تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 24 اولاول ... 10161718192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 231

نام تاپيک: Forza Horizon

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

الان دیگه توی شرایط فعلی کپی خور بودن از جی تگ مونده بودن و از لایو رونده بودن محسوب میشه نه این وریه نه اون وری... یا یه اینترنت در حد لالیگا باید داشته باشی که علاوه بر سرعت بالا کیفیت بالایی داشته باشه یعنی نه قطعی داشته باشی نه پینگ زیاد که اونم حالا حالا ها اینترنت ایران خواب این کیفیت رو نمی بینه... من خودم 2 سال پیش خفن افتاده بودم توی نخ لایو و اینا ولی دیگه دیدم نه ساپورت درست و حسابی هست نه صرف می کنه بخوای واسه بعضی بازی ها آنلاین پس و ... مایه تیله کنی وگرنه من بدبخت فیفا 11 و TDU2 رو آنلاین پس و ایناشو خریده بودم ولی به دلایل کم کیفیت بودن اینترنت فقط پولم رو هدر کردم چون اصلا نتونستم جواب بگیرم از لایو بازی کردن... توی این شرایط همون به که جی تگ کنی دستگاه رو بره پی کارش کپی خوری دیگه جوابگوی نیاز نیست... باید قبول کرد توی این شرایط لایو بازی کار ساده ای نیست برای من که ساده نیست!

نه از اینترنت خوب برخوردارم نه سرمایه دار هستم که هزینه ها به چشم نیاد و ... پس بیخیال لایو شدم و الان ریست گلیچ کردم خیلی هم پوئن بدست آوردم نمونه اش هم بدست آوردن دی ال سی ها هست بدون هیچ دنگ و فنگی

آخر فروم باز soheilnouri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

spanioli جون ولی من راحت فیفا 13 رو لایو میزنم مشکلی هم ندارم...تنها بازی که لایو میرم همین فیفا هستش...بقیه رو دوس ندارم...نمیدونم فورتسا لایوش خوبه یا نه...راستی این seaon pass این بازی که 4000 بوند میخاد چیه؟راجع به بک هاش توضیح میدی؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من عاشق اين g65 mercedes benz شدم .ماشين رويايي من هستش..كاش همينطور پك بدن..نميدونين تا كي ميدن dlc?

Sent from my iPad 2

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای فورتزا 4 که تا قبل اومدن هورایزن هر ماه پک می دادن برای هورایزن هم هر ماه پک میدن... الان فورتزا 4 من از لحاظ تعدد ماشنا خیلی غنی تر از فورتزا هورایزن هست اونقدر برای 4 پک اومد که دیگه هر ماشینی رو که از ذهن بگذرونی میشه توی فورتزا 4 من پیدا کنی

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من فورتسا 4 رو اصن بازی نکردم...الان برم بخرم بازی کنم بنظرت لذت میبرم با توجه به گرافیک بالای هورایزون؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

گرافیک فورزا 4 از هورایزن هم بالاتره! یعنی اصلا موتور گرافیکی این دوتا نمی تونه جدا باشه حتما یکسانه اصلا فورتزا 4 یه چیز دیگه اس شما فکر کن شبیه ساز برنامه تخته گاز چی میشه دیگه... فورتزا 4 شبیه ساز اون برنامه هست حتی خود جرمی کلارکسن هم میاد و ماشین ها رو تحلیل می کنه اون استدیوی تاپ گیر هم توی بازی هست... از لحاظ غنی بودن ماشین ها هم فکر کنم خدای تعداد باشه هرچی به ذهنت برسه هست

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

عزیز دلم من الان این بازی رو بخرم میتونم با توجه به اپدیت هایی که تو این مدت داشبورد مایکروسافت داده انجام بدم و پک هاشو بخرم؟

راستی دیگه استیلت پچ که نمیخاد..چون قدیمیه بازی رو این بازی حساسیت کمتره دیگه؟نه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من الان هورايزون رو تموم كردنو فقط مونده ٤ تا طويه و ٤٠ تا discount..ميخام برم ٤ رو بازي كنم نميتونم..اصن تو بازار نييست..متونم با پوينتام بازي رو دان كنم؟

Sent from my iPad 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این بازی هم مثل قبلیاش تو پیست بازی میکنه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

هم پيست داره هم صحرا هم شهر هم جاده

Sent from my iPad 2

11. این کاربر از soheilnouri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •