تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 66 از 66

نام تاپيک: Castlevania: Lords of Shadow 2

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

ترجیح میدم ادامه بحث رو بیام توی پروفایلتون چون شاید اینور نیاید و دوباره من دوروز سرگردون بمونم : دی
    خوب خدا رو شکر که مشکل حل شد
    حالا یه چیز بگم کف کنید:
    من قسمتی که باید مخفیانه از کنار برادر pan (اسمش رو یادم نیست)از لای شاخ و برگها رد میشدیم اصلا متوجه این قدرت mist نبودم...دیگه خودت حساب کن به چه فلاکتی اونجا رو رد کردم

2. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه peyman-yasi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ♥ رضائـــیه ♥

پيش فرض

سلام . داداش من یه جایی گیر کردم
    یه رییس هست که هی غیب و ظاهر میشه . همش میگه اگه میتونی منو بگیر و...
    چطور بزنمش یا از دستش فرار بکنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام. به نظرم رسید این تاپیک مربوط به نسخه شماره 2 بازیه. برای همین گفتم سوالم رو اینجا بپرسم. من یه قسمتش گیر کردم که نمی دونم چطور رد کنم. البته سعی کردم از walkthrough های خارجی استفاده کنم. ولی این قسمت رو درست و حسابی توضیح نداده. یه قسمته که یه موجودی هی با یه چنگک مانند دنبالته و با راه رفتن روی برگها می فهمه کجایی و میاد تو رو با چنگک تو زمین فرو می کنه! همه جا هم پر برگه. مدت زیادی نمیشه از قدرت تبدیل شدن به مه هم استفاده کرد. چجوری باید ردش کرد؟ کسی می دونه؟

آخر فروم باز Ali_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام. به نظرم رسید این تاپیک مربوط به نسخه شماره 2 بازیه. برای همین گفتم سوالم رو اینجا بپرسم. من یه قسمتش گیر کردم که نمی دونم چطور رد کنم. البته سعی کردم از walkthrough های خارجی استفاده کنم. ولی این قسمت رو درست و حسابی توضیح نداده. یه قسمته که یه موجودی هی با یه چنگک مانند دنبالته و با راه رفتن روی برگها می فهمه کجایی و میاد تو رو با چنگک تو زمین فرو می کنه! همه جا هم پر برگه. مدت زیادی نمیشه از قدرت تبدیل شدن به مه هم استفاده کرد. چجوری باید ردش کرد؟ کسی می دونه؟
    اول که حرکات طرف رو زیرنظر بگیر و پشت تخته سنگا مخفی شو و الگوریتم حرکتش رو ببین!
    باید از درو دیوار آویزون بشی، اون تخته سنگهای وسط دورشون بچرخی نبینت!! بعضی جاها هم خفاش بشی! دقیق یادم نیست! توی نور نرو!! روی برگا نرو!! اونجاهایی هم که مجبوری به صورت خفاش برو که صدا ایجاد نشه یا بذار یارو دور بشه ازت سریع رد شو برو بعدش که اومد سمتت خفاش شو!!

در آغاز فعالیت Rahman17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام بچه ها میدونم دیره ولی من 2 ساله دنبال دانلود DLC Revelations برای بازی castlevania lords of shadow 2 میگردم دیگه خسته شدم لطفا یکی اینو برام پیدا کنه و بزاره خیلی ممنون میشم باریpc

در آغاز فعالیت Rahman17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام بچه ها میدونم دیره ولی من 2 ساله دنبالdlc این بازی میگردم منظورم dlc revelationsه همون که میتونی با پسر دراکولا بازی کنی خواهش میکنم اگه کسی اینو داره برام اپلود کنه هرچی میگردم پیدا نمیشه

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •