تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 137 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1365

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

دوستان من بازی نصب کردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟
    Last edited by milad_takjoo; 06-06-2012 at 20:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من بازی نصب نکردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟

داره خودمونی میشه hellboyhint's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

ما که تموم کردیم...حالا هم دلریم مرحله های جایزه را بازی میکنیم
    من مشکلمو خودم حل کردم
    انتظار داشتم یکی جوابمو بده ولی .....

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

شما که تموم کردید ؟ چنتا مرحله بود و چند روز طول کشید بازی رو تموم کنید ؟؟ وچند ساعت در روز؟؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خوا الان تکلیف چیه ؟ پچی نیومده این مشکلو حل کنه که بشه تنظیمات گرافیکی رو تغییرداد ؟

داره خودمونی میشه TommyT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام :

من یه قسمت که تو بازی هستم گرافیکش به هم میریزه

قسمتی که دنبال دختره تو برزیل هستش ( چپتر 5 فکر کنم ) جایی که آدماش ککتل ملتف سمتت پرت میکنن که آتیش میگیری ... اونجا تصویر به هم ریختس یعنی بعضی قسمتا دیده نمیشه تو بازی نمیدونم کجا برم

یه حالت باگ هستش ... مثلا پله میری بالا اما بعد هیچی نیست اگه بری پرت میشی پایین اما نمیمیری همینجوری که میری

یا آدما هی غیب میشن واضح میشن ... باید چی کار کنم ؟ یه بار ریستارت هم کردم اما این قسمت بازی این مشکلو داره

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

دوستان پدرم در اومد همش گیر میکنه ..
    چطور میشه تنظیمات گرافیکی رو پایین آورد ؟ بازی تشخیص داده تنظیمات گرافیکی همگی رو high و دایرکت ایکس11 باشند .. اما من تنظیمات رو میخوام تغییر بدم از جمله دایرکت ایکس 10 ..وقتی esc رو میزنم yes رو انتخاب میکنم اما باز همچنان تنظیمات مثل اوله و تغییری نکرده ..
    برای اینکه شما وقتی esc رو میزنی و بعد yes در واقع داری دستور میدی که تنظیمات کنونی حفظ بشه...برای اعمال تغییرات باید توی بازی با زدن گزینه apply یا کلید enter تنظیمات رو اعمال کنید....
    ولی اگه بازم مشکل پابرجا بود احتمالا مشکل از کرکه عوضش کن...

سلام :

من یه قسمت که تو بازی هستم گرافیکش به هم میریزه

قسمتی که دنبال دختره تو برزیل هستش ( چپتر 5 فکر کنم ) جایی که آدماش ککتل ملتف سمتت پرت میکنن که آتیش میگیری ... اونجا تصویر به هم ریختس یعنی بعضی قسمتا دیده نمیشه تو بازی نمیدونم کجا برم

یه حالت باگ هستش ... مثلا پله میری بالا اما بعد هیچی نیست اگه بری پرت میشی پایین اما نمیمیری همینجوری که میری

یا آدما هی غیب میشن واضح میشن ... باید چی کار کنم ؟ یه بار ریستارت هم کردم اما این قسمت بازی این مشکلو داره
    مشکل گرافیکی که معمولا در چپترهای بالا بوجود میاد به خاطر ناقص بودن نسخه بازی هست....برای اطمینان شما درایور گرافیک رو آپدیت کن اگه کارت رو راه ننداخت احتمالا بازیت مشکل داره!!

دوستان منم مشکل blue screen دارم وقتی میرم تو پوشه کرک صفحه آبی میاد و ریست میشه از safe mode هم امتحان کردم نشد چی کار کنم
    کسانی که مشکل صفحه آبی رو دارند یا ویندوزشون رو به sp1 تغییر بدن یا اینکه کرک theta رو دانلود کنند!!
    دوستان من بازی نصب کردم بعد روی loding اول همینطوری میمونه و جلوتر نمیره...مشکلش چیه؟
    شما باید آپدیت کرکهای relaode یا theta ودانلود کنی تا کارت اره بیفته...ضمنا به روز رسانی داریور گرافیک هم فراموش نشه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ilililililiili's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کسایی که مشکل صفحه آبی دارن (Blue Screen of Death) ...
    من خودم دفعه اول که رفتم تو پوشه کرک ریست نشد به خاطر همین تونستم کپی کنم، ولی بعدا صفحه آبی میشد و ریست، ... بعدشم که هر 5 دقیقه که با سیستم هر کاری میکردم بازم ریست میشد،
    احتمالا مشکل رم، یعنی 90 درصد صفحه آبی تو بازی همینه، من تنها کاری که کردم جای رم هارو عوض کردم، ایم دلیلش یا ویروس، یا داغ کردن رم، یا نمیدونم ...
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ______
    برای تنظیمات بازی، وقتی تنظیمات بالاتر از سیستمت باشه گذینه ای نمیاد که تو بخای تنظیماتو ذخیره کنی، ولی وقتی میاریش پایین کنار گذینه ی Esc یه گذینه ی دیگه میاد واسه ذخیره کردن تنظیمات. در غیر اینصورت، مشکل از بازیه.

آخر فروم باز hoomi_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من بازی و نصب کردم آپدیت و هم نصب کردم ولی قسمت initializing گیر می کنه. چیکار باید کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه JING3LKHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان نسخه بلک باکس رو دارم...ادرس نصب رو میدم درایوی که 100 گیگ خالی دارم ولی قسمتی از نصب رو تو درایو c ویندوز انجام میده و من فقط 4 گیگ تو درایو ویندوز خالی دارم واسه همین سر 14 درصد ارور می ده..چی کار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •