تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: ارور Display driver stopped responding and has recovered

داره خودمونی میشه mr.mansoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض ارور Display driver stopped responding and has recovered

سلام

وقتی تو نرم افزار اتوکد یه دستور رو اجرا میکنم صفحه لپتاپ سیاه میشه و بعدش این پیغام رو نشون میده این مشکل رو تو اجرای بازی هم دارم

مدل لپتاپ هم dell L502 X هست

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام.

اول اینکه درایو رو اگه میتونید به به روزترین ورژن که روی سایت سازنده وجود داره تغییر بدین

دو اینکه برنامه ی TuneUp utilities 2012 رو نصب کنید و تمام سیستم رو بهینه سازی کنید و استارت آپ های اضافی رو پاکسازی کنید ، سرویسهای اضافی رو پاکسازی کنید و ...

سه : وارد رجیستری بشین ( Run رو باز کنید و داخلش کپی کنید : Regedit )

به این مسیر برین در رجیستری :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control\Gr aphicsDrivers

روی کلید GraphicsDrivers کلیک کنید یکبار. حالا بسته به نوع ویندوزتون اگه :

A )) ویندوزتون 32 بیتی هست :

به منوی
    Edit برین و گزینه ی New بزنین و گزینه ی (DWORD (32-bit رو بزنید و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزارین TdrDelay و اینتر کنید.

حالا روی کلید
    TdrDelay دابل کلیک کنید و داخلش مقدار Value data رو بزارین روی 8 و اوکی کنید

B )) ویندوزتون 64 بیتی هست :

به منوی
    Edit برین و گزینه ی New بزنین و گزینه ی (QWORD (64-bit رو بزنید و اسم کلید به وجود امده در سمت راست رو بزارین TdrDelay و اینتر کنید.

حالا روی کلید
    TdrDelay دابل کلیک کنید و داخلش مقدار Value data رو بزارین روی 8 و اوکی کنید

در پایان سیستم رو ریستارت کنید.

با آرزوی بهترینها..

3. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سایت مایکروسافت به اینصورت گفته که عمل کنید
    روش اول

بایوس مادربورد آپدیت کنید حتما آخرین سرویس پک روی سیستم نصب باشه کلیه درایورهای سخت افزاری هم حتما آپدیت باشه برای آپدیتم از برنامه driver genius استفاده کنید

روش دوم

داخل سرچ منوی استارت دستور Adjust visual effects رو وارد کنیدروی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه گزینه Adjust for best performance انتخاب اوکی کنید

روش سوم

فایل هات فیکس پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید از آخرم که پیغام ریستارت داد سیستم ریستارت کنید اگر بازم با این روشهایی که من یا همکارم قراردادن فیکس نشد بگین روش دیگه رو بگم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mr.mansoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با تشکر از هردو عزیز که جواب دادن

مشکل قسمت اول حل شد

یه سوال دیگه هم داشتم گفتم شاید مشکل از ویندوز 7 باشه

وقتی call of duty mw3 ( دو تا dvd 9 و بدون فایل کرک) رو نصب میکنم وسطای بازی گیر میکنه طوری که باید لپتاپ رو خاموش وروشن کنم البته اولین باری که نصب کردم چینین مشکلی نداشت و بازی رو تاانتها بازی کردم و مشکلم گیر کردن هم از اونجا شروع شد بصورت مولتی پلیر بازی کردم و دیگه همش گیر میکنه حتی ویندوز رو هم عوض کردم . بازی های مثل فیفا 12 و بتلفید رو هم راحت اجرا میکنم .
    ممنون میشم اگه کمک کنید

7. این کاربر از mr.mansoor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

شما dvd خودتون چنج کنید بطوری که فایل ستاپ بهمراه کرک نباشه یعنی بتونید کرک بصورت جدا تو پوشه برنامه مورد نظر خودتون کپی کنید در ضمن درایوی که داخلش گیم نصب هست حتما دیفرگ کنید بابرنامه لینک اول بعدشم ازطریق برنامه لینک دوم بازی خودتون اجرا کنید اگر بازم رفع مشکل نشد تو انجمن مخصوص گیم مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشی.ببخشید من یه مشکلی دارم که اصلا چی بگم والله پدرم در اومد بخدا هرچی گرافیکمو آپدیت میکنم بازم وقتی تو بازی ها یا فیلم هاییی با فرمت بالا اجرا کنم صفحه ی pc ام سیاه میشه و بعد این پیغامو میاره لطفا کمکم کنید آخرین راهم شمایید عزیز اگه نه سیستممو حراج میکنم!!!!!!
    این پیغامو میده: display driver stopped respondingand has successfully recovered
    عزیز گرافیکم amd ati hd5570 1gb

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

عزیز منم دقیقا مثل اون دوستم که لپتابش هست همین مشکلو دارم.کرایی که اینجا نوشتینو انجام دادم ولی باز جواب نداد!!!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

عزیز منم دقیقا مثل اون دوستم که لپتابش هست همین مشکلو دارم.کرایی که اینجا نوشتینو انجام دادم ولی باز جواب نداد!!!!!
    چند تا راه حلم خود سایت amd گفته که مربوط به گرافیکتون میشه بطور مثال چند تا رو پایین میگم.

روش اول

برنامه HWiNFO32 رو که لینکش پایین قراردادم دانلود با این برنامه دمای گرافیک خودتون چک کنید برای چک کردنشم گزینه sensor موجوددربرنامه رو انتخاب کنید یا که روی گزینه save report که اون بالا عکسش بصورت فلاپی درایو هست کلیک کنید در کادر اول روی دکمه next کلیک کنید درکادر دوم هم فقط بزارین چکمارک گزینه sensor باشه بعدم روی دکمه finish کلیک کنید فایلش اینجاآپلود کنید این کادر حین انجام کار سنگین با گرافیک انجام بدین و همچنین سعی کنید جریان هوا روی در سیستمتون خوب جریان داشته باشه یعنی تهویه کیس مناسب باشه

روش دوم

دایرکست لینک پایین دانلود نصب کنید

روش سوم

بایوس مادربورد حتما بروز کنید بهمراه چیپست مادربورد برای بروزرسانی چیپست هم ازبرنامه driver genius استفاده کنید که لینکش پایین قراردادم فقط قبلش باید v p n اجراباشه بعدش این برنامه رو اجرا کنید

روش چهارم

ویندوزی که نصب کردین حتما آپدیت شده باشه دستکاری هم داخلش نشده باشه مثل یکی لینک پایین که قراردادم خواستین میتونید از این ویندوز استفاده کنید

روش پنجم

امکانش هست مشکلتون از درایورگرافیک باشه که باید درایورخودتون بروز کنید قبلش درایور قبلی رو پاک کنید برای بروز کردنشم از برنامه driver fusion استفاده کنید که لینکش پایین قراردادم به اینصورت که وقتی برنامه رو نصب کردین از طریق safe mode بالا بیاین این برنامه رو اجرا کنید گزینه amd رو انتخاب کنید روی دکمه analyze کلیک کنید بعد تو صفحه بعد دکمه remove انتخاب کنید وقتی درایور گرافیک پاک اون درایور دیگه رو که دانلود کردین بروز شده نصب کنید

روش ششم

ویندوز خودتون با یک برنامه رجیستری فیکس کنید که یکی رو من پایین قراردادم با این برنامه هم فیکس کنید هم optomize

12. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گل
    آقای جعفریان گل ( همشهری عزیز )
    میخواستم بدونم منم این مشکل Display driver stopped responding and has recovered رو دارم میخواستم راهنمایی کنید چجوری برطرف کنم
    گرافیک هم مدل club 3d 8800 gts 320m هست

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گل
    آقای جعفریان گل ( همشهری عزیز )
    میخواستم بدونم منم این مشکل Display driver stopped responding and has recovered رو دارم میخواستم راهنمایی کنید چجوری برطرف کنم
    گرافیک هم مدل club 3d 8800 gts 320m هست
    شما تک تک روشهای بالا رو که گفته شده برین اگر که جواب نداد بگین که روشهای دیگه که اگر که بود یا من یا مابقی دوستان قراربدن.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •