تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 166

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلستان | Three Lions

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کیون:از بابت تری می ترسم!

فرم ضعیف او و کمبود بازی می تواند او را آسیب پذیر کند

در هفته ای هستیم که جشن های سالگرد سلطنتی برگزار می گردد و سخت است در این ایام حس میهن پرستی نداشته باشیم. فلذا قضیه ریو فردیناند در این ایام بزرگتر نشان داده می شود.
    حضور در تیم ملی یک افتخار است و فردیناند از این که توضیخ درستی به او داده نشد آزرده خاطر است. من احساس می کنم او هنوز چیزی برای عرضه کردن در تیم ملی دارد. او در اکثر بازی های این فصل به میدان رفت و تجربه ی زیادی دارد که موجب برتری یک تیم می شود.
    از طرفی غیبت فردیناند با فرم جان تری توأم شده است که مرا نگران می کند. او از آخرین روز فصل تا کنون تنها 70 دقیقه بازی کرده است و در بازی مقابل لیورپول نیز فرم ضعیفی داشت.
    تری گفته است که آرزو می کرد تورنمنت پس از اتمام فصل شروع شود زیرا او در آن موقع آماده تر بود. او اکنون زمانی را از دست داده است و هوشیاری خود را از دست داده است که مسأله اصلی همین است. او می بایست از نظر ذهنی بسیار قوی باشد. خوشبختانه این یکی از بهترین سرمایه های اوست.
    آخرین بازی تری با تیم ملی انگلیس در یک تورنمنت شکست 4-1 مقابل آلمان در جام جهانی 2010 بود بنابراین او می خواهد این شرمندگی را پاک کند.
    فابیو کاپلو از تری حمایت کرد تا این که در نهایت خود او از تیم ملی رفت. اکنون روی هاجسون نیز پشت او ایستاده است و او را به فردیناند ترجیح داده است که این امر فشارها روی او زیاد می کند و جان تری احساس خواهد کرد که باید خود را نشان دهد.
    اگر مصدومیت همسترین جان تری او را در همین سطح نگه دارد من خیلی نگران نخواهم بود. فیل جاگیلکا و جولین لستکات هر دو در پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا در ماه نوامبر 90 دقیقه بازی کردند و توانایی های بیشتری از خود نشان دادند.
    بین جاگیلکا و تری از لحاظ تکنیکی تفاوت چندانی نیست اما کاپیتان چلسی تجربه ای دارد که او را در ترکیب اصلی تیم قرار خواهد داد. تجربه در تورنمنت های بزرگ حیای است. من به یاد می آورم که در یورو 92 من 25 ساله بودم و ما تنها یک بازیکن بالای 30 سال داشتیم که گری لینه کر بود. ما بی تجربه بودیم و من تأثیر آن را دیدم.
    با آسیب دیدگی گری کیهیل تری شاید در سمت راست دفاع میانی در کنار لسکات بازی کند چرا که مدافع منچسترسیتی چپ پا است. معمولاً تری در سمت چپ دفاع میانی کار می کند زیرا در آن جا راحت تر است. این موضوع می تواند موجب بروز اشکال در تصاحب توپ شود اما بدیهی است او باید خود را هماهنگ کند و مشکلی اینجاست که او زمانی برای این کار ندارد و در کنار هم باشگاهی خود اشلی کول نیز نخواهد بود. من در سمت راست در کنار تونی آدامز و سول کمپبل بازی می کردم اما وقتی در اورتون بودم در سمت چپ در کنار دیو واتسون بازی می کردم. اگر شما قابلیت تطبیق پذیری داشته باشد مشکلی نیست و نباید برای تری هم این امر مشکل ایجاد کند.
    جانشین شدن لسکات به جای کیهیل نگران کننده نیست. او تحرک مدافع چلسی را ندارد اما فصل خوبی را سپری کرده است و حرکات او نیز بهتر شده است. او در بسیاری از بازی های منچسترسیتی به میدان رفت و با جلو رفتن فصل بهتر شد.
    روبرتو مانچینی ممکن است یک مدافع مرکزی بخرد اما او به لسکات ایمان دارد و از مشوقان اصلی واست. او در هوا بسیار قوی و شجاع است. پاسکاری او بهتر شده است و قهرمانی در لیگ برتر اعتماد به نفس او را بالا برده است.
    یکی از مزیت های زوج لسکات و تری در روشی که هاجسون در تیمش پیاده کرده است این است که دو سال پیش خط دفاع کاملاً تنها بود اما اکنون هافبک ها به خط دفاعی بیشتر نزدیک هستند و این بدین معنی است که مدافعین در وظایف خود تنها نخواهند بود.
    اسکات پارکر، استیون جرارد و جیمز میلنر فاصله بین خط دفاع و خط میانی را پوشش خواهند داد و آن را فشرده خواهند کرد. خط میانی نظم ویژه ای دارد و مانند خط دفاع دوم عمل کند. این به تیم بسیار کمک می کند.

لینک خبر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

دوستان ميانگين سني تيم چنده؟
    به کمک کلکیولیتر ویندوز و ویکیپدیا 25 سال و خورده ای. نزدیک 26 سال./

4. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

اين ميانگين خوبه تيم زياد پير نيست. من فكر ميكردم بيشتر از اينا باشه. تو جام جهاني ميانگين بالاتر بود درسته؟

6. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شاید و به احتمال زیاد تیم نتیجه خوبی نگیره اما تورنمنت خوبیه برای بازیکنان جوان تیم برای کسب تجربه حضور در جام جهانی
    به نظر من این اتفاقات افتاده می تونه یک توفیق اجباری باشه بالاخره باید یک طوری این نسل جوان آزمایش قوی می شدند

8. 3 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

اين ميانگين خوبه تيم زياد پير نيست. من فكر ميكردم بيشتر از اينا باشه. تو جام جهاني ميانگين بالاتر بود درسته؟

اگر اشتباه نکنم 2 سال بیشتر از این بوده!حدودا 28 سال.

10. این کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نکته مثبت برای انگلیس اینه که هیچ کس از هواداران ازشون انتظار قهرمانی یا حتی خوب بازی کردن نداره.. برای همین استرسی بینشون وجود نداره برعکس جام جهانی. این می تونه کمک کنه.

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض تیم انگلستان

تیم انگلستان

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

15. این کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه manutd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

زنده باد ENGLAND

دوستان کدام کانال پخش کامل دارن + قبل و بعد بازی + تصاویر کامل از کلوپ های تماشاگرا آخه در جام جهانی 2006 من در آلمان کامل همچین صحنه هایی دیدم در یک کانال بود که اسمش یادم نمی یاد

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by manutd2009; 09-06-2012 at 02:09.

17. این کاربر از manutd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مربیان لیگ برتری به اسپانیا رای دادند!
    بیش از 70% مربیان لیگ برتری فکر می کنند اسپانیا قهرمان یورو 2012 خواهد شد

اکثریت مربیان لیگ برتری (73%) انتظار دارند انگلیس به یک چهارم نهایی برسد و بقیه فکر می کنند که تیم روی هاجسون تا نیمه نهایی پیش رود.
    جو هارت با 60% آرا به عنوان بازیکنی که بیشترین درخشش را در ترکیب تیم ملی انگلیس در یورو خواهد داشت انتخاب شده است و نفر بعدی استیون جرارد با 13% است.
    بنابر تحقیق بارکلیز حامی اصلی لیگ برتر و اتحادیه مربیان لیگ در حدود نیمی از مربیان وین رونی را به عنوان خرید رویایی خود در صورتی که پول مطرح نبود معرفی کرده اند (47%) و پس از وی رابین ون پرسی (20%) و وینسنت کمپانی که به عنوان بهترین بازیکن فصل از دید بارکلیز انتخاب شد با 13% آرا قرار دارند.
    آلن پاردو بهترین مربی فصل از دید بارکلیز، به عنوان بهترین متخصص در بازار نقل و انتقالات انتخاب شده است و 33% خرید پاپیس سیسه را به عنوان بهترین خرید فصل معرفی کرده اند. دمبا با هم تیمی وی و سرخیو آگئرو با 20% در رتبه س بعدی هستند.
    تدبیر برندان راجرز در سوانسی سیتی نیز مورد تمجید قرار گرفته است و 53% تیم ولزی را بهترین تیم فصل پیش با در نظر گرفتن منابعی که در اختیار داشته است معرفی کرده اند و نوریچ با 27% آرا در رتبه ی بعدی است.
    مربیان رابین ون پرسی را به عنوان برجسته ترین بازیکن فصل لیگ برتر انتخاب کرده اند (67%) و داوید سیلوا با 13%، وینسنت کمپانی، جو هارت و سرخیو آگئرو همگی با 7% در رتبه های بعدی هستند.
    ون پرسی همچنین به عنوان بازیکنی که باید در فصل بعد او را زیر نظرداشت انتخاب شده است و بیش از نیمی از مربیان معتقدند او بیشترین تأثیر را در لیگ خواهد داشت.
    مربیان لیگ برتری ساوتهمپتون و ردینگ را مشترکاً (40%) به عنوان بهترین تیم صعود کننده شناخته اند و ریکی لمبرت مهاجم ساوتهمپتون به عنوان بازیکنی دسته پائین تری که بیشترین پتانسیل برای تأثیر در لیگ برتر را دارد انتخاب شده است.
    نتایج کامل:
    چه تیمی قهرمان رقابت های یورو 2012 خواهد شد؟
    1- اسپانیا 73%
    2- آلمان 27%
    انگلیس تا چه مرحله ای در جام ملت های اروپا پیش می رود؟
    1- یک چهارم نهایی 73%
    2- نیمه نهایی 27%
    بهترین بازیکن انگلیس در یورو 2012 چه بازیکنی خواهد بود؟
    1- جو هارت 60%
    2- استیون جرارد 13%
    3- فیل جونز 7%
    4- تئو والکات 7%
    5- وین رونی 7%
    6- اسکات پارکر 7%
    اگر پول مطرح نبود کدام بازیکن لیگ برتر را می خریدید؟
    1- وین رونی 47%
    2- رابین ون پرسی 20%
    3- وینسنت کمپانی 13%
    4- سرخیو آگئرو 7%
    5- داوید سیلوا 7%
    6- مایکل کریک 7%
    بهتین خرید فصل گذشته لیگ برتر؟
    1- پاپیس سیسه 33%
    2- سرخیو آگئرو 20%
    3- دمبا با 20%
    4- ماکیل ورم 7%
    5- اسکات پارکر 7%
    6- فیل جونز 7%
    7- گیلفی سیگوردسون 7%
    چه تیمی بهترین تیم لیگ برتر با احتساب داشته هایش بود؟
    1- سوانسی سیتی 53%
    2- نوریچ سیتی 27%
    3- نیوکاسل یونایتد 13%
    4- ویگان اتلتیک 7%
    کدام بازیکن دسته های پائین تر پتانسیل بازی در لیگ برتر را دارد؟
    1- ریکی لمبرت (ساوتهمپتون) 33%
    2- جی رودریگز (برنلی) 7%
    3- متی فیلیپس (بلکپول) 7%
    4- نیک پاول (کرو) 7%
    5- ناتان ردمن (بیرمنگام) 7%
    6- یوبی مک آنوف (ردینگ) 7%
    7- بدون پاسخ 33%
    کدام تیم تازه صعود کرده عملکرد بهتری را در لیگ برتر فصل آینده خواهد داشت؟
    1- ساوتهمپتون 40%
    2- ردینگ 40%
    3- وستهم یونایتد 20%
    برجسته ترین بازیکن فصل گذشته لیگ برتر؟
    1- رابین ون پرسی 67%
    2- داوید سیلوا 13%
    3- وینسنت کمپانی 7%
    4- جو هارت 7%
    5- سرخیو آگئرو 7%
    کدام بازیکن لیگ برتری بیشترین تأثیر را در فصل آینده خواهد داشت؟
    1- رابین ون پرسی 53%
    2- داوید سیلوا 13%
    3- وین رونی 7%
    4- جو هارت 7%

19. 3 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •