تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 137 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1365

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Max Payne 3

اگه نباشه جاش خالی می مونه devilboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بچه ها اون 4 گیگ که برای درایو C میخواد دقیقا چقدره چون من 4 گیگ بیشتر جا ندارم؟ بعدش این 4 گیگ رو اشغال میکنه یا دوباره برمیگرده؟

داره خودمونی میشه TommyT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شما گرافیک رو تا ته بکش پایین بعضی از بچه ها با این کار مشکل گرافیک رو رفع کردند....ولی اگه اینجور که شما میگی بازی ناقص لود شده یعنی بعضی از قسمتهای بازی اصلا وجود ندارند(یعنی به قول تو پله وجود داره ولی ازش بالا نمیره!) این در اصل نوعی باگه که محتملترین حالتش به مشکل داشتن کرک برمیگرده اگه با تعویض و آپدیت کرک درست شد که هیچ وگرنه ممکنه نسخه بازی مشکل داشته باشه!
    من گرافیکم خیلی قویه ... اما با این حال اون روز که خراب شد و اینجوری شد بازی رو تا آخرین حد ممکن پایین کشیدم اما باز هیچ فرقی نکرد حتی بهترم نشد

کراکای دیگه هم میریزم هر کدوم یه مشکلی داره ... یکیش میزنه به نت وصل نیست یکی میزنه اکانتت تو سوشال کلاب اوکی نیست خلاصه هر کدوم یه مشکل دارن ... اعصابمو خورد کرده دیگه

سیو بازیو نمیشه ریخت این مرحلرو رد کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوست خست نباشید

من بازی رو خریدم 7 DVD وقتی روی SETUP بازی کلیک می کنم این ارور میده

و بعد از چند دقیقه این ارور میاد SETUP بست میشه ؟

تو رو خدا کمکم کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

سلام دوستان من نسخه کم حجم بازی رو دانلود

یه مشکلی دارم اینه که میخوام تنظیمات بازی رو بزرام روی DX 11 بعد اینکه گذاشتم و اکی زدم بازی ریست میشه و از اول میاد و بعد میرم توی تنظیمات میبینم که باز رفته روی DX 9 روی
    DX 10 هم نمیره فقط روی DX 9 هست

کسی میدونه مشکل از چی هست؟آپدیت جدید بازی و آخرین داریور کارت گرافیک دانلود کردم .کارت گرافیکم
    DX 11 رو ساپورت میکنه

ویندوز سون 64 بیتی رم 8 گیگ سیپیو core 7

اینم یه عکس از مشخصات کارت گرافیک

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان
    کسی تونسته بازی رو مولتی بازی کنه ؟ کلا می خوام بدونم با این کرک ها میشه مولتی و آنلاین بازی کرد یا نه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من الآن چکار کنم
    نه صفحه آبی دارم و نه هیچی…
    بازی رو پاک کردم وقتی آپدیت جدید اومد واسش دوباره نصب کردم بازی رو حالا این ارور رو میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چند بار بازی رو نصب کردم باز این اومد یه بار کلاً بازی رو پاک کردم از روی سیستم باز نصب کردم این اومد
    تو رو خدا یه راه حلی یه چیزی من اینو بازی کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من نسخه بلک باکسو دارم بعد از 6 ساعت نصب بازی تو صفحه مشکی دوم گیر میکرد هر چقدر هم منتظر میموندم نمیرفت ، بعد update کردم (از همون play max payne 3 یا همون luncher) دیگه کلا وارد صفحه مشکی هم نمیشد ، یه بار بازی پاک کردم دوباره نصب کردم ، حالا وقتی وارد صفحه سیاه دوم میشه میپره بیرون و error ویندوزو close program میده،پوشه profilam هر جا که فکر میکردم و تو social club کپی کردم دیگه نمیدونم لطفا کمک کنید.ممنونم.

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

سلام دوستان من نسخه کم حجم بازی رو دانلود

یه مشکلی دارم اینه که میخوام تنظیمات بازی رو بزرام روی DX 11 بعد اینکه گذاشتم و اکی زدم بازی ریست میشه و از اول میاد و بعد میرم توی تنظیمات میبینم که باز رفته روی DX 9 روی
    DX 10 هم نمیره فقط روی DX 9 هست

کسی میدونه مشکل از چی هست؟آپدیت جدید بازی و آخرین داریور کارت گرافیک دانلود کردم .کارت گرافیکم
    DX 11 رو ساپورت میکنه

ویندوز سون 64 بیتی رم 8 گیگ سیپیو core 7

اینم یه عکس از مشخصات کارت گرافیک
    بله توی پوشه
    my Documents\Rockstar Games\Max Payne 3
    یه فایل هست به نام profile که توی یه خط مونده به آخرش نوشته DirectXVersion value که به ترتیب مقادیر 0 و 1 و 2 به DX 9 و DX10 و DX11 اشاره میکنه میتونی از اونجا تنظیمش کنی...

دوستان
    کسی تونسته بازی رو مولتی بازی کنه ؟ کلا می خوام بدونم با این کرک ها میشه مولتی و آنلاین بازی کرد یا نه ؟
    بله فکر کنم کرک شده فقط باید کرکش رو دانلود کنید...

9. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

یه فایل هست به نام profile که توی یه خط مونده به آخرش نوشته DirectXVersion value که به ترتیب مقادیر 0 و 1 و 2 به DX 9 و DX10 و DX11 اشاره میکنه میتونی از اونجا تنظیمش کنی...
    این همون فایل هست که گفتی کجاشو تغییر بدم؟؟میرم روش میخوام عددهارو تغیر بدم نمیشه ؟!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان من این بازیو گرفتم چهار تا دی وی دی 9 هستش. شماره یک رو میذارم تو دستگاه روی ستاپ کلیک میکنم میگه حتما از اینترنت قطع باشید منم قطع میکنم و ران میکنمش اون صفحه عکسش که قراره مراحل نصب روش باشه میاد ولی دیگه هیچی نمیشه حدود یک ساعت و چهل و پنج دقیقم ولش کردم شاید بیاد ولی هیچی نمیشه
    مشکلش چشه بنظرتون؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •