تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 40 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 395

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی آلمان | Die Mannschaft

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

پيش فرض تاپیک اختصاصی تیم ملی آلمان | Die Mannschaft | قدم به قدم تا هدف بزرگ

ما المانیم و باید به احترام غرور ما همگان سر خم کنند !!
    اینجا مکانی برای تیم ملی المان هست که همه میتونن شرکت کنند !!
    اخرین خبرها از اردوی المان رو اینجا میزاریم !!

نفرات کامل تیم

شعار تیم یوگی
    : ما تب داریم
    Last edited by titanium_zarin; 09-06-2012 at 00:57.

2. 20 کاربر از titanium_zarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

1،2،3آزمایش میشود...
    نه بابا مثل اینکه واقعیت داره...
    تبریک میگم زدن تاپیک پرافتخارترین تیم اروپا رو به تمامی ژرمنی های گل.
    این هم لیست بازیکنان حاضر در اردو:

فهرست کامل آلمان:
    دروازه بان ها: مانوئل نویر، تیم ویزه ، ران روبرت زیلر
    مدافعان: هولگر بداشتوبر، ژروم بواتنگ، بندیکت هوودس، متس هوملس، فیلیپ لام، پر مرتساکر، مارسل اشملزر
    هافبک ها:لارس بندر، ماریو گوتزه، ایلکای گوندوگان، سامی خدیرا، تونی کروس، مسوت اوزیل، باستین شواین اشتایگر،
    مهاجمان:ماریو گومز، میروسلاو کلوزه، توماس مولر، لوکاس پودولسکی، مارکو رویس، آندره شورله

Last edited by yuseph; 06-06-2012 at 07:00.

4. 12 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض ما قهرمانیم...

گزارش تصویری حضور آلمان ها در یورو(پرواز،اقامت،تمرین،...)

محتوای مخفی: بسوی افتخار... 

پرواز

کمی پس وپیش کردم ...

پ ن:میگم علی جان این عنوان تاپیک رو خودت انتخاب کردی یا دست انگلیسیها در کار بوده؟

6. 11 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

الحق یکی از با شخصیت ترین تیمهای جهان همین المانه واقعا ابهت دارن من که خیلی باهاش حال میکنم هیچ وقت کم نمیاره تا اخرین نفس میجنگند

8. 10 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض .ما قهرمانیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در صورت صلاح دید لوو برای استفاده از بوآتنگ در دفاع راست او خود را از همه جهت برای رویارویی با کریس رونالدو مهیا می داند و با روحیه بالا از بازی مقابل کاپیتان تیم پرتغال سخن می گوید

DFB.ir - ژروم بوآتنگ به نظر می رسد فصل ناامید کننده ای را تاکنون پشت سر گذاشته است سه نائب قهرمانی همراه با بایرن. اما به نظر او برای پایان دادن به این ناکامی ها از انگیزه و روحیه ی بالایی برخوردار است.

به گزارش وبسایت کانون هواداران تیم ملی آلمان در ایران و به نقل از کیکر؛ مدافع 23 ساله تیم ملی آلمان هرگز ناکامی چهارم در این فصل را نمی پسندد و قهرمانی در اروپا را همراه با تیم ملی آلمان هدف قرار داده است. او مشتاقانه از تقابل با رونالدو سخن می گوید و خود را برای اولین دیدار ژرمن ها در یورو آماده می کند.

او در گفتگویی به کیکر می گوید:" رونالدو بازیکن بسیار سرسخت و دشواری است اما اگر مربی صلاح بداند و تصمیم بگیرد که من در این پست بازی کنم برای مهار او آماده هستم." او با ستایش حریف خود گفت:" رونالدو بازیکن کاملی است که در جهان فوتبال به مانند او کم نظیر است."

سامی خدیرا و مسوت اوزیل از همبازی های رونالدو در باشگاه رئال مادرید محسوب می شوند و گرفتن اطلاع از نحوه عملکرد او می تواند برای بوآتنگ مفید باشد او ادامه می دهد:" رونالدو بازیکنی است که می تواند از هر دو پا برای ضربه زدن استفاده کند، بسیار سریع و بلند پرواز است و اگر وی با دریبل به طرفین حرکت کند کنترل او بسیار دشوار می شود." در پایان مدافع 23 ساله ژرمن ها گفت:" نمی خواهم با آلمان به فینال راه یابم و برای بار چهارم نائب قهرمان شوم ما تنها قهرمانی را هدف قرار داده ایم."

اوزیل: هرگز خودم را با زیدان مقایسه نمی کنم

بعضی ها او را یا زیدان، ستاره فرانسوی سابق رئال، مقایسه می کنند اما اوزیل معتقد است برای رسیدن به زیدان راه زیادی در پیش دارد.

سایت گل- مسوت اوزیل، ستاره تیم ملی آلمان، وجود شباهت بین خودش و زیدان را رد کرد.
    این ستاره ترک تبار که در سال 2010 از برمن به رئال پیوست، در 23 سالگی خود را به عنوان یکی از بهترین های اروپا مطرح کرده است.
    بعضی ها او را یا زیدان، ستاره فرانسوی سابق رئال، مقایسه می کنند اما اوزیل معتقد است برای رسیدن به زیدان راه زیادی در پیش دارد.
    او در گفتگو با نشریه آ.اس گفت:" هرگز خودم را با او مقایسه نمی کنم. از اینکه در باشگاه بزرگی مانند رئال بازی می کنم، به خودم افتخار می کنم اما زیدان در سطح دیگری است.

او بازیکنی در کلاس جهانی است. من هنوز راهی زیادی در پیش دارم و باید خودم را ثابت کنم.
    او بازیکن کاملی بود. او با هر دو پا بازی می کرد، تکنیک خوبی داشت و از ضربات سر و تمام کنندگی خوبی برخوردار بود.
    زیدان بازیکن شگفت انگیزی بود زیرا تکنیک بالایی داشت. به عنوان یک حرفه ای، او فقط زیبا کار نمی کرد بلکه برای تیمش موثر هم بود و واقعا بازیکن سخت کوشی محسوب می شد."
    اوزیل که در حال حاضر در اردوی تیم ملی آلمان حضور دارد، اعلام کرد برای تیم ملی در همان سطح رئال بازی خواهد کرد.
    " قبل از اینکه صاحب توپ شوم، به اینکه هم تیمی هایم کجا خواهند بود و اینکه من کجا سانتر خواهم کرد، فکر می کنم.
    وقتی در رئال و تیم ملی آلمان بازی می کنید، بازی کردن آسان می شود زیرا همه به شما فکر می کنند.
    نکته مثبت برای من این است که رئال و آلمان با یک سیستم بازی می کنند. نیازی به سازگاری با سیستم جدید ندارم. این فوق العاده است."

پ ن:در مورد آلمان تنها نگرانی ترکیب دفاعیه تیمه که همه رو گیج کرده!
    وسط:
    مرته ساکر-بداشتوبر!
    مرته ساکر-هوملس!
    بداشتوبر-هوملس!
    چپ که لام قراره بازی کنه و راست هم بوآتنگ.
    البته بوآتنگ هم میتونه دفاع وسط بازی کنه!!

10. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض .ما قهرمانیم.

معرفی ستارگان آلمان:

.:بهترین دروازبان:.

نویر (به آلمانی: Manuel Neuer) (زادهٔ ۲۷ مارس ۱۹۸۶ در گلزنکیرشن، آلمان) بازیکن فوتبال آلمان است.
    دوران باشگاهی
    او دروازه بانی را از دوران جوانی در باشگاه محل زادگاهش شالکه ۰۴ پیگرفت، پس از سه سال حضور مستمر در تیم جوانان باشگاه شالکه موفق شد در سال ۲۰۰۵ به تیم نخست شالکه راه یابد، زمانی که فرانک روست سنگربان پیشین شالکه به هامبورگ پیوست. در تاریخ ۵ مارس ۲۰۰۸ وی در مرحله نخست حذفی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در دیدار برگشت مقابل پورتو با مهار دو ضربه پنالتی و صعود شالکه به دور بعدی بازیها یکی از بهترین نمایش‌های خود را ارائه داد.نویر یکی از سه بازیکنی در فصل ۰۸-۲۰۰۷ بوندس لیگا بود که در تمامی دقایق آن فصل برای تیمش به میدان رفته بود.نویر در جولای ۲۰۱۱ از سوی کیکر بالاتر از ماریو گومز و نوری شاهین به‌عنوان بهترین بازیکن بوندس‌لیگا فصل ۱۱-۲۰۱۰ انتخاب شد.نویر در سال ۲۰۱۱ به تیم فوتبال بایرن مونیخ پیوست و در لباس این تیم درخشش داشت وی در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۱۲ بین بایرن مونیخ و رئال مادرید ،با مهار پنالتی های کریستیانو رونالدو و کاکا نقش ارزنده ای در صعود بایرن مونیخ به فینال ِ آلیانز آرنا ایفا کرد
    دوران ملی
    او در ۱۹ مه ۲۰۰۹ به تیم ملی فوتبال آلمان را حضور در تور آسیایی این تیم دعوت شد.پیش از این نویر عضو تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان بوده و برای این تیم در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا به میدان رفته و یکی از ارکان اصلی قهرمان تیم ملی آلمان در این رقابتها بوده.
    مقام سومی جام جهانی2010.

12. 9 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیش بینی EA Sports؛ آلمان قهرمان یورو

بر اساس شبیه سازی های EA Sports ، آلمان برنده ی جام ملت های اروپا 2012 خواهد بود .

EA Sports معتقد است آلمان ، هلند را با نتیجه ی 2 بر 1 در استادیوم Olympic شهر Kyev و در تاریخ July 1 شکست خواهد داد. پس اگر پیش بینی صحت داشته باشد این چهارمین قهرمانی آلمان خواهد بود.

شبیه سازی های EA در فینال به این گونه است که Van Persie با به ثمر رساندن 5 گل ، آقای گل این دوره از مسابقات میشود امّا Mesut Özil این مهاجم هلندی رامتوقف خواهد کرد قبل از اینکه Mario Gómez با چهار گله شدن در مسابقات آلمان رابه پیش بیندازد.

EA Sports اذعان داشته که آلمان تمام مسابقات از سه گروه را خواهد برد. به این شرح که ایتالیا را در نیمه نهایی با نتیجه ی 1-0 شکست خواهد داد و ظاهرا قهرمان محبوب دوره ی قبل یعنی اسپانیا نیز در نیمه نهایی و انگلیس در یک چهارم نهایی حذف خواهند شد.

شاید به خاطر داشته باشید که EA Sports در سال های گذشته به درستی قهرمانی 2-1 چلسی مقابل لیورپول را در 2012 FA Cup و همچنین قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010 را پیش بینی کرده بود. Madden NFL نیز به درستی 7 جام از 9 سـوپر جام قهرمانی گذشته (Super Bowl champions) را پیش بینی کرده بود.

EA Sports شبیه سازی های خود را با استفاده از بسته ی الحاقی Euro 2012 برای FIFA 12 که هم اکنون در دسترس است ، نشان داده است.

14. 8 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

خب ما اینجا از همین اول تکلیفمون رو روشن کنیم و بگیم طرفدار آلمان هستیم.البته هر سال این علاقه عوض میشه ولی امسال آلمانیم.
    و بازیکن مورد علاقه ام مولر.
    امسال تیمی کم تجربه بازی جام جهانی به یک تیم با تجربه تبدیل شده که همه باید ازش بترسن و نباید گول بازی تدارکی قبل از بازی ها را خورد

16. 7 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

خب ما اینجا از همین اول تکلیفمون رو روشن کنیم و بگیم طرفدار آلمان هستیم.البته هر سال این علاقه عوض میشه ولی امسال آلمانیم.
    و بازیکن مورد علاقه ام مولر.
    امسال تیمی کم تجربه بازی جام جهانی به یک تیم با تجربه تبدیل شده که همه باید ازش بترسن و نباید گول بازی تدارکی قبل از بازی ها را خورد
    قربون قدوالای علاقه برم من
    خوش اومدی رفیق.
    زیادی روی تجربه حساب نکن!مگه نشنیدی کاپلو چیا گفته؟

18. این کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

قربون قدوالای علاقه برم من
    خوش اومدی رفیق.
    زیادی روی تجربه حساب نکن!مگه نشنیدی کاپلو چیا گفته؟
    نه چی گفته؟!!!

20. این کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 40 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •