تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71314151617
نمايش نتايج 161 به 166 از 166

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی انگلستان | Three Lions

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

خیانتی که اتحادیه انگلیس با انتخاب هاجسون به عنوان سرمربی و مضاف بر اون حماقتی که هاجسون در دعوت بازیکنها انجام داد، در نوع خودش بی نظیره و به نظرم پتانسیل ثبت در تاریخ رو داره!
    کل 120 دقیقه ی دیشب شاید انگلیس حدود 20 دقیقه تونست خوب بازی کنه.بازی احتیاط آمیز با اولویت گل نخوردن، پافشاری برای بازی کردن برخی بازیکنها، عقب بازی کردن جرارد، نداشتن برنامه ی مشخص برای حمله و ..... باعث شد تا یکی از بدترین بازیهای انگلیس رو ببینیم.
    معلوم نشد هاجسون تو رختکن چی به این بازیکنها گفت که نیمه دوم اینقدر بد بازی کردن.
    تعویضی ها هم که شاهکار بودن! والکات که معلوم نبود چیکار میخواد بکنه، هندرسون هم وقتی به بازی اومد گفتم دیگه تموم شد، بازی رو باختیم :دي
    فقط کارول تا حدودی خوب بود که اون هم با خطاها و تک روی های بی موردش رو اعصاب راه میرفت. ولبک و یانگ هم که هیچی!
    فقط خط دفاع خوب بود مخصوصا" تری. جرارد و پارکر هم خوب بودن ولی نه مثل همیشه. رونی هم تنها بود.
    برتری نفری آتزوری در وسط زمین باعث شد تیم نابود بشه. پیرلو هم هر کاری میخواست اون وسط انجام میداد.

پ.ن1 : چرا قرارداد هاجسون 4 ساله هست ؟ :|
    پ.ن2: دن فابیو کجایی ؟؟؟ :|

2. 4 کاربر از Majid393 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

مشکل تیم هم به نظرم رونی بود سبک بازیش طوری هست که بازی رو خراب می کنه، فقط میتونه از دوندگی زیادش استفاده کنه وگرنه در عمل یکمی شتابزده عمل می کنه و تکنیک لازم رو نداره همین کارشو خراب میکنه، از موقعیت ها هم که خوب استفاده نکرد، اگر نبود مسلما بهتر نتیجه می گرفتیم
    همچین میگین سبک بازیش انگار که همیشه اینطوری بد بازی میکنه.کی توی بازی با ایتالیا خوب بود که رونی بخواد خوب باشه؟وظیفشو انجام داد.دوندگی زیاد و همکاریش با ولبک و اخرش هم که پنالتیشو خیلی خوب گل کرد.خودش داشت یک پا هافبک بازی میکرد.دیگه چی کار کنه؟

4. 2 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شانس از تیم ما رو برگردانده است!

اما والکات از یورو 2012 مسائل مثبتی برداشت کرده است

تئو والکات تأیید کرد که انگلیس با بدشانسی از یورو 2012 کنار رفت.
    پس از 120 دقیقه تساوی 0-0 انگلیس مقابل ایتالیا در کیف، در ضربات پنالتی آن ها 4-2 مغلوب آتزوری شدند تا والکات و هم تیمی هایش به خانه بازگردند. انگلیس در زمان های زیادی از بازی مالکیت توپ را در اختیار ایتالیا قرار داد و با وجود همایت هزاران هوادارش در کیف نتوانست به نیمه نهایی راه پیدا کند. اما مهاجم آرسنال معتقد است که شانس از انگلیس روی گردانده است.
    " همه ناراحت هستند و این بدترین شکل کنار رفتن است."
    " باید یک تیم در پنالتی ها حذف شود. مثل شیر یا خط می ماند و باعث شرمساری است که ما نتوانستیم این کار را برای هواداران انجام دهیم زیرا آن ها فوق العاده بودند. آن ها هرگز از پا ننشستند و در بازگشت به خانه نیز حمایت خود را نشان دادند که برای ما بسیار مفهوم داشت. این تنها به شانس بستگی داشت که چگونه در پنالتی ها حذف شوید."
    " ایتالیایی ها کار خود را درست انجام دادند. توپ را زیاد در اختیار داشتند. این ما را ناامید کرد. شانس های زیادی ایجاد کردند که البته بسیاری از آن ها شانس مسلم نبود و تنها یکی از آن ها چنین حالتی داشت. شانس در حال حاضر به نفع ما پیش نمی رود."
    رکورد اخیر انگلیس در ضربات پنالتی ناامید کنده است. حذف انگلیس در این رقابت ها بدین معنا بود که از سال 1990 انگلیس در هیچ یک از بازی های که در به پنالتی کشیده است پیروز نشده است. والکات این شانس را نداشت که در این بازی پنالتی بزند اما مطمئناً تجربه در ضربات پنالتی مسأله ای است که ایتالیایی ها به خوبی از آن استفاده کردند.
    " ما باید کمتر پنالتی از دست می دادیم اما این اولین بای بود که من در دیداری که به ضربات پنالتی می کشد حاضر بودم و تنها برایم تجربه ای بود. بقیه بازیکنان حاضر در تیم در این مورد از من بهتر هستند."
    " اکنون باید فراموش کنیم. باید مثبت اندیش باشیم. از نکات منفی درس بگیریم و قوی تر برای حضور در رقابت های انتخابی جام جهانی آماده شویم. همه نیاز دارند تا روحیه خود را بالا نگه دانرد زیرا این تورنمنت خوبی بود. سرمربی ما دیر مشخص شد و تمامی کادر تیم نهایت تلاش خود را انجام دادند. شانس ما به پایان رسید."
    والکات پس از گذشت یک ساعت از زمان بازی وارد زمین شد اما نتوانست تأثیری در بازی داشته باشد و نتوانست مانند بازی سوئد بازی را تغییر دهد.
    " سرمربی گفت ’آنچه را همیشه انجام می دهی انجام بده‘ اما این امر برایم رخ نداد. رویای مسلم من این بود که بار دیگر این اتفاق رخ دهد اما این به بخت نیز بستگی دارد که همیشه این گونه پیش نمی رود."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیانتی که اتحادیه انگلیس با انتخاب هاجسون به عنوان سرمربی و مضاف بر اون حماقتی که هاجسون در دعوت بازیکنها انجام داد، در نوع خودش بی نظیره و به نظرم پتانسیل ثبت در تاریخ رو داره!
    کل 120 دقیقه ی دیشب شاید انگلیس حدود 20 دقیقه تونست خوب بازی کنه.بازی احتیاط آمیز با اولویت گل نخوردن، پافشاری برای بازی کردن برخی بازیکنها، عقب بازی کردن جرارد، نداشتن برنامه ی مشخص برای حمله و ..... باعث شد تا یکی از بدترین بازیهای انگلیس رو ببینیم.
    معلوم نشد هاجسون تو رختکن چی به این بازیکنها گفت که نیمه دوم اینقدر بد بازی کردن.
    تعویضی ها هم که شاهکار بودن! والکات که معلوم نبود چیکار میخواد بکنه، هندرسون هم وقتی به بازی اومد گفتم دیگه تموم شد، بازی رو باختیم :دي
    فقط کارول تا حدودی خوب بود که اون هم با خطاها و تک روی های بی موردش رو اعصاب راه میرفت. ولبک و یانگ هم که هیچی!
    فقط خط دفاع خوب بود مخصوصا" تری. جرارد و پارکر هم خوب بودن ولی نه مثل همیشه. رونی هم تنها بود.
    برتری نفری آتزوری در وسط زمین باعث شد تیم نابود بشه. پیرلو هم هر کاری میخواست اون وسط انجام میداد.

پ.ن1 : چرا قرارداد هاجسون 4 ساله هست ؟ :|
    پ.ن2: دن فابیو کجایی ؟؟؟ :|
    حاالا دیگه اتحادیه انگلیس باید اشتباه خودشو در مورد قضیه کاپیتانی جان تری که باعث استعفای کاپلو شد ، قبول کنه
    وقتی یه مربی مثل کاپلو روی نیمکته حداقل آدم خیالش راحته که مربی فوق العاده بزرگیه و هر کاری ازش برمیاد و از طرفی هم چند سال روی تیم کار کرده و کاملا با اون آشنا هستش
    بعد از رفتن اون هم به نظرم ردنمپ به مراتب گزینه بهتری بودش چون توی این چند سال برای تاتنهام عالی کار کرد ولی در مقابل هاجسون اصلا سابقه خیلی خوبی در عرصه مربیگری نداره

واقعا من الان مربی انگلیس بشم بهتر و دقیقتر بازیکن دعوت می کنم و ترکیب می چینم!
    همین استوریج که قبل جام در موردش صحبت می کردیم خودش خیلی به کار می اومد یا مثلا لنون که جالبه هر جفت اینا معمولا سمت راست بازی می کنن. این در حالیه که مثلا توی بیشتر بازی ها بازیکنی مثل میلنر این سمت بازی می کرد که یه جورایی فاجعه بار بازی می کرد!
    بعدشم مطمئنا توی فوتبال روز دنیا الان سیستم هایی مثل 1-3-2-4 به مراتب بهتر از این سیستمی که هاجسون می ذاشت جواب میدن...

8. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

حاالا دیگه اتحادیه انگلیس باید اشتباه خودشو در مورد قضیه کاپیتانی جان تری که باعث استعفای کاپلو شد ، قبول کنه
    آدم همیشه از انگلیسی ها انتظار بیشتر داره ولی این FA شاید بدترین بخش اجرایی در کل انگلیس باشه! استاد گرفتن تصمیمات آماتور و عجیب هستن! فدراسیون نمی تونه جلسه بگذاره و تشخیص بده یکی از اختیارات سرمربی رو bypass کنه! یا باید محرومش می کردن از بازیهای ملی یا نگهش می داشتن، گرفتن کاپتانی کاملا بی معنی بود.

FA پره از این کارها، آدم بعضی وقت ها فکر می کنه یه ارتباطی بین فدراسیون فوتبال ایران و انگلیس وجود داره

10. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ویرا : انگلیس تا وقتی تعطیلات زمستانی نداشته باشد قهرمان نمی شود!

پاتریک ویرا دوباره بحث تعطیلات زمستانی انگلیس را مطرح کرد

در پی حذف انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های اروپا پاتریک ویرا مجدداً بحث تعطیلات زمستانی فوتبال انگلیس را به میان کشید.

تیم روی هاجسون یکشنبه شب در ضربات پنالتی مغلاوب ایتالیا شد و ویرا که به همراه فرانسه قهرمان جام جهانی و جام ملت های اروپا شده است مصرانه می گوید انگلیس تا وقتی به بازیکنانش در نیم فصل استراحت ندهد حتی به موفقیت نزدیک هم نخواهد شد.
    " برای انگلیس احساس تأسف می کنم اما تیم بهتر صعود کرد. آن ها وقتی توپ را در اختیار نداشتند قوی بودند اما نتوانستند موقعیتی خلق کنند."
    " از نظر فیزیکی انگلیس بسیار خسته شد. فکر می کنم تیم های لیگ برتری نیاز به استراحت در زمستان دارند تا بتوانند قهرمان جام جهانی یا جام ملت های اروپا شوند."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من واقعا حرف درستی داره میزنه این بازیکن های انگلیس تو لیگ خیلی خوب بازی میکنن اما وقتی تو جام جهانی و یورو حاضر میشن انگار اصلا توان راه رفتن رو هم ندارن من نمیدونم چه دلیلی داره وسط تعطیلات کریسمس بازی ها انقدر فشرده برگزار بشه به هر حال تا این مشکل هست ناکامی های تیم ملی انگلیس هم هست!

12. 3 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •