تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 77

نام تاپيک: تاپيك اختصاصي تيم ملي هلند | لاله هاي نارنجی

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزيز.

خوشحالم كه باز داريم كم كم جمع ميشيم.

+

اولي همه ي عزيزان از يورو 2008 صحبت كردن. واقعا بدون هيچ تعصبي بگم اون سال ما بهترين بازي ها رو ميكرديم. اصلا باورم نميشد كه هلند به اون قشنگي داشت فوتبال بازي ميكردش. اما نميدونم چطور يهو جلوي روسيه تيم وا داد ! انگار قواي بدنيشون تحليل رفته بودش. ولي اون سال فكر ميكردم قهرمان بشيم كه متاسفانه خورديم به روسيه و گاس هيدينك ! حيف شدش.

+

خبری از بازیکن محبوم یعنی رافائل واندر وارت ندارم...کسی میدونه فصل رو چه جور پشت سر گذاشت؟؟اصلا به تیم ملی دعوت کرده برت وان ماریک اونو؟؟اگه کرده شانسی داره برای حضور در ترکیب اصلی؟؟؟
    دعوت كه شده ... يه مدت فصل قبل فقط مصدوم بودش. اما به احتمال زياد تو تركيب اصلي بازي ميكنه. با روبن و فنپرسي و اسنايدر 4 بازيكن هجومي هلند خواهند بودش. اميدوارم روي اوج باشه و بتونه به حمله كمك كنه.

2. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

4. 2 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خب امسال دیگه نوبت ماست!
    فکر می کنم خیلی بیشتر از دو جام قبلی آماده و با تجربه تر هستیم.
    هر چند که باز نگرانی همیشگی یعنی دفاع وسط وجود داره.
    امیدوارم اینبار روبن حسرت قهرمانی رو برامون به همراه نیاره.

به امید قهرمانی هلند و آقای گلی این چهره

6. 3 کاربر از cescjoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام ...

يه چيزي كه ديروز متوجه شدم اينه كه هلند " بهترين خط حمله ي تاريخ يورو" رو داره ...

هلند تو اين 8 دوره كه حضور داشته تونسته 55 گل بزنه. البته آلمان هم 55 گل زده ولي از اونجايي كه هلند بازي هاي كمتري رو نسبت به آلمان داشته در نتيجه هلند عنوان بهترين خط حمله اين رقابتها رو داره.

8. 2 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رابین فان پرسی : قهرمانی 1988 الهام بخش ماست!

رابین ونپرسی معتقد است قهرمانی هلند در سال 1988 در یورو ، الهام بخش آنها در این رقابت هاست.

یم با استعداد هلند متشکل از مارکو فان باستن، رود گولیت و فرانک ریکارد توانستند 24 سال قبل یورو 1988 را از آن خود کنند.

رابین ونپرسی معتقد است تیم کنونی هلند برای اینکه بتواند پتانسیل واقعی خود را در این رقابت ها نشان دهد، باید از این تیم الگو برداری کند.

" به توانایی هایمان اطمینان دارم. همانطور که می شناسید ما بازیکنان با استعداد جوانی مانند جینی وینالدوم، جرمین لنز و لوک دی یانگ را داریم بنابراین آینده درخشانی در این تورنومنت پیش روی ماست.

ما همیشه می توانیم از موفقیت سال 1988 الهام بگیریم. تیمی که در آن سال قهرمان اروپا شد، همیشه تیمی بوده است که از آن الگو میگیرم و امیدوارم ما هم به همان موفقیت دست پیدا کنیم.

امسال مدعیان زیادی برای این تورنومنت وجود دارد و ما هم یکی از آن ها هستیم اما نباید تیمی را دست کم بگیریم.

همه بازیکنان در کمپ هلند متمرکز هستند و می خواهند قهرمان شوند. جو اینجا خوب است. مانند یک خانواده است و امید های زیادی وجود دارد که ما می توانیم خوب بازی کنیم.

شکی نیست که گروه چالش بر انگیزی داریم اما فکر نمی کنم شما بتوانید حریف آسانی در این رقابت ها پیدا کنید. همه تیم ها نقاط قوت و ضعف خود را دارند و آلمان، دانمارک و پرتغال هم مشمول این قضیه هستند. "

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب تیم ملی هلند اولین بازی خودش رو به طرز ناباورانه ای واگذار کرد تا عملا شانسش برای صعود کمتر بشه!
    تیم دانمارک به نوعی ضعیف ترین تیم این گروه بود اما دیدیم که با یه فوتبال حساب شده و تاخیری تونست هلندی رو شکست بده که به نوعی مدعی بود! من هنوز یه سری چیزها رو نفهمیدم اینکه چرا بازیکن های هلند اصلا به بازی سرعت نمیدادن در حالیکه از حریف خودشون عقب بودن مهاجم های این تیم از جمله فان پرسی هم خیلی بد بازی کردن و هونتلار هم وقتی اومد به بازی یه موقعیت تک به تک رو از داست داد!

یکی از بازیکن های ضعیف هلند هم آرین روبن بود که به قول فردوسی پور تا مجبور نشه پاس نمیده بازیش منو یاد بازی فینال لیگ قهرمانان انداخت که چقدر موقعیت خراب کرد این مربی هلند هم که ترکیب 1-3-2-4رو انتخاب کرده بود که یه مقدار عجیب بود به نظر من چون وقتی اسم هلند به وسط میاد آدم انتظار یه ترکیب هجومی داره مثل 3-3-4

کلا تو این لحظات از باخت هلند شوکه شدم و چیز زیادی نمیتونم بگم!

12. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

به عنوان یه اسپانیایی البته نباید از دو پنالتی که داور نگرفت برای هلند چشم پوشی کرد!(من به نظرم افلای خیلی خوب کار کرد)

14. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض

باب بی خیال ...
    این چه بازی بود کردن ...
    مثل ماست دانمارکیها رد میشدن !!
    گند زدن به همه پیش بینی ها !!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کار هلند بسیار بسیار سخت شد.. بسیار سخت!
    حالا برای اینکه صعودشون با هزار اما و اگر نباشه باید دو بازی بعدی رو ببرن، که قطعا بازیهای بسیار سختی خواهند بود. این نتیجه این گروه رو به برزخ برد!
    +

افلای در این بازی 97 پاس صحیح داشت و فقط یک پاس اشتباه. اشنایدر هم در قلب همه حرکات هلند بود و چه پاس های عمقی عالی ای می داد که همه خراب کردن و واقعا یه بازی با کلاس در هافبک رو به نمایش گذاشت.. به جز این دو بقیه هلند خوب نبودن.

17. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام ...

حرفام رو كاملا تو تاپيك مرحله ي گروهي زدم !

براي آقايان Van Persie و Robben خيلي متاسفم.

اين 2 تا بازيكن اصلا در حد نام تيم ملي نيستند و به نظرم تو جام جهاني هم هيچ !! حركت مثبتي نكردن.

اون آقاي هانتلار هم كه بدتر از شماره ي 16 !!! بابا يه شوت زدن انقدر سخته؟! توپ به اون قشنگي رو اسنايدر فرستاده واسش !! رفته توپ رو داده به گلر مردك !

+

گلر هلند هم كه ماشالا !! از چه زاويه اي گل ميخوره !!‌ اونم لايي !

اول جام گفتم اگه دفاعمون خوب باشه يه اميدي هستش .

با اين بازي اي كه من از گلر و اين هايتينگا ديدم ... هيچ اميدي نيست. جلو هم كه كلا تعطيل ! تعويض ها هم همه بد ! اين فندر فارت چي كار كرد بجز توپ لو دادن؟!

+

فقط آرزو دارم بازي Luuk de Jong رو ببينم تو اين مسابقات. هانتلار و فنپرسي كه 2 زار نميرزن !!

موفق باشيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •