تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 43 اولاول ... 333940414243
نمايش نتايج 421 به 425 از 425

نام تاپيک: فوتبال فانتزی جام ملت های اروپا ۲۰۱۲ | UEFA Euro 2012 Fantasy Football

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

12

خــب خب خـب تـــبریــک میـ ـگم ! بالاخـره قــهرمـان ایـن دوره از رقــابت های فوتبال فــانتزی یورو تـو لیــگ پی سی ورلــد هم مشـخص شــد :

«M.Susa»

دیــشب که دیـدم دوسـتان دارن بهم تبریـک میـگن فـکر میـ کردم منظـورشون قهرمان شـدن اسـپانیـاس !!
    بعـد گـفتم بزار سایـت یوفـا یه سـر بـزنم ببــینم چه خبـره نکنـه من اول شـدم !!(عمرا ! ) سـایــت رو بـاز کــردم دیــدم عــه این که منم؛ پـــ چرا اول شده تیــمم !! خــلاصه ایـن که بـاور کـردنی نـبود واسم صـعود شش پله ای تو بـازی آخر ! اون هم بـا وجود این همــه تیم قدر توی لیـگ !

الــبـته من حین بازی بـا گوشیـم دنبـال می کردم سـایت فـانتزی رو و امـتیـازهام رو هم هر 20-10 دقیـقه یکبـار چک می کردم ! کـه تــا لحظـه آخـر که 77 امتیـاز تونسـتم کـسب کنم !(فکـر کنم صاحب بیـشترین امتیاز لیگ پی سی تو یه مچ دی هم شـدم با این امتیاز !)
    ولی فکـر قهرمانی تو لیگ رو نمیـ کردم (دیگه آدم باید واقعیت رو بگه : دی )
    همیـــنطور رتـــبــه 41 ایـران کـه فکـر می کـنم واسـه کسـی که اولیــن باره تو فانتزی شـرکت میـ کنه رتـبه بـدی نبـاشه ! (با وجود این همه فانتزیــن حرفه ای! : دی)

در کــل خیـلی حـال کـردم با این فوتـبال فانتزی ؛ چـه حرص ها که بالا سر ایـن تیم نخوردم و چـه اخراج ها و چه کــسر قراردادها و ویلــد کارت ها که تو تیـم انـجام ندادم....! عکس یـه ماه پیشم رو بزاری کنار عکس امـروزم متوجه میشی که حدود 30 سالی پیرتر شـدم از دست این بازیکن ها !!

ولـی خـب دیـشب بـازیکن ها سـنگ تمــموم گـذاشتن و تونـستن یک مـاه زحمت شـبانه روزی رو بـه ثـمر برسـونن و بـا قهرمـانیشون تو لیـگ پی سی ما رو بـه آنچه هدفمون بـود برسـونن!

خب حالا بزارید یـه معـرفی داشتـه باشم از تیـم اول گـروه پی سی ورلـد و مــراحلی که بـرای اول شـدن پشت سر گذاشت ! : (بـه سـبک برنـامه جام چهاردهم! )
    «M.Susa» تیمی اسـت از خـطه جـنوب(جنوب غرب) کـشور ایـران -اسـتان خوزستـان - شــهر تــاریخی و کـهن شــوش دانیـال ؛

نــام ایـن تیـم برگرفتـه از نام موسس و نام تاریخی شـهری که در آن تیـم تاسیـس شده است و از آن زمان تـاکـنون تغییری نکرده است!

این تیم فــعالیـت خودش رو از حـدود یک ماه پیش در زمیــن های خـاکی اطراف شهر شـروع کرد.
    از ایــنجـا:

ایــن تیــم توانسـته افتـخارات زیـادی را در عرصه باشگاهی و ملی(!) کسب کند
    (بــرای ایــنکـه ریــا نشـه از افتـخارات تیـم زیــاد نمیگم )

بریـم سـراغ مراحلی که تو راه اول شدن طــی کردم(کشیدم!)

من تو 3 بازی اول کلا زیاد به اینترنت دسترسی نداشتم و نتونستم اونطور که باید دنبال کنم تیمم رو...
    Matchday 1

تو این مرحله از بازی ها امتحانات شـروع شـده بود و نمیـتونستم زیـاد تو فانتزی مانور بدم و از طرفی هیجان بازی ها هم اجازه نمیداد به امتحانا برسیم : دی
    تو ایـن مرحله من از نحوه بازی کردن تو فانتزی زیـاد شـناخت نداشتم و خلاصه همینجوری رو هوا تیـم رو بستم !
    نتیجش شـد:
    34 امتیـاز
    Matchday 2

تو این مرحله من به تیـم تیم اعتماد کردم و گفتم لابد خوب بازی می کنن این بازی؛(و اعتقاد به اینکه باید فرصت داد به تیم )
    اما اینطور نـشد و بازیکن ها سو استفاده کردن از نبود سرمربی و...
    نتیجش شد:
    33 امتیـاز :|
    Matchday 3

تو ایـن مرحله تیـم در قـعر جـدول بود...
    ایــنجــا بود کـه دیـگه من به خودمم اومدم و فهمیـدم فــانتزی یـعنی چی اصن!!رفتم تیــم رو از دم جریـمه نقدی و غیر نقدی کردم و با یه برخورد فیزیکی و ویــلدکارت تیم رو زیر و رو کردم
    خلاصه ایــنکه یـه شوک حسـابی بـه تیم وارد کردم...و خوشبختانه جــواب هم داد!
    نتیـجش شد:
    60 امتیـاز

Quarter-finals

تو ایـن مرحله با یه تغییر سیستم و استفاده از تک مهاجم(تورس) بازی ها رو ادامه دادم و همینطور با اعتماد کردن به پیـکه که کاپیتانم بود
    تونستـم به روند خوبم ادامه بدم و آهسته به میـانه جـدول برسم !
    نتیـجه:
    56 امتیـاز

Semi-finals

تو این مرحله قدرت تیم رو به خط دفاعی سپردم و با 5 مدافع پا به میدون گذاشتم و جوردی آلبا رو کاپیتانم کردم و اون هم به خوبی
    از پس وظیفش بر اومد و امتیاز خوبی گرفت.ولی دوتا از مدافعینم که آلمانی بودن اصلا خوب کار نکردن و موجب شدن با یه افت
    امتیـاز مواجه بشم...
    نتیجه شـد:
    50 امتیـاز

Final

تو ایـن مرحله از بازی ها من از تیـم خواسته ام این بود که فقط تو 10 تیـم اول باشـه ! همیـن...
    از طرفی هم کلا به هرمانی امیـد نداشـتم ! پس گفـتم بـهتره بـه بازیکن های تیم
    مورد عـلاقم بـازی بـدم ؛هرچـه بادا باد!
    خلاصــه بـا یـه ریــسک خیلی بــالا بـه 9 بازیکن ازاسپانیا بازی دادم و آلبا رو هم کاپیــتان تیـم !
    و نتیــجه ایــن ریــسک بزرگ شـد:
    77 امـتیـاز
    وقـهرمانی لیــگ کلاسیــک پی سی ورلد !
    ...

فوتـبال فـانتزی بـاعث شـد کـه همه بـازی های یورو رو دنبـال کنم ؛همیـنطور باعث شـد تا برای گل زدن بازیکنی که ازش تنفر داشتم خدا خدا کنم !: دی
    کلا ایـن فانتزی کاری کرد که با دقت بیـشتری بازی ها و بازیکن ها رو زیر نظر داشته باشم و سـطح آنالـیـز فوتبالم رو تقویـت کنم.
    همینـطور دیـدم رو نـسبت بـه فـوتبال عـوض کـرد و بهم نـشون داد که الزاما همــیشه بـهترین بازیکن ها بهترین نتـایج رو نمیتونن بگیـرن و در خیلی موارد بازیکن های گمنامی هستن که میتونن از خیلی
    ستــاره ها بهـتر باشند.
    در آخر جا داره از مســئولیـن برگزاری بازی ها علی الخصوص علیـرضای عزیز تشـکر کنم که به برگزاری هرچه بهتر بازی ها کمک کــردن و اجـازه ندادن مسائل خارج زمیـن و دســت های پشـت پرده توی لیـگ قهرمان رو تعیین کنه!

همیــنطور تشکر می کنم از تیــم های دیـگه که گـرمی خاصی بـه بازی ها داده بـودن و بـاعث شــدن از رقابت ها لذت ببریم!

بــه امیــد دیــدار در یـه فانتزی دیــگه ...

مسعـود - M.Susa

2. 14 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

اول از همه از علیرضا جان تشکر میکنم که هم هم اسم هستیم و هم طرفدار پرسپولیس
    اگر ایشون فوتبال فانتزی رو معرفی نکرده بود به ما حتما و حتما جذابیت مسابقات یورو 2012 برای من به شخصه کمتر میشد. و همچنین جو دوستانه و صمیمانه ای که بین دوستان برقرار شده بود باعث میشد به همدیگه نزدیک بشیم و بتونیم از جنبه های دیگه فوتبال هم لذت ببریم

در مورد قهرمانی در هد تو هد باید بگم که مسابقات خیلی حساس بود در در پایان در یک بازی حساس و نزدیک تونستم به قول علیرضا 7 نفر رو یک جا ببرم!! و به مقام سومی لیگ برسم
    اگه اسپانیا گل خورده بود....

در مورد تجرربه در چینش بازییکنها اول بازیها به تجربه بودیم و یک مقداری گیج
    همین شد که توی دور اول هد تو هد به تیم لاماسیا باختم
    فکر میکردم تیم رو باید براساس بازیکنهای مهم و مطرح بست ولی بعد از گذشت دو دور به این نتیجه رسیدم که به و قول مسعود بهترین بازیکن و یا بهتر بگم بازیکنن های معروف نمیتونن ضامن نتیجه گرفتن تیم در فوتبال واقعی و فوتبال فانتزی باشن.
    به همین خاطر ار ویلد کارد استفاده کردم و تیم رو براساس بازی ها بستم.البته باید قبول کنیم که خیلی از امتیازات بدست اومده بستگی به شانس داره ولی خب باید یک شناخت و دید کلی نسبت به تیم ها باشه و بتونی تیم ها را آنالیز کنی.که مثلا فلان تیم احتمال گل زدنش زیاده و فلان تیم احتمال گل خوردنش.کدوم بازیکن ضربات ایستگاهی و کرنر رو میزنه. بازیکنهای دفاع وسط توانایی ضربه هد زدن رو دارن و یا بازیکنهای دفاع چپ و یا راست رونده هستند یا نه که احتمال ایجاد موقعیت گل بکنن
    مچ دی 1 :39
    مچ دی 2: 40
    مچ دی 3 : 57
    Quarter-final: 57
    Semi-finals : 50 اعتماد بیمورد به رونالدو و نانی.توی این مچ دی براساس دلم بازیکن گرفتم و دوست داشتم توی اون بازی پرتغال گل بزنه
    Final :65 که اگه قبل از شروع بازی از ترکیب دو تیم اگاه نمیشدم و ابته رو به جای تورس وارد زمین نمیکردم میشد 73 ولی دیگه آه و حسرت چه سود
    و در آخر یک مقدار ریسک پذیر بودن هم لازمه.که من یک مقدار در این قسمت میلنگیدم.اگر توی بازی اخر به تورس اعتماد میکردم و به جاش ابته رو توی زمین نگذاشته بودم الان طرفدارن پرسپولیس خوشحالیشون دوبل میشد با قهرمانی در هد تو هد و لیگ کلاسیک

و امیدوارم شروع دوستهامون که اینجا شروع شده همچنان پابرجا بمونه

4. 12 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به اون دو دوستی که قهرمان شدن تبریک بگم

توی این دور بازیکنای من بهتر کار کردن و باعث شدن که چند پله ای بالاتر بیام و تیمم در آخر رتبه 15 رو اورد
    راستش با این بودجه کم و بازیکنای جوون رتبه بدی نیست
    یه نکته جالب هم اینه که من بین رتبه 16 و 14 قرار گرفتم که دو دوست خیلی خوبم هستن . تیم رتبه 14 هم که امتیازش با من مساویه رو نمی دونم چرا بالاتر قرار گرفته و ظاهرا برای چندمین بار بازم دست های پشت پرده در این فوتبال فانتزی نقش داشتن

من فکر می کنم در کل این فوتبال فانتزی برای اولین دفعه ای که توی انجام قرار گرفت خیلی خوب بود و اکثرا از اون راضی بودن
    برای لیگ قهرمانان هم احتمالا توی انجمن ورزش برای اون تاپیک زده میشه که با توجه به اینکه مدت اونم خیلی طولانی تره و یه فصل کامل طول می کشه خیلی هیجان بالاتری هم داره
    فقط هنوزم میگم این فوتبال فانتزی توی سیستم امتیازدهی مشکل داره
    توی این سیستم امتیازدهی میشه گفت بیشتر به نفع دفاع هاست
    اگه سیستم اون جوری بود که براساس امتیاز کارشناس ها بودش خیلی بهتر بود یا اگه قراره به صورت اتوماتیک باشه می تونه یه سری تغییر داشته باشه
    الان مثلا توی بازی های کامپیوتری فوتبال آخر هر بازی به همه بازیکنای زمین یه امتیازی تعلق می گیره. به عنوان مثال توی فیفا من سیستم امتیازدهی رو قبول دارم. توی فیفا وقتی مثلا یه تیم گل خورده حتما دروازه بان و دفاع اون امتیاز پایینی نمی گیرن یا مثلا اگه یه هافبکی نه گل زده و نه پاس گل داده ولی خیلی عالی بازی کرده مطمئنا امتیاز بالایی می گیره نه یه امتیاز متوسط! ...

6. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

من واقعا جدای از نتایج این جام، کاملا احساس کردم که فوتبال فانتزی بچه های انجمن ورزش رو به هم نزدیکتر کرد
    نمیدونم این احساس رو فقط من دارم یا دیگر دوستان هم چنین حسی دارن
    نه، من هم مثل تو، دقیفاً همین حس رو دارم ...
    و خب بابت این حس ممنونیم از تو که در مورد این امکان اطلاع‌رسانی کردی و باعث ایجاد این جمع خوب شدی ...
    روزهای خوبی بود که امیدوارم تو UCL تکرار بشه ...
    البته بر خلاف وحید من تصور می‌کنم رقابت‌هایی به فشردگی یورو جذابیت و هیجان بیش‌تری دارن تا UCL که مدت خیلی زیادی رو در بر می‌گیره و ممکنه گمنامی نسبی تیم‌ها در اوایل کمی از جذابیتش کم کنه یا پروسه‌ی طولانی رسیدن به مراحل بعدی، از حس و حال و شور عمومی کاربرا بکاهه ...

با این حال خوشحال میشم که تو UCL هم با هم رقابت داشته باشیم ...

هر چند با انتقادات وحید موافقم ... سیستم امتیازدهی خیلی عادلانه نیست ... ای کاش بر اساس Rating بازیکن بود ...

تجربیات یورو خیلی کمک می‌کنه تا بهتر تیم‌ها رو ارنج کنیم و از بازیکنای مختلف استفاده کنیم ...

با وجود اینکه رتبه‌ی چندان خوبی به دست نیاوردم، ولی در کل تجربه‌ی لذت‌بخشی بود ...

گیر کار مقدار بسیار زیادی شانس بود که ما نداشتیم

و الا ترکیب‌ها رو منطقی و بر اساس عملکرد و پیشینه می‌چیدیم ...

تازه به حرفای آسیستان هم گوش می‌دادیم : دی

شرح امتیازاتم این جوری بود :

روز اول: 34
    روز دوم: 40
    روز سوم: 37

یک چهارم: 53 (به لطف کلین شیت اسپانیا و پرتغال و گل‌زنی فیلیپ لام و رونالدو )

نیمه نهایی: 38

فینال: 48

8. 8 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

اول جا داره به همگي خسته نباشيد بگم. ميدونم ديگه سلول خاكستري براي هيچكس باقي نموند

به 2 دوستي قهرمان شدن هم تبريك ميگم. نوش جونشون ايشالا گوشت بشه به تنشون

همينجا هم اعلام ميكنم كه عمو پلاتيني آخر كار خودشو كرد و جلوي تيم منو گرفت. تازه ميخواست بفرسته دسته 2 كه موفق نشد
    به اميد سرنگونيه پلاتيني

سيستم امتياز دهي به نحو فوق العاده اي افتضاحه! بازيكن پنالتي گل ميكنه باز مثل گل معمولي امتياز ميگيره!
    هافبك هاي جنگنده و دفاعي هم اكثرا نميتونن خوب امتياز بگيرن چون معمولا نه گل ميزنن و نه پاس گل ميدن. از اون طرف با گل نخوردن هم مثل دفاع و دروازه بان امتياز نميگيرن

بايد تعداد مولفه هاي امتيازدهي رو بيشتر كنن

در آخر هم از همه دوستان تشكر ميكنم. فضا خيلي دوستانه و عالي بود و حسابي خوش گذشت

10. 8 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •