تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 17 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 166

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلستان | Three Lions

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا بازیکنای فعلی انگلیس عالی بودن
    اگه بازیکنایی که جام رو از دست دادن رو در نظر نگیریم ترکیبمون اینجوری می تونست باشه:

هارت
    کول - تری - فردیناند - جانسن
    جرارد - پارکر
    یانگ ----- لمپارد ----- والکات
    رونی
    تیم دوم هم این بودش:

گرین
    باینس - کیهیل - لسکات - واکر
    میلنر- بری
    لنون ----- ویلشر ----- استوریج
    ولبک

با این حال باز یه سری بازیکن هم باقی می مونن به خصوص در خط حمله مثل کارول ، کراچ ، دفو
    یعنی حداقل دو تا تیم قوی داشتیم که هر کدوم از بازیکنای تیم دوم هم می تونستن جایگزین های خیلی مناسبی باشن و از این لحاظ خیالمون راحت بود
    ضمن اینکه به نظرم با ترکیب هایی شبیه این میشد به راحتی جزو دو تا تیم مدعی جام باشیم
    به خصوص از نبود 5 تا بازیکن تاثیرگذار واقعا ناراحتم یعنی لمپارد ، کیهیل ، ویلشر ، بری ، استوریج

ولی حالا هم یه سری بازیکن کلیدی داریم
    مثلا همین اسکات پارکر از نگاه نویسندگان انگلیس بهترین بازیکن این فصل لیگ برتر بودش که این عنوان کمی نیستش!
    یا مثلا بازیکنی مثل اشلی یانگ توی این فصل خیلی درخشیده و یکی از بهترین وینگرهای این فصل لیگ برتر بودش
    توی دروازه هم خوشبختانه یه دروازه بان خیلی عالی مثل جو هارت رو داریم که با دروازه بان های اخیر انگلیس خیلی فرق داره و حتی می تونه از اون دروازه بان که بعضی ها الکی اسم بهترین دورازه بان دنیا رو بهش میدن ، بهتر باشه... ( اسمشو دیگه خودتون حتما می دونید )
    یه سری بازیکن هم که همیشه جزو بهترین های دنیا بودن مثل رونی ، جرارد ، تری ، اشلی کول و ...
    با این وضع به نظرم واقعا فردوسی پور توی مصاحبه خودش با سایت گل به دور از واقعیت صحبت نکرد و میشه برخلاف پیش بینی ها یه دفعه انگلیس قهرمان بشه و این چیزی دور از دسترس نیست...
    +
    الان یه بحث هم در مورد ترکیبمون توی بازی اوله که با این اوضاعی که پیش اومده من این ترکیب رو مناسب می دونم:

هارت
    کول - جونز- لسکات - جانسن
    یانگ - جرارد - پارکر - والکات
    ولبک - کارول

متاسفانه رونی و تری توی بازی اول مقابل فرانسه نیستن و این کارو برامون سخت می کنه
    مهمترین بازی هم همین بازی با فرانسه ست که تیم واقعا قدرتمندیه
    از نظر نتایج اخیرش حساب کنیم هم میشه گفت بهترین تیم جامه و توی بازی های اخیرش تیم های درجه یک زیادی رو برده و رکورد 21 بازی بدون شکست رو داره
    کلا بازیکنای خوبی هم داره که می تونن بدرخشن و تیمیه که جزو مدعی ها هم می تونه باشه
    ولی به هر حال امیدوارم با این بازیکنایی که داریم قدم اول مقابل فرانسه رو محکم برداریم...

2. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دیگه به نظر من افسوس بازیکن هایی که نیستن رو نباید خورد... باید ببینیم کیا هستن و با اینها چه میشه کرد. ترکیب محتمل تیم همون 2-4-4 ای است که وحید گفت:

هارت
    کول - لسکات * - جونز (تری) - جانسون
    یانگ - جرارد - پارکر - والکات
    ولبک - کرول

(*) لسکات چپ پاست و سمت چپ دفاع بازی می کنه.

اگه هاجسون یکم از اون اسرار همیشگی اش به 2-4-4 دست برداره و یه ترکیب منطقی تر 1-3-2-4 انتخاب کنه میشه اینطور بازی کرد:

هارت
    کول - لسکات * - جونز - جانسون
    میلنر - پارکر
    یانگ - جرارد - والکات
    کرول

این ترکیب به جرارد آزادی عمل تهاجمی می ده که به نظر من در نهایت به نفع تیمه، موقع بازی تدافعی هم جرارد راحت می تونه برگرده به هافبک میانی و تیم بسته تر بازی کنه. به نظر من یک مساوی با فرانسه هم نتیجه بدی نیست... تیم کم کم باید در جام اوج بگیره که با اومدن رونی اینطور میشه.

پ.ن. طبق شناختی که از هاجسون دارم شک ندارم هاجسون در مراحل بعدی به دنبال بازی دادن به زوج تهاجمی رونی و کرول به هر قیمت ممکن خواهد بود.

4. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

پ.ن. طبق شناختی که از هاجسون دارم شک ندارم هاجسون در مراحل بعدی به دنبال بازی دادن به زوج تهاجمی رونی و کرول به هر قیمت ممکن خواهد بود.
    در صورتی که حداقل یک چهارم رو، برای خودمون متصور باشیم، به نظرم در بازی آخر گروهی و یک چهارم که رونی هست، زوجش با کارول اشتباه بزرگی هست... شناخت رونی و ولبک در یونایتد، هر مربی ای رو ترغیب می کنه که ازش استفاده کنه... حتی مربی ای یکی از برنامه هاش برای گلزنی، قدرت ضربه سر و قد بلند مهاجمینش حساب کنه... الان قدرت سر زنی دنی و وین واقعا در سطح بالایی هست، در کنارش ولبک فقط 6 سانت از کارول کوتاهتره، در عین حال قدرت پا به توپ ولبک یه نظرم به اندی می چربه. من فقط تو دو حالت کارول میتونه کنار وین باشه (با فرض فرمیشن 442) و اون اینه که:
    1- تو دو بازی ابتدایی کارول حضور داشته باشه و حضورش تاثیر گذار باشه
    2- در تمرینات، هاجسون چیزی رو از کارول دیده باشه که من نوعی بهش عالم نیستم.
    .
    راستی جریان دفو چی شد؟

6. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در صورتی که حداقل یک چهارم رو، برای خودمون متصور باشیم، به نظرم در بازی آخر گروهی و یک چهارم که رونی هست، زوجش با کارول اشتباه بزرگی هست... شناخت رونی و ولبک در یونایتد، هر مربی ای رو ترغیب می کنه که ازش استفاده کنه... حتی مربی ای یکی از برنامه هاش برای گلزنی، قدرت ضربه سر و قد بلند مهاجمینش حساب کنه... الان قدرت سر زنی دنی و وین واقعا در سطح بالایی هست، در کنارش ولبک فقط 6 سانت از کارول کوتاهتره، در عین حال قدرت پا به توپ ولبک یه نظرم به اندی می چربه. من فقط تو دو حالت کارول میتونه کنار وین باشه (با فرض فرمیشن 442) و اون اینه که:
    1- تو دو بازی ابتدایی کارول حضور داشته باشه و حضورش تاثیر گذار باشه
    2- در تمرینات، هاجسون چیزی رو از کارول دیده باشه که من نوعی بهش عالم نیستم.
    .
    راستی جریان دفو چی شد؟
    مسئله اصلی اینه که 2-4-4 ای که هاجسون بازی می کنه زمین تا آسمون با مثلا 2-4-4 فرگوسن تفاوت داره. هاجسون همیشه دو مهاجم کلاسیک رو کنار هم بازی می ده و تیم رو مجبور می کنه مستقیم بازی کنن.. یادم نمیره یک نیم فصل در لیورپول رائول میرلز رو می برد وینگر راست و یووانویچ رو می برد وینگر چپ، یعنی 2-4-4 با دو وینگر غیر تخصصی، که بتونه تورس و انگوگ رو با هم بازی بده و هر دوشون رو همینطوری نابود کرد!

من حتی در اون دو حالت باز هم کرول و رونی رو با هم تو ترکیب نمی گذارم! حضور فیزیکی کرول در محوطه خیلی خوبه ولی قطعا رونی و کرول برای بازی با هم ساخته نشدن.. وقتی رونی برگرده همون زوج ولبک/رونی یا 1-3-2-4 با رونی در نوک خیلی منطقی تره، و کرول هم نقش Impact Player رو در نیمه دوم داشته باشه مثل بازی لیورپول چلسی که یکدفعه از این رو به اون رو شد. ولی من این هاجسون رو می شناسم

8. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه هاجسون یکم از اون اسرار همیشگی اش به 2-4-4 دست برداره و یه ترکیب منطقی تر 1-3-2-4 انتخاب کنه میشه اینطور بازی کرد:

هارت
    کول - لسکات * - جونز - جانسون
    میلنر - پارکر
    یانگ - جرارد - والکات
    کرول

این ترکیب به جرارد آزادی عمل تهاجمی می ده که به نظر من در نهایت به نفع تیمه، موقع بازی تدافعی هم جرارد راحت می تونه برگرده به هافبک میانی و تیم بسته تر بازی کنه. به نظر من یک مساوی با فرانسه هم نتیجه بدی نیست... تیم کم کم باید در جام اوج بگیره که با اومدن رونی اینطور میشه.
    این ترکیب هم خوبه مخصوصا همون آزادی عمل جرارد که اشاره کردی. کلا جرارد وقتی به عنوان هافبک نفوذی باشه می تونه بیشتر تاثیرگذار باشه و با اینکه هم از لحاظ هجومی خوبه هم دفاعی ولی خب خصوصیات هجومی اون بیشتره. یه جورایی شاید بتونه کارایی لمپارد رو داشته باشه...
    ولی در مورد گذاشتن میلنر توی هافبک دفاعی این بازیکن قابلیت بازی در این پست رو داره و اتفاقا خیلی هم خوب بازی می کنه ولی ظاهرا هاجسون بیشتر اعتقاد به این داره که از میلنر توی هافبک راست استفاده کنه. حداقل توی دو بازی اخیر انگلیس که میلنر توی این پست بازی کرده. جالبه ترکیب هافبک ها هم معمولا اینجوری بوده:

پارکر -- جرارد
    داونینگ / والکات -- یانگ -- میلنر

یعنی کلا یانگ رو وسط می ذاره و یه جورایی به عنوان مهاجم دوم بازی می کنه. در حالی که کلا این بازیکن گوشه بازی می کنه...
    حالا فقط خدا کنه که دیگه با همچین ترکیبی بازی نکنیم که مثلا داونینگ و میلنر گوشه ها باشن و کارول هم مهاجم نوک که در اون صورت ممکنه اصلا این سانتر از کناره ها جواب نده و ترکیب به کل اشتباه باشه!

راستی جریان دفو چی شد؟
    براساس خبرها به محل هتل تیم برگشته و توی تمرینات هم باید شرکت کنه
    ولی فکر نکنم دیگه روحیه بالایی داشته باشه و از اون بهتره استفاده نشه
    چه خوب بود که جای اون بازیکن بسیار خوبی مثل استوریج به تیم اضافه میشد...

10. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این ترکیب هم خوبه مخصوصا همون آزادی عمل جرارد که اشاره کردی. کلا جرارد وقتی به عنوان هافبک نفوذی باشه می تونه بیشتر تاثیرگذار باشه و با اینکه هم از لحاظ هجومی خوبه هم دفاعی ولی خب خصوصیات هجومی اون بیشتره. یه جورایی شاید بتونه کارایی لمپارد رو داشته باشه...
    ولی در مورد گذاشتن میلنر توی هافبک دفاعی این بازیکن قابلیت بازی در این پست رو داره و اتفاقا خیلی هم خوب بازی می کنه ولی ظاهرا هاجسون بیشتر اعتقاد به این داره که از میلنر توی هافبک راست استفاده کنه. حداقل توی دو بازی اخیر انگلیس که میلنر توی این پست بازی کرده. جالبه ترکیب هافبک ها هم معمولا اینجوری بوده:

پارکر -- جرارد
    داونینگ / والکات -- یانگ -- میلنر

یعنی کلا یانگ رو وسط می ذاره و یه جورایی به عنوان مهاجم دوم بازی می کنه. در حالی که کلا این بازیکن گوشه بازی می کنه...
    حالا فقط خدا کنه که دیگه با همچین ترکیبی بازی نکنیم که مثلا داونینگ و میلنر گوشه ها باشن و کارول هم مهاجم نوک که در اون صورت ممکنه اصلا این سانتر از کناره ها جواب نده و ترکیب به کل اشتباه باشه!
    این دقیقا خوراک هاجسونه من بعید نمی دونم از داونینگ استفاده کنه. یانگ هم قطعا قابلیت بازی کردن در مرکز رو داره فکر کنم تو منچستر هم گاهی وقتی بازی می کرد. دو روز دیگه می فهمیم چی به چیه.

محتوای مخفی: بازیکن های نیامده 

براساس خبرها به محل هتل تیم برگشته و توی تمرینات هم باید شرکت کنه
    ولی فکر نکنم دیگه روحیه بالایی داشته باشه و از اون بهتره استفاده نشه
    چه خوب بود که جای اون بازیکن بسیار خوبی مثل استوریج به تیم اضافه میشد...
    بازیکن انتخاب کردن هاجسونه دیگه... من حتی فکر می کنم به جای هندرسون می شد پل اسکولز رو آورد! وقتی بازیکن آماده است و خوب بازی می کنه 37 سالش باشه. قرار نبود که فیکس بازی کنه همون 20 دقیقه در بازی می تونست خیلی به درد تیم بخوره.

12. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره امروز نوبت انگلیسه، هرچند زیاد امیدی ندارم بهش ولی خب از ایتالیا هم انتظاری نمیرفت ولی دیروز خیلی بهتر از اون چیزی که فکر میکردم بازی کرد.
    تیم خیلی بازیکن مصدوم داره و شاید به همین دلیل وقت برای بازی منطقی کم باشه و احتمالا سیستم هاجسون همون 2-4-4 میشه ولی من آخرش نفهمیدم رو چه جسابی بازیکن انتخاب کرد...

14. 3 کاربر از LeBron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

مثل این که همه ی بازیکن ها اماده هستند و حان تری هم رسیده و ولبک هم احتمال خیلی بالا بازی میکنه.

16. 2 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. 5 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

جالبه که هاجسون چمبو رو فیکس گذاشته. فکر میکردم بازی کنه ولی نه از اول. فکر میکردم شاید نیمه دوم به جای ولکات بیاد تو.
    این الان ترکیب رسمیه با حدس تاک اسپورته؟
    امیدوارم خوب بازی کنه.

بهترین خبر فکر کنم برگشت تری بود.

20. 4 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •