تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 103 اولاول ... 252929899100101102103 آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1026

نام تاپيک: ASUS N56

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام بر دوستان ان56 دار عزیز...
    آقا یه سوال دارم ...تاچ پد لپتاپ من هنگام اسکرول کردن و یا دابل کیلیک روی قسمت حساس که کار کلیک راست رو انجام میده یکم delay داره...بعدشم روی آیکون قسمت پایین سمت راست که مربوط به تاچ پد میشه یه چراغ سبز که "فقط"باید زمانی که تاچ پد لمس میشه روشن شه کلا روشنه
    گفتم اگه میشه یه کاری پیشنهاد بدین من انجام بدم...ممنون
    سلام. به احتمال زیاد با نصب مجدد تاچ کارت راه میفته.

2. این کاربر از mhe3xe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام.ممنون.بعله با دوباره دان کردن درایور تاچ پد درست شد....

4. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام به دوستان و اساتيد n56 من اين لپ تاپ را خريدم و كلا چند تا مشكل باهاش دارم يكي اينكه نمي دانم بهترين ويندوز 8.1 پرو مناسب اين لپ تاپ بايستي داراي چه بيلد و آپديتي باشد الان شركت هاي پرند - jb-team - نوين پندار - گردو - لرد - پرنيان و غيره ويندوز بيرون داده اند كدام بهتر است ؟ زير برخي از اين محصولات خوب اكتيو شده اند و مشكلي در آينده پيدا نمي كنند برخي هم بعد از روشن شدن قبل از ورودي صفحه ي منوي كاربري ورود رمز براي 6-7 ثانيه صفحه سياه ميشود لطفا دوستاني كه اين مشكل را ندارند يا داشته اند و رفع كرده اند بگويند از چه نسخه ويندوز استفاده كرده اند و آيا درايور بايوس را آپديت كرده اند يا خير ؟ مشكل دوم سخت افزاري است قسمت پايين مانيتور به حاشيه كاملا نچسبيده و كساني كه به گارانتي مراجعه كرده اند گفته اند طبيعي است در صورتيكه از همين محفظه گرد و غبار و آشغال به داخل مانيتور ميرود . و يك توصيه به دوستان ميكنم اصلا از كرك براي برنامه ها استفاده نكنيد زيرا حتي اگر آنتي ويروس را غير فعال كنيد بعد از فعال كردن آنتي ويروس به اين كرك ها گير ميدهد و بعد از پاك كردن فايل كرك ويندوز خراب ميشود من يك برنامه از سايت startisback دانلود كردم كه معركه بود و trail سي روزه بود منوي استارت حتي از ويندوز 7 بهتر ميشود اما چون قيمت آن 3 دلار بود و بايستي از طريق پي پال پرداخت ميكردم مجبور شدم از يك سايت كرك بگيرم كه ويندوزم را خراب كرد البته راه براي خريد پي پال وجود دارد و من اشتباه كردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان.من n56 jk دارم .با زدن کلید fn+f2 هم بلوتوث خاموش میشه هم wifi راهی نداره بتونم بلوتوث رو جدا خاموش کرد؟
    برای خاموش کردن صفحه نمایش در حال که سیستم روشن باشه چیکار باید کرد تو همه لپتاب ها با کلید ترکیبی میشه ولی این فقط fn+f1 رو بزنی استند بای میشه؟

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام در مورد بلوتوث که بله منم دنبال راهشم فعلا پیدا نکردم اما در مورد خاموش کردن صفحه میتونین از کلیدهای ترکیبی fn+f7 استفاده کنین...

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    دوستان لپتاپ n56jr در قسمت چراغهای راهنمای زیر ماوس پد :
    بین چراغهای wifi و باتری نمیدونم مربوط به چیه .. مدام یه صدایی میاد از لپتاپ و این چراغ به صورته چشمک زنه .. مشکل از چیه ؟ احساس میکنم یه ایرادی داره و نباید به صورت چشمک زن باشه

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خواهشــا هـرکی اطلاعات داره که کدوم بهتره بگه ؟
    یهـ سوالـ دیگهـ هـــم داشتمـ اینکهـ ایـــن A , B هــایی که کنــآر مدل لپتــآپ میزنــه مهمـه ؟ چـون کاتالوگـی که از نمایندگـی ایسـوس گرفتمـ، A , B رو مشخــص نکرده بـود
    خلاصـه ایـن که مـن تـآزه کـارم و واسه ی رشته ی معماری و عمران یه لپ تاپ خوب از بین این 5 مدل میخوامـ
    البته اگه کسی لپ تاپ خوبه دیگه ای هم سراغ داره بگه که من عجله دارم ...
    مدل لپــتاپ هــا :
    ASUS N56Jk - A
    ASUS N550Jk
    ASUS N56JN - B
    ASUS N56JR - A
    ASUS N56JN - A

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوستان بایوس این لپ تاپ رو از کجا میشه دانلود کرد ؟
    تو سایت ایسوس بخش درایور ها یه چیزایی گزاشته برای دانلود ولی بیشتر به آپدیت بایوس میاد تا خود فایل بایوس برای پروگرام کردن.

اگر لینک دانلود دارید قرار بدید تشکر.

11. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

خواهشــا هـرکی اطلاعات داره که کدوم بهتره بگه ؟
    یهـ سوالـ دیگهـ هـــم داشتمـ اینکهـ ایـــن A , B هــایی که کنــآر مدل لپتــآپ میزنــه مهمـه ؟ چـون کاتالوگـی که از نمایندگـی ایسـوس گرفتمـ، A , B رو مشخــص نکرده بـود
    خلاصـه ایـن که مـن تـآزه کـارم و واسه ی رشته ی معماری و عمران یه لپ تاپ خوب از بین این 5 مدل میخوامـ
    البته اگه کسی لپ تاپ خوبه دیگه ای هم سراغ داره بگه که من عجله دارم ...
    مدل لپــتاپ هــا :
    ASUS N56Jk - A
    ASUS N550Jk
    ASUS N56JN - B
    ASUS N56JR - A
    ASUS N56JN - A

سلام.از سری n56 الان بهترین مدل موجود jk هستش.البته jr بهتره گرافیکش اما دیگ تو بازار نیس...البته اگه گیم نمیزنین هیچ کدومشون فرقی نداره چون کلا تفاوت توی گرافیکه.اگه بازی نمیکنین jn اون کانفیگ 3میلیدنیش کافیه...اما خوب در کل میتونین به n550 و n551 هم فکر کنین اما اگه اپشنای اضافی مد نظرتون همین ان56 از همه بهتر و بصرفه تره(اپشنایی مثل صفحه لمسی)

13. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام دوستان n56ای...
    اقا دلم براتون تنگ شده بودا...منم هر وقت اومدم بدونید یه سوالی دارم...
    دوستان من pes15 رو بدون مشکل بازی میکنم...اما وقتی میخوام فیفا 15 یا pes13 رو بازی کنم میگه که کارت گرافیک شما خیلی ضعیفه...من رفتم نگاه کردم کارت گرافیک رو شناسایی میکنه اما فقط 32 مگابایت ازش رو......

دقیقا چکار کنم.؟آپدیت جدید هم نصب کردم براش نمیدونم مشکل از کجاس؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •