تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: طرفدار كدوم تيم هستيد؟

راي دهنده
290. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آلمان

74 25.52%
  • اسپانیا

79 27.24%
  • اکراین

0 0%
  • انگلیس

32 11.03%
  • ایتالیا

36 12.41%
  • ایرلند

1 0.34%
  • پرتغال

12 4.14%
  • چک

2 0.69%
  • دانمارک

1 0.34%
  • روسیه

2 0.69%
  • سوئد

2 0.69%
  • فرانسه

19 6.55%
  • کرواسی

0 0%
  • لهستان

1 0.34%
  • هلند

28 9.66%
  • یونان

1 0.34%
صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: در يورو 2012 طرفدار كدوم تيم هستيد؟

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض در يورو 2012 طرفدار كدوم تيم هستيد؟

سلام بازم مسابقات جذاب جام ملتهاي اروپا در حال شروع شدن هست مسابقاتي كه خيلي ها اونو يه جام جهاني ميدونن منحاي برزيل و آرژانتين!

قطعا خيلي از شما در اين مسابقات طرفدار تيم خاصي هستيد و دوست داريد موفقيت اون تيمو ببينيد.

اين تاپيكو زدم تا بدونيم كدوم تيم در انجمن p30world پر طرفدار تره . من نمونه اين تاپيكو براي جام جهاني 2010 هم ايجاد كردم كه آرژانتين پر طرفدار ترين تيم انتخاب شد.

نتيجه نظر سنجي مسابقات جام حهاني 2010 افريقاي جنوبي
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راي دهنده: 490
    نفر

1-آرژانتين 104 راي
    2-اسپانيا 96 راي
    3-آلمان 65 راي
    4-برزيل 54 راي
    5-ايتاليا 49 راي
    6-انگليس 44 راي
    7-هلند 44 راي
    8-فرانسه 12 راي
    9-پرتغال 10 راي
    ساير تيمها 12 راي

Last edited by ragbar12; 23-06-2012 at 03:43.

2. 10 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

سلام

من هوادار المانم ...

یک چیزی چند وقتی توی گلومون مونده بود خواستم بگم شاید سبک شم : دی . همین که فکر کنم از این تاپیک کمی بیشتر استفاده کنیم تا صرفا اعلام هواداری بشه
    قبلا خواستم توی اون یکی تاپیک بگم . فکر کنم اینجا مناسب تر باشه .:

درسته که هر کسی می تونه و ازاد هست طرفداری از تیمی کنه . و این یکی از لذت های ورزش هست .
    ولی چیزی که برام کمی سخته و سنگینه کسانی اند که به اصطلاح حذب بادی اند ! هر تیمی بهتر باشه هوادار اون تیم اند . خدای نکرده منظورم کس خواستی نیست و کلا می گم . این چند وقته توی ذهن من بود .

چند وقت پیش توی فوتیران یک دوستی از فیورنتینا چنان طرفداری می کرد و از نگرانی سقوطش خواب و خوراک نداشت که بیا و ببین ! واقعا این دوستان رو که می بینی بیشتر عاشق فوتبال و ورزش می شی .

مثلا یکی از دوستان خودم هوادار سرسخت ارژانتین بود از زمان باتیستوتا .. قبل تر هواداری ایتالیا رو می کرد و چند روز پیش همراه من شده بود و از المان حمایت می کرد !
    جالبه این اتقاق بیشتر توی تیمهای ملی می افته ...

خواستم بدونم نظر شما دوستان چیه ؟ کدوم نوع دوست داشتن رو بیشتر دوست دارید !؟

4. 10 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی OMiD.1080p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

سلام

من هوادار المانم ...

یک چیزی چند وقتی توی گلومون مونده بود خواستم بگم شاید سبک شم : دی . همین که فکر کنم از این تاپیک کمی بیشتر استفاده کنیم تا صرفا اعلام هواداری بشه

درسته که هر کسی می تونه و ازاد هست طرفداری از تیمی کنه . و این یکی از لذت های ورزش هست .
    ولی چیزی که برام کمی سخته و سنگینه کسانی اند که به اصطلاح حذب بادی اند ! هر تیمی بهتر باشه هوادار اون تیم اند . خدای نکرده منظورم کس خواستی نیست و کلا می گم . این چند وقته توی ذهن من بود .

چند وقت پیش توی فوتیران یک دوستی از فیورنتینا چنان طرفداری می کرد و از نگرانی سقوطش خواب و خوراک نداشت که بیا و ببین ! واقعا این دوستان رو که می بینی بیشتر عاشق فوتبال و ورزش می شی .

مثلا یکی از دوستان خودم هوادار سرسخت ارژانتین بود از زمان باتیستوتا .. قبل تر هواداری ایتالیا رو می کرد و چند روز پیش همراه من شده بود و از المان حمایت می کرد !

داداش گل من.درسته.
    من یادمه از همون بچگی یه جورایی از کله کچل زیدان خوشم میومد ( شوخی کردم :در واقع چون اون زمان فهمیده بودم که زیدان مسلمان است ازش خوشم اومد )
    و از همون زمان باور کنید عاشق تیم ملی فرانسه شدم به خاطر زیدان.( البته از خود کشور فرانسه خوشم نمیاد-با اون زبونشون )
    ولی حالا که بازم سلطان زیدان نیست بازم به احترامش میگم فقط فرانسه. چه حذف بشه چه قهرمان بازم همینه.

6. 3 کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

من هوادار المانم ...

آقا حرف دل ما رو زدی ! به دوستان برنخوره ، منظورم فرد خاصی نیست چون اینجا زیاد با تیم های مورد علاقه بچه ها آشنا نیستم و نمیدونم کسی تیم عوض کرده یا نه ، ولی واقعآ از این کار متنفرم. یعنی به نظرم لذت فوتبال رو کاملآ از بین میبره.
    نظر شخصی من اینه که وقتی یه نفر تیمی رو به عنوان تیم محبوبش انتخاب کرد ، باید تا آخر عمر طرفدار همون تیم بمونه. خودم مثلآ بایرن رو در روز جالبی به عنوان تیم محبوبم انتخاب کردم. روزی که 1-0 از منچستر توی فینال CL جلو بود و بعد از دقیقه 90 دو تا گل خورد و باخت. از اون لحظه هم یه بار نشده که ولش کنم و بگم مثلآ بارسلونا الآن خفن تره ، پس من بارسایی هستم. یا تیم ملی آلمان رو از جام 98 طرفدارش شدم و هنوز هم موندم و هیچ وقت تیمم عوض نمیشه. حالا آلمان به رتبه 85 جهان برسه یا 3 تا جام جهانی رو پشت سر هم توی مرحله مقدماتی حذف بشه ، بازم حاضر نیستم کوچ کنم سمت یه تیم دیگه ، چون به نظرم لذتی که آدم از تیم قدیمی محبوب خودش میبره ، به مراتب بیشتر از اینه که هر دفعه طرفدار بهترین تیم جام باشه و دفعه بعد تیمش عوض بشه و ...

8. 5 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ما تا تهش آلمان را دوست داشتیم و داریم

این داستانی که گفتی منو یاد سالی انداخت که یوونتوس به دست 2 رفت و به زور و با کلی بدبختی بازی های دسته 2 را دنبال می کردم
    یاد باد آن روزگاران...

10. 4 کاربر از amir_rahmani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سلام

من هوادار المانم ...

ببین هجت جان در مورد حزب باد نمیشه حرف خاصی زد.
    فقط اینکه طرفدارها یا با فوتبال زندگی میکنن یا اون رو به نوعی تفریح و سرگرمی میپسندن!حزب بادی ها هم از نوع دومی هستن.
    بیشتر بخاطر حال وهول طرفداری میکنن.ایرادی نداره اما حسابشون از مابقی جداست...
    من که به شخصه از آدم سست عنصر بدم میادو بشدت با اونهایی که نظرشون رو ولو برخلاف جمع باشه ابراز میکنن حال میکنم.......
    نمونش علام دوست داشتن تیم مورد علاقه است!شما ببین طرف با اینی که میدونه سوئد شانس کمی برای قهرمانی داره ولی باز هم بدون واهمه از شکست های احتمالی اون رو اعلام میکنه...طرفدار واقعی یعنی این.(سوئد ذکر مثال بود وبس)
    یه مثال دیگه بارساست.اگه بری توی خیابون از مردم 2تا سوال کنی:
    1-طرفدار کدوم تیم باشگاهی هستی؟
    از هر 10نفر4تاشون میگن بارسا!
    2-اسم مربیشون چیه؟
    مورینیو!!!
    طرف حتی نمیدونه چی به چیه بعد ادعای طرفداری میکنه!
    من نمیگم داشتن اطلاعات درمورد تیم نشون دهنده عشق به اون تیمه نه! اما کسی که عاشقه میتونه از معشوق خودش سراغ نگیره؟
    بیشتر حزب بادی ها بخاطر نتیجه گیری طرفداری میکنن همین!درصورت کسب اولین ناموفقیتی بای بای!
    اما یه سینه سوخته فوتبال وقتی تیمش نتیجه نگیره انگار توی زندگیش نتیجه نگرفته..
    بهرحال مهم نیست که چی پیش میاد یا نتیجه چیه!مهم اینه که شما در کنار عشقت بمونی واون رو تنها نزاری...
    دوست داشتم یه سر به آبادان میزدن و میدیدن طرفداری اونجا چه تعریفی داره.

12. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من فکر میکنم چون روی تیمهای ملی خارجی چیزی به نام " عرق " ( به کسر عین و سکون ر و قاف ) احتمالا برای ما وجود نداره علاقه به نتیجه گیری تیمهای مختلف در طول زمان عادی باشه .

اصلا بحث حزب باد و ... نیست ، شاید این مساله در مورد تیمهای باشگاهی صدق بکنه ، البته تیمهای باشگاهی مورد علاقه ی افراد دخیل هستند در علاقه ی ملی معمولا ؛ به طور مثال میبینیم که اکثر طرفداران Big4 پریمیر لیگ طرفدار انگلیس و اکثریت مطلق بارساییهای انجمن و غالب رئالیهای انجمن طرفدار اسپانیا هستند ( هم در جام جهانی و هم در یورو ) ...

یوسف در پست بالایی بدرستی اشاره کرد که برخی فوتبال رو سرگرمی و تفریح میدونن و نه دلمشغولی و شاید به همین علت باشه که هربار دوست دارند یک تیم متفاوت نتیجه بگیره ؛ خود من امسال در در نظرسنجی به سوئد رای دادم با اینکه جزو دسته ی دوم دسته بندی یوسف هم نیستم / چیزی که مهمه برای من در تیمهای ملی مربیان اون تیمهاست ؛ مگر مثل این یورو که نه خبری از گاس باشه و نه دون فابیو ؛ اون موقع هست که جادوی زلاتان چون منی رو تسخیر میکنه

14. 5 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

13 تذکر

دوستان
    تاپیک نظرسنجی داره، نظرسنجی هم به صورتیه که میشه فهمید کاربر x طرفدار کدوم تیمه.
    پس لطفا با ارسال پست، مجددا! اعلام نظر نکنید که طرفدار فلان تیم هستید. آرزوی موفقت کردن، حدس زدن و .... که فلان تیم قهرمان بشه یا موفق بشه هم مکانش توی امضای کاربری هست./
    این قبیل پست ها روراست بگم اسپم هست. ممنون میشم رعایت کنید(یم).
    +
    در نظر داشته باشید ما تاپیکی به نام:
    داریم که خوشبختانه استیکی هم هست. صحبت راجع به تیم ها و مسابقات به صورت مشترک با سایر هواداران فقط در تاپیک مذکور.
    .
    .
    تاپیک به زودی پاکسازی میشه./
    یاعلی

16. 6 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان
    تاپیک نظرسنجی داره، نظرسنجی هم به صورتیه که میشه فهمید کاربر x طرفدار کدوم تیمه.
    پس لطفا با ارسال پست، مجددا! اعلام نظر نکنید که طرفدار فلان تیم هستید. آرزوی موفقت کردن، حدس زدن و .... که فلان تیم قهرمان بشه یا موفق بشه هم مکانش توی امضای کاربری هست./
    این قبیل پست ها روراست بگم اسپم هست. ممنون میشم رعایت کنید(یم).
    +
    در نظر داشته باشید ما تاپیکی به نام:
    داریم که خوشبختانه استیکی هم هست. صحبت راجع به تیم ها و مسابقات به صورت مشترک با سایر هواداران فقط در تاپیک مذکور.
    .
    .
    تاپیک به زودی پاکسازی میشه./
    یاعلی
    پس حداقل این تاپیکم مهم کنید که بالا بمونه چون وقتی پستی توش زده نشه پایین میمونه و افراد کمتری هم تو نظر سنجیش شرکت میکنن

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

همينطور كه جناب ناظر گفتند اينجا جاي بحث درباره تيمها نيستبه نظرم هر كي واسه انتخاب خودش دليلي داره . شما دليل انتخاب تيم مورد نظرتونو بگيد.من خودم از قديم طرفدار آلمان بودم به خاطر ستاره هاي اين تيم مثل ماتئوس توماس هسلر . كلينزمن. رودي فولر و .... كه علاقه زيادي بهشون داشتم .اهمين!

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •