تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: Fan vs Fan | تاپیک اصلی

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض Fan vs Fan | تاپیک اصلی

Fan vs Fan
    سلام
    با صحبت ها و بررسی های مکرر، قرار بر این شد که به امید خدا Fan vs Fan که استارت اولیش، یک سال و خورده ای پیش در زیر شاخه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و گروه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زده شد، در انجمن ورزش هم کلید بخورد.
    ممکنه خیلی از دوستان آشناییه قبلی با Fan vs Fan نداشته باشند و ضمن اینکه یه سری تغییرات هم نسبت به گذشته در فن به وجود اومده که در خطوط زیر بهش اشاره کردم:

توضیح کلی:
    در Fan vs Fan مصاحبه های ورزشی (صرفا فوتبالی) از کاربران انجمن ورزش به مناسبت دیدار های فوتبال بین دو تیم پرطرفدار (چه داخلی و چه خارجی) تهیه می شود، به صورتی که از هر کدام از طرفداران تیم های رقابت کننده، یک یا دو نفر انتخاب می شوند و سوالاتی از آنها پرسیده می شود و نهایتا سوال ها و پاسخ ها در تاپیک اختصاصی قرار داده می شود (توسط شخصی که سوالات رو طراحی کرده).

نحوه کار:
    نحوه کار به این صورت است:
    - رقابت های مهم هر ماه در این تاپیک اعلام می شود.
    - بعد از اعلام، کاربرانی که تمایل دارند در یک یا چند مصاحبه شرکت کنند، بازی (های) مورد نظرشون (به ترتیب اولویت) و تیمی که در آن بازی (ها) طرفدارش هستند را برای بنده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) پ.خ کنند.
    فرضا من میام از بین بازی های این ماه، بازی های منچستر و اینتر که طرفدارشم رو به ترتیب اولویت ارسال می کنم:
    منچستریونایتد - لیورپول (کارشناس منچستریونایتد)
    یوونتوس - اینتر (کارشناس اینتر)
    چلسی - منچستریونایتد (کارشناس منچستریونایتد)
    نکته: طبیعتا کسانی که پ.خ زودتری ارسال کنند، شانس بیشتری دارند تا مصاحبه از آنها _به عنوان نماینده طرفداران تیمشون (یا کارشناس اون تیم)_ انجام بشود.
    - به محض قطعی شدن شرکت کنندگان در مصاحبه ای، بنده آنها رو از طریق پ.خ مطلع می کنم و حدود یک هفته قبل از مسابقه سوالات مشترکی برای کارشناسان ارسال می شود.
    - نهایتا سوال و جواب ها پیش از انجام مسابقه فوتبال در تاپیک اختصاصی ای قرار داده خواهد شد.

سه نکته تکمیلی:
    - برای رقابت های بسیار حساس میان تیم های پرطرفدار (نظیر الکلاسیکو یا دربی سرخابی)، در تاپیک، "سوالات پس از بازی" از همان کارشناسان و سوالات "کارشناسان از همدیگر" را خواهیم داشت. ضمن اینکه در این بازی ها ممکن است از بیش از یک کارشناس برای هر تیم مصاحبه تهیه شود.
    - در تاپیک های اختصاصی مصاحبه، نظرسنجی ای برای امتیاز دهی به شرکت کنندکان در مصاحبه اختصاص داده خواهد شد که افزایش امتیازات در این نظرسنجی ها میتونه کمک کنه که در مصاحبه مسابقات مهمی مثل فینال CL از کاربران شاخص در مصاحبه های قبلی دعوت به مصاحبه شود.
    - اگر به هر دلیلی دوستان منصرف شدند از شرکت در مصاحبه، خیلی سریع به من اعلام کنند تا جایگزینی قرار داده شود.

قوانین:
    1- فقط برای تیم مورد علاقه، در خواست شرکت در مصاحبه دهید.
    2- می بایست حداکثر دو روز بعد از ارسال سوالات مصاحبه، پاسخ را برای طراح سوال ارسال شود. تاخیر در ارسال پاسخ ها به منزله انصراف از شرکت است.
    3- در صورتی که برای یکی از تیم ها کارشناسی شرکت نکند، مصاحبه انجام نخواهد شد.
    4- از ارسال پاسخ هایی که مغایر با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند، خودداری کنید.
    5- دوستان در تاپیک های مصاحبه میتوانند نظرات تخصصی خودشون را راجع به مصاحبه و بازی ارسال کنند.
    6- طراحان سوالات، بنده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، سروش ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، احمد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و محمد ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) خواهیم بود. (البته بسته به شرایط ممکن است در این تیم تغییراتی حاصل شود)

»» طبیعتا بسته به شرایط، زمان و نظر شما این قوانین و موارد ذکر شده میتونن دستخوش تغییر قرار گیرند./
    یاعلی

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض بازی های ماه فوریه

تو ماه فوریه 7 دیدار مهم اروپایی + یک دیدار مهم داخلی برگذار میشه که همین دربی استقلال - پرسپولیسه... ولی چون پس فردا دربی پایتخته، متاسفانه نمیشه برای این بازی مصاحبه انجام داد و همین موضوع برای بازی اینتر - رم که چهارم فوریه هستش هم صادقه. پس می مونه 6 بازی.

خوب من بازی ها رو به تفکیک کشور پایین قرار دادم، دوستانی که تمایل به شرکت در مصاحبه برای هر کدام از بازی های زیر هستند، کافیه به من پ.خ بدن و اعلام آمادگی کنند:

:.:.:آپدیت شماره 1:.:.:
    :.:.:آپدیت شماره 2:.:.:
    :.:.:آپدیت نهایی:.:.:

انگلستان

تاریخ انجام بازی: 5 فوریه | 16 بهمن
    مصاحبه کننده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای چلسی | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای منچستریونایتد
    تاپیک مصاحبه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اروپا

تاریخ انجام بازی: 15 فوریه | 26 بهمن
    مصاحبه کننده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای تیم میلان | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای تیم آرسنال
    تاپیک مصاحبه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by pcforlife; 02-04-2012 at 19:48.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض بازی های ماه مارس

سلام مجدد دوستان
    ابتدا از همه دوستان خصوصا عزیزانی که درخواست دادن برای حضور در مصاحبه تشکر می کنم.
    برای دو بازی از 8 بازی مهم ماه فوریه مصاحبه تهیه شد. متاسفانه بعضی از تیم ها در انجمن طرفدار یایه جورایی پای ثابت ندارن و بعضی از مصاحبه ها با وجود درخواست از یکی طرفداران از تیم ها لغو شد.
    بابت این از همه دوستان خواهش می کنم که اگه واقعا به تیم مورد علاقتون غلاقه دارید در مصاحبه یا مناظره با کاربر طرفدار تیم مقابل شرکت کنید.
    مصاحبه (آمپول) ترس نداره که!!
    .
    .
    اما بازی های ماه مارس:
    6 بازی مهم در ماه مارس برگزار میشه که به علت عدم طرفداران یوونتوس در ماه قبل، به اجبار دو بازی از این تعداد کم میشه (بازی یوونتوس - میلان در 21 مارس و یوونتوس - اینتر در 25 مارس).
    و نهایتا می مونه این چهار بازی برای ماه مارس که دوستان اگه مایل باشن میتونن به من پ.خ بزنن و اعلام آمادگی کنند.

:.:.:آپدیت نهایی:.:.:

ایتالیا

تاریخ انجام بازی: 25 مارس | 6 فروردین 1391
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای میلان | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای رم

دو نکته پایانی:
    - بعد از پایان رسیدن اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی انجام میشه که در اون تکلیف مسابقات دور یک چهارم مشخص میشه و طبق اعلام قبلی بازی های دور رفت این مرحله 27 و 28 مارس برگذار میشه. بالتبع اگه تیم های مهم به هم برخورد کنند، این بازی ها نیز به این لیست اضافه میشن.

- خیلی از دوستان در صحبت هاشون اظهار علاقه کردند که مصاحبه ها چالشی تر باشه و بیشتر حال و هوای مناظره بگیره. خدمت این دوستان بگم این دقیقا خواسته ما هم هست. منتها شرط این کار استقبال دوستان از تاپیک هاست. Fan vs Fan یه جورایی هنوز در مرحله محک زدن است.
    در کل صبور باشید، به زد و خورد ورزشی هم میرسیم!
    مرسی از همتون
    یاعلی
    Last edited by pcforlife; 02-04-2012 at 19:48.

4. 17 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض بازی های ماه آوریل

سلام دوستان...
    این ماه سه بازی بسیار مهم و از قبل تعیین شده هست که دوستانی که تمایل به شرکت دارند میتونند به من پ.خ ارسال کنند. این سه بازی عبارتند از:

:.:.:آپدیت شماره 1:.:.:
    :.:.:آپدیت شماره 2:.:.:

تاریخ انجام بازی: 11 آوریل | 23 فروردین
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای دورتموند | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای بایرن مونیخ
    مصاحبه به دلیل مشکلات سرور انجمن p30world لغو شد!

تاریخ انجام بازی: 21 آوریل | 2 اردیبهشت
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای آرسنال | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای چلسی

تاریخ انجام بازی: 22 آوریل | 3 اردیبهشت
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای بارسلونا | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای رئال مادرید

متاسفانه نشد برای بازی رفت و برگشت میلان بارسا مصاحبه تهیه بشه... بد تایمی افتاده بود این بازی...
    +
    ضمن اینکه برای بازی آرسنال-میلان ماه گذشته متاسفانه با وجود درخواست دو دوست عزیز ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به دلیل گرفتاری های شخصی نشد که مصاحبه ای برای این بازی تهیه کنم... در کل شرمده این عزیزان!
    +
    طبیعتا درخواست ها اگر زیاد باشه (خصوصا برای الکلاسیکو) از بیش از یک کاربر برای هر تیم مصاحبه تهیه خواهد شد./
    یاعلی
    Last edited by pcforlife; 23-04-2012 at 19:55.

6. 15 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

13 فوری برای ماه آوریل

ابتدا سلام!
    ادامه:
    به دلیل مشکلات انجمن در هفته اخیر، متاسفانه با وجود اعلام آمادگی دو شرکت کننده عزیز یعنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز برای بازی دورتموند - بایرن و آماده بودن سوالات چند روز قبل بازی، نتونستیم مصاحبه فن رو برای تک بازی بوندسلیگا که بازی 6 امتیازی ای بود پوشش بدیم. البته احتمالا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کنسل شدن مصاحبه خوشحاله!

درباره لیگ قهرمانان هم مصاحبه برای بازی بایرن - رئال کنسله... مشخصا زمان نداریم برای تهیه مصاحبه... البته بدون شک برای بازی برگشت بازی بایرن - رئال تو اولویت خواهد بود و دوستانی که برای این بازی درخواست داده بودند، تو بازی برگشت ازشون مصاحبه انجام خواهد شد انشاءالله!

درباره بازی چلسی - بارسا من سعی می کنم (اما قول نمیدم) که برای بازی چلسی - بارسلونا 3 ام یه مصاحبه تهیه کنم... چون بعد از سه سال یکی از جنجالی ترین بازی های CL قراره مجددا در همون مرحله و همون ورزشگاه تکرار بشه. البته تهیه این مصاحبه مشروط بر درخواسته دوستان هست! خصوصا دوستان خوب طرفدار بارسا! و البته چلسی! بنده خدا وحید داره جور همه رو می کشه! ... پس ست شد:

تاریخ انجام بازی: 18 آوریل | 30 فروردین
    مصاحبه کننده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شرکت کننده گان: احتمالا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای چلسی | برای بارسلونا هنوز درخواستی ارسال نشده!
    آپدیت: تهیه مصاحبه برای این بازی، متاسفانه کنسل شد!

دو بازی ماه آوریل یعنی دربی لندن و الکلاسیکو هم تو پست قبلی جزئیاتش رو ذکر کردم (الان میرم برای ویرایش)..
    مرسی از همتون
    یاعلی
    Last edited by pcforlife; 02-05-2012 at 22:18.

8. 13 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

11 بازی های پایانی آوریل

سلام
    دو بازی برگشت لیگ قهرمانان رو هم اینجا تیتر کنم تا پرونده بازی های آوریل بسته بشه:

تاریخ انجام بازی: 24 آوریل | 5 اردیبهشت
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای بارسلونا | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای چلسی

تاریخ انجام بازی: 25 آوریل | 6 اردیبهشت
    شرکت کننده گان: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای رئال مادرید | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای بایرن مونیخ

یه نکته ای هم باید بگم: 22 آوریل (فردا نه پس فردا) بازی بسیار حساس یووه - رم برگذار میشه... متاسفانه به دلیل عدم شرکت هوادارای یووه (البته اگه پی سی داشته باشه) در بازی های مهم قبلی یووه، بنده مجبور شدم از تهیه مصاحبه برای این بازی مهم صرف نظر کنم./

یه صحبت مهم پایانی هم هست و دیگه تمام!:
    مهم

ما برای ماه می تا جایی خاطرم باشه، فینال اف ای کاپ، بازی لیگی چلسی - لیورپول، فینال حذفی آلمان، دربی اینتر - میلان و فینال CL خواهیم داشت و پرونده Fan vs fan این فصل بسته میشه./
    اگر قرار بر این باشه که FanvsFan انجمنه ورزش p30world در فصل جدید و حتی مسابقات یورو 2012 هم فعالیت داشته باشه، به دلایل متعدد نیاز به افزایش نیرو در تیم طراحی سوال خواهد داشت. لذا با توجه به این مورد:

»» اعلام میشه، دوستانی که تمایل دارند که در بخش طراحی سوال فن، در یورو 2012 و فصل 13-2012 (92-1391) لیگ های باشگاهی داخلی و خارجی حضور داشته باشند به بنده ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) پیغام خصوصی ارسال کنند./
    موفق باشید
    یاعلی
    Last edited by pcforlife; 02-05-2012 at 22:21.

10. 12 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض بازی های ماه می

سلام
    برای این ماه نیت داشتم که تمام بازی هایی که تو پست قبلی گفتم:
    ما برای ماه می تا جایی خاطرم باشه، فینال اف ای کاپ، بازی لیگی چلسی - لیورپول، فینال حذفی آلمان، دربی اینتر - میلان و فینال CL خواهیم داشت و پرونده Fan vs fan این فصل بسته میشه./
    رو برای فن پوشش بدم... ولی به شخصه شرایط اومدن یا نیومدن تو پی سی اصلا مشخص نیست. (شرمنده ) به همین دلیل برای این ماه فقط بازی فینال لیگ قهرمانان میان بایرن مونیخ - چلسی مصاحبه تهیه خواهد شد.
    .
    .
    قصد داریم مصاحبه فینال را متفوت تهیه کنیم. ایشالا که گفتمان خوبی رو قبل از بازی مطالعه کنید.
    +
    برای بازی فینال لطفا درخواست ندید... این بار با انتخاب تیم طراحی سوال (من، سروش و احمد) کاربران دعوت میشن به شرکت در مصاحبه. این دعوت هم بر اساس سبقه فعالیت این کاربران در انجمن ورزش خواهد بود./

Last edited by pcforlife; 18-05-2012 at 14:33.

12. 7 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •