تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 166

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلستان | Three Lions

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

تا هارت هست نباید نگران بود! فقط هارتو عشقه

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

2. 2 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

با اینکه به شخصه بعید می دونم این تیم قهرمان بشه ولی همچنان امیدوارم .
    در ضمن از حضور جونز و ولبک و یانگ بسیار خوشحالم گرچه جا داشت کلورلی رو هم دعوت می کرد .
    فقط نمی دونم فردیناند چی شد ؟

4. این کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

کلورلی رو هم دعوت می کرد .
    مثه اینکه مصدومه علیرضا جان.
    فقط نمی دونم فردیناند چی شد ؟
    گویا جریان برادر فردیناند با تری باعث شد که هاجسون دعوتش نکنه... فردیناند که بنده خدا بدشانسه، ولی انصافا با این همه حرکاتی که تری داشته (سوای بار فنیش) به نظرم بهتر بود تری از یورو کنار گذاشته می شد./
    Last edited by pcforlife; 07-06-2012 at 11:42.

6. 5 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

نظر هواداران تيم ملي انگليس در مورد جان تري چي هستش؟

من اين چند وقته اين چيزايي كه ازش شنيدم ... منظورم قضيه ي Bridge و همين برادر Ferdinand هستش ... باعث شده ديد خيلي بدي نسبت بهش داشته باشم. چون وقتي يه كسي هستي كه بايد الگوي جوون هاي كشورت باشي بايد رفتارت حداقل جوري باشه كه بد نباشه ... حالا اگه خوب نيستي حداقل بد نباش. ( البته اين ديد شخصي من نسبت به اين مساله هستش و ممكنه با نظر ديگران متفاوت باشه )

من اگر بودم به جاي اين بازيكن ريو فرديناند رو به تيم ملي دعوت ميكردم ... به نظرم از هر لحاظي كه شما بگي از تري بهتري هستش. شايد حاشيه داشته باشه اما حاشيه هاش به گرد اين شماره ي 26 تيم چلسي نميرسه. در دفاع كردن هم كه خيلي بهتر از تري كند هستش ... فرديناند از مدافع هايي هستش كه سرعت خوبي هم داره.

ولي جدا ميپرسم ... جان تري با اين رفتارها طرفداري هم داره؟

با دعوت از اسطوره ي بزرگ Rio Ferdinand اين بازيكن ميتونست لقب تنها بازيكن به جاي مونده و باقي مونده از تيم ملي انگليس در جام جهاني 98 فرانسه رو داشته باشه ... اون موقع مدافع وسط چهارم انگليس بود و همش 18-19 سال سن داشت. خيلي دوست داشتم اين اتفاق بيوفته كه نشد متاسفانه.

8. 5 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله حمید جان طرفدار داره مخصوصا طرفدارهای چلسی که خیلی کاپیتان تیمشون رو دوست دارن و یه سری دیدم تو ورزشگاه استمفورد بریج یه پرچم هایی آورده بودن که روش یه سری شعارهایی مبنی بر حمایت خودشون از جان تری نوشته بودن!

در مورد ریو فردیناند هم واقعا دوست داشتم دعوت بشه چون تجربه زیادی داره اما نمیدونم چرا دعوت نشده وقتی شنیدم حسابی جا خوردم!

راستی از آقای Pcforlife هم تشکر میکنم که زحمت ایجاد تاپیک رو کشیدن!

10. 4 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دفو به علت مرگ پدرش اردوي انگليس را ترک کرد

'جرمين دفو' مهاجم تيم فوتبال انگليس به دنبال مرگ پدرش، اردوي آمادگي تيم ملي انگليس را در کراکوف واقع در لهستان ترک کرد و به کشورش بازگشت.

انتظار مي رود مهاجم 29 ساله تاتنهام در موعد مورد انتظار به تيم خود ملحق شود و جايگزيني براي او تعيين نخواهد شد.

اولين ديدار انگليس روز دوشنبه مقابل فرانسه در دونتسک در اوکراين برگزار مي شود.

وين روني امکان شرکت در دو ديدار اول تيم انگليس را ندارد. دني ولبک و اندي کارول ديگر مهاجمان اصلي تيم انگليس را تشکيل مي دهند.

اتحاديه فوتبال انگليس قصد دارد هر مقدار زماني را که دفو لازم دارد براي ملحق شدن به تيم در اختيار او بگذارد. دفو قرار نبود مقابل فرانسه به ميدان برود.

دفو در ديدار دوستانه انگليس مقابل بلژيک در روز شنبه آخرين تعويض اين تيم بود. انگليس با نتيجه يک بر صفر بلژيک را شکست داد.

زمان بازگشت او مشخص نيست با اين حال انتظار نمي رفت مقابل فرانسه بازي کند.

دفو چهل و هفتمين بازي ملي خود را براي تيم انگليس انجام داد که در 30 بازي جايگزين بوده است. او 15 گل براي کشورش به ثمر رسانده است.

او در 38 بازي خود براي تاتنهام 17 بار جايگزين بوده و 17 گل براي اين تيم به ثمر رسانده است.

منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

جان تری کلا بازیکن پرطرفداری نیست (نسبت به بقیه بازیکن های انگلیس، مثل لمپارد، جرارد، رونی، ...) ولی در اروپا کلا کسی کاری به زندگی شخصی بقیه نداره و این اتفاق ها همگی باعث شد نهایتا کاپتانی تیم ملی رو از دست بده. معمولا در این مواقع کسی که مشکل داشته خودش کناره گیری می کنه، که تری کناره گیری نکرده و کسی هم کاری باهاش نداره. به هر حال از نظر فنی من موافقم که تری رو نباید فیکس بازی داد ولی با نبودن فردیناند و مصدومیت کیهیل گزینه دیگه ای نیست.
    +

من هم موافقم فردیناند رو باید دعوت می کردن، نه اونقدرا سنش بالاست نه مصدومه و قطعا از یه مدافع 22 ساله مثل مارتین کلی (درسته که حالا کلی دفاع راسته) بیشتر به درد تیم ملی می خوره. فردیناند تجربه حضور در سه فینال CL و چندین سال بازی مداوم در بالاترین طرح ررو داره، کم چیزی نیست.

14. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خواستم همین خبر اخیر رو بگم، دیدم جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست کرده... دیگه هر دم از این باغ بری می رسد!! احتمالا جرمین رو هم باید بزاریم تو لیست بازیکن هایی که یورو رو از دست دادن... البته امیدوارم دفو برگرده، ولی در صورت برگشتش هم روحیش صفر خواهد بود. استوریج و کراوچ پتانسیل جانشینی دارند... کراوچ بیاد لیست قد بلند های هاجشون تو خط حمله تکمیل میشه!
    ویرایش:
    من هم موافقم فردیناند رو باید دعوت می کردن، نه اونقدرا سنش بالاست نه مصدومه و قطعا از یه مدافع 22 ساله مثل مارتین کلی (درسته که حالا کلی دفاع راسته) بیشتر به درد تیم ملی می خوره. فردیناند تجربه حضور در سه فینال CL و چندین سال بازی مداوم در بالاترین طرح ررو داره، کم چیزی نیست.
    چیزی که حضور تری یا اومدن کلی به جای کیهیل و در کل نبود ریو در یورو رو واسه آدم سختر می کنه اینه که واقعا چرا بازیکنی در سطح فردیناند با سالها حضورش در تیم ملی و بازی های عالیش برای من یونایتد، باید حضور در جام ملت های اروپا در کارنامش نباشه... خصوصا در پایان دوران اوجش و شاید بازیگریش، چرا باید با بد شانسی محض اصلی ترین تورنومنت های ملی یعنی ورلد کاپ قبل و یورو امسال رو از دست بده./
    Last edited by pcforlife; 07-06-2012 at 15:57.

16. 4 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب می بینم که دوباره انگلیسی های عزیز این جا جمع شدن
    واقعا خوشحالم از اینکه همچین انجمنی زده شده و دوباره فضایی شبیه به انجمن جام جهانی هست

متاسفانه با بد شانسی که داشتیم یه سری ستاره تاثیر گذارمون به دلیل مصدومیت یورو رو از دست دادن مثل لمپارد ، ویلشر ، بری ، کیهیل به اضافه یه سری بازیکن هم که دعوت نشدن مثل فردیناند ، لنون ، دارن بنت ، استوریح و ...
    فقط باید افسوس خورد از نبود این همه بازیکن...
    حداقل دوس داشتم لمپارد باشه و فصل درخشانش رو کامل کنه و واقعا از نبودنش خیلی ناراحتم. کسی که جای اون شماره 8 رو پوشیده هم اصلا مناسب این شماره نیست

ولی با این حال تیم خوبی داریم متشکل از یه سری بازیکن با سابقه و با تجربه زیاد به اضافه یه سری بازیکن جوون که یه سری از این بازیکنای جوون خیلی خوبن
    حالا به نظرتون با این بازیکنا بهترین ترکیب برای ترکیب اصلی چیه؟
    نظر من اینه:

هارت
    کول --- تری --- لسکات --- جانسن
    یانگ --- جرارد --- پارکر --- والکات
    رونی ---- ولبک

یا

هارت
    کول --- تری --- لسکات --- جانسن
    میلنر ----- پارکر
    یانگ ------ جرارد ------ والکات
    رونی

ولی با این حال احتمالا با وجود کمبود هافبک وسط با سیستم 2-4-4 بازی می کنیم و برای اونم به نظر من ترکیب اولی خیلی مناسبه

من اگر بودم به جاي اين بازيكن ريو فرديناند رو به تيم ملي دعوت ميكردم ... به نظرم از هر لحاظي كه شما بگي از تري بهتري هستش. شايد حاشيه داشته باشه اما حاشيه هاش به گرد اين شماره ي 26 تيم چلسي نميرسه. در دفاع كردن هم كه خيلي بهتر از تري كند هستش ... فرديناند از مدافع هايي هستش كه سرعت خوبي هم داره.

حمید جون تو که کلا از دیرباز به بازیکنای چلسی لطف زیادی داشتی
    در مورد طرفدار داشتن که مطمئنا طرفدار که داره. خیلی از بازیکنای شاخص که اسمشون رو نمی برم هستن که از نظر اخلاقی خوب نیستن ولی از نظر فنی خیلی عالین و طرفداران اونا هم زیادن...

در مورد این قسمتی که بولد کردم که اصلا باهات موافق نیستم!
    من همیشه تری و فردیناند رو موقعی که در روزهای اوج خودشون بودن در یه سطحی می دونستم و الانم اگه مقایسه کنیم مطمئنا نمیشه گفت یه کدوم از اونا خیلی بهتر از دیگریه...
    بذار یه مثال بزنم. این مثل این می مونه که مثلا بگی توی پست مهاجم نوک زلاتان خیلی بهتر از ون پرسی هستش یا برعکسش!

18. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

امیدوارم که استوریج بیاد ! واقعا بازیکن خلاق و خوبیه ... میتونه خیلی بهتر از دفو باشه ...
    تکنیک بالایی داره...تنها عیبی که داره اینه که کمی خودخواهه

20. 3 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •