تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

این عکس تو پست اول هست و از خوده بازی هست و یه سری توضیحات:
    اینجا چه اتفاقی داره میافته؟
    توی این عکس شما تعدادی بازیکن رو در حال نبرد با Storm Atronachs می بینید.این موجودات نژادی از Daedra هستن
    که از سنگ درست شدن و توسط جادو کنار هم قرار گرفتن.قوی ترین Atronachs یعنی همین Storm Atronachs در مقابل سلاح های عادی و حملات شوک مقاوم هستن و میتونن جادو ها رو به طرف خود مهاجم برگردونه.
    همش همین؟
    در پشت صحنه ی نبرد خرابه های Daedric رو میبینید.این برج های بلند مدت ها پیش توسط نژاد باستانی مردم ساخته شدن و این ها تنها مکان هایی نیستن که بازیکن ها توی سفر پیدا میکنن.از اونجایی که بازیکن ها از میان Skyrim,Morrowind,Cyrodiil و بقیه ی Tamriel عبور میکنن با تعداد زیادی از خرابه های کوتوله ها،مقبره های Nordic و ساختمان های از بین رفته Dwemer و مکان های باستانی بسیار دیگه ای روبرو میشن که برخی رو ممکن توی بازی های گذشته ی Elder Scrolls پیدا کرده باشن.
    موفق باشید.
    منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پ.ن:موتور بازی با موتور Skyrim فرق داره.

2. 4 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

4. 2 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

بازی اعلام شده که P2P هستش ولی هنوز توضیحات بیشتری داده نشده.
    ولی عده ای حدس میزنن براش سرورهای Private رایگان بیاد.(مثل WoW یا AION)
    به نقل از منبع معتبر n4g هم میشه پیش خریدش کرد به قیمت 60 دلار.

6. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ScreenShots:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 4 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ScreenShots:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مر30 خیلی قشنگ بودن.گذاشتمشون تو پست اول

10. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

Cusual کسی ـه که بازیرو همینجوری که هست بازی می کنه و حال می کنه، دیگه از چیز دیگه ای خبر نداره و براش مهم نیست و درجه بعدیش هم همون نوب بودن هست. که ایشون ویژگی اول رو داره خوب.
    دوست من، چرا داری هذیون میبافی؟ حتی معنی Casual Gamer رو نمیدونی داری واسه خودت لغت نامه ده خدا درست میکنی؟
    اون موقع که شما و امثال شما داشتین NFS 2 بازی میکردین ما داشتیم دیابلو رو گاز میزدیم! پس اول برو چهارتا بازی Hardcore رو از نزدیک لمس کن بعد بیا به بقیه، صِفَتای خودتو بچسبون!
    در ضمن این هم تعریف کژوال گیمر:
    کژوال گیمر به کسی میگن که زمان و وقت کافی برای بازی نداره و اغلب به همین دلیل تمایل شدیدی به بازی هایی با گیم پلی سریع دارن و در ازاش طرف بازی بازی هایی که گیم پلی پیچیده دارن و وقت زیادی میگیرن نمیرن. این دسته از گیمرها بازی رو بیشتر خانم ها تشکیل میدن!
    الان کدوم از این وصله ها به من یا بازی دیابلو میچسبه؟
    خیلی واضحه، حتما شما Casual هستنید که متوجه نمیشید.
    کاراکتر شما به صورت اتوماتیک ارتقا پیدا می کنه و شما هیج کاره هستید. فقط می تونید Armor و اسلحه بگیرید و بجای بیلد استفاده کنید.
    خب که چی؟ انگار بگیم چون یه بازی مثل GeOW کاور گیری داره و فلان بازی تو همون سبک نداره پس GeOW کژوال به حساب میاد! واقعاً خنده دارید!! معنی کژوال هم نمیدونید بعد میاید اظهار نظر میکنید.
    در آخر هم بگم کسی که تو یه پست میاد میگه شما کژوال هستید و من هاردکور، دیگه فاتحش خوندس، اصلاً بحث کردن با چنین افرادی ارزش نداره
    من اصلاً نه میشنامست، نه علاقه ای به شناخت افرادی مثل تو دارم. فقط خواهشم اینه که یکم سرتو بالا کنی ببینی به کی تو این فروم میگن هاردکور به کی میگن کژوال!

در ثانی اگه 1 میلیونومِ دیابلو هم کژوال به حساب بیاد، افتخار میکنم که یه کژوال گیمر هستم. سگش میرزه به هزارتا بازی دیگه!
    Last edited by marmolak kocholo; 28-05-2012 at 12:57.

12. 3 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من، چرا داری هذیون میبافی؟ حتی معنی Casual Gamer رو نمیدونی داری واسه خودت لغت نامه ده خدا درست میکنی؟
    اون موقع که شما و امثال شما داشتین NFS 2 بازی میکردین ما داشتیم دیابلو رو گاز میزدیم! پس اول برو چهارتا بازی Hardcore رو از نزدیک لمس کن بعد بیا به بقیه، صِفَتای خودتو بچسبون!
    در ضمن این هم تعریف کژوال گیمر:
    کژوال گیمر به کسی میگن که زمان و وقت کافی برای بازی نداره و اغلب به همین دلیل تمایل شدیدی به بازی هایی با گیم پلی سریع دارن و در ازاش طرف بازی بازی هایی که گیم پلی پیچیده دارن و وقت زیادی میگیرن نمیرن. این دسته از گیمرها بازی رو بیشتر خانم ها تشکیل میدن!
    الان کدوم از این وصله ها به من یا بازی دیابلو میچسبه؟

خب که چی؟ انگار بگیم چون یه بازی مثل GeOW کاور گیری داره و فلان بازی تو همون سبک نداره پس GeOW کژوال به حساب میاد! واقعاً خنده دارید!! معنی کژوال هم نمیدونید بعد میاید اظهار نظر میکنید.
    در آخر هم بگم کسی که تو یه پست میاد میگه شما کژوال هستید و من هاردکور، دیگه فاتحش خوندس، اصلاً بحث کردن با چنین افرادی ارزش نداره
    من اصلاً نه میشنامست، نه علاقه ای به شناخت افرادی مثل تو دارم. فقط خواهشم اینه که یکم سرتو بالا کنی ببینی به کی تو این فروم میگن هاردکور به کی میگن کژوال!

در ثانی اگه 1 میلیونومِ دیابلو هم کژوال باشه، افتخار میکنم که یه کژوال گیمر هستم. سگش میرزه به هزارتا بازی!
    حال خوندش رو نداشتم ولی این معنی Causal واقعا منو خندوند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

حال خوندش رو نداشتم ولی این معنی Causal واقعا منو خندوند
    الان چون حال خوندنش نبود، معنی کژوال رو خوندی دیگه؟
    در هر حال شرمنده اگه تعریف درستش با تخیلات ذهنت مطابقت نداشت!
    Last edited by marmolak kocholo; 28-05-2012 at 13:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dante May Cry M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان چون حال خوندنش نبود، معنی کژوال رو خوندی دیگه؟
    در هر حال شرمنده اگه تعریف درستش با تخیلات ذهنت مطابقت نداشت!
    به اطلاع برسانم معنی لغتی Casual هم = غیر جدی

16. این کاربر از Dante May Cry M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ramin vao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من کلا ادمی نیستم که بحث کنم با کسی الانم هر چی بگید جوابی نمیدم چون برام مهم نیست ولی..
    جدا ادم حالش بهم میخوره تو یه کشور خراب شده با یه اینترنت اشغال افتادیم بهم هم سر یه تیکه به بازیی
    که ازش خوشمون میاد رگ گردنمون میزنه بیرون و این میشه که تاپیک به .... میره 3 صحفه همش کل کل
    مثلا میخواید کجارو بگیرید با این بحثا.. کاش تو این مملکت مردم یاد میگرفتن اول پایه کار رو درست کنن
    بعد برن سر چیزای دیگه مثل این کژوال و ... اصلا منی که 20 سال دارم بازی میکنم کژوال خوب که چی حالا.
    در کل حرفم این بود که یخورده خودتونو کنترل کنید تاپیک رو که ادم میاد چندتا چیز با ارزش گیرش بیاد اینجور خراب نشه
    بای.

18. 2 کاربر از ramin vao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •