تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: برای کار 3D بین 2500K و 2600K موندم؟! مادربرد Z77 با Wi-Fi زیر 450 چی خوبه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض برای کار 3D بین 2500K و 2600K موندم؟! مادربرد Z77 با Wi-Fi زیر 450 چی خوبه؟

با سلام به اساتید پی سی ورلد!
    لب کلام :
    1- من برای کار 3D میخوام سیستم جمع کنم. میخوام هم تو ویوپورت اذیتم نکنه و هم توی رندر.آخه رندر رو با همین سیستم میخوام بگیرم.
    بودجم برای کیس 2 میلیونه (+ 100،200).
    البته کیس رو گرفتم. گرین مدل X9 Predatoor که کیس باحالیه. جادار و بزرگ با 6 تا فن.
    حالا حساب کردم با این اوضاع گرونی بازار یا باید روی پردازنده سرمایه گذاری کنم و یه گرافیک پایین تر در حد 560ti یا 6870 بگیرم یا برعکس.
    الان ابهامی که واسم هست اینه که i7 2500K هایپرتردینگ نداره ولی i7 2600K هایپرتردینگ داره و هشت رشته پردازش میکنه. اما تفاوت قیمتشون یه چیزی حدود 200 تومن هستش!
    حالا اساتید به من بگن که این هایپرتریدینگ ارزششو داره که من 2600 بگیرم یا نه همون 2500K بگیرم و با 200 تومن باقیموندش روی گرافیکم بذارم؟

2- یه مین از چیپ Z77 معرفی کنید که وای فای هم داشته باشه. البته مین های p8z77-V و p8z77-V pro ایسوس وای فای دارن ولی قیمتشون خیلی بالاست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه میشه از برندای دیگه بگید که زیر 450 ترجیحا 400 باشه.

2. این کاربر از asremoaood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

سلام
    به نظر من مین GIGABYTE Z77X-UD5H WIFI بهترین گزینه هست....رفتم نمایندگی گفت هفته ی دیگه میاد با دلار 1700 حساب کرد شد حدود 460 تومن...(((به امید کاهش دلار حداقل به 1500 تومن ...اون وقت مین میشه 400 تومن)))
    رویوراش هم تو نت نشون میده مین برد بی عیب و نقصیه و زیر اور سنگین خوب خودشو نشون میده....خودم میخوام همین رو بگیرم...از آخرین کدک های صدایی استفاده میکنه و کارت صدای آنبرد خیلی خوبی داره + دیباگر 3D بایوس و وای فای..پنل USB 3 جلوی کیس و.....
    خوبیش هم اینکه آدم مطمئنه پهنای باند FSB ش روی 1600... به صورت ذاتی جواب میده...

اگر بالایی گرونتر از آب در اومد GIGABYTE Z77X-UD3H WIFI هم هست ولی با کارت صداش حال نکردم ریلتاک نیست...VIA هست.....نمیگم خوب نیستا چون تا حالا باهاش کار نکردم نمیدونم چی از آب در میاد ولی در حد ALC898 مین UD5H نیست...حدس میزنم این مین حدود 320 تومن نهایتا 340 تومن تموم شه..اگه این قیمت باشه می ارزه....اگر هم کارت صداش راضیتون نکرد یه کارت صدا در حد 50 تا 60 تومن بگیرید....
    ولی بقیه ی مشخصات و ظاهرش تقریبا با UD5H یکیه و مین پر قدرتیه و جوابگوی کار شماست......

اینم مقایسه ی دو پردازنده و در نرم افزار 3DS MAX:

به نظر من 2500K بگیرید بهتره...نسبت به قیمتش بصرفه تره....اگه مثلا 100 تومن اختلاف قیمت داشتن یه چیزی .... ولی این مقدار اختلاف کارایی در برابر 200 تومن هزینه ی بیشتر نمی ارزه...

برای گرافیک هم به نظر من برای نرم افزار 3D و رندرینگ 3DS MAX.... گرافیک 6870 بهترین گزینست.....با اختلاف بسیار کمی از 560ti بهتره....

شما هم بهتره اون 200 تومن اضافه رو یه 20-30 تومن بزارید روش یه هارد SSD OCZ Agility 3 60GB ساتا 3 بگیرید و ویندوز و نرم افزار های 3D یو روش نصب کنید تا سرعت بیشتری در رندر بگیرید.....

اینجوری بین سخت افزارتون هم تناسب برقرار میشه و کارایی به مراتب بیشتری نسبت به خرید 2600 میگیرید....
    Last edited by MAGIDIYUM; 28-05-2012 at 00:18.

4. 2 کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خیلی ممنون. اتفاقآ منم بعد از اینکه سوالم رو مطرح کردم یه آماری گرفتم و به این نتیجه رسیدم Gigabyte Z77X- UD5H رو بگیرم. فقط شما میگی هنوز نیومده تو بازار؟ آخه من عجله دارم. دوستای دیگه کسی خبر نداره از این مین که آیا اومده یا نه؟

در ضمن بابت راهنمایی راجع به 2500 هم ممنون. تو این لینک مقایسه تو یه سری تست ها 2500 بهتر از 2600 جواب داده. از جمله توی 3D max. با این اوصاف 200 تومن تفاوت واقعا نمیارزه.
    درباره SSD هم من هزینه اون رو محاسبه کردم و قصدم هم اینه که ADATA S511 بگیرم حالا نظر تون چیه راجع به این.
    ضمناً درباره کارت گرافیک هم من موندم 6870 بگیرم یا 560ti یا GTX 480. یه سوالی برام هست که این GTX 480ارزونتر از 6870 و 560ti هست ولی توی تستها قدرتش انگار بیشتره. درسته این؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

هارد SSD ADATA S511 دیگه تو بازار موجود نیست و گیر نمیاد.....اگه کارایی نزدیک به این SSD رو میخواهید باید مدل OCZ VERTEX 3 که کمی از ADATA بهتره رو بگیرید...قیمتش هم 260 تومنه....

قدرتشون اینجوری مشخص میشه:

OCZ Agility 3 < ADATA S511 < OCZ Vertex 3

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

یاد آوری کنم که اگه ADATA S511 پیدا کردید حتما بگیرید ولی اگه نشد میتونید ورتکس بگیرید....

در بازی ...بله ...480 بهتر عمل میکنه...ولی برای کار با نرم افزار تری دی 6870 بهتره....اگه بتونید این بودجه رو بزارید و یه 6950 بگیرید عالی میشه.....

اینم مقایسشون... میبینید که در تکسچر 3DMARK اختلافشون زیاده:

دقت کنید بعضی از تست ها LOWER IS BETTER هست یعنی کمتر = بهتر ....
    برای پردازنده رو یک بار دیگه نگاه کنید... بعضی گزینه ها زده کمتر بهتره ولی منظور من اختلاف کارایی بود که 2500 بهینه تره...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . از آواژنگ پرسیدم گفتند جنسا گمرکه و اگه ترخیص بشه تا هفته بعد میاد تو بازار. بنابراین یک هفته ای باید صبر کنم. ولی امروز رفتم چندتا قطعه رو خریدم از پاساژ ایران.
    SSD OCZ Vertex3 90GB رو گرفتم300 تومن. ADATA که اصلا تو بازار پیدا نمیشه و بیخیال شدیم
    کولر هم Zalman CNPS10X Performa گرفتم 82 تومن.رم هم Corsair Vengeance 2*4GB 1600 CL9 رو گرفتم 123 تومن.
    CPU هم 2500K گرفتم 378 تومن.
    حالا منتظرم مادربرد گیگا بیاد.خدا کنه قیمتش گرون نباشه. گرافیک و پاور هم که موندم هنوز چیکار کنم.
    اینم عکساشون:

Last edited by asremoaood; 28-05-2012 at 21:22.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ا تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . از آواژنگ پرسیدم گفتند جنسا گمرکه و اگه ترخیص بشه تا هفته بعد میاد تو بازار. بنابراین یک هفته ای باید صبر کنم. ولی امروز رفتم چندتا قطعه رو خریدم از پاساژ ایران.
    SSD OCZ Vertex3 90GB رو گرفتم300 تومن. ADATA که اصلا تو بازار پیدا نمیشه و بیخیال شدیم
    کولر هم Zalman CNPS10X Performa گرفتم 82 تومن.رم هم Corsair Vengeance 2*4GB 1600 CL9 رو گرفتم 123 تومن.
    حالا منتظرم مادربرد گیگا بیاد.خدا کنه قیمتش گرون نباشه. گرافیک و پاور هم که موندم هنوز چیکار کنم.
    اینم عکساشون:

Last edited by asremoaood; 29-05-2012 at 12:14.

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

خیلی ممنون. اتفاقآ منم بعد از اینکه سوالم رو مطرح کردم یه آماری گرفتم و به این نتیجه رسیدم Gigabyte Z77X- UD5H رو بگیرم. فقط شما میگی هنوز نیومده تو بازار؟ آخه من عجله دارم. دوستای دیگه کسی خبر نداره از این مین که آیا اومده یا نه؟

در ضمن بابت راهنمایی راجع به 2500 هم ممنون. تو این لینک مقایسه تو یه سری تست ها 2500 بهتر از 2600 جواب داده. از جمله توی 3D max. با این اوصاف 200 تومن تفاوت واقعا نمیارزه.
    درباره SSD هم من هزینه اون رو محاسبه کردم و قصدم هم اینه که ADATA S511 بگیرم حالا نظر تون چیه راجع به این.
    ضمناً درباره کارت گرافیک هم من موندم 6870 بگیرم یا 560ti یا GTX 480. یه سوالی برام هست که این GTX 480ارزونتر از 6870 و 560ti هست ولی توی تستها قدرتش انگار بیشتره. درسته این؟
    دوست عزیز شما 480 اگه تونستی بخر چون Cuda Core بیشتری نسبت به سری 500 داره
    وهمچنین موتورای جدید مثل vray rt ویا arion یا iray نیاز به
    Cuda Core داره که در سری AMD همچین چیزی نداره

در آغاز فعالیت KING INFERNAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    عراق - شهر مرزی و توریستیه اربیل (دبی دوم)

پيش فرض

ا تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . از آواژنگ پرسیدم گفتند جنسا گمرکه و اگه ترخیص بشه تا هفته بعد میاد تو بازار. بنابراین یک هفته ای باید صبر کنم. ولی امروز رفتم چندتا قطعه رو خریدم از پاساژ ایران.
    اینم عکساشون:

سلام دوست عزیز

خواهشا اگه مین Gigabyte Z77X-UD5H رو گرفتید لطف کنید نظرتون رو در مورد این مین بیان کنید و بگید چطور مینی هست
    یه مقدار اطلاعات و تجربیاتتون رو در مورد کار با این مین در اختیار ما بگذارید
    پردازنده ی من هم 2500k است
    میخوام بدونم اگه به این پردازنده خوب جواب میده این مین رو تهیه کنم
    با تشکر
    راستی عکس ها هم آپ نشده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز

خواهشا اگه مین Gigabyte Z77X-UD5H رو گرفتید لطف کنید نظرتون رو در مورد این مین بیان کنید و بگید چطور مینی هست
    یه مقدار اطلاعات و تجربیاتتون رو در مورد کار با این مین در اختیار ما بگذارید
    پردازنده ی من هم 2500k است
    میخوام بدونم اگه به این پردازنده خوب جواب میده این مین رو تهیه کنم
    با تشکر
    راستی عکس ها هم آپ نشده
    حتماً. من که با تحقیقی که کردم این مین مناسب به نظرم اومد:
    - قیمت خوبی داره در قبال امکاناتی که داره در مقایسه با مشابهینش تو برندای دیگه
    - Z77 هست و میتونید بعداً با پردازنده های ایوی بریدج ارتقا بدید اونو.
    - مجله سخت افزار در مقایسه با مین های دیگه Z77 به اون بالاترین امتیاز رو داده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یادم رفته بقیه عکسارو بذارم:

Last edited by asremoaood; 31-05-2012 at 00:38.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •