تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 137 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1365

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله و گزینه های دیگه هم همه فعاله و اخرین حد هست با این تنطیمات fps م تو بازی بیشتر از 30 نمیره ایا طبیعیه؟؟ رزولوشن هم 1080 سیستمم هم

corei3 3.2 ghz
    radeon hd 6950
    4g ddr3 memory

شما باید msaa رو خاموش کنید، چون به صورت وحشتناک فریم رو کاهش می دهد(ینچمارک ها رو نگاه کنید). با توجه به بنچمارک هایی که گذاشتم 6950 با روشن کردن این گزینه حداکثر 37 فریم می دهد(توجه کنید که cpu استفاده شده در این بنچمارک محدودیتی برای گرافیک ایجاد نمی کند).

2. 2 کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نوشته شده توسط kamivh1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله
    vsync قفل میکنه فریم رو اگه خاموشش کنی فریمت میره بالا ولی بالا پایین میشه مداوم...انوقت رو صفحه یه خطهایی موقع گرد و خاک و شلیک میفته...

اگر vcync روشن باشه فریم قفل میشه مثلا روی 30 و همیشه روی همه آبجکتها حتی آبجکتهای سبک فریمت 30 برای همین دیگه

یهویی بالا و پایین نمیشه وافت فریم پیدا نمیکنی...

میدونی منظورم چیه؟ مثلا کات شما خیلی قویه روی صحنه ای که کارکتر به سمتیه که آبجکت کمه میاد بالای مثلا 160 فریم در ثانیه

بعد یهویی با یه چرخش مکس پین برمی گردی به سمت منظره ای که پر از آبجکت و تکسچر سنگین انوقت فریمت از 160 افت میکنه تا

68 فریم در ثانیه بعد یهویی میبینی یه خطهای افقی میفته رو صفحه بخاطر همین روشن نبودن vsync..

البته چشم انسان هم بیشتر از 30 فریم در ثانیه تشخیص نمیده. 1 پلک زدن انسان 4/0 ثانیه طول میکشه

برای همیند ر دوربین فیلمبرداریها ی خانگی 30 فریم در ثانیه

فیلم گرفته میشه...البته دوربینهای حرفه ای که مثلا تو برنامه توقف زمان استفاده میشه با 1000 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنه

که مثلا میتونه حرکت بالهای مگس یا گلوله شلیک شده رو هوا رو نشون بده وقتی که بیاریم با سرعت پایین 10 فریم در ثانیه ببینم

همون فیلمی که از مگس با 1000 فریم گرفته شده رو منظورمه کاملا متوجه مکانیک پر زدن مگس میشیم..
    Last edited by Saeed System; 05-06-2012 at 10:16.

4. 5 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin n & i series's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بازم تشکر امیر جان
    پس با این اوصاف باید تو فکر یه 560ti باشم..بریم تو کار اقساط...با 6850 کارم راه نمیفته

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

سلام من یه سوالی دارم.

من تنظیمات رو روی اخرین حد گذاشتم یعنی vsync فعاله و گزینه های دیگه هم همه فعاله و اخرین حد هست با این تنطیمات fps م تو بازی بیشتر از 30 نمیره ایا طبیعیه؟؟ رزولوشن هم 1080 سیستمم هم

corei3 3.2 ghz
    radeon hd 6950
    4g ddr3 memory

شما MSAA رو OFF کنی احتمالا مشکلت حل بشه چون عملکرد V-Sync معمولا به این صورته که فریم بین 30 یا 60 رو انتخاب میکنه و روی اون فریم بازی رو قفل میکنه تا Screen Tearing به وجود نیاد، و چون کارت گرافیک شما توانایی اجرا روی 60 فریم به صورت مداوم رو نداره روی 30 قفل شده.

پس با این اوصاف باید تو فکر یه 560ti باشم..بریم تو کار اقساط...با 6850 کارم راه نمیفته
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سری توضیحات هست شاید به دردتون بخوره.

7. 3 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

میشه به من کمک کنید من تو این سایت وقتی میزنم که ببینم بازی اجرا میشه یا نه میگه fail ولی فکر به گرافیکم گیر داده من آخرش نفهمیدم که گرافیک لب تاب من چی هست
    این جا زده intel r hd graphic و لی تو کنترل پنل هم intel رو زده و هم hd radeon 6470M حالا چرا میگه این مکس پین اجرا نمیشه ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by spartaqus; 05-06-2012 at 15:11.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مرسی از راهنماییهای دوستان با غیر فعال کردن msaa درست شد. من چون تازه 7 8ماهه سیستم قوی گرفتم اخیرا شروع به بازی کردم. بخاطر همین زیاد اشنا با تنظیمات نبودم که حالا داره دیگه دستم میاد چی به چی هست.

10. این کاربر از kamivh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان من رو لپتاپ بازی میکنم و افت فریم دارم هر کاری میکنم که گرافیک رو پایین بیارم موقع تایید کردن نمیذاره ذخیره بشه و میگه seting have not ben applyگفتم شاید از بازی بیام بیرون و دوباره داخل برم درست بشه اما بازم روی تنظیمات قبلیه به نظر شما چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

البته اون قسمت پایین نوشته video memory execed که قرمز رنگه هر کاریش هم میکنم همون قرمز میمونه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

به دوستان پیشنهاد می‌کنم نه این بازی رو دانلود کنند و نه بخرند چرا که به هیچ وجه اجرا نمی‌شود و صرفاً جهت سر کار گذاشتن شخص شماست.
    موقع اجرا ارور MaxPayne3 has stopped working می‌ده هر کرک و روشی هم که بگید با سه سیستم (نسخه 9DVD و هم نسخه BlackBox) و با سه ویندوز (XP - SEVEN 64 - SEVEN 32) تست شده است.
    فقط یه لانچر برای بازی درست کردن که بگن مشکل از بازی نیست و مشکل از سیستم شماست.
    پس شما هم مثل من گول نخورید.
    اصلاً بازی‌ای به نام MaxPayne 3 حداقل روی PC وجود نداره!
    هرکی هم می‌گه نصب کرده و تمومش کرده و اسکرین شات میزاره و داستان ترجمه می‌کنه بدونید دروغ محضه!

داره خودمونی میشه hellboyhint's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام من تا مرحله 6 رفتم جایی که فرناندو را کشته اند و در اطاقش بمب گذاشتند......وقتی از پنجره بیرون میپره صفحه قفل میشه....فکر کنم به خاطر خطایی که موقع نصب ایگنور کردم....دوستان یکی کمک کنه ....اگه اون مرحله را رد کردین سیو بازی را آپلود کنید برام......ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •