تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 127 از 129 اولاول ... 2777117123124125126127128129 آخرآخر
نمايش نتايج 1,261 به 1,270 از 1284

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

بستگی به مشخصات سخت افزارییت داره ولی بیت دیفندر جزء انتی ویروس های سنگینه پولت رو هدر کردی اگه نسخه توتالشو گرفتی میتونسی انتی ویروس پروشو بگیری با فایروال رایگان زون الارم و کومبو کنی با هم
    سیستمم بد نیست.ولی فعلا نگرفتم.انتی ویروس الانم avira هست
    نظرم روی سیمانتیکه.کسپرسکی داشتم خیلی بد بود

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سیستمم بد نیست.ولی فعلا نگرفتم.انتی ویروس الانم avira هست
    نظرم روی سیمانتیکه.کسپرسکی داشتم خیلی بد بود
    همون کسپر بهترینشه ک پاکیدی .امسی سافت هم خوبه نورتنم خوبه ترند میکرو هم خیلی خوبه ولی وقتی تحریمه ایران به درد نمیخوره همینا تا ارزش خریدن رو دارن خیلیهاشون رو اگه پول واسش بدی پولت هدر شده
    Last edited by sunshineboy; 01-08-2017 at 10:46.

3. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دوستان بیت دیفندر تا چه حد سرعت کامپیوتر رو کم میکنه ؟ و اینکه برای پهنای باند اینترنت مشکل ایجاد میکنه ؟ چون من در چند جا دیدم که نوشته بودن حل مشکل پهنای باند بیت دیفندر !!
    بیت دفندر رو سرعت زیاد تاثیر نمیذاره ولی به صورت کاملا غیر محسوس مدام در حال گرفتن اینترنت هست. مثلا در حد یکی دو کیلو در ثانیه که برای کسی که اینترنش مدام روشنه زیاد میشه. من نسخه ۲۰۱۶ رو یک سال اورجینال تو سیستمم نصب بود. مشکلات خود برنامه خیلی زیاد بود و حتی موقع اپگرید از یه ورژن به ورژن دیگه ممکنه بعضی بخشاش از کار بیفته و هیچ هشداری هم نمیده. در کل به عنوان یه نظر کاملا شخصی اصلا پیشنهادش نمیدم. نظر شخصیمم به عنوان کسی که از انتی ویروسای اورجینال مثل نورتون امسی سافت و بیت دفندر و اف سکیور استفاده کرده اینه که پولتو بابت خریدن انتی ویروس دور نریزی. چون هیچ تفاوتی برای کاربر خانگی به نسبت انتی ویرسهای رایگان نداره. البته بین اینا نورتون با وجودیکه حجم آپدیت روزانش بالا بود کاملا بهتر بود ولی الان تحریمیم.
    آنتی ویروس رایگان هم اواست و ای وی جی و ۳۶۰ و تنسنت و برای کاربر متوسط به بالا و با حوصله کمودو. اویرا هم که زمانی که من استفاده میکردم رو اعصاب بود و اصلا دوست ندارم دوباره ازش استفاده کنم.
    فایروال هم بستگی به نوع استفاده و چیزی که مدنظرته کمودو یا زوم الارم یا همین فایروال ویندوز.
    ضمن اینکه با چند تا کار ساده میشه امنیت رو در کنار انتی ویروس بیشتر کرد. اولیش تغییر دی ان اس سیستم به دی ان اس امن نورتون یا کمودو یا یاندکسه. دومیش استفاده از اکستنشنهای رایگان مثل bitdefender traffic light یا اوست یا اویرا در مرورگرت و سومیش هم تا اونجاییکه که میشه از کرک استفاده نکنی و سعی کنی از سریال برای برنامه های مختلف استفاده کنی.
    ولی بیت دیفندر جزء انتی ویروس های سنگینه
    اینجوری نیست و جز انتی ویرسهایی هست که تاثیر کمی روی سیستم میزاره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by آداک; 09-04-2017 at 22:42.

5. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

اینجوری نیست و جز انتی ویرسهایی هست که تاثیر کمی روی سیستم میزاره
    سلام خوبی؟ اون لینک اولی ک واسه میزان تاثیر گذاری انتی ویروس رو سرعت وبگردی و کاهش کارایی سیستم نیس اون تست Real-World Protection Test
    لینک دومی ک مال ای وی تست:
    یکمم مبالغه میکنه همین صفحه به کسپر 5 ستاره داده تو Performanceوقتی همه میدونن کسپر سرعت و کارایی سیستم رو میاره پایین

من این نتایج تستای ازمایشگاه های انتی ویروس رو خودم قبول دارم ولی خب در کل این تستام واسه NOOBAS و کاربرای اماتوره واسه منــی ک هیچی نمیدونم و یه کاربر مبتدیم خوبه
    این تستا رو برم ببینم و بفهمم کجا چ خبره و یه نمای کلی بیاد تو ذهنم
    ولی در کل فقط یه تجاری سازی و تبلیغه واسه این شرکتا چون مثلا من دکتر وب دوسال داشتم ب نظرم جزء بهترین انتی ویروسهاست( و الانم ثابت شده چون تو انجمنای انگلیسی زبان با همین دکتر وب خیلی از باجگیرهارو حذف کردن از سیستمشون کسایی ک ب باج گیر الوده شدند و یا حتی فایلاشون برگشته بهشون وقتی بقیه ی شرکتا این کارو نتونسن بکنن )
    ولی خب تو این تستا نیس دکتر .وب چون پول مفت نداره بده به این ازمایشگاه ها
    من خودم تستای این ازمایشگاه هارو وقتی منتشر میکنن میبینم و همینجام یه بار گذاشتم( به خاطر اینکه بالاخره بی هدف نیست و تا یه مقداری هم درسته و یه نمایی از قدرت یه شرکت رو به کاربرا نشون میده)
    یکیم پی سی مگه ک خب اون رو میشه رو حرفش حساب کرد(ت ای حدی ) ب نظر من بیشتر از این ازمایشگاه ها درسته حرفاش وقتی ادم میخونه میبینه با منطق توضیح میده و قانع میکنه ادم رو
    یه بارم یادمه با اون دوستمون تو انجمن کومودو سر همین موضوع بحث میکردیم ک من میگفتم کومودو هیچ جایی شرکت نکرده و هیچ نمایی ازش وجود نداره
    ولی در خب در کل این تستا هم تجاری سازیه واسه این شرکتای انتی ویروس ی مقداریشم بالاخره درسته نمیشه انکارش کرد ک دروغه من تستی ک کاربرا انجام میدن و ویدئوشو تو یوتیوب میزارن رو بیشتر از اینا قبول دارم ولی خب قابل قبول نیس واسه کسی اون تستا به خاطر همین ادم وقتی میخواد حرف بزنه در مورد یه انتی ویروس حرفشو با اون تستا باید ثابت کنه

من چیزی ک گفتم رو بر اساس چیزی ک تو انجمنای دیگه دیدم و صبحتایی ک کاربرایی ک بیت دیفندر داشتن و در مورد کاهش سرعت سیستمشون حرف زدند گفتم

7. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام خوبی؟ اون لینک اولی ک واسه میزان تاثیر گذاری انتی ویروس رو سرعت وبگردی و کاهش کارایی سیستم نیس اون تست Real-World Protection Test
    لینک دومی ک مال ای وی تست:
    یکمم مبالغه میکنه همین صفحه به کسپر 5 ستاره داده تو Performance
    وقتی همه میدونن کسپر سرعت و کارایی سیستم رو میاره پایین
    سلام مرسی خوبم. از بالاش برو پروفرمنس رو کلیک کن . بیت دفندر یک ماه سوم و یک ماه ششمه.
    در مورد نظرات بقیه ادممام من به نظرم خیلیهاش بر اساس تلقینه. طرف یه برنامه دیگه نصب کرده بعد سیستمش کند شده گردن فلان آنتی ویروس میندازه. یا چون تو ذهنش اینه که قوی بودن با سرعت رابطه عکس داره گمان میکنه فلان انتی ویروس قوی پس سنگینه و سیتمشو دچار کندی کرده ... واقعیت اینه که من چند سال قبل تو ی انجمن دیگه بحث میکردم راجع به سبک نبودن پاندا که سیستمم رو بیچاره کرده بود و بقیه اصرار داشتن که پاندا سبکه و من نتیجه تستها رو براشون مثال اوردم که با من هم عقیده بودن.
    در باره بیت دفندر هم واقعا تو اون یک سالی که استفاده کردم میتونم بگم حتی از اواست هم کمتر روی سیستم تاثیر میذاشت. بگذریم از چیزهای دیگش که رو اعصاب بود.
    تستها به نظرم درسته و یه شرکت ابروشو خرج فلان انتی ویروس نمیکنه ولی باید دقت کرد که تست راجع به چیه. در واقع تستها درستن ولی همه واقعیتو نمیگن و واقعیتو در باره چیزی میگن که تست روش انجام گرفته. یادت باشه همین بحثو درباره کمودو داشتیم و البته به جایی هم نرسیدیم.

9. این کاربر از آداک بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من لایسنس بیت دفندر نسخه انتی ویروس دارم
    ایا فایروال رایگان مناسبی هست تا در کنار اون نصب کنم و امنیت سیستم بالا بره؟
    ممنون

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان من لایسنس بیت دفندر نسخه انتی ویروس دارم
    ایا فایروال رایگان مناسبی هست تا در کنار اون نصب کنم و امنیت سیستم بالا بره؟
    ممنون

12. این کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون
    کدوم قویتره و کنار بیتدقندر سبکتر؟
    زون آلارم دردسر کمتری داره و استفاده ازش ساده تره. کومودو قابل تنظیم تره . هیچ کدوم سنگین نیست.
    Last edited by Nine; 30-07-2017 at 19:08.

15. این کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نسخه جدید بیت دیفندر (2018) با چند ویژگی جدید و یا بهبود یافته ارایه شد.
    تو این نسخه در هنگام نصب آنلاین در صورتی که قطع و وصل بشه اینترنت بعد از اتصال میشه دانلود رو ادامه داد . برخلاف نسخه های قبلی که دوباره از اول شروع به دانلود میکرد
    حجم دانلود نسخه توتال حدود 380 مگ است
    به لحاظ ظاهری کاملا شبیه نسخه 2017 است فقط در بعضی بخش ها گزینه هایی اضافه شده است
    بعد از مدتها بالاخره ویژگی حفاظت از وب کم به بیت دبفندر در این نسخه اضافه شده است
    ویژگی Advanced Threat Defense به بیت دیفندر اضافه شده که کارش مانیتور کردن پیوسته برنامه ها است شبیه ویژگی application control کسپرسکی به نظر میرسه
    مقابله با باج افزار ها بهتر شده
    ویژگی گاو صندوق امن فایل اضافه شده است که اجازه تغییر فایل رو به هیچ برنامه ای بجز برنامه ای که شما مشخص کردید نمیده. برای مقابله با باج افزارها مفیده.
    بخش های فایروال، مدیریت پسوردها، از بین برنده فایل ها به صورت غیر قابل برگشت، اسکن نقاط آسیب پذیر سیستم عامل هم بهبود پیدا کرده اند.
    بعضی از ویژگی ها در نسخه مک وجود ندارد.
    ظاهر

تغییرات

سیستم مورد نیاز

راهنمای کاربر
    Last edited by Nine; 01-08-2017 at 12:58.

17. 2 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •