تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خشکی شدید پوست لاله گوش و خارش این قسمت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض خشکی شدید پوست لاله گوش و خارش این قسمت

سلام
    بچه ها مدتیه پوست قسمت لاله گوشم به شدت خشک شده و میخواره برای بهتر شدن مرطوب کننده و روغن بچه می زنم ولی بهتر نشده. به قدری خشکه که وقتی مرطوب کننده می زنم در چند دقیقه کاملا جذب میشه.
    ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

پوست ریزی هم داره؟

3. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    نه فقط خارش و قرمزی و حساس شدن.

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

از سلامت کامل گوشتون مطمئن هستید؟ از بارزترین نشانه های عفونت گوش خارجی التهاب لاله گوش هست.

برای رفع علائم از دوز پایین کورتیکواستروئید ها مثل بتامتازون و مومتازون استفاده کنید. ( پماد)

6. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

از سلامت کامل گوشتون مطمئن هستید؟ از بارزترین نشانه های عفونت گوش خارجی التهاب لاله گوش هست.

برای رفع علائم از دوز پایین کورتیکواستروئید ها مثل بتامتازون و مومتازون استفاده کنید. ( پماد)
    بله. اتفاقا همین 1.5 ماه پیش به فوق تخصص گوش حلق و ..... مراجعه کردم و ازش خواستم کاملا گوشم رو معاینه کنه و مخصوصا از نظر وجود جرم و .... بررسی کنه.خیلی دقیق معاینه کرد.اون موقع گوشم نمی خارید ولی می دونم خیلی کامل معاینه کرد و اگر چیزی بود متوجه می شد.
    حالا فعلا یه مدت دوز پایین این پماد ها رو می زنم اگر بهتر نشد دوباره می رم.

ممنونم

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خشکی لاله گوش می تونه بعلت کبد هم باشه. توی فامیل های ما کسی بود که آنزیم های کبدیش زیاد شده بود. و پشت لاله گوشش قرمز شده بود و خشک شده بود و گهگاهی هم زخم می شد. سرش هم خیلی شوره می زد. وقتی آنزیم های کبدیش را تنظیم کرد، این مشکلات برطرف شدن

9. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام
    بچه ها مدتیه پوست قسمت لاله گوشم به شدت خشک شده و میخواره برای بهتر شدن مرطوب کننده و روغن بچه می زنم ولی بهتر نشده. به قدری خشکه که وقتی مرطوب کننده می زنم در چند دقیقه کاملا جذب میشه.
    ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز...

شما میتونید برای مرطوب کردن اون ناحیه،برای مدتی از پماد های حاوی کورتون استفاده کنید تا هم التهاب اون ناحیه برطرف بشه و هم خشکی ِ اون ناحیه!

پیشنهاد من برای شروع استفاده از پماد "بتامتازون" هست؛ روزانه 3 بار استفاده کنید و هر بار به خوبی ماساژ دهید تا جذب بشه!

در صورتی که بعد از 2 هفته کاملا بهبود پیدا نکرده بود شما میتونید سراغ خطِ آخر درمان با پماد های حاوی کورتون برید و برای 15 روز و هر روز در 3 نوبت از پماد "کلوبتازول" استفاده کنید...
    و حتما در کنارش از قرص TELFAST 180 (فکسوفنادین خارجی)؛برای بهبود علائم خشکی و خارش پوست شما خیلی مفید خواهد بود!
    فرص Telfast یه آنتی هیستامین غیر سداتیو (آنتاگونیست رسپتورهای H1) هست که واسه رینیت آلرژیک فصلی و کهیر مزمن ایدیوپاتیک خیلی پرکاربرد و موثر هستش...!

اما ...

در صورتی که باز هم التهاب و خارش شما با کلوبتازول بهبود پیدا نکرد،در کنارش حتما باید از داروهای ضد حساسیت خوراکی و در صورت لزوم از ضدالتهاب های تزریقی استفاده کنید!! (که بعید میدونم که بعد از 15 روز استفاده ی صحیح از کلوبتازول،شما بهبود پیدا نکنید!)

واسه اینکه بتونم بیشتر راهنماییت کنم،میتونی بیای تو یاهو مسنجر،تا بیشتر راهنماییت کنم!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خشکی لاله گوش می تونه بعلت کبد هم باشه. توی فامیل های ما کسی بود که آنزیم های کبدیش زیاد شده بود. و پشت لاله گوشش قرمز شده بود و خشک شده بود و گهگاهی هم زخم می شد. سرش هم خیلی شوره می زد. وقتی آنزیم های کبدیش را تنظیم کرد، این مشکلات برطرف شدن
    خیلی نادره این مواردی که شما نام بردید به آنزیمِ کبدی مربوط بشه!! (خیلی کم پیش میاد)!!

اما علائمی که شما نام بردید بیشتر شبیه به بیماری درماتیت (سبوره) بوده ...!!
    Last edited by S0R3N4; 03-12-2014 at 17:54.

11. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خیلی نادره این مواردی که شما نام بردید به آنزیمِ کبدی مربوط بشه!! (خیلی کم پیش میاد)!!

اما علائمی که شما نام بردید بیشتر شبیه به بیماری درماتیت (سبوره) بوده ...!!
    نه مربوط به بیماری کولیت روده بود که به حساسیت تبدیل شد. و بحمد الله درمان شد.

13. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام دوست عزیز.من هم تقریبا شرایط شما رو دارم لاله گوشم زخم شده چند ماهه و سمت چپ روده م هم بعضی اوقات درد میگیره و یبوست پیدا میکنم میخواستم ببینم چجوری درمان شدین.خیلی ممنون

در آغاز فعالیت iranshik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم البته نه عینا مثل همین...من گوشام شدید خارش دارن...دوا دکترم فایده ای نداشته تا حالا

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •