي حرف ميزنم ميگن تو داري "‌تخريب " ميكني ! / گفتن " حقيقت " هيچ تخريبي نيستش !
    آره گفتن حقیقت تخریب نیست. ولی اینکه بیاین کل باخت رو بندازین گردن یه بازیکن (با اون بازی ای که دیشب هلند کرد) این میشه تخریب.

دیشب هلند افتضـــــــــــــــــــــ ــاح بازی کرد. به شخصه حاضرم هلند حذف شه ولی با این سبک بازی قهرمان نشه. هلند یعنی بازیه زیبا و من هیچ زیبایی ای تو 2 تا بازی این تیم هلند ندیدیم.

--------------------------

نمیدونم چرا ولی از وقتی ون مارویک اومده دیگه از بازی های هلند لذت نمیبرم.

13. 3 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی یه تیم بیمار باشه دیگه نمیشه همه تقصیرها رو انداخت گردن یه بازیکن! فان پرسی یه گل زد اما بازم به نظر من اصلا در حد و اندازه های کاپیتان آرسنال نبود که بهترین بازیکن لیگ انگلیس شد! بقیه بازیکن ها هم کاملا بی انگیزه بودن این تیم هلند از دورن یه جورایی ایراد داره همونطور که فردوسی پور گفت اکثر بازیکن ها رابطه خوبی با همدیگه ندارن خب این خودش واقعا به تیم ضربه میزنه!
    به نظر من حذف شدن هلند از جام یه جورایی به نفع این تیم هم میشه چون ون مارویک که اخراج بشه میتونن مربی بیارن که این تیم هلند که به قول کارشناس ها ضد فوتبال بازی میکنن رو احیا کنه!

15. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

حیف شد......... واقعا انتظارشو نداشتم هلند حذف بشه......

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ضربه اصلی رو مقابل دانمارک خوردیم کاملا به روحیه تیم لطمه زده بود .ون پرسی اگه میتونست یکی از اون دو موقعیت رو تبدیل به گل کنه شاید الان نتیجه ابن نبود روبن دیروز به نظرم کمتر تک روی کرد و بالاخره چند تا پاس انداخت . فکر کنم اون ضربه به سرش باعث شده بود اینجوری غیر عادی باشه !صحنه تعویضش هم واقعا دیدنی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •