تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 77

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي تيم ملي هلند | لاله هاي نارنجی

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خیلی متاسفم شدم از این بابت که تیم با یه همچین خط حمله ی خوبی ، دفاعش آدم رو یاد دفاع ایران میندازه !!!! دقیقا وقتی ضد حمله شد یهو دفاع جمع شد و از هم پاشید !!!! واقعا حیف که تو ضربات اخر بد شانس بودیم و کم دقت ... البته داور هم که روز بسیار رویایی رو گذروند و اصلا نیازی به دکتر چشم نداشت !! به نظر من هلند باید برگرده به همون سیستم 4-4-3 و تیم ها رو به باد گل ببنده . اینجوری نمیشه D:ولی به نظر من کار سخت نشده ... مخصوصا بازی الان آلمان و پرتغال رو ببینید متوجه میشید. اگه این بازی مساوی بشه که بسیار به نفعمونه. این دوتا تیم هم معلومه آماده نیستند و حریف اونچنان سختی واسمون نمیشن. و حتما همین تیم ها مقابل دانمارک به مشکل میخورن مثل ما . دانمارک قوی نبود و لی حساب شده بازی کرد. نگران نباشید ، ما میریم بالا

2. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام ...حرفام رو كاملا تو تاپيك مرحله ي گروهي زدم ! براي آقايان Van Persie و Robben خيلي متاسفم.اين 2 تا بازيكن اصلا در حد نام تيم ملي نيستند و به نظرم تو جام جهاني هم هيچ !! حركت مثبتي نكردن.اون آقاي هانتلار هم كه بدتر از شماره ي 16 !!! بابا يه شوت زدن انقدر سخته؟! توپ به اون قشنگي رو اسنايدر فرستاده واسش !! رفته توپ رو داده به گلر مردك ! +گلر هلند هم كه ماشالا !! از چه زاويه اي گل ميخوره !!‌ اونم لايي !اول جام گفتم اگه دفاعمون خوب باشه يه اميدي هستش .با اين بازي اي كه من از گلر و اين هايتينگا ديدم ... هيچ اميدي نيست. جلو هم كه كلا تعطيل ! تعويض ها هم همه بد ! اين فندر فارت چي كار كرد بجز توپ لو دادن؟!+فقط آرزو دارم بازي Luuk de Jong رو ببينم تو اين مسابقات. هانتلار و فنپرسي كه 2 زار نميرزن !! موفق باشيد
    دوست من اینجور قضاوت نکن ... بازی روبن خیلی قشنگه و یه مشکل بزرگ واسه حریفامونه ... این بازی کن همه مدافع ها میدونن چجور حرکت میکنه ولی بازم جلوش کم میارن و شوتش رو میزنه. این بازی هم تلاشش رو کرد ولی مثل همیشه اخرای بازی خسته شد ... این دوتا مهاجم که شما میگید بدرد نمیخورن هر دوتاشون آقای گل شدن .یکی تو لیگ انگلیس یکی تو دوره مقدماتی جام ملتها ... اصلا این قضاوت رو نکن. من به هردوتاشون اعتقاد دارم. تو این بازی دفاع دانمارک و البته دروازبانشون خیلی خوب کار کردن.سر گل هم بیشتر دفاع مقصر بود

4. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بچه ها..
    واقعا متاسفم واسه این مدافعین...آخه مگه تو جام جهانی آفریقای جنوبی هم اینطوری بازی کردن؟؟این چی بود؟؟؟
    هیچ کدوم از مهاجمین دانمارک رو شرمنده نکردن مدافع...با گشاده رویی هر چه تمام ازشون پذیرایی میکردن و گذاشتن هر کاری که میخوان بکنن...
    این دروازبان ما با گلی که خورد داغ دل مارو تازه کرد و یادمون افتاد دوباره چه گوهر با ارزشی رو از دست دادیم...ادوین وندرسار عزیز...کجایی که همتات چه گلی مضحکی خورد!!!!
    نمیدونم برد آلمان و باخت پرتغال به نفح ماست یا به ضرر...فقط میدونم با این بازی که امروز نشون دادیم حتی سایه ای از تیم جام جهانی 2010 نیستیم!!!!
    حیف....!!!حیف...!!!

6. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

دوست من اینجور قضاوت نکن ... بازی روبن خیلی قشنگه و یه مشکل بزرگ واسه حریفامونه ... این بازی کن همه مدافع ها میدونن چجور حرکت میکنه ولی بازم جلوش کم میارن و شوتش رو میزنه. این بازی هم تلاشش رو کرد ولی مثل همیشه اخرای بازی خسته شد ... این دوتا مهاجم که شما میگید بدرد نمیخورن هر دوتاشون آقای گل شدن .یکی تو لیگ انگلیس یکی تو دوره مقدماتی جام ملتها ... اصلا این قضاوت رو نکن. من به هردوتاشون اعتقاد دارم. تو این بازی دفاع دانمارک و البته دروازبانشون خیلی خوب کار کردن.سر گل هم بیشتر دفاع مقصر بود
    آقا اصلا روبن 9999 نفر رو با هم دريبل كنه ... وقتي كارش 2 زار ارزش نداره به اين كه نميگن بازيكن خوب.

مگه اسنايدر نبود؟ چقدر اين بازيكن پاس خوب داد ... توپ رو درست انداخت جلوي پاي شماره 16 ! و 9 ! ... من واقعا در تعجبم اينا چجوري تو ليگ هاي انگليس و آلمان اون آمار رو دارن !

ديگه يه شوت زدن كه اين حرفا رو نداره ... اصلا لازم نبود شماره ي 9 تو اون صحنه كاري كنه ! توپ افتاد جلوي پاش ! شما هم شوت رو بزن بره ديگه ! مي خواد گلر رو هم دريبل كنه !

حالا همين صحنه شماره 16 !! ( اسمشم نمي خوام بيارم : دی ) توپ از دست دروازبان جدا شده ... بجاي اينكه با پاش يكم توپ رو از جلوي گلر و دستش بكشه كنار و بعد ضربه بزنه ... چون اگه بزنه معلومه كه داور به نفع گلر ميگيره !! همچين ميكوبه به توپ انگار جلوش خاليه ! فرصت اينكه توپ رو بياره كنار يا عقب رو داشت.

بازي ديشب اسنايدر فوق العاده عالي بود. دفاع ها هر 4 تاشون + گلر ضعيف بودن.

نايجل دي يانگ و ون بومل هم بد نبودن ... منتها مساله اينه كه توي حمله فقط همون 4 بازيكن حضور داشتن. ديگه اينا هيچ كمكي نميكردن.

8. این کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

این هلند کجا و هلند جام جهانی کجا
    اصلاً فکر نمی کردم اینطور بازی کنن اشنایدر که محو بود تقریباً اصلاً نمی دونم چرا اینقدر متمایل به کناره ها میشد نیمه دومم هم که روبن محو شد
    این همه بازیکن طراز اول داشته باشی و نتیجه نگیری!!!

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بازي خيلي بدي بود و حيف كه بازي اولمون با تيم دانمارك بود ... تيمي كه راحت قابل شكست دادن بود و اگه بازي دوم يا سومو باهاش بازي مي كرديم 100 درصد برنده بيرون ميرفتيم
    دفاع هلند كه هيچ جاي حرفي باقي نذاشته اگه بخوان اينجوري باشن جلوي پرتغال و المان ابكش ميشن
    اما خط هافبك كه به نظر من اصل ضعف اونجا بود ... خط هافبكي كه اصلا خوب نتونست نه تو دفاع درست عمل كنه نه تو حمله به خصوص تو حمله كه خيلي با مهاجمين فاصلشون زياد بود
    وقتي تيم باخته اونم تيمي به قدرت هلند ادم فكر ميكنه يه بازي هج.مي . كاملا يك طرفه رو بايد ببينه در صورتي كه به دليل ضعف خط هافبك تيم كه اصلا هماهنگ نبودن و منظم حمله نميكردن و خوب جلو نميومدن اكثر حملات تيم به راحتي خنثي ميشد
    متاسفانه بد شانسي هم هميشه يار هلند هست و هيچ دوره اي نبوده هلند كمي شانس داشته باشه
    اميدوارم دانمارك با اين روحيه اي كه گرفته بازي با پرتغال و المان رو هم خوب بازي كنه و بتونه مساوي از المان بگيره

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

اميدوارم دانمارك با اين روحيه اي كه گرفته بازي با پرتغال و المان رو هم خوب بازي كنه و بتونه مساوي از المان بگيره
    کار کمی برای هلند سخت شد!
    اگه بازی بعدی آلمان با دانمارک داشت وهلند با پرتغال یه چیزی .آلمان با شکست احتمالی دانمارک و6امتیازی شدن مطمئنن به ستارهاش استراحت میداد و این کار رو برای هلند اسون میکرد!ولی واقعیت اینه که هلند و آلمان باید در بازی 2وم به مصاف هم برن.چه جنگیه این بازی...
    پ ن:تمام این این بازیها یه برنده داره وبس:اسپانیا

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

متاسفانه نیمه دوم بازی رو ندیدم ولی بر اساس گزارش رادیو انگار هلند همون بازی نیمه اول رو ادامه داده و دانمارک هم با یه دفاع متمرکز و پر تعداد جلوی حملات هلند رو گرفته .
    به نظر من که ون پرسی موقعیت گل حتمی براش ایجاد نشد که تقصیر رو گردنش انداخت
    روبن هم مثل همیشه !
    کلا با این بازیش فکر میکنه مثل مسی یا رونالدو و ... میشه در حالی که عملا از زمین تا اسمون با این بازیکنها تفاوت داره
    این حرکت ۲ -۳ دریبل و بعد حرکت در عرض و شوت با پای چپش (که توپ حتی نزدیک دروازه هم نمیرسه )
    دیگه واقعا تکراری و زننده شده . هم باعث از دست رفتن موقعیتها میشه و هم به روحیه تیم لطمه میزنه . امیدوارم سر عقل بیاد و یکمی هم پاس بده .
    کار برای صعود سخت شده ولی ناممکن نیست و باید مقابل المان پیروز بشیم

13. 2 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

شاید نتیجه ای بود که کسی فکرشو نمیکرد.
    نیمه اول رو دیدم فقط. تو همون نیمه اول هلند کلا زیاد خوب بازی نکرد. انگاری تیم هنوز خوب هماهنگ نشده.

کلا تو این یه نیمه که من دیدم موقعیت آنچنانی ایجاد نشد. بین بازیکنا بهترین آفلای بود که با انرژی و روحیه بیشتری بازی میکرد.

15. 2 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

آقا اصلا روبن 9999 نفر رو با هم دريبل كنه ... وقتي كارش 2 زار ارزش نداره به اين كه نميگن بازيكن خوب.مگه اسنايدر نبود؟ چقدر اين بازيكن پاس خوب داد ... توپ رو درست انداخت جلوي پاي شماره 16 ! و 9 ! ... من واقعا در تعجبم اينا چجوري تو ليگ هاي انگليس و آلمان اون آمار رو دارن ! ديگه يه شوت زدن كه اين حرفا رو نداره ... اصلا لازم نبود شماره ي 9 تو اون صحنه كاري كنه ! توپ افتاد جلوي پاش ! شما هم شوت رو بزن بره ديگه ! مي خواد گلر رو هم دريبل كنه !حالا همين صحنه شماره 16 !! ( اسمشم نمي خوام بيارم : دی ) توپ از دست دروازبان جدا شده ... بجاي اينكه با پاش يكم توپ رو از جلوي گلر و دستش بكشه كنار و بعد ضربه بزنه ... چون اگه بزنه معلومه كه داور به نفع گلر ميگيره !! همچين ميكوبه به توپ انگار جلوش خاليه ! فرصت اينكه توپ رو بياره كنار يا عقب رو داشت.بازي ديشب اسنايدر فوق العاده عالي بود. دفاع ها هر 4 تاشون + گلر ضعيف بودن.نايجل دي يانگ و ون بومل هم بد نبودن ... منتها مساله اينه كه توي حمله فقط همون 4 بازيكن حضور داشتن. ديگه اينا هيچ كمكي نميكردن.
    عزیز من وقتی روبن شوت میزنه به این زیبایی میخوره به تیرک بازم تقصیر روبنه ؟ یه جوری تحلیل میکنی انگار همه چی آرومه !! معلومه که نیست.وقتی هلند گل خورد بازیکنا شدیدا تحت فشار قرار گرفتن . در این شرایط بازیکن باید تو یه میلی ثانیه فکر کنه تصمیم بگیره . معلومه اشتباهاتش میره بالا. هلند تا قبل اینکه گل بخوره و حتی بعد گل خوردنش طوفانی بازی کرد. بسیاری از صحنه ها یا دروازبان خوب کار کرد یا شانس باهاشون بود.اواخر اشتباهات رفت بالا اونم بخاطر فشار بازی. مسی هم جام جهانی قبل خوب بازی نکرد، نمیتونید بگید بازیکن خیلی بدیه !!!

17. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •