تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: HTC One X VS Samsung SIII

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

من دیگه تو بحثهای تو شرکت نمیکنم
    الان بیام دو صفحه تایپ کنم بعدش بیای باز غیر متقطی ردش کنی
    بحث با حسن موتوری تمام .
    اشتباهت همینجاست دیگه. فرض کن من اصلاً حرفاتو قبول نکنم اگه حرفت منطقی باشه بقیه میبینن و توی انتخابشون تاثیر میزاره... فقط اینارو نگو که چمیدونم این سایت فن سامسونگه
    از نقاط قوت وان ایکس بگو

2. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یحث در مورد این دو تا گوشی بی فایده س .. مخصوصا در مورد دوربینهاشون که واقعا دیگه مضحکه...مگه میخوایم با دوربینای این دو تا گوشی (یا هر گوشی دیگه ای ) چیکار بکنیم؟نهایتا 4 تا عکس از گل و سبزه و در ودیوار و عمه و خاله و دایی میگیریم بعد هم گوشی رو رد میکنیم میره و یه چیز جدیدتر میخریم...دیگه نمیخوایم که اثر هنری در حد عکسهای نشنال جئوگرافیک خلق کنیم که !!!..بحث کردن در مورد دوربینای این دو تا گوشی مثه مقایسه ی دو تا ماشین میمونه که یکیشون مثلا 100 تا سرعت میره اون یکی نهایتا 115 تا !!! ..هیچکدومشون نه اینقدر شما رو راضی میکنن که بگین wowww ..و نه اینقدر ناراصی میکنن که از خریدتون پشیمون بشین... اخر اخرش میشه گفت یکیشون خوبه و اون یکی یه مقدار بهتره .. همین!!... اما هیچکدوم انچنان خروجی خارق العاده ای نمیدن که بخاطرش ادم حتی زحمت بحث کردن رو بخودش بده..از دید من این ها فقط دوربین موبایلن ..با سنسور های کوچیک و خطاهای اپتیکی زیاد و با پروسسورهای نه چندان قوی که فقط کار ادمو تو مواقع صروری راه میندازن...

4. 7 کاربر از velvet revoulver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوستان این که دعوا نداره !!!
    متاسفانه امسال هم HTC خوب عمل نکرده
    از نظر عکس که صفحه قبل معلومه چقدر اختلاف هست تو هر سایتی برید این کاملا مشخصه
    فیلم برداریش بدتر کافیه یه فیلم 10 ثانیه ازش دانلود کنید متوجه حرفم میشید ( البته امیدوارم مشکلات دوربین نرم افزاری باشه و HTC با آپدیت مشکلات رو حل کنه )
    جنس بدنه وان X عالی ولی تو این هم مشکلاتی هست زیر ال سی دی گرد و خاک میره و هیچ جور نمیشه آوردشون بیرون باید کلا گوشی رو باز کنی تا تمیزش کنید کافی یه سر به تاپیک این گوشی تو موبایلستان بزنید تا متوجه حرفم بشید
    دوستانی که قصد خرید ONE X رو دارن بهتره یکم صبر کنن تا شاید راه حلی برای این مشکلات پیدا بشه

6. 2 کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به نظر من:
    1. از نظر بنچمارک و دل و روده، s3 بهتره (ولی دقیقا صحبت سرعت 200 با 215) اما بهرحال بهتره
    2. از نظر صفحه نمایش من HTC رو ترجیح میدم
    3. از نظر رابط کاربری: خوب اندرویده و مبتنی بر لینوکس و این یعنی اینکه کاربر پایه باشه هر بلائی بخواد سرش میاره (انعطاف پذیری) ولی از جهت شکل ظاهری و نوع رابطه با کاربر من سنسیشن رو ترجیح میدم ولی از نظر مصرف رم و در واقع هدر دادنش تاچ ویز
    4. از نظر طراحی بدنه، ظاهر و ... اچ تی سی رو ترجیح میدم
    5. در مورد موزیک به طور محسوس سامسونگ بهتره
    6. در مورد دوربین به نظر میاد سامسونگ بهتره
    7. در مورد باتری سامسونگ بهتره
    8. در مورد سایز صفحه نمایش هردوشون عالی هستند و واقعا این سایز خوبه، کسائی هم بیخودی نق میزنن بزرگه یا با این سایز کار نکردند یا راسته ی کارشون نیست
    9. باقی موارد فکر نمیکنم تفاوت خاص یا مهمی باشه

اما مهمترین عامل قیمت هست که باید دید هرچند از نظر قیمت هم هردو تا حد زیادی ضررند.

8. 3 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

واقعا HTC این جوری عکس می گیره ؟!
    تو بعضی عکس ها به نظر میاد که عکاسش خوب نبوده و نتونسته تنظیم کنه! اینقدر تفاوت تو نور پردازی و روشنایی به نظر بعید میاد !
    اگه واقعا اینجوری باشه که N86 چندین سال قبل که به مراتب از این بهتر عکس میگیره !

10. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

یحث در مورد این دو تا گوشی بی فایده س .. مخصوصا در مورد دوربینهاشون که واقعا دیگه مضحکه...مگه میخوایم با دوربینای این دو تا گوشی (یا هر گوشی دیگه ای ) چیکار بکنیم؟نهایتا 4 تا عکس از گل و سبزه و در ودیوار و عمه و خاله و دایی میگیریم بعد هم گوشی رو رد میکنیم میره و یه چیز جدیدتر میخریم...دیگه نمیخوایم که اثر هنری در حد عکسهای نشنال جئوگرافیک خلق کنیم که !!!..بحث کردن در مورد دوربینای این دو تا گوشی مثه مقایسه ی دو تا ماشین میمونه که یکیشون مثلا 100 تا سرعت میره اون یکی نهایتا 115 تا !!! ..هیچکدومشون نه اینقدر شما رو راضی میکنن که بگین wowww ..و نه اینقدر ناراصی میکنن که از خریدتون پشیمون بشین... اخر اخرش میشه گفت یکیشون خوبه و اون یکی یه مقدار بهتره .. همین!!... اما هیچکدوم انچنان خروجی خارق العاده ای نمیدن که بخاطرش ادم حتی زحمت بحث کردن رو بخودش بده..از دید من این ها فقط دوربین موبایلن ..با سنسور های کوچیک و خطاهای اپتیکی زیاد و با پروسسورهای نه چندان قوی که فقط کار ادمو تو مواقع صروری راه میندازن...
    دیگه میخای اختلاف چقدر باشه ؟
    شما فرض کن میخای تو روز عکس بگیری. به خاطر دینامیک رنج پایین one x عکس تاریک میشه و بدرد نمیخوره ولی اس3 یه عکس کاملاً راضی کننده بهت میده. نمونش صفحه قبل هست

یا اینکه تو تاریکی میخای با فلش عکس بگیری one x خیلی ضعیف عمل میکنه ولی اس3 به عنوان یه گوشی خیلی عالی عمل کرده و بازم عکسش راضی کنندست. نمونش صفحه قبل هست

به هر حال یکی دوربین براش مهمه و تو انتخابش تاثیر میزاره. اگه برای شما مهم نیست دلیل نمیشه برای بقیه هم بی اهمیت باشه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

پارسا کلا سری SGX هیچ وقت نتونسته همه قدرت خودشو نشون بده . حساب کن که مثلا SGX 540 میتونه 90 میلیون تریانگل رو در ثانیه محاسبه کنه ... ولی در عمل به 30 میلیون هم نمیرسه ( من خودم تست میکنم بیشتر از 15 میلیون نمیشه :| )

در حالی که خودم Adreno 205 رو تست کردم تا 24 میلیون هم نتیجه داد .

هیچ وقت این چیپست بهینه نشد به خوبی !

من معتقدم که بهینه سازی از ارتقا بهتره . واقعا اگه یک گوشی مثل GS II رو بیان تا مثلا 80 درصد بهینه سازی کنن از گلکسی اس 5 هم قویتره با این روند !

دلیل دیگش هم سی پی یو هست ... تویه این تست جی پی یو به هیچ عنوان سی پی یو درگیر نیست و فقط و فقط چیپ گرافیکی گوشی داره پردازش میکنه .
    احیانا S4ــو گفتم. :-S
    Adreno 225 ــه. :-S

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

نظر یکی از دارندگان one x در موبایلستان :

دوستان این وان ایکس که اصلا ارزش خرید نداره.
    خوبه خودم 1 هفته داشتمش.آقا مصرف باطری زیاد تو وان ایکس رو نمیشه نادیده گرفت!!!!
    htc هنوز نتونسته یک باطری درست و حسابی رو گوشیهاش بذاره!!!!!!!!!!
    ال سی دیش هم اصلا به پای super oled نمیرسه.عمق رنگهای مشکی که به قهوه ای میزنه.و اصلا ارزش نداره.
    خب htc ال سی دیهای گوشیهاش رو در برابر گوشیهای قبلیش خوب آپدیت کرده ولی باز به پای super oled نمیرسه.
    دوربینش هم به نظرم که جلوی s2 کم میاره چون وقتی با عکسهای s2 مقایسه کردم به نظرم عکسهای s2بهتر بود.
    مموری هم که نمیخوره و این شاید واسه بعضیها جالب نباشه.
    کلا زیان htc تو سال 2011 معلوم میکنه که چه گندی زده به محصولاتش که مثلا میخواست تو سال 2012 جبران کنه!!!!!ولی با چی با وان ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مونده یه دونه اینترفیس که والا تاچ ویز آنچنان که میگن بد هم نیست.(ساده و راحت)کلا با بودن هزار تا لانچر تو مارکت دیگه فکر نکنم جای بحثی واسه اینترفیس بمونه.
    راستی این مساله باطری رو جدی بگیرید که htc هنوز داره توش میلنگه.
    تو تست gsmarena هم باطری gs3 عملکرد خیلی خوبی داشته.
    من که منتظر s3 میمونم.الان هنوز هنوز دارم از نوت و s2 استفاده میکنم و خیلی راضیم.مطمئنا s3 هم کم و کاستی نخواهد داشت.
    تا حالا هر چی htc خریدم فوقش 1 ماه نگهش داشتم و بعدا ردش کردم رفته.
    اینم یکی دیگه :
    سلام به همگی...
    دیدم چند نفر دودل موندن برای خرید OneX گفتم بیام یه مطالبی رو بگم...
    آقا نخرید که بد جور پشیمون میشید...
    من با یکی از دوستام کل کل دارم تو این موضوع ها طوری که اگه 1100 هم بگیره زیر بار نمیره که گوشی من از اون بهتره کل کل هستش دیگه!!!
    ولی امروز در کمال نا باوری اعتراف کرد از خرید OneX به طرز ناجوری پشیمونه!
    دلایلش رو هم میگم...
    والا این دوستم 1 هفته ی اول میگفت دیگه رو دست oneX هیچ وقت قرار نیست بیاد منم که این گوشی رو از نزدیک دیدم تقریبا داشتم به همین نتایج میرسیدم...
    ببینید در نگاه اول و در روزهای اول OneX یه گوشی فوق العاده شیک با یه اینترفیس بسیار زیباست که هر کسی فقط دوست داره تو منوهاش بگرده فقط...
    اما بعد از 2 هفته...
    به هر حال من به شخصه FB و همین Mobilestan رو با گوشی چک میکنم بیشتر وقت ها و موزیک گوشی میکنم و Sms میزنم باتری یه روز هم دوام نیاوورد...
    بعد از 2 هفته احساس کردم زیر صفحه نمایش یه مقدار کثیفه و هر چی پاک کردم نرفت و فهمیدم این ذرات زیر محافظ رفتن...
    این گوشی فقط 25 گیگ از 32 گیگ رو Free میکنه و قابلیت ارتقا هم نداره...
    وقتی به بخش بازی های HD زدم و حجم ها رو دیدم کاملا نا امید شدم...800 مگ 900 مگ و 1 گیگ!!!
    اینترفیس این گوشی بعد از نصب برنامه و فایل های مدیا به طرز محسوسی کند خواهد شد...
    مثلا وقتی یه برنامه رو باز میکردم و بعد دکمه ی Home رو میزدم 4-3 ثانیه طول میکشید تا Sense لود بشه و با وجود یه پردازنده ی 4 هسته ای خیلی نا امید شدم!
    روی رام رسمی چند بازی HD رو از طریق گوشی دانلود کردم ولی جالبه که از بازی بیرون میپریدند!
    دوربین این گوشی رو با 8 مگاپیکسل SII خودم مقایسه کردیم و اصلا به پای SII نرسید!
    مقدار رم آزاد شده در این گوشی بسیار کم هستش یعنی در بهترین حالت حدود 450 مگ!!!
    در صورتی روی SII تا 760 مگ هم آزاد میشه!
    نهایتا اینکه گول ظاهر زیبا ی بدنه و اینترفیس این گوشی رو نخورید به دراز مدت فکر کنید نه 2 هفته من میگم 4-3 ماه بعدش!
    شما یه گوشی روون و بی دردسر میخواید نه خوشگل!
    و با وجود این همه لانچر و ... فکر نمیکنم کارتون لنگ بمونه هر چند ما هنوز TW جدید رو ندیدیم!
    در ضمن بگم که صفحه ی این گوشی از نظر رنگ و ... اصلا قابل مقایسه با یک SuperAMOLED نیست!
    دوستانی که میگن 25 گیگ کم نیست یه مقدار هم فکر کنن که دیگه کسی روی این گوشی کلیپ 3GP نمیریزه و حجم موزیک ها هم الان دیگه 3-2 مگ نیست چه برسه به بازی های HD و الان سال 2007 نیست!
    تمام این ها به کنار یه سر به کلوپ این گوشی بزنید خیلی از کاربر ها هم قانع شدن که برای این که گرد و خاگ زیر این گوشی نره اشکال نداره ازش مراقبت میکنیم!
    یا مشکلات دیگه...
    در ضمن سامسونگ برای پدر من نیست و هرگز خاطرات فوق العادم رو با HD2 فراموش نمیکنم!!!
    یکی دیگه :
    من بالاخره این گوشی را ردش کردم اون هم بخاطر لکه های زرد موقعی که گوشی یه کمی گرم میشد پدیدار میشد. و دوباره نوت خریدم تا بعدها یه فکری کنم. راستی من لحظه های آخر که این گوشی را داشتم خودمو پیش مرگ شما کردم تا سر از گردوخاک در بیارم که از کجاش میره توی ال سیدیش. اگر دقت کنید به گوشیتون یا با ذره بین کناره های گوشی را ببینین اونجا گردوخاک جمع شده حالا با یک کاغذ نازک یا نایلون که از بغل یعنی قسمت تیزی ورقه میتونی بفرستید داخل گوشی و گردخاکها را میبینید که چه خبر جمع شده. من با ذره بین افتادم به جانش. اگر دقت کنید بین صفحه ال سیدی و قاب گوشی یه نوار سیاه رنگ دور تا دور صفحه کشیده شده که بین قاب و این نوار راهی به داخل ال سیدی نداره اما بین این نوار و شیشه ال سیدی یه فضایی هست که با چشم غیر مصلح سخت دیده میشه. همون تستی که گفتم میتونید این فضا را ببینید.
    به هر حال گفتم بدتر از اینا نشده گوشسمو رد کنم. که با کوت آک سر به سر تعویض کردم.
    نظر یکی از مدیران موبایلستان :
    پرویز جان خرید این گوشی در حال حاضر اصلا توصیه نمیشه.من از htc انتظار عرضه ی یه اپدیت خیلی بزرگ رو دارم وگرنه خیلی ناامیدم میکنه.کیفیت دوربین این گوشی قرار بود جز بهترین ها باشه ولی الان جز ضعیف ترین هاست.
    حالا اون مشکلات مسخره ی ال سی دی و گرد و خاک زیر نمایشگر بماند (بهترین گوشی htc باید زیر نمایشگرش خاک بره؟)
    یه مشکل دیگه که خیلیا روش تاکید میکنن فریم ریت پایین فیلم برداری فول اچدیه. ظاهراً به جای 30 فریم 23 فریم میگیره!
    کلاً فیلم برداری one x در حد بقیه گوشیا نیست
    Last edited by hasanmotori; 14-05-2012 at 13:53.

14. 4 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من دیگه تو بحثهای تو شرکت نمیکنم
    الان بیام دو صفحه تایپ کنم بعدش بیای باز غیر متقطی ردش کنی
    بحث با حسن موتوری تمام .
    دوست عزیز شما داری کاملا خودت رو میزنی به اون راه و راه یکی از کاربران قدیمی رو در پیش گرفتی
    هرکی هرجا چیزی گفت شما فقط میای حدیث میگی که دعوا نکنین و یوزر ها رو زیر سوال می برین اصلا آقای x و y خدای دروغ سایت فلان و فلان هم فن فلان برند شما هم بیا از دید خودت بررسی بذار...
    اینجوری دو دستگی پیش میاد... همه میدونن این بحثا مشابه بحثای پارسال s2 و sensation هستن
    و در نهایت در عمل مشخص میشه.... اینکه شاید s3 به چشمگیری s2 در موقع ورود به بازار نیس درسته
    و اینکه one x از sensation در هنگام ورود به بازار موفق تر هم به نظر میاد یه واقعیته...
    هر کس به یه برند علاقه داره و دلایلشو داره... شما هم بیا دلایلتو بگو جای اینکه بقیه رو زیر سوال ببری...
    ازت هم میخوام به قول خودت واقعا هم بحث با کاربرا رو به این شکل تمام کنی...
    به جاش شما هم یه سر به سایتای نقد و بررسی بزن تست بزار اینجا بقیه رو به چالش بکش....
    کاربرای p30 مهمترین دلیلی که اینجا رو دوس دارن جو دوستانشه... خواهشا خرابش نکنین...
    من هم مثل شما کاربرم... شایدم درگیر مسائل سلیقه ای خودم بشم... ولی نباید که اینجوری مثل دشمن با هم حرف بزنیم...

16. 5 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

باشه جناب رئوف . . . من فقط سعی میکنم از این به بعد مطالب دوستان رو بخونم و استفاده کنم . . . به عنوان یه تماشاچی . . .
    دیگه هم به کسی گیر نمیدم تا این جو دوستانه ی شما بهم نریزه
    موفق باشین

18. 2 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •