تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 40 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 395

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی آلمان | Die Mannschaft

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

سلام به همه ..
    امیدورام این تاپیک روز های خوبی رو در آینده ببینه .. که مطمئنم همینطور خواهد بود ..

ترکیب و بازی های تیم و برد در تمام بازی های گروهی جای شکی در تیم نذاشته .. ولی من فقط نگران خط دفاعی تیم هستم .. به نظرم مرته ساکر به خاطر قدی که داره خیلی کنده و بادشتوبر و بواتنگ هم تقریبا تجربشون کمه ... این میتونه در مقابل بازیکنانی مثل رونالدو یا روبن و فن پرسی مشکل ساز باشه ... ولی به یوگی ایمان داریم ...

امیدوارم حتما یه بار دیگه به انگلیس بخوریم تا نشون بدیم تجربه یعنی چی ...

2. 5 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض .ما قهرمانیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخ آخ چه سوزشی از 4 تایی شدن 2 سال پیش به دلش مونده ! فکر کنم 10،15 سال از عمرش به خاطر اون بازی کوتاه شد !
    تمام اعتبارش رو به باد فنا دادن..

قوانین که حرف ندان...چی میشد یوگی رئیس جمهور ما میشد

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه از اردوی تیم ملی فوتبال آلمان واقع در گدانسک کشور لهستان دیدن کرد و ضمن گفت و گو با بازیکنان تیم ملی به همراه آنها ناهار خورد
      محتوای مخفی: همراه با عکسی زیبا:دی 

DFB.ir - الیور بیرهوف مدیر تیم ملی آلمان میگوید:" او بعد از ظهر از اردوی ما دیدن کرد، سخنرانی کوتاهی را برای بازیکنان انجام داد و پس از صرف ناهار اردو را ترک کرد."

به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی فوتبال آلمان در ایران و به نقل از سایت چهار چهار دو (fourfourtwo.com) مرکل از پر شور ترین طرفداران تیم ملی آلمان است و معمولا مسابقات تیم ملی را ازنزدیک تماشا میکند او در دوره گذشته رقابتهای یورو در سوئیس و اتریش نیز مسابقات آلمان را تعقیب میکرد.

مرکل حتی در رختکن هم به ملاقات بازیکنان می آید، که این مساله در اکتبر 2010 و با انتشار یک عکس که مرکل را در حال گفت و گو با مسعود اوزیل نشان میداد در حالیکه اوزیل لباس نپوشده بود، بیار بحث برانگیز شد.

پر مرته ساکر مدافع تیم ملی آلمان میگوید:"این یک افتخار بزرگ و یک نشانه خوب برای ماست، صحبتهای او همیشه مختصر و مفید است."

دروازه بان اول تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ با تاکید بر این مساله که در دیدار مقابل پرتغال امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد به هم تیمی هایش توصیه کرد که مغرور نباشند
      محتوای مخفی: ادامه 

DFB.ir - با وجود اینکه همگان بر این باورند که شاگردان یواخیم لو شانس اول صعود از گروه B مسابقات یورو 2012 هستند اما مانوئل نویر در مورد تیم پرتغال به هم تیمی هایش هشدار میدهد و از آنها میخواهد برای کسب سه امتیاز باید بهترین بازی خود را انجام دهند.

نویر در کنفرانس خبری میگوید: "امیدوارم که شروع خوبی داشته باشیم، با اینکه فشارهای زیادی را تحمل میکنیم اما باید پیروز شویم، در عین حال باید فروتن باشیم و خود را برای این مسابقه آماده کنیم."

او در مورد رویارویی احتمالی با کریستیانو رونالدو میگوید:"فکر میکنم رقابت لیگ قهرمانان نشان داد که ما به هم برابریم هرچند که من فکر میکنم مسعود اوزیل و سامی خدیرا اطلاعات خوبی در مورد من را در اختیار رونالدو گذاشته بودند."

مدافع ملی پوش رئال مادرید معتقد است باید به فوتبال آلمان احترام زیادی گذاشت.او آلمان را جدی ترین رقیب اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی خود قلمداد می نماید
      محتوای مخفی: جالبه والا:دی 
    DFB.ir - مدافع ملی پوش رئال مادرید معتقد است باید به فوتبال آلمان احترام زیادی گذاشت.او آلمان را جدی ترین رقیب اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی خود قلمداد می نماید.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران تیم ملی فوتبال آلمان در ایران و به نقل از شبکه tve1 اسپانیا سرخیو راموس در این باره می گوید :"آلمانیها دارای بازیکنهای خوبی هستند و بازی با این تیم بسیار مخاطره آمیز خواهد بود.فوتبال آلمان همیشه شایسته بوده و دارای احترام زیادی می باشد .

مدافع رئال مادرید می افزاید :"من اصلا دوست ندارم با آلمانیها تا فینال برخورد کنیم.اوزیل وسامی (خدیرا)نیز قبل از مسابقات و وقتی که باهم گفتگو میکردیم نیز همین عقیده را داشتند.لمان واسپانیا مدعی اصلی جام خواهند بود.

من ،اوزیل، سامی (خدیرا) و کرییس (رونالدو) دوستان بسیار صمیمی هستیم و همیشه وقتیکه با هم جمع میشدیم راجع به قهرمان بازیها صحبت می کردیم و آخر سر هم باهم دعوایمان میشد.ما باهم شرط گذاشتیم اگر هر کدام از ما که تیمش قهرمان شد دیگران را به مدت چند شب مهمان کند.سرجیو راموس در حالیکه که می خندد میگوید :"فکر میکنم من این شرط را خواهم برد.

مانوئل نویر دروازه بان تیم ملی فوتبال آلمان اظهار داشت که تیم ملی آلمان اوضاع بهتری نسبت به جام جهانی 2010 دارد و هم اکنون به بلوغ فکری کافی رسیده است
    DFB.ir - نویر معتقد است که به علت فشار بسیار بالا و اهمیت زیاد دیدارهای یورو 2012 ، پیروزی در اولین بازی یعنی در دیدار برابر پرتغال سبب خواهد شد که پیمودن ادامه ی راه قهرمانی هموارتر شود.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران تیم ملی فوتبال آلمان در ایران و به نقل از FourFourTwo ، مانوئل نویر گفت : " ما هم اکنون از جام جهانی 2010 در اوضاع و شرایط بهتری قرار داریم چراکه هم اکنون در هر پست دو بازیکن بسیار خوب داریم که در آن زمان (جام جهانی 2010) ، چنین شرایطی وجود نداشت . ما هم اکنون به بلوغ فکری بهتری رسیده ایم و همدیگر را بهتر درک می کنیم."

او همچنین در ادامه پس از اینکه درباره ی قهرمانی در یورو 2012 از او سوال شد اظهار داشت : " ما خواهان قهرمانی هستیم . اما می خواهیم برای رسیدن به قهرمانی این راه را پله به پله طی کنیم. ما می خواهیم دیدارهای موفقی داشته باشیم. اگر در بازی اول پیروز شویم اندکی از فشاری که بر دوش ماست کاسته خواهد شد.

بازی اول بسیار مهم است . درست همانند اولین بازی ما در برابر استرالیا در جام جهانی 2010 . کسب نتیجه ی مثبت در دیدار اول به معنی کاهش فشار است .
    برای بازیکنان بایرن پس از یک فصل نه چندان خوب قهرمانی در یورو 2012 فرصت بسیار مناسبی است پس ما سعی میکنیم که این فرصت را برباییم."

4. 7 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من حدس می زنم مولر بازی اول 2 تا گل می زنه نمی دونم چرا ولی بهم الهام شده

6. 3 کاربر از amir_rahmani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض .ما قهرمانیم.

من حدس می زنم مولر بازی اول 2 تا گل می زنه نمی دونم چرا ولی بهم الهام شده
    یه حرفی هم آلمانها در مورد مولر میگن که دقیق یادم نیست اما مضمونش اینه که مولر توی زمین باشه گلش رو حتما میزنه!

استفان لانوی داور فرانسوی اولین دیدار تیم ملی فوتبال آلمان در جام ملت های اروپا (یورو 2012) برابر تیم ملی فوتبال پرتغال را قضاوت خواهد کرد

DFB.ir - استفان لانوی ، داور فرانسوی در اولین دیدار تیم ملی آلمان برابر پرتغال سوت زنی خواهد کرد.

به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی فوتبال آلمان در ایران و به نقل ازKicker.de ، لانوی داوری شناخته شده و نام آشنا است چراکه او در تورنمنت هایی همچون یورو 2008 و جام جهانی 2010 نیز حضور داشت.

همچنین وی در روز 29 مارچ 2011 در دیدار تیم ملی آلمان برابر تیم ملی استرالیا که در مونشن گلادباخ برگزار شد داوری مسابقه را بر عهده داشت.

و اما اولین دیدار رقابتهای یورو 2012 جمعه عصر میان دو تیم لهستان و یونان برگزار خواهد شد که بنا بر تصمیم گیری یوفا کارلوس ولاسکو کاربالو ، از اسپانیا داوری دیدار افتتاحیه را بر عهده خواهد داشت.

8. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    همانند سالهای قبل و سالهای قبل تر از سالهای قبل، حمایت خود را تیم ملی المان،قهرمان یورو ۲۰۱۲ اعلام نموده، خدمت سایر دوستان عرض ادب مینمایم!

10. 6 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز

انشا لله امسال طلسم 16 ساله شکسته میشه و شاهد قهرمانی آلمان خواهیم بود

بی صبرانه منتظر شروع بازیها هستم تا همه با دیدن قدرت ژرمن ها ساکت بشن

ولی من فقط نگران خط دفاعی تیم هستم .. به نظرم مرته ساکر به خاطر قدی که داره خیلی کنده و بادشتوبر و بواتنگ هم تقریبا تجربشون کمه .
    اتفاقا من امسال از نظر دفاعی خیلی امیدوارم
    با حضور هوودس و هوملز و لام و نوئر نباید ترسی به دل راه داد.
    به نظر من ترکیب بادشتوبر هوودس هولمز لام ترکیب خیلی مطمئنی هست اما بدون شک مرته ساکر رو میزاره دفاع وسط تا از تجربش استفاده کنه

خط حمله هم باید به گومز فرصت بده و اونو فیکس بزاره

هافبک هامون هم عالی هستن و نگرانی خاصی نیست

کلا امسال تیم از جام جهانی قوی تر شده و باید دیگه حداقل برسن فینال.. گرچه مقامی جز قهرمانی برامون بی ارزش خواهد بود

12. 6 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سلام....
    همانند سالهای قبل و سالهای قبل تر از سالهای قبل، حمایت خود را تیم ملی المان،قهرمان یورو ۲۰۱۲ اعلام نموده، خدمت سایر دوستان عرض ادب مینمایم!
    خوش اومدی رفیق.
    ما هم عرض ادب میکنیم

سلام خدمت دوستان عزیز

انشا لله امسال طلسم 16 ساله شکسته میشه و شاهد قهرمانی آلمان خواهیم بود

بی صبرانه منتظر شروع بازیها هستم تا همه با دیدن قدرت ژرمن ها ساکت بشن

اتفاقا من امسال از نظر دفاعی خیلی امیدوارم
    با حضور هوودس و هوملز و لام و نوئر نباید ترسی به دل راه داد.
    به نظر من ترکیب بادشتوبر هوودس هولمز لام ترکیب خیلی مطمئنی هست اما بدون شک مرته ساکر رو میزاره دفاع وسط تا از تجربش استفاده کنه

خط حمله هم باید به گومز فرصت بده و اونو فیکس بزاره

هافبک هامون هم عالی هستن و نگرانی خاصی نیست

کلا امسال تیم از جام جهانی قوی تر شده و باید دیگه حداقل برسن فینال.. گرچه مقامی جز قهرمانی برامون بی ارزش خواهد بود

واقعا راست میگی مسعود جان.
    کلی مقام دومی و سومی و چهارمی داریم که بدون استفادن..شایعه شده بود که فدراسیون آلمان میخواسته اونهارو ببخشه به تیم های دیگه

14. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کلی مقام دومی و سومی و چهارمی داریم که بدون استفادن..شایعه شده بود که فدراسیون آلمان میخواسته اونهارو ببخشه به تیم های دیگه
    نمیشه اینا رو روی هم جمع کنن یه قهرمانی به جاش بدن ؟!
    4 تا دومی ، 4 تا سومی ، یدونه چهارمی توی جام جهانی. یعنی از 19 تا جام جهانی که برگزار شده ، آلمان توی 3 تا قهرمان شده و توی 9 تا هم به جمع 4 تیم پایانی رسیده !!!
    3 تا نایب قهرمانی هم توی جام ملت های اروپا داریم و البته رکورددار جام های این مسابقات هستیم !

16. 6 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رفقای ژرمنی .

مقامای دوم، سومی دیگه بسمونه . امسال ما قهرمانی دیگه . آره داداش .

زنده باد "Die Mannschaft"

.

18. 7 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ما هم طبق معمول دوره های قبلی خدمت دوستان سلام عرض میکنیم
    محسن در جریانه من بدجوری به خاطر امتحانات تو گل گیر کردم به همین خاطر هفته اول حضور کم رنگی ممکنه داشته باشم ولی قلبم با شماست

20. 8 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •