تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض The Elder Scrolls Online

سرانجام شرکت Bethesda اطلاعات بیشتری از بازی جدید خودش که MMO خواهد بود رو ارائه کرد.این شرکت بود که سال قبل بازی The Elder Scrolls V:Skyrim رو در سبک RPG روانه بازار کرد و این بازی از نظر اکثریت سایت ها (من جمله GameSpot)به عنوان بهترین بازی سال یا همون GotY انتخاب شد.حال امسال اعلام شد که این شرکت بازی بعدیش رو به صورت MMO روانه بازار خواهد کرد و اسم این بازی خواهد بود The Elder Scrolls Online.
    اطلاعات اصلی بازی

احزاب بازی - Factions
    در بازی سه گروه اصلی وجود داره که هر کدوم توسط یک حیوون نشون داده میشن:

Aldmeri Dominion

دارای سه زیر مجموعه:

Alinor:شهری بزرگ و پایتخت.شهری ساخته شده از برج و شیشه.قلب و مرکز Aldmeri Dominion.
    Elsweyr:ناحیه ای در جنوب Tamriel.از شمال و شمال شرق با Cyrodiil , از غرب با Valenwood و از جنوب هم با دریای Topal.
    ValenWood:ناحیه جنوبی و غربی Tamriel.سرزمین جنگل ها و باتلاق ها و محل زندگی Bosmer ها.

Daggerfall Covenant

شامل دو زیر مجموعه:

High Rock:ناحیه غربی این قسمت.Daggerfall پایتخت High Rock و ازش قدیمی ترین شهرهاست.محل زندگی Bretonها و Orc ها.
    HammerFall:ناحیه غربی شامل بیابان ها و کوه ها و بیشه زار های فراوان و محل زندگی Redguard ها.

Ebonheart Pact
    دارای سه زیرمجموعه:

Skyrim:معروف ترین استان Tamriel.سرزمینی کوهستانی و برفی در شمال سرزمین و محل زندگی Nord ها.
    Morrowind:استانی بسیار معروف.شامل دو قسمت است:Morrowind Proper و Vvardenfall.شامل مرداب ها و کوه های فراوان و محل زندگی Dunmer ها.
    Black Marsh:استان جنوب غربی.دارای جنگل ها فراوان و هوای معتدل و محل زندگی Argonian ها.

Races

همون طور که خوندید سرزمین دارای سه قسمت اصلیست.هر کدام این سه قسمت خود سه نژاد مخصوص به خود دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _______________________________
    معرفی و دانلود دو تریلر جدید بازی در نمایشگاه E3:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشکر از سروش جان

Last edited by Arrowtic; 26-02-2013 at 18:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید. الان Diablo 3 اسمش Shangool 3 بود همینی که Diablo3 هستم بود، باز می گفتن امتیاز دور و وره 7 ، حالا چون یه اسمی هم داره الکی جوگیر میشید و میشن.
    مخصوصا ESO که دیگه واقعا مسخرس.
    Last edited by Dante May Cry M; 27-05-2012 at 22:25.

3. این کاربر از Dante May Cry M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

مهدی skyrim. گوتی شد نه این
    الکی چرا عصبانی میشی

5. این کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدی skyrim. گوتی شد نه این
    الکی چرا عصبانی میشی
    e !
    فکر کردم داره اینو میگه واقعا داشت حالم بد می شد ...

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید. الان Diablo 3 اسمش Shangool 3 بود همینی که Diablo3 هستم بود، باز می گفتن امتیاز دور و وره 7 ، حالا چون یه اسمی هم داره الکی جوگیر میشید و میشن.
    تازه سبکس هم RPG زده شده و روی کنسول ها هم میاد.
    واقعا چی بگم بهت با این طرز صحبت؟!؟!
    Skyrim سال قبل گوتی شد نه این!یه بار بخون پستو کامل بعد!درضمن به قول خودت اطلاعات کمی اومده اونوقت از کجا فهمیدی مسخرست؟!
    من کی اومدم در مورد GW2 اینطور با شما حرف زدم؟!الآن خوبه منم اینطوری باهات حرف بزنم؟!بگم یه چیز کره ای دیدی جوگیر شدی یا نمیدونم کلی چرت و پرت دیگه؟!
    بعدشم حتی اگه مسخره باشه(که از نظر من نیست به هیچ وجه) نباید تاپیک بزنم براش?!
    خواهشا میخوای از یه چیزی انتقاد کنی انتقاد کن(اگه یه جیزیو ازش بدت میاد اصلا حقته انتقاد کنی) ولی محترمانه تر و نه اینطوری!
    در مورد گوتی هم گفتم که اسکایریمو گفتم نه اینو!اینم لینکش:

درضمن یه چیزی بگم به شما:این دیابلو 3 که میگید.برید تاپیکش تو قسمت بازی های کامپیوتر و کنسولی و بخونید.بازی فوق العاده بوده!دلایل امتیاز پایینشم فقط سروراش بودن.خود بازی شاهکار بوده.داستان و گیم پلی عالی.ign 9.5 رو داده.این اسمش جوگیری نیست.من از مدت ها پیش گفته بودم که از WoW Cata خوشم نمیاد و هنوزم میگم.پس ببین اسم مهم نیست.
    این Elder Scrolls هم بذار اطلاعات بیاد بعد شروع کن به لقب دادن.حداقل من با سری هاش زندگی کردم.Skyrim و Morrowind و Oblivion.کلی خاطره دارم با اینا و واقعا برام لذت بخشه که توی یه بازی MMO توی همون محیط برم.باور کن منم بلدم برم تاپیک بقیه بازیا و بگم مسخرن!
    لازم نمیبینم این موضوعو بیشتر ادامه بدم همینجا تمومش میکنم.
    Last edited by Arrowtic; 27-05-2012 at 22:42.

8. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا چی بگم بهت با این طرز صحبت؟!؟!
    Skyrim سال قبل گوتی شد نه این!یه بار بخون پستو کامل بعد!درضمن به قول خودت اطلاعات کمی اومده اونوقت از کجا فهمیدی مسخرست؟!
    من کی اومدم در مورد GW2 اینطور با شما حرف زدم؟!الآن خوبه منم اینطوری باهات حرف بزنم؟!بگم یه چیز کره ای دیدی جوگیر شدی یا نمیدونم کلی چرت و پرت دیگه؟!
    بعدشم حتی اگه مسخره باشه(که از نظر من نیست به هیچ وجه) نباید تاپیک بزنم براش?!
    خواهشا میخوای از یه چیزی انتقاد کنی انتقاد کن(اگه یه جیزیو ازش بدت میاد اصلا حقته انتقاد کنی) ولی محترمانه تر و نه اینطوری!
    در مورد گوتی هم گفتم که اسکایریمو گفتم نه اینو!اینم لینکش:

درضمن یه چیزی بگم به شما:این دیابلو 3 که میگید.برید تاپیکش تو قسمت بازی های کامپیوتر و کنسولی و بخونید.بازی فوق العاده بوده!دلایل امتیاز پایینشم فقط سروراش بودن.خود بازی شاهکار بوده.داستان و گیم پلی عالی.ign 9.5 رو داده.این اسمش جوگیری نیست.من از مدت ها پیش گفته بودم که از WoW Cata خوشم نمیاد و هنوزم میگم.پس ببین اسم مهم نیست.
    این Elder Scrolls هم بذار اطلاعات بیاد بعد شروع کن به لقب دادن.حداقل من با سری هاش زندگی کردم.Skyrim و Morrowind و Oblivion.کلی خاطره دارم با اینا و واقعا برام لذت بخشه که توی یه بازی MMO توی همون محیط برم.باور کن منم بلدم برم تاپیک بقیه بازیا و بگم مسخرن!
    لازم نمیبینم این موضوعو بیشتر ادامه بدم همینجا تمومش میکنم.
    اول اینکه من فکر کردم داری ESO رو میگی، دومم اینکه مسخرس چون اینو به من بگو که چه اطلاعاتی از بازی اومده که بخوای اینو یک بازی فوق العاده بدونی. از این نظر مسخرس دیگه خوب.
    من تمام حرفایی که زدم که حالا شما مسخره کردن برداشت کردی، بر اساس ـه همون Goty بود که فکر کردم داری ESO رو میگی ، مگر نه که منم باشم میگم بازی اصلا شاهکاره ولی از اونجایی که Goty شنیده بودم اینو گفتم !
    Diablo 3 برای Casual ها عالیه ولی برای بقیه نه. خیلی زود خسته کننده میشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

اول اینکه من فکر کردم داری ESO رو میگی، دومم اینکه مسخرس چون اینو به من بگو که چه اطلاعاتی از بازی اومده که بخوای اینو یک بازی فوق العاده بدونی. از این نظر مسخرس دیگه خوب.
    من تمام حرفایی که زدم که حالا شما مسخره کردن برداشت کردی، بر اساس ـه همون Goty بود که فکر کردم داری ESO رو میگی ، مگر نه که منم باشم میگم بازی اصلا شاهکاره ولی از اونجایی که Goty شنیده بودم اینو گفتم !
    میشه بگی من کجا فوق العاده دونستمش؟!
    من این لغتو دو جا به کار بردم!یه جا برای دیابلو(که مسلما با میانگین امتیاز 90 بوده) یه جای برای یکی از Race ها گفتم فوق العاده باهوشن!کجا من تعریف کردم از این بازی؟!فقط اطلاعاتشو گذاشتم!آره انتظار دارم قشنگ بشه ولی از الآن هیچی من نگفتم و صبر میکنم تا اطلاعات بیشتر بیاد!
    یه بار لطفا قبل از اینجور نظرا خوب تاپیکو بخونید بعد.تا اینطور بحثایی پیش نیاد!

Arrowtic OUT

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه بگی من کجا فوق العاده دونستمش؟!
    من این لغتو دو جا به کار بردم!یه جا برای دیابلو(که مسلما با میانگین امتیاز 90 بوده) یه جای برای یکی از Race ها گفتم فوق العاده باهوشن!کجا من تعریف کردم از این بازی؟!فقط اطلاعاتشو گذاشتم!آره انتظار دارم قشنگ بشه ولی از الآن هیچی من نگفتم و صبر میکنم تا اطلاعات بیشتر بیاد!
    یه بار لطفا قبل از اینجور نظرا خوب تاپیکو بخونید بعد.تا اینطور بحثایی پیش نیاد!

Arrowtic OUT
    lol

من در حواب این گفتم :

مسخره از این نظر که من فکر می کردم گفتی Goty بابا !
    هنوز به زور اطلاعات از بازی رو میشه پیدا کرد اونوقت از همین الان شده Goty ؟ اینقدر بدم میاد از اسم بازی جوگیر میشید.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

الان این تاپیک چه ربطی به دیابلو داره که شما حرف این بازی رو وسط میکشید؟

و اینک دیابلو میشود یک بازی Casual و خسته کننده : )))))))

واقعاً خوشحال میشم بگید از چه نظر دیابلو 3 یه بازی کژوال هستش : )
    اگرچه این پست رو مزاحی بیش نمیپنداریم !
    Last edited by marmolak kocholo; 27-05-2012 at 23:44.

13. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

من oblivion رو بازی کردم و به این شرکت سازندش ایمان دارم و فکر میکنم تنها بازیی باشه که بتونه در مقابل wow حرفی برای گفتن داشته باشه
    در مورد diablo3
    تا الان که رکورد پرفروشترین بازی pc در روز اول و در رکورد پیش فروش در سایت امازون رو زده
    خوده بلیزارد چند روزه cdkey به reselerاش نمیده چون سرواش جواب گو نیستن من خودم 1هفتس منتظر cdkey هستم
    بعدم اگه خسته کننده بود جون اون مرد 32 ساله که بعد از 72 ساعت بازی سکته قلبی زد رو نمیگرفت
    فعلا این اولشه
    بحث تاپیک رو عوش نکنید

15. این کاربر از hossein2801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •