تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 129 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1284

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

مرسی از جوابتون. باید بگم من 10 ساله که pc دارم و کاربر تازه کار نیستم. همه آنتی ویروسها رو تاحالا تست کردم. هیچ کدوم بعد از نصب این مشکل ترافیک عجیب رو که بیت دیفندر داره نداشتن. مثلا نورتون همیشه بعد از نصب یه آپدیت 90 مگی میخواد و بعد از اون نه ترافیک عجیبی تو کامپیوترم دارم نه مشکلی.همیشه بعد از نصب ویندوز اولین کاری که می کنم ویندوز و آفیس رو آپدیت میکنم.ضمنا همیشه تو تنظیمات برنامه ها طوری تنظیم می کنم که قبل از آپدیت ازم سئوال کنن و دسترسی همه برنامه ها به نت رو مشروط به اجازه میکنم از طریق فایروال.
    تو همون نتورک اکتیویتی هیچ برنامه ای که سند و ریسیو از نت داشته باشه نشون داده نمیشه اما مودم همش درحال چشمک زدن و ترافیکه(این مشکل فقط بعد از نصب بیت دیفندر بوجود میاد). از صبح امروز به حال خودش گذاشتم ببینم تا چند مگ دانلود روش کم میشه فعلا 1.5 گیگ دانلود کرده که عکس پست قبلم 404 مگ بود توقف هم نداره. اینترنت من از نظر حجم نا محدوده اما وقتی اینجوری ترافیک ایجاد میکنه دوتا مشکل بوجود میاد یک اینکه نمیدونم چی میگیره چی میده دیگه اینکه برای کارای دیگم سرعت میاد پایین.

2. این کاربر از SuffEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

مرسی از جوابتون. باید بگم من 10 ساله که pc دارم و کاربر تازه کار نیستم. همه آنتی ویروسها رو تاحالا تست کردم. هیچ کدوم بعد از نصب این مشکل ترافیک عجیب رو که بیت دیفندر داره نداشتن. مثلا نورتون همیشه بعد از نصب یه آپدیت 90 مگی میخواد و بعد از اون نه ترافیک عجیبی تو کامپیوترم دارم نه مشکلی.همیشه بعد از نصب ویندوز اولین کاری که می کنم ویندوز و آفیس رو آپدیت میکنم.ضمنا همیشه تو تنظیمات برنامه ها طوری تنظیم می کنم که قبل از آپدیت ازم سئوال کنن و دسترسی همه برنامه ها به نت رو مشروط به اجازه میکنم از طریق فایروال.
    من که چیزی در مورد تازه کاری شما نگفتم !!! راهنمایی بود ..همین .
    تو همون نتورک اکتیویتی هیچ برنامه ای که سند و ریسیو از نت داشته باشه نشون داده نمیشه اما مودم همش درحال چشمک زدن و ترافیکه(این مشکل فقط بعد از نصب بیت دیفندر بوجود میاد). از صبح امروز به حال خودش گذاشتم ببینم تا چند مگ دانلود روش کم میشه فعلا 1.5 گیگ دانلود کرده که عکس پست قبلم 404 مگ بود توقف هم نداره.
    این خیلی بده که ... چی داره این همه ترافیک رو مصرف می کنه .. اپدیت انتی ویروس که این قدر نمیشه ...خود انتی ویروس همش 250 مگ هستش با اپدیتش میشه 350 مگ ..دیگه اینقدر نمی تونه بروز کنه .... باید بگردید ببینید چه داره از نت شما استفاده می کنه ... شاید یه برنامه دارید که داره از اینترنت استفاده میکنه ...برنامه دانلود یا آپلودر خاصی ندارید که بخواد وصل بشه بخ اینترنت .. مشکوک میزنه .. بدافزار خا صی نیست ؟؟

4. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

kortol جان بیت دیفندر رو پاکش کردم مشکل حل شد!!!!! هر چی گشتم نفهمیدم چه برنامه ای داره دانلود میکنه. با توجه به رفع مشکل بعد از پاک کردن بیت دیفندر ، مشکل از خود بیت بوده. الان ترافیکم عادی شده.

6. این کاربر از SuffEr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من وقتی مشگل شما را دیدم رفتم بیت نصب کردم ببینم مشگل از کجاست

الان 10 دقیقه به اینترنت وصل شدم 4 مگ مصرف کرده ببینم تا شب چقدر مصرف میکنه بهت خبر میدم

به شدت داره بالا میره الان 20 مگ شده
    Last edited by pedram_01; 04-06-2012 at 11:30.

8. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

kortol جان بیت دیفندر رو پاکش کردم مشکل حل شد!!!!! هر چی گشتم نفهمیدم چه برنامه ای داره دانلود میکنه. با توجه به رفع مشکل بعد از پاک کردن بیت دیفندر ، مشکل از خود بیت بوده. الان ترافیکم عادی شده.
    من وقتی مشگل شما را دیدم رفتم بیت نصب کردم ببینم مشگل از کجاست

الان 10 دقیقه به اینترنت وصل شدم 4 مگ مصرف کرده ببینم تا شب چقدر مصرف میکنه بهت خبر میدم

به شدت داره بالا میره الان 20 مگ شده
    از دیشب تا حالا سیستم رو روشن کردم و بدون ایکه چیزی ازاینترنت دانلود گذاشتم وصل باشه یه اینترنت .. خط من از مخابرات هستش و سرعت 512 دارم ..ماهانه 3 گیگ .. می دونید نکته جالب چیه ؟؟ اینه که من از دیشب تاحالا حدود 699 مگ دریافت و ارسال داشتم و توی بیت دقندر این رو نشون داد اما توی برنامه های دیگه ام مثل NetLimiter 3 و DU Meter چیزی نه ارسال شده و نه دریافت !!!
    حتی رفتم و اکانتم رو هم چک کردم و ریز مشخصات روزانه و ماهانه رو دیدم چیزی ازش کم نشده !!! این که این ترافیک از کجا اومده و چه جوری مصرف شده برای خودمم سوال هستش ... توی فروم های اصلی بیت دفندر هم چیزی نبود در موردش .... من که نه از شارژه ماهنم کم شده و نه صورت حساب های دوره ایم چیزی رو نشون میده ..
    نکته جالب اینه که من اصلا افت پهنای باند ندارم و حتی شب ها هم با سرعت خیلی بالا دانلود می کنم .. حدود 1.7 گیگ در هر شب !!! در روز هم مشکلی ندارم !!!
    حالا این میزان استفاده چی هستش برای من هم سوال هستش ... باید برم فروم های بیت دفندر رو زیرو رو کنم ببینم چیزی درموردش هست یانه !!! شاید باگ باشه ...

10. 2 کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

از دیشب تا حالا سیستم رو روشن کردم و بدون ایکه چیزی ازاینترنت دانلود گذاشتم وصل باشه یه اینترنت .. خط من از مخابرات هستش و سرعت 512 دارم ..ماهانه 3 گیگ .. می دونید نکته جالب چیه ؟؟ اینه که من از دیشب تاحالا حدود 699 مگ دریافت و ارسال داشتم و توی بیت دقندر این رو نشون داد اما توی برنامه های دیگه ام مثل NetLimiter 3 و DU Meter چیزی نه ارسال شده و نه دریافت !!!
    حتی رفتم و اکانتم رو هم چک کردم و ریز مشخصات روزانه و ماهانه رو دیدم چیزی ازش کم نشده !!! این که این ترافیک از کجا اومده و چه جوری مصرف شده برای خودمم سوال هستش ... توی فروم های اصلی بیت دفندر هم چیزی نبود در موردش .... من که نه از شارژه ماهنم کم شده و نه صورت حساب های دوره ایم چیزی رو نشون میده ..
    نکته جالب اینه که من اصلا افت پهنای باند ندارم و حتی شب ها هم با سرعت خیلی بالا دانلود می کنم .. حدود 1.7 گیگ در هر شب !!! در روز هم مشکلی ندارم !!!
    حالا این میزان استفاده چی هستش برای من هم سوال هستش ... باید برم فروم های بیت دفندر رو زیرو رو کنم ببینم چیزی درموردش هست یانه !!! شاید باگ باشه ...
    خوب شب ها رایگانه برای همین چیزی کم نشد

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خوب شب ها رایگانه برای همین چیزی کم نشد
    درسته که چیزی کم نمیشه اما باید توی گزارشات مصرف بیاره ... مخابرات گزطارش های مصرف ساعتی داره ...ولی دیشب همشون صفر و در حد 2 مگ بوده که جمعشون به زور به 10 مگ هم نمیرسه!!! نرم افزار هایی که روی سیستم هم نصب بود خبری از ترافیک مصرف شده نداشتند !

13. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن درخواست نرم افزار ALI . R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

【 BitDefender Internet Security- key 3 years
    add 3 key = 3 year
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شادباشید

15. 3 کاربر از ALI . R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Šepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

این سریال هایی که برای total security 2012 گذاشته شده هیچ کدوم کار نمیکنن
    چه کنیم؟

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میگم نکنه مشکل از شرکت نمایندگیش تو ایران باشه ؟!

من یه سوال داشتم ، تو ESET ما میرفتیم تو firewall رو با تنظیم روی حالت دستی ، هر وقت یه برنامه ای می خواستم از ترافیک استفاده کنه ، ESET جلوشو می گرفت و سوال می کرد..که اجازه بده یا نه..

اما به نظرم بیت دیفندر همچین چیزی رو نداره ، درسته ؟ چی کار باید کرد ؟

من از total Security استفاده می کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •