تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 137 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1365

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

پروفشنال S!LENCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    میدونم هر جا که باشم، آسمون همین یه رنگه...!

پيش فرض

بازی رو خریدم
    وقتی توی دی وی دی اخر پوشه کرک رو باز می کنم ارور صفحه آبی میاد میبندتش!
    کرک realoaded .
    چه کنیم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه devilboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

میشه یه نفر توضیح بده توی ویندوز XP چه جوری باید بازی رو توی فایروال قرار بدیم که به اینترنت وصل نشه؟

پروفشنال S!LENCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    میدونم هر جا که باشم، آسمون همین یه رنگه...!

پيش فرض

دوستان هیچ کس به مشکل من بر نخورده؟؟؟
    ویندوزم عوض کردم. باز وقتی فولدر کرک رو باز می کنم صفحه آبی میشه سیستم ریست. من فقط تا آخر هفته وقت دارم بازی کنم. خواهش می کنم کمک کنید!!! تو کفم

آخر فروم باز playstation 3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

دوست عزیز پلی استیشن 3 من قبلا مغازه پی سی فروشی داشتم منتها 2 ساله دیگه بستم و کار نمیکنم راستش نمیدونم چه قطعاتی تو بازار هست بیشتر تو کار گوشیم چند وقت پیشم یه سونی ایکسپریا اس خریدم 900 تومن الان من چه کار کنم این سیستم تقریبا قدیمیمو چیکار کنم خدا شاهده 3 ساله عوضش کردم یعنی ارتقا دادم بازم الان فوری قدیمی شده من گرافیک عوض کنم تنها؟سی پی یو عوض کنم؟رم عوض کنم؟کل سیستمم DDR2 هستش از گرافیک گرفته تا رم و مادربردمم GIGABYTE P31 ES3G هست یه راهکاری دوستان جلو پای من بزارن مرسی کلا عوضش کنم کل کیس رو؟یا اینکه فقط گرافیک بخرم؟بعد الان تموم گرافیکهای تو بازار DDR3 هستند و ساپورت میکنن من چه طور اخه بیام DDR3 بندازم رو سیستم DDR2 ؟؟؟؟ رم رو چیکار کنم؟ممنون کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک.
    دفعه ی قبل هم گفتم رم گرافیک هیچ ربطی به رم مین نداره شما هر گرافیکی بخوای میتونی استفاده کنی اون با من:فقط گرافیکتو عوض کن بقیش تقریبا خوبه خواستی 2گیگ رمم اضافه کن پیشنهاد من:
    SAPPHIRE HD5670 1GB GDDR5=110

5. این کاربر از playstation 3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز پلی استیشن 3 من قبلا مغازه پی سی فروشی داشتم منتها 2 ساله دیگه بستم و کار نمیکنم راستش نمیدونم چه قطعاتی تو بازار هست بیشتر تو کار گوشیم چند وقت پیشم یه سونی ایکسپریا اس خریدم 900 تومن الان من چه کار کنم این سیستم تقریبا قدیمیمو چیکار کنم خدا شاهده 3 ساله عوضش کردم یعنی ارتقا دادم بازم الان فوری قدیمی شده من گرافیک عوض کنم تنها؟سی پی یو عوض کنم؟رم عوض کنم؟کل سیستمم DDR2 هستش از گرافیک گرفته تا رم و مادربردمم GIGABYTE P31 ES3G هست یه راهکاری دوستان جلو پای من بزارن مرسی کلا عوضش کنم کل کیس رو؟یا اینکه فقط گرافیک بخرم؟بعد الان تموم گرافیکهای تو بازار DDR3 هستند و ساپورت میکنن من چه طور اخه بیام DDR3 بندازم رو سیستم DDR2 ؟؟؟؟ رم رو چیکار کنم؟ممنون کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککککک.
    گرافیک 9500 قدیمی شده اگه هم بتونی بازی کنی توی این رزولیشن روی low
    خوب دوست عزیز درسته که ارتقا دادین ولی اصولی نبوده این قطعات که سه سال پیش ( 2010)گرفتین اصلا به روز نبوده گرافیک 9500 سی پی یو e5300... گرافیک مربوط به سال 2008 بوده یعنی اون موقع شما گرافیک 2 سال پیش رو خریدین.
    با توجه به بودجه که داری باید تصمیم بگیری که فقط گرافیک بخری یا کل کیست رو عوض کنی. تو قسمت مشاوره خرید سیستم هم میتونی تاپیک بزنی.
    ولی اگه بخای سیستم جدید بگیری اینا رو بهت پیشنهاد میدم
    core i3 2100
    ram 4
    asrock h61
    هارد هم که فکر کنم داری.
    تا اینجا حدود 400 میشه واسه پاور بستگی داره چه گرافیکی بخای انتخاب کنی
    اگه گرافیک بالا میخای انتخاب کنی که تا چند سال دیگه مثل 9500 عتیقه نشه
    nvidia
    560ti
    560
    460 1gig
    ati
    6870
    6850
    power green 600w
    که کلا حدود 860 - 800 اینا میشه.

اگه هم نمیخای زیاد خرج کنی
    nvidia
    450
    ati
    6570
    5670
    power green 430eu
    کلا حدود 600-640 اینا میشه
    به نظر من ارزش نداره 600/700 بدی کامپیوترت رو ارتقا بدی اونوقت گرافیک 100 تمنی بندازی روش)

(اگه نمیخای کل سیستمت عوض کنی بهتره همین پاور و گرافیکو بخری که دو تاش حدود 200 میشه اما این سی پی یو باعث محدودیت میشه تو بازی ها)

سی پی یو درسته که دو هسته ای هست ولی خیلی خیلی توی بازی ها قوی عمل میکنه.

7. این کاربر از hassanshaikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

ببین عزیزم.شما باید با دقت سیستم جمع کنی تا برات چندین سال به خوبی کار کنه.
    این سوال رو باید تو قسمت سخت افزار بپرسی اما یه کمک کوچیکی بهت می کنم تا مکس پین رو بتونی به خوبی بازی کنی.
    شما با توجه به سیستمی که داری، اگه توان مالی داری بهترین کار اینه که کل سیستم رو عوض کنی و سیستم به روزی بخری.
    سیستمی بر پایه سی پی یوی آیوی بریج اینتل و مادر بوردهای با تراشه های جدید و رم دی دی آر ۳ و کارت گرافیک سری ۷۰۰۰ از ای ام دی یا سری ۶۰۰ از انویدیا.
    با این سیستم مطمئن باش تا چند سال به خوبی برات کار میکنه و اگر هم خواستی برای بازی ارتقاش بدی، فقط کافیه کارت گرافیک رو عوض کنی.

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان کسی چک کرده ببینه با این کرک مولتی هم جواب میده یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SCORPION8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید دوستان آیا بازی با این سییتم من و روی رزولیشن 1600*900 جواب میده
    cpu: Amd phenome x4 b55 3.20 ghz
    ram: 4 gig corsair ddr3 1600
    vga : evga 260 gtx
    یه سوال داشتم آیا بازی از صدای 5.1 ساپورت میکنه یعنی تو آپشن صداش هست ؟؟

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببخشید دوستان آیا بازی با این سییتم من و روی رزولیشن 1600*900 جواب میده
    cpu: Amd phenome x4 b55 3.20 ghz
    ram: 4 gig corsair ddr3 1600
    vga : evga 260 gtx
    یه سوال داشتم آیا بازی از صدای 5.1 ساپورت میکنه یعنی تو آپشن صداش هست ؟؟
    این بنچمارک برای گرافیک است. که 260 تقریبا قدرتی برابر 5770 داره.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی هم برای cpu است.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin n & i series's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به همگی
    من یه گرافیک 6950 داشتم که متاسفانه یهو خراب شد و مدام بلو اسکرین میداد...گارانتی هم فرستادم بی انصافا نتونستن درسش کنن بدتر شد...با یه بد بختی ربع قیمت دادمش رفت
    خواستم برم یه 6850 بخرم روز سه شنبه 4شنبه ولی وقتی مکس پین اومد و مشخصات سیستم پیشنهادی تو رزلوشن بالا رو دیدم گفتم احتمالا 6850 تو فول اچ دی و تنظیمات 4XMSSA نکشه{اخه به 6950 عادت کردم که همه چیو تو بالاترین تنظیمات راحت میاورد}
    حالا به نظرتون کارت 6850 بخرم یا 560ti ؟؟؟؟؟؟
    البته اینم بگم 6850 الان حداکثر تا 300 تومن قیمت دارم و 560 تی ای مارک ino3d از 440 تا 490 بسته به مدلش و مارک msi 560تومن قیمت دارم
    اینم اضافه کنم به زور پولم به 6850 میرسه و اگه بخوام 560 بخرم باید قسطی بخرم + مشکلات قسط که دیگه همه میدونن چیه...
    ممنون میشم راهنمایی کنید...گیر کردم...من فقط میخوام بازی ها رو فول اچ دی و تنظیمات متوسط به بالا راحت بیاره...راستی یه نظرم در مورد 550ti بدید
    Last edited by amin n & i series; 04-06-2012 at 09:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •