تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: کدام صابون برای شستن بدن؟

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض کدام صابون برای شستن بدن؟

سلام
    من به شدت عاشق شستن بدنم بوسیله صابون هستم .
    الان سوال من اینه که بهترین صابون بدن شوی کدومه؟

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به حق چیزهای نشنیده
    حالا مگه نوع صابونش مهمه ؟ شما اصلا از این صابون سبزهای داروگر بزن خاصیت اسیدیش هم زیاده و بدن رو تمیز تر میکنه

درکل صابون زیاد مهم نیست هرچی باشه باشه
    اصلا حتی اگه شد تایید هم خوبه

پروفشنال 8nights&7days's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    nella citta

پيش فرض

اگر حساسیت دارید مثل من:
    صابون بچه

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چرا شامپو بدن نمیگیرید ؟

دردسرش کمتر + بهداشتی تره

5. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض dove

بهترین صابون فقط DOVE

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام..

تا اونجایی که میدونم ، دکترها استفاده ی از صابونهای با درصد باز بالا مث همین صابون های سبز رنگ گلنار رو تایید نمیکنن، این صابون ها باعث از بین رفتن چربی های مفید و رطوبت سطح پوست میشه ، این مطلب دقیقا برای شستشوی بدن با آب داغ هم صادق هست که اصلا برای پوست مفید نیست، توصیه میشه که از صابونهایی استفاده کنید که دارای عصاره ی گیاهی و روغنهای طبیعی هستند. پس از استحمام از استفاده ی کرم های حاوی آلوئه ورا ، روغن نارگیل خودتون رو بی بهره نکنید. این کرم ها به شما کمک میکنه تا پوستی نرم تر و براق تر داشته باشید.

به طور کلی شستشوی زیاد پوست با آب و صابون اصلا توصیه نمیشه و نتیجه ی خشکی پوست رو به همراه داره. برای استحمام از شامپوهای بدن میتونید استفاده کنید ، یک سری برندها مث اسپورتی حاوی خنک کننده هم هستند که لذت خاصی رو به شما میده. شایان ذکرهست که این شامپوها رو برای صورت خودتون استفاده نکنید و تا حد ممکن سعی کنید از صابونهای خیلی ملایم استفاده کنید تا رطوبت و چربی مجاز پوستتون حفظ بشه.

بهترین آرزوها..

8. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به نظر من به هیچ وجه جنس ایرانی استفاده نکن.صابون حمام dove آلمان خوبه البته نمیگم بهترینه.البته صابون بدن رو نباید برای صورت استفاده کردا.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

باید در انتخاب صابون باید دقت کرد .. صابون یکی از 10 عامل پیری پوسته .. سعی کنید از صابونی های با PH خنثی و بدون موادشیمیایی استفاده کنید و زیاد هم استفاده نکنید

11. 3 کاربر از reza0916 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

باید در انتخاب صابون باید دقت کرد .. صابون یکی از 10 عامل پیری پوسته .. سعی کنید از صابونی های با PH خنثی و بدون موادشیمیایی استفاده کنید و زیاد هم استفاده نکنید
    صحبت شما درسته و میخواستم اشاره ای بهش بکنم که شما گفتید .
    دکتر بسکی که ویدئوهای ایشون توی یوتیوب و همه جا هست و واقعاً در ایران لنگه نداره یکجا دیدم میگفت که اصلاً از صابون استفاده نمیکنه و با آب خالی طبیعی استحمام میکنه و در قریب به 85 سالگی پوست بسیار سالمی داره . البته چنین کاری برای ما حتی قابل تصور هم نیست !

بعنوان یک بحث فرعی بگم که :
    تهیه ی صابون در خانه بسیار ساده است و من تفریحی و آزمایشی اینکار رو کردم . اصولاً صابون یک نمک شیمیایی محسوب میشه !
    بطور خیلی ساده :شما قدری چربی یا روغن رو داغ کنید و مقداری قلیا مثلاً سود ((هیدروکسید سدیم)) بهش اضافه کنید و کاملاً مخلوط کنید تا واکنش صابونی شدن بطور کامل انجام شه .
    برای اینکه فرایند خنثی سازی بخوبی صورت بگیره مقدار چربی بلحاظ وزنی باید حدود 7 برابر بیشتر از سود باشه .
    در دوره ی راهنمایی یاد گرفتید که :
    اسید + باز ------> نمک + آب
    اسید چرب همون روغن هست . البته گلیسیرین هم ضمن فرایند صابونی شدن تولید میشه .
    بنظر من اولین بار انسانهای اولیه که گوشت رو روی آتش می پختند متوجه شدند روغنی که روی خاکستر چوب میریزه و با اون مخلوط میشه خاصیت پاک کنندگی پیدا میکنه ....

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دکترها استفاده ی از صابونهای با درصد باز بالا مث همین صابون های سبز رنگ گلنار رو تایید نمیکنن، این صابون ها باعث از بین رفتن چربی های مفید
    اگه یه همچین مطلبی صحیح باشه معنیش اینه که درصد قلیای خنثی نشدن و باقیمانده در اون صابون بیش از حد استاندارده .
    اون قلیای خنثی نشده میاد با چربی سطحی پوست واکنش صابونی شدن رو صورت میده و از اینرو همراه با آب پاک میشه . حتی در غلظتهای بالاتر میتونه با غشای لیپوپروتئینی سلولها هم ترکیب شه و اونها رو از بین ببره .
    در نتیجه شما مجبور خواهید شد برای جبران چربی سطحی پاک شده اینکارو بکنید :
    پس از استحمام از استفاده ی کرم های حاوی آلوئه ورا ، روغن نارگیل خودتون رو بی بهره نکنید. این کرم ها به شما کمک میکنه تا پوستی نرم تر و براق تر داشته باشید.
    گرچه من شخصاً به این چیزها در عمل ابداً اهمیتی نمیدم و حتی پوست ضخیم و خشن رو مردانه تر میدونم ! ولی افرادیکه پوست حساسی دارند و یا خانم ها بحثشون متفاوته .
    Last edited by LightningII; 20-08-2012 at 07:18.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •