تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 82 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 819

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم )

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

اگر منظورتون Additional Signature هست که هنگام بروزرسانی می بینید مربوط به آپدیت موتور ایکاروس هست که گاهی مشکل داره. به زودی در نسخه 7، این موتور حذف میشه و موتور دیگه ای جاشو میگیره.
    سلام
    میشه این کار رو کرد ؟ یعنی آپدیت ایکاروس رو حذف کرد و فقط آپدیت امسی سافت رو گرفت؟

2. این کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام
    میشه این کار رو کرد ؟ یعنی آپدیت ایکاروس رو حذف کرد و فقط آپدیت امسی سافت رو گرفت؟
    سلام

خیر بخاطر اینکه موتور ها تحت کنترل نیستند نمیشه آپدیت ایکاروس را نگرفت

فقط تنها پارامتری که تا به امروز در نسخه جدید دیدیم اینه که از این پس هر مخربی را که شناسایی میکنه اعلام میکنه توسط کدام موتور صورت گرفته اما هنوز از نحوه آپدیت اطلاعی نداریم فعلا

4. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

دوستان عزیز امروز براتون یک سورپرایز دارم :

Last edited by Serenity; 28-08-2012 at 21:19.

6. 3 کاربر از Serenity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض دعوت به تست Emsisoft Anti-Malware 7.0

درود

از کاربر های حرفه دعوت می شود تا نسخه آزمایشی Emsisoft را مورد بررسی قرار دهند.

دوستانی که موفق به کشف باگی در این نسخه شوند یک لایسنس 1 ساله اینترنت سکیوریتی (Anti-Malware + Online Armor) به عنوان هدیه به آن ها تقدیم می شود.

لطفا با این ایمیل مکاتبه کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

** برای دوستانی که فکر می کنند Anti-Malware یک برنامه مکمل است باید گفت:
    که واژه ‘Malware’ از ترکیب ‘malicious’ به معنای مخرب و ‘software’ به معنای نرم افزار تشکیل شده است. در نتیجه به معنای تمامی برنامه هایی است که به PC آسیب وارد می کنند.
    امروزه تنها 5% مخرب ها، ویروس هستند در نتیحه این Anti-Virus ها هستند که توانایی مقابله با تمامی انواع مخرب ها را ندارند. اما Anti-Malware ها شما را در برابر هر نوع مخرب و بد افزاری محافظت می کنند. (یعنی کاملا متفاوت با آنچه فکر می کردید)

تغییرات پایدار در زمینه مخرب ها نیاز به یک توانایی در تطبیق و فراهم کردن پاسخ سریع و انعطاف پذیر خاصی دارد. تیم ما در Emsisoft بیشترین کوشش را برای محافظت مداوم کامپیوتر شما با استفاده از بهترین تکنولوژی های در دسترس انجام می دهد. ما اعتقاد داریم که تغییرات اساسی گاهی برای حفظ سطح نخست مورد نیاز می باشد.
    بنابر این Emsisoft Anti-Malware 7.0 یک موتور کاملا جدید را به عنوان موتور دوم معرفی می کند که علاوه بر سرعت کشف و شناسایی بهتر و مثبت کاذب کمتر، دارای بهبود عملکرد در محافظت لحظه ای می باشد.

مهم ترین تغییرات در Emsisoft Anti-Malware 7.0:

- موتور اسکن دوم کاملا جدید (B) با اسکن کارآمد تر و قدرت کشف و شناسایی بهتر. (بیتدفندر)
    - مثبت کاذب کمتر که توسط موتور دوم قبلی (ایکاورس) شناسایی می شدند.
    - بهبود موتور اسکن (A) که سریع تر از گذشته می باشد.
    - عملکرد بهتر در محافظت لحظه ای. گارد محافظتی هیچ تاثیری بر عملکرد سیستم شما ندارد.
    - بهینه شدن پاکسازی مخرب ها با توانایی بازگردانی رجیستری که توسط مخرب ها آسیب دیده اند.
    - بهبود حفاظت از گشت و گذار
    - بروزرسانی آنلاین سریع تر با واحد های کوچکتر. این به معنای دسترسی سریع به بروزرسانی در هر ساعت بدون هیچ تاخیری است.

برای کاربر های حرفه ای: Emsisoft Anti-Malware 7.0 اکنون برای تست آماده است.

اگر قبلا Emsisoft Anti-Malware را نصب کرده اید کافیست بروزرسانی بتا را از مسیر Configuration -> Update Settings -> Use beta updates را فعال کرده و بروزرسانی را انجام دهید.

نسخه نهایی 7 در کوتاه ترین زمان، هنگامی که ما از پایداری برنامه مطمئن شویم منتشر خواهد شد. در حال حاظر تاریخی برای آن تعیین نشده است.
    Last edited by arfnpm; 29-08-2012 at 13:00.

8. 4 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

من به عنوان یک کاربر برنامه نویس نظرم اینه که این آنتی ویروس اصلا جالب نیست!
    من طبق تست هایی که انجام دادم این آنتی ویروس تقریبا به همه چیز مشکوک هست یعنی هیچ هوش و زکاوتی این وسط وجود نداره و همه چیز از نظر این برنامه مخرب هست!
    برای تست من از برنامه ایی استفاده کردم که فقط کلمه Hello رو در صفحه چاپ میکنه و شامل 4 خط کد هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این آنتی ویروس صفت Win32.SuspectCrc!IK رو به این برنامه نسبت میده در صورتی که تمامی آنتی ویروس های دیگه هیچ واکنشی نشون نمیدن.
    بنده تست های زیادی از این قبیل انجام دادم و متوجه شدم که این آنتی ویروس فوق العاده احمق هست! کاملا مانند یک شخص کور عمل میکنه.
    من معتقدم که تمام امتحانات خوبی که این آنتی ویروس پشت سر گذاشته و نتایج خوب همگی یک لابی اقتصادی هست.

10. 2 کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من طبق تست هایی که انجام دادم این آنتی ویروس تقریبا به همه چیز مشکوک هست یعنی هیچ هوش و زکاوتی این وسط وجود نداره و همه چیز از نظر این برنامه مخرب هست!
    برای تست من از برنامه ایی استفاده کردم که فقط کلمه Hello رو در صفحه چاپ میکنه و شامل 4 خط کد هست.
    کد:
    این آنتی ویروس صفت Win32.SuspectCrc!IK رو به این برنامه نسبت میده در صورتی که تمامی آنتی ویروس های دیگه هیچ واکنشی نشون نمیدن.
    بنده تست های زیادی از این قبیل انجام دادم و متوجه شدم که این آنتی ویروس فوق العاده احمق هست! کاملا مانند یک شخص کور عمل میکنه.
    من معتقدم که تمام امتحانات خوبی که این آنتی ویروس پشت سر گذاشته و نتایج خوب همگی یک لابی اقتصادی هست.
    این شناسایی برای موتور دوم هست که در نسخه 7 با بیتدفندر جایگزین شده.
    دلیل حذف ایکاروس همین فالس آلارم ها بوده.

نسخه 7 بتا رو تست کنید

12. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

واسه نسخه بتا لینک دانلود ارائه نشده آخه بخوام آپدیت کنم 227 مگ باید دانلود بشه ؟؟

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واسه نسخه بتا لینک دانلود ارائه نشده آخه بخوام آپدیت کنم 227 مگ باید دانلود بشه ؟؟
    نه
    اما کلا 134 مگ بود برای من، حدود 14 مگ برای موتور و 120 مگ برای دیتابیس بیتدفندر.

15. 2 کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

من از همون لینک 6 ماه استفاده میکردم که ورژن 6 بود ، امروز دیدم به نسخه 7 ارتقاء پیدا کرد
    یک جورایی به نظرم سبکتر از نسخه قبلی هست

17. این کاربر از Serenity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

کد:
    سلام
    یه چیز بگو خندمون نگیره عزیز
    لابی اقتصادی

بقیه صحبت هات هم در حد پاسخگویی نیست

موفق باشید

19. این کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •