تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: تاپیک نظر خواهی در مورد برنامه ی جام چهاردهم (شبکه سوم سیما)

پروفشنال Karistias's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض تاپیک نظر خواهی در مورد برنامه ی جام چهاردهم (شبکه سوم سیما)

اول از نظر خودم شروع میکنم :

اصلا از دکور برنامه این دوره خوشم نیومدهم از نظر رنگ هم از نظر چیدمان در کل اصلا دکورش شبیه یه برنامه ورزشی نیست .

ویه ایراد دیگه اینکه موسیقیه برنامه هم خیلی دل چسب نیست البته ریتمه قشنگی و ارامش بخشی داره ولی به نظر من بدرد یه برنامه اسپرت نمی خوره خداییش اهنگ دوره قبل چه قدر قشنگ بود هم ریتم قشنگی داشت هم اینکه بیسش بالا بود .

حالا این موارد نظرات من بود ودوستان هر نظری چه مثبت وچه منفی در مورد برنامه ی جام چهاردهم دارند از به میان گذاشتن نظرشون دریغ نکنند
    Last edited by Karistias; 09-06-2012 at 11:56.

2. 6 کاربر از Karistias بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

خدا رو شکر این یورو 2012 شروع شد و یه آهنگ جدید برای بازی ها ساخته شده...
    وگرنه این صدا و سیما تا 600 سال می خواست این آهنگ یورو 2008 رو برای همه بازی ها ، اعم از اروپایی ،آسیایی ، آمریکای جنوبی ، باشگاهی ، ملی، دوستانه و....بخش کنه...
    حالا باید 4 سال آهنگ یورو 2012 رو تحمل کنیم تا یورو 2016...ببنید چه حالی بیننده داره از این به بعد بازی دوستانه برزیل - آرژانتین بخش بشه اون وقت آهنگ یورو 2012 رو قبل و بعد و وسطش بخش می کنن..
    Last edited by ali_agha1981; 09-06-2012 at 12:42.

4. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه neon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

خدا رو شکر این یورو 2012 شروع شد و یه آهنگ جدید برای بازی ها ساخته شده...
    وگرنه این صدا و سیما تا 600 سال می خواست این آهنگ یورو 2008 رو برای همه بازی ها ، اعم از اروپایی ،آسیایی ، آمریکای جنوبی ، باشگاهی ، ملی، دوستانه و....بخش کنه...
    حالا باید 4 سال آهنگ یورو 2012 رو تحمل کنیم تا یورو 2018...ببنید چه حالی بیننده داره از این به بعد بازی دوستانه برزیل - آرژانتین بخش بشه اون وقت آهنگ یورو 2012 رو قبل و بعد و وسطش بخش می کنن..

البته باید اضافه کنم که دوره ی بعد 2016 هستش نه 2018

6. این کاربر از neon1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

اگه قرار باشه این اهنگ یورو 2012 رو از این به بعد برای فوتبال های دیگه بذارند که دیگه هیچی به نظر همون قبلیه با این که قدیمیه ولی بهتر از اینه

+
    اضافه کردن محمد میثاقی در این دوره به بخش اجرا رو میشه از موارد مثبت تلقی کرد خیلی خوب اجرا میکنه وبه برنامه جو خاصی میده ولی در عوض من زیاد از اجرای محمد رضا احمدی خوشم نمیاد.
    Last edited by Karistias; 11-06-2012 at 18:58.

8. این کاربر از Karistias بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خب در کل نمی دونم واقعا جاودانی چه نکته ی مثبتی داره که توی هر رویدادی باید چهرشو تحمل کنم و به عنوان مجری فوتبال انتخاب میشه
    یکی از افرادیه که ذره ای سواد نداره راجع به فوتبال و مرتبا اظهار نظر های فنی می کنه
    یه حرکت بسیار زشتم انجام میده.خنده های بی دلیل وسط صحبت های میهمانان ! من اگه بودم 100 درصد یه تیکه ی سنگین بهش می پروندم تا از سرش بیوفته این عادت !

بعد جالبه نمی دونم از نظر من این آهنگ هایی که واسه این بازی ها می سازن اصلا تم فوتبالی نداره و به عبارتی حالم به هم می خوره
    این آهنگ راجع به همه چی می تونه باشه الا فوتبال
    اما از اون حال به هم زن تر زمانیه که جاودانی میاد و کلماتی مثل آهنگ زیبای برنامه استفاده می کنه که جدا کهیر می زنم !

این مجری جدیدم که اومده به نظرم قبل از اجرای برنامه به نظرم کافئین (قهوه و نوشابه به صورت مفرط) مصرف می کته.حالا مثلا اینو آوردن که جذابیت بدن به برنامه ؟؟ جذابیت کاذب !

اما توجهتون رو جلب می کنم به نظرات مردم بعد از اتمام یورو 2012 درباره ی برنامه جام چهاردهم

- ) نظرتون درباره ی برنامه ی جام چهاردهم چیه و اونو چه طور دیدید ؟

نفر اول) عالی بود
    نفر ادوم) حرف نداشت
    نفر سوم) بهتر از این نمی شد
    نفر چهارم) اجرای آقای جاودانی عالی بود
    نفر پنجم) اون بخشی که کشور ها رو معرفی می کرد فوق العاده بود
    نفر ششم) اون بخش مطبوعات بی نظیر بود
    نفر هفتم) به جان عمم بهتر از این نمی شد
    نفر هشتم) اصلا هیچ مشکلی نداشت
    و ...

10. 6 کاربر از Black Vengeance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با زدن بیجا جاودانی در میان حرفهای حتی کوتاهِ مهمانها موافقم...بخصوص که جاودانی بیشتر هم یک فن و طرفدار فوتباله تا یک مجری فنی و اطلاعات خاصی رو هم انتقال نمیده..نان چهره اش رو میخوره که البته برای مجری تلویزیونی از موارد کم اهمیت نیست..
    حوزه اش بیشتر کشتی و این قبیل بود که اگر برنامه دایره طلایی که یکجوری نود کشتی حساب میشه رو دیده باشید یکم در برخورد با اهالی این ورزش بالاجبار بی پروا شد(در همین موضوعات نوبت و در میان کلام هم حرف زدن و...) ...
    اما این شخص جدید که البته فکر کنم دور دوم و سوم که میبینمش و طن صدای خوبی هم نداره، میخاد در زمانی اندک حجمی وسیع از اطلاعات و اخبار رو منتقل کنه که انصافن تا جایی که دیدم کم اشکال و بی تپق ظاهر میشه و نوع انتخاب خبرهاشم کمابیش همونه که فوتبالیها دنبالشند و بابتش به سایتها سرکشی میکنند.
    Last edited by Arash4484; 10-06-2012 at 02:19.

12. 6 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

کاشکی دکور رو میدادن دست یه طراح معمار درست !!
    اهنگ هم که نمیدونم انقدر براشون سخته که نسخه بی کلام اهنگ بازی ها رو گیر بیارن؟؟؟ endless summer نسبت به یوروی قبلی و جام جهانی افریقا اهنگ ضعیف تری هست اما ریتمش و نوع موسیقیش فکر کنم به درد صدا و سیما ما بخوره
    دوستان نکات رو در مورد مجری ها گفتن و اینکه باید اضافه کنم میثاقی گزارشگر برنامه 90 هست .

14. 2 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

با اجازه منم بنظرم!

دیزاین دکور:
    دکور برنامه رو پسندیدم... نه از بابت اینکه دکور خوبیه و مثلا حرف نداره... نه اتفاقا خیلی هم حرف و حدیث داره... ولی در قیاس با دکور جام جهانی (مزخرف ترین استودیوی اجرا مخصوص این برنامه ها که در طول زندگیم دیدم!!) خیلی بهتره... تو نماهای بسته که مثلا ما جاودانی یا کارشناسان رو میبینیم دکور زیاد تو ذوق نیست... گرادیانت آبی و تک و توک بافت های رو دیواره ها، نورپردازی و نحوه تصویربرداری قابل تحمله.

موسیقی متن:
    سررشته ای از موسیقی ندارم... ولی آهنگ این سری بی اندازه شبیه آهنگ جام جهانی 2010. به نظرم آهنگ قابل تحمل و یک دستی هست... ولی به قول دوستان خیلی ورزشی نیست... ضمن اینکه مناسب موسیقی متن هنگام پخش تو استودیوی برنامه جام چهاردهم نیست... چون اینقدر وولوم آهنگ طی چهار پنج دقیقه پخشش کم و زیاد میشه که گاهی اوقات منه بیننده صدای گفتگوی جاودانی با کارشناس و... متوجه نمیشم به خاطر تداخل با موسیقی... ولی از دقیقه 2:06 و به خصوص از دقیقه 3:07 که ریتم آرومتری داره، میتونه مناسب موسیقی متن باشه... ولی در کل چه ضرورتی داره که برنامه موسیقی متن داشته باشه.

مجری ها:
    جاودانی: فن بیان، تسلط بر اجرا و تا حدودی شنونده خوبی بودن، از ویژگی های مثبتش هست. ولی طبق معمول سوالات بی محتوا، کلیشه ای و تکراری که با لحن غلو شده مطرح می کنه، ورود مکرر به حیطه مباحث کارشناسان برنامه از حیطه اجرا، و تعمدا ایجاد مجادله کردن و به قولی حرف خودش رو به کرسی نشوندن با اون پوزخند هایی که دوستان هم اشاره کردند و...

احمدی: کلا باهاش نمیتونم ارتباط برقرا کنم! به نظر میرسه دارن آمادگی لازم رو ایجاد می کنند تا در اجرا جانشین جاودانی و در گزارشگری جانشین خیابانی بشه. البته نسبت به جام جهانی اعتماد به نفسش و تسلطش در اجرا بهتر شده، اما یکی از ضعیفترین ویژگی هاش به نظر من علاقه زیادش به مهم نشون دادن موضوعات بی اهمیته!

میثاقی (؟): این یکی مجریه به نظرم اتفاق خوب جام چهاردهم هست... با وجود اینکه خبرنگار برنامه 90 بود و تو اجراش هم هنوز احساس میشه که تسلط لازم رو نداره و شتاب زدس، ولی فن بیان و صدای خوبی داره... کلا خوبه.

کارشناسان:
    یعنی کارشناسان یکی از یکی ضعیف تر... به خدا من موندم این برادران پیروانی، این بازیکنان قدیم پرسپولیس و استقلال مثل استیلی یا منصوریان، واقعا چرا باید بیان راجع به بازی هایی در سطح یورو صحبت کنن... نه فن بیان دارن، نه صدای خوبی دارند، نه ریتم داره صحبتشون، گاهی اوقات در پاسخ به سوالات ساده مجری هم دچار مشکل میشن... نه آنالیزی (که سخت افزارش هم نداره برنامه جام چهاردهم طبق معمول) نه دسته بندی کردن صحبت های به صورت نکته ای که کارشناس بیاد نکات برجسته بازی رو بگه... یعنی تو کارشناس ها صدر (از جنبه آشنا به اصول صحبت کردن و معلومات بالای تاریخی) و محصص و صالح و تا حدی تقوی قابل تحمل هستند... شنیدن و دیدن مابقی رسما وقت تلف کردنه، کاش حداقل یه کارشناس (مثلا صدر) کارشناس ثابت برنامه بود و برای هر بازی یه کارشناس مهمان هم میاوردن.

16. 11 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    به نظر من برنامه‌ی خوبیه و درخواست میکنم وقت تبلیغات قبل از بازی رو بیشتر کنن که یا اگهی ببینیم یا خود بازی ها رو خیلی بهتره!

18. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شهریار

پيش فرض

با احترام به نظر شما دکور برنامه اصلا ذره ای جای تعریف نداره مخصوصا رنگش که خیلی دلگیره اخه چیه اون رنگ که انتخاب کردید البته ابی رنگه خوبیه ولی نه این ابی که اینا گذاشتند بیشتر به درد زمینه سخنرانی میخوره تازه طراحی دیواره ها هم خیلی بیش از حد سادست واز نظر نور پردازی هم چنگی به دل نمیزنه محیط خیلی روشن نیست ومورد اخر در مورد دکور اینکه به نظر من جداکردن قسمت اجرا وکارشناسان از قسمت اطلاع رسانی (میثاقی و احمدی ) حرکت خوبی نیست واگه مثل دکور جام جهانی قسمت اطلاع رسانی پشت جاودانی قرار میگرفت جمع خودمونی و گرم تر میشد.

اما در مورد جاودانی خداییش خیلی خوب اجرا میکنه کلن به دل میشینه این پوز خنداش میشه باهاش کنار اومد اگه جاودانی تو برنامه نباشه یه پای برنامه لنگه مثلا از اون موقعی که دیگه مردان اهنین رو اجرا نمیکنه منم دیگه زیاد اون برنامه رو دنبال نمی کردم

در مورد کار شناسها هم نمیدونم فعلا چه گیری دادن به بازیکنا و کارشناسای نوپا چرا خبری از صدر و رضایی و محصص و تقوی نیست احنمالا نرخشون رفته بالا نمیتونند زیاد ازشون بهره بگیرند

20. 2 کاربر از Karistias بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •