تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 137 اولاول ... 54551525354555657585965105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 1365

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

پروفشنال 4daneshjo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جا که ازادی باشه

پيش فرض

آقا ممنون که داری جواب میدی. تو فولدر social club به غیر از فولدر پروفایل سه تا فولدر دیگه به نام های cache و Renderer و titles هم وجود داره. حالا چیکار کنم؟
    منم این مشکل رو داشتم ولی خوب بلاخره درست شد
    من بعد از چند بار پاک کردن و نصب کردن بلاخره درست شد
    دفعه اخر این جوری نصبش کردم
    قبل از اینکه Social Club v1.0.9.5 Setup رو نصب کنم اول اپدیت MP3_Update_v1.0.0.28_RELOADED
    نصب کردم اینترنت رو قطع کردم بعد بازی رو اجرا کردم که موقع لودیدنگ صفحه Social Club اومد که میگفت باید لوگین بشی از بازی اومدم بیرون رفتم پوشه profiles رو در اینجا کپی کردم Documents\Rockstar Games\Social Club
    مشکل حل شد
    اپدیت جدید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این روش رو هم امتحان کن
    در ویندوز 7 به Control Panel رفته و گزینه Programs and Features را انتخاب کرده و در قسمت چپ صفحه بر روی گزینه Turn Windows Features On Or Off را انتخاب و تیک Microsoft .NET Framework 3.5 را بردارید یا بگذارید و سپس بازی را دوباره اجرا کنید.

2. این کاربر از 4daneshjo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان . کمک کنید از صبح پای کامپیوترم له شدم پچ پچ . منم نسخه سه دی وی دی black box رو دارم هیچکدوم از آپدیت ها توش نیست کرک skidrow رو نصب کردم میگه به اینترنت وصل کن . خلاصه به من بگید چیکار کنم دیگه بهم ریختم اینترنتمم قطع وصل میشه اعصابمو بهم ریخته من میخوام بدونم همه کشورا همین مشکل رو دارن ؟ یا فقط ما این مشکل رو داریم خلاصه یه راه حلی درست بگید . محتوای پوشه پروفایل رو هم اگه میشه بزایرید برام من اونو ندارم . جان من فقط نگید بازیو نصب کن که اشکم درمیاد از ساعت 8 تا 12 شب نصبش طول کشید

داره خودمونی میشه alireza661299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

منم این مشکل رو داشتم ولی خوب بلاخره درست شد
    من بعد از چند بار پاک کردن و نصب کردن بلاخره درست شد
    دفعه اخر این جوری نصبش کردم
    قبل از اینکه Social Club v1.0.9.5 Setup رو نصب کنم اول اپدیت MP3_Update_v1.0.0.28_RELOADED
    نصب کردم اینترنت رو قطع کردم بعد بازی رو اجرا کردم که موقع لودیدنگ صفحه Social Club اومد که میگفت باید لوگین بشی از بازی اومدم بیرون رفتم پوشه profiles رو در اینجا کپی کردم Documents\Rockstar Games\Social Club
    مشکل حل شد
    اپدیت جدید

این روش رو هم امتحان کن
    در ویندوز 7 به Control Panel رفته و گزینه Programs and Features را انتخاب کرده و در قسمت چپ صفحه بر روی گزینه Turn Windows Features On Or Off را انتخاب و تیک Microsoft .NET Framework 3.5 را بردارید یا بگذارید و سپس بازی را دوباره اجرا کنید.
    به هر زحمتی بود بازی رو راه انداختم. ممنون بابت راهنمایی ها. بالاخره با دستکاری فایل graphics.xml درست شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام

بچه ها بازی واسه من لگ داره این مشخصات سیستم من :

Processor: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Graphics Adapter: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمه ؟

از منوی بازی هم که میخوام تنظیمات گرافیک رو کم کنم سیو نمیشه و باز به حالت پیش فرض بر میگرده چرا ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جا که ازادی باشه

پيش فرض

سلام دوستان . کمک کنید از صبح پای کامپیوترم له شدم پچ پچ . منم نسخه سه دی وی دی black box رو دارم هیچکدوم از آپدیت ها توش نیست کرک skidrow رو نصب کردم میگه به اینترنت وصل کن . خلاصه به من بگید چیکار کنم دیگه بهم ریختم اینترنتمم قطع وصل میشه اعصابمو بهم ریخته من میخوام بدونم همه کشورا همین مشکل رو دارن ؟ یا فقط ما این مشکل رو داریم خلاصه یه راه حلی درست بگید . محتوای پوشه پروفایل رو هم اگه میشه بزایرید برام من اونو ندارم . جان من فقط نگید بازیو نصب کن که اشکم درمیاد از ساعت 8 تا 12 شب نصبش طول کشید
    سلام دوست عزیز هر کرکی پوشه پروفایلش فرق میکنه
    به هر حال این فک کنم این برای اپدیت 1.0.028 باشه

7. این کاربر از 4daneshjo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alireza661299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان باید چیکار کنم که هر وقت می خوام بازی رو ران کنم مجبور نباشم اینترنت رو قطع کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه frontlines's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    من تو نصب واجرای بازی مشکل ندارم.
    ولی وقتی وارد بازی میشم به جای موزیک و موقع انتخاب گزینه ها 1 صدای خش خش گوشخراش میده. مشکل از چیه؟
    ممنون.

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

زمان اجرا بازی فقط صفحه سیاه میشه! از آپدیت کارت گرافیکمه ؟! مدل گرافیک من NVIDIA Geforce 9600 GT

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جا که ازادی باشه

پيش فرض

سلام
    دوستان باید چیکار کنم که هر وقت می خوام بازی رو ران کنم مجبور نباشم اینترنت رو قطع کنم؟
    با فایر وال ویندوز یا انتیی ویروس تون تمام فایل های مربوط به مکس پین و mp3luncher رو بلاک کنید

12. این کاربر از 4daneshjo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جا که ازادی باشه

پيش فرض

سلام.
    من تو نصب واجرای بازی مشکل ندارم.
    ولی وقتی وارد بازی میشم به جای موزیک و موقع انتخاب گزینه ها 1 صدای خش خش گوشخراش میده. مشکل از چیه؟
    ممنون.
    direct x رو اپدیت کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •