تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 82 اولاول ... 3171777879808182 آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 819

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم )

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نسخه 11 پایدار با بیلد جدیدتر امسی سافت ارائه شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11.0.0.5958 released. This is a maintenance release for improved compatibility, usability, speed, detection and stability

This update will require an application restart for Emsisoft Anti-Malware and a computer restart for Emsisoft Internet Security

Improved: Sandboxie and Microsoft’s Enhanced Mitigation Experience Toolkit (EMET) compatibility
    Fixed: Occasional crash on Windows 7 computers with limited memory
    Fixed: Occasional issue causing Windows Explorer to restart after a program update
    Fixed: Program crash when adding a new Firewall rule from a template in Emsisoft Internet Security
    Fixed: Taskbar icon doesn’t turn green when all guards activated after a pause

2. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

4. 4 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیز اگر ویژگی HIPS برای شما مهم است، لطفا در تاپیک زیر نظر خود را اعلام کنید تا این ویژگی با آرای شما عزیزان اضافه گردد.
    محافظت HIPS واقعا لایه ی قدرتمندی هست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه norooz1345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

سلام
    ببخشید من دیروز نسخه 11 امسی سافت دانلود کردم بعد هم یک لایسنس جدید براش گرفتم ولی نمیدونم چرا قسمت حفاظت برنامه کار نمیکنه وبالا صفحه مینویسه کامپیوتر شما بدون هر گونه محافظ میباشد.
    مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

الانم گرفتم پاک کردم برنامه رو دوباره ریختم این ارور رو میده !!!!
    Last edited by norooz1345; 14-01-2016 at 16:24.

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید من دیروز نسخه 11 امسی سافت دانلود کردم بعد هم یک لایسنس جدید براش گرفتم ولی نمیدونم چرا قسمت حفاظت برنامه کار نمیکنه وبالا صفحه مینویسه کامپیوتر شما بدون هر گونه محافظ میباشد.
    مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الانم گرفتم پاک کردم برنامه رو دوباره ریختم این ارور رو میده !!!!

درود

1- برنامه را با استفاده از خود ویندوز، حذف کنید
    2- با استفاده از آموزش زیر، ردهای باقیمانده را نیز حذف کنید.
    چرا نمی‌توانم "امسی‌سافت آنتی‌مالویر یا امسی‌سافت اینترنت‌سکیوریتی" را نصب کنم؟

این مشکل، هنگامی ایجاد می‌شود که شما قبلاً یک نسخه از امسی‌سافت آنتی‌مالویر یا امسی‌سافت اینترنت‌سکیوریتی را روی سیستم خود نصب کرده‌اید امّا با وجود حذف کردن آن از سیستم خود، هنوز اثراتی در سیستم شما باقیمانده است.

برای این مورد، ما یک ابزار پاکسازی، مخصوص Emsisoft تهیه کرده‌ایم که باقیمانده‌های "امسی‌سافت آنتی‌مالویر و امسی‌سافت اینترنت‌سکیوریتی" را در سیستم شما یافته و آن‌ها را حذف می‌کند. لطفاً توجّه داشته باشید که این ابزار قدرتمند برای جایگزینی uninstaller (حذف کننده) پیشفرض ویندوز در نظر گرفته نشده است. بنابراین از این ابزار، تنها بعد از حذف برنامه از طریق آن‌اینستالر ویندوز، استفاده کنید.

دانلود
    Emsisoft Clean

بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید، آن را اجرا کنید. قسمت disclaimer (سلب مسئولیت) را با دقّت خوانده و در صورتی که موافق هستید روی "Yes" کلیک کنید. برنامه، برای یافتن باقیمانده‌ها، شروع به اسکن کامپیوتر شما کرده و لیستی از موارد پیدا شده را نمایش می‌دهد. بهتر است تمامی موارد به غیر از پوشه‌ها را حذف کنید زیرا Emsisoft Clean قادر به حذف تمامی پوشه‌ها می‌باشد اما نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا پوشه‌ای هنوز دارای محتوا و اطلاعات با ارزش می‌باشد یا نه. پس، قبل از انتخاب پوشه‌ها، مطمئن شوید که پوشه‌های انتخاب شده شامل اطلاعات با ارزش نباشند.

زمانی که موارد مورد نظر را انتخاب کردید روی دکمه‌ی "Remove selected objects" کلیک کنید. در نهایت از شما درخواست راه‌اندازی دوباره‌ی سیستم می‌شود. تمامی پنجره‌های باز را بسته و اقدام به راه‌اندازی مجدد سیستم کنید. بعد از بالا آمدن سیستم، شما می‌توانید "امسی‌سافت آنتی‌مالویر یا امسی‌سافت اینترنت‌سکیوریتی" را نصب کنید.

3- آخرین نسخه را از سایت اصلی امسی سافت، دریافت و نصب کنید.
    Last edited by arfnpm; 19-01-2016 at 23:21.

9. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نسخه جدید برنامه اسکن portable امسی سافت برای ویندوزهای 7 و 8 و 10 منتشر شد:

11. 2 کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

بنده سه کاربره خرید کردم ولی به نظر من بدترین انتی ویروس هست --حتی ویروس اتوران هم نتوانست نگه داره -سیستمم ویروسی شد

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده سه کاربره خرید کردم ولی به نظر من بدترین انتی ویروس هست --حتی ویروس اتوران هم نتوانست نگه داره -سیستمم ویروسی شد
    دوست عزیز دییتابیس بیتدیفندر، قدرتمندترین دیتابیس در تمام آنتی ویروس هاست. امسی سافت علاوه بر دیتابیس بیتیدفندر، دیتابیس خودشم داره. اگر این بدترین باشه پس دیگه جایگاه بیتیدفندر کجا میشه؟

در هر صورت شما می توانید نمونه ویروسی که شناسایی شده را برای تیم آنالیز ارسال کنید.

14. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه holyboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    far far away

پيش فرض

سلام.مدتها بود که اینجا نیومده بودم.تقریبا دو سال پیش از امسی سافت استفاده می کردم.تو نسخه های جدیدش تغییراتی داشته از اون موقع؟بهتر شده یا...؟

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کانال تلگرام امسی سافت

خط تیره را حذف کنید
    Last edited by arfnpm; 31-03-2016 at 21:33.

17. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •