تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 129 اولاول ... 2676116122123124125126127128129 آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 1284

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

دوستان تو اینترنت نسخه رایگان بیت دفندر رو جزو یکی از خوب ها معرفی کرده بود

نظر شما چی هست؟من همین تازه نصبش کردم.کارایی اش چطوریاست؟در حذف ویروس ها،تروجانها و نشان دادن اتوماتیک فایل های مخفی شده فلش ها خوبه یا نه؟

پیشاپیش تشکر
    با سلام
    رو همون نسخه توتال سکیورتیش هم حرف و حدیث زیاده چه برسه به نسخه رایگانش که هیچی نداره. هیچی یعنی واقعا هیچی ها یعنی ساده ترین تنظیمات رو هم نداره اصلا تنظیمات نداره.
    این همه آنتی ویروس درست درمون رایگان چرا این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. این کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام
    رو همون نسخه توتال سکیورتیش هم حرف و حدیث زیاده چه برسه به نسخه رایگانش که هیچی نداره. هیچی یعنی واقعا هیچی ها یعنی ساده ترین تنظیمات رو هم نداره اصلا تنظیمات نداره.
    این همه آنتی ویروس درست درمون رایگان چرا این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش من اصلا علاقه ای به استفاده از آنتی ویروس نداشتم ولی مرورگرهام به یک سایت تبلیغاتی آلوده شدند که مجببور شدم از کسپرسکی استفاده کنم ولی چون نسخه تریال ریست داشتم اذیت میشدم

سراغ نسخه رایگان آواست رفتم ولی نتونست یک تروجانی که یک سایت تبلیغی بود و روی مرورگرها می اومد رو حذف کنه،باز مجبور شدم از کسپر استفاده کنم تا شر اون سایت تبلیغی رو کم کنه

دوستی نسخه رایگان 360 رو معرفی کرد،2 موتور اویرا و بیت دفندر رو هم فعال کردم،تو 1 ماهی که داشتم بدک نبود و قابل قبول بود از نظر من

الان موندم چه نسخه ای رو امتحان کنم؟هر کسی یک عیبی می گیره از آنتی ویروسها

من چیز زیادی نمی خوام،فقط 2 تا چیز برام مهمه:یکی حذف تروجانهای قوی و سایت تبلیغاتی که روی مرورگرها میان،چون تا حالا 2 بار سیستمم آلوده شده به این سایت های تبلیغاتی و

دیگری درست کردن اتوماتیک فایل های مخفی شده فلش و حذف ویروس های فلش

اگر آنتی ویروس رایگان میشناسید که این 2 قابلیت رو داشته باشه،سپاسگزار میشم

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستش من اصلا علاقه ای به استفاده از آنتی ویروس نداشتم ولی مرورگرهام به یک سایت تبلیغاتی آلوده شدند که مجببور شدم از کسپرسکی استفاده کنم ولی چون نسخه تریال ریست داشتم اذیت میشدم

سراغ نسخه رایگان آواست رفتم ولی نتونست یک تروجانی که یک سایت تبلیغی بود و روی مرورگرها می اومد رو حذف کنه،باز مجبور شدم از کسپر استفاده کنم تا شر اون سایت تبلیغی رو کم کنه

دوستی نسخه رایگان 360 رو معرفی کرد،2 موتور اویرا و بیت دفندر رو هم فعال کردم،تو 1 ماهی که داشتم بدک نبود و قابل قبول بود از نظر من

من چیز زیادی نمی خوام،فقط 2 تا چیز برام مهمه:یکی حذف تروجانهای قوی و سایت تبلیغاتی که روی مرورگرها میان،چون تا حالا 2 بار سیستمم آلوده شده به این سایت های تبلیغاتی و

دیگری درست کردن اتوماتیک فایل های مخفی شده فلش و حذف ویروس های فلش

اگر آنتی ویروس رایگان میشناسید که این 2 قابلیت رو داشته باشه،سپاسگزار میشم
    با سلام
    اینی که می فرمایید سایت های تبلیغاتی پیغام میدن. اونا Pop-upهستن و برای جلوگیری از نمایش اون صفحات می تونید از پاپ آپ بلاکر استفاده کنید.
    البته اگه تو انتخاب سایت ها دقت داشته باشید و هر سایتی رو باز نکنید و روی هر لینکی کلیک نکنید و در کلیک ها تون دقت داشته باشید مشکلی پیش نمی آد.
    اگه از همون 360 راضی هستید همونو استفاده کنید. اگه براتون امکان خرید هست کسپر بخرید. اگه هم آنتی ویروس رایگان میخواین استفاده کنید نسخه های 2017 آویرا و AVG رو امتحان کنید.

6. این کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوست عزیزز انتی ویروس خالی نمیتونه سیستمت رو از تروجان و بدافزار پاک کنه هیچ وقت.. شما نیاز داری همون نرم افزاری ک گفتم رو نصب کنیی ک کارش پاک کردن اگهی افزاره adwcleaner و zemana antilogger این دو تارو شما نصب کن تموم اون مشکلات مروگر و تروجانتم حل میشه

8. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام

دوستان تو اینترنت نسخه رایگان بیت دفندر رو جزو یکی از خوب ها معرفی کرده بود

نظر شما چی هست؟من همین تازه نصبش کردم.کارایی اش چطوریاست؟در حذف ویروس ها،تروجانها و نشان دادن اتوماتیک فایل های مخفی شده فلش ها خوبه یا نه؟

پیشاپیش تشکر
    همون اوست رایگان خوب بوده شما میتونی اویرا هم نصب کنی خیلی خوبه حتی ای وی جی هم خوبه ولی باید کانفیگ کنی تنظمیاتش رو حساسیت و رفتار شناسی و دقتشو ببری بالا شما صد تا انتی ویروس دیگم ک نصب کنی ولی تنظیماتشو درست نکنی به درد نمیخوره ..

10. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوست عزیزز انتی ویروس خالی نمیتونه سیستمت رو از تروجان و بدافزار پاک کنه هیچ وقت.. شما نیاز داری همون نرم افزاری ک گفتم رو نصب کنیی ک کارش پاک کردن اگهی افزاره adwcleaner و zemana antilogger این دو تارو شما نصب کن تموم اون مشکلات مروگر و تروجانتم حل میشه
    این چند کار رو هم انجام بده:

کش هیستوری مروگرت رو پاک کن
    داخل تنظیمات مرورگر موتورهای جستجور رو چک کن به غیر از گوگل یاهو بینگ هر چی هست پاک کن
    مروگرت رو ریست کن
    تموم extension هاروپاک کن کلا
    برو اینجا:
    Control Panel\All Control Panel Items\internet options\advanced\reset ب ترتیب نوشتم این کارم انجام بده
    بعد برو اینجا Control Panel\All Control Panel Items\programs and features
    هر چی نرم افزار میبینی ک حس میکنی خودت نصب نکردی یا عجیبه واست آنیستال کن
    اگه شد ک شد اگه نشد اون سایت یا ادرسی ک باز میشه رو بخون اسمشو رو به خاطرت بسپار بیا تو فروم بگو تاراه حل حذفش رو پیدا کنم بهت بگم
    Last edited by sunshineboy; 23-01-2017 at 15:45.

12. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دوستان من میخوام لایسنس بیت دیفندر رو بخرم
    ولی تو نت قیمت ها متفاوته ! مثلا نسخه 2017 توتال 69 تومن و 90 و 110 تومن هست !!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان من میخوام لایسنس بیت دیفندر رو بخرم
    ولی تو نت قیمت ها متفاوته ! مثلا نسخه 2017 توتال 69 تومن و 90 و 110 تومن هست !!!
    سلام. این معتبره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دوستان بیت دیفندر تا چه حد سرعت کامپیوتر رو کم میکنه ؟ و اینکه برای پهنای باند اینترنت مشکل ایجاد میکنه ؟ چون من در چند جا دیدم که نوشته بودن حل مشکل پهنای باند بیت دیفندر !!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوستان بیت دیفندر تا چه حد سرعت کامپیوتر رو کم میکنه ؟ و اینکه برای پهنای باند اینترنت مشکل ایجاد میکنه ؟ چون من در چند جا دیدم که نوشته بودن حل مشکل پهنای باند بیت دیفندر !!
    بستگی به مشخصات سخت افزارییت داره ولی بیت دیفندر جزء انتی ویروس های سنگینه پولت رو هدر کردی اگه نسخه توتالشو گرفتی میتونسی انتی ویروس پروشو بگیری با فایروال رایگان زون الارم و کومبو کنی با هم

18. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •