تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 71

نام تاپيک: HTC One X VS Samsung SIII

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

هر دو طرف دعوا دارن کم لطفی میکنن.
    جفت این گوشی ها ، در حال حاضر قوی ترین گوشی های بازار هستن و اختلاف هایی هم با هم دارن. اما اگه واقعا بخوایم منصفانه نگاه کنیم ، برتری هیچکدوم از این 2 تا نسبت به دیگری چشمگیر نیست و امسال دیگه مثل پارسال ، گوشی سامسونگ یک شاهکار به تمام معنا که هیچ چیزی نتونه جلوشو بگیره (هنوزم توی 2 هسته ای ها جز قوی ترین هاست!) نیست و hTC هم اگه بخوایم بی تعصب نگاه کنیم پارسال در معنای کلمه گند زد که امسال جمع و جور کرده.

برای بحث GPU ــی S III دوباره تاکید میکنم که این همون GPU به کار رفته توی S II نیست ، Mali 400-MP4 ــه.

یه سوال آف تاپیک :
    توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک چرا S4 اینقدر ضعیف عملکرده؟! One S و One X ATT جفتشون نتیجه خوبی نگرفتن اصلا!

+
    حسن انصافا مقایسه های دوربین خیلی داغونه دیگه. :|
    عکس اولی که درختا توی عکس One X برگ ندارن ، سر عکس S III برگ دارن ، عکس دومی هوا توی S III کاملا صافه و توی One X کاملا ابری ، عکس دوم و سوم هم توی اتچمنت گذاشتم. :|

2. 7 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

توی این لینک چرا S4 اینقدر ضعیف عملکرده؟! One S و One X ATT جفتشون نتیجه خوبی نگرفتن اصلا!
    پارسا کلا سری SGX هیچ وقت نتونسته همه قدرت خودشو نشون بده . حساب کن که مثلا SGX 540 میتونه 90 میلیون تریانگل رو در ثانیه محاسبه کنه ... ولی در عمل به 30 میلیون هم نمیرسه ( من خودم تست میکنم بیشتر از 15 میلیون نمیشه :| )

در حالی که خودم Adreno 205 رو تست کردم تا 24 میلیون هم نتیجه داد .

هیچ وقت این چیپست بهینه نشد به خوبی !

من معتقدم که بهینه سازی از ارتقا بهتره . واقعا اگه یک گوشی مثل GS II رو بیان تا مثلا 80 درصد بهینه سازی کنن از گلکسی اس 5 هم قویتره با این روند !

دلیل دیگش هم سی پی یو هست ... تویه این تست جی پی یو به هیچ عنوان سی پی یو درگیر نیست و فقط و فقط چیپ گرافیکی گوشی داره پردازش میکنه .

4. 2 کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

بیاید با هم دوست باشیم
    دعوا که نداریم
    سعی میکنیم تا جایی که میشه عدالت رو برقرار کنیم
    خب ظاهراً بیشتر بحثها در مورد دوربین هست
    بعضی از دوستان اعتراض داشتن که چرا با one x توی زمستون عکس گرفته شده و با اس3 توی بهار خب من هر چی فکر کردم دلیل این اعتراض رو نفهمیدم شاید من چیزی از عکاسی نمیدونم. مثلاً عکسهایی که تو فصل بهار گرفته میشن بهتر به نظر میان! نمیدونم عذرخواهی میکنم
    اما این عکس دیگه کاری به بهار و زمستون نداره خودتون نظر بدین :

بعضی از دوستان گفتن که فقط جاهایی که اس3 برتری داشته رو گفتم خب شما بیاید برتری های one x رو بگید
    یه سری دیگه از دوستان گفتن که من طرفدار سامسونگ هستم خب آخه چه ربطی داره؟ نکنه میخاید بگید gsmarena ماله منه ؟

اینکه اون عکس one x که از فون آرنا گزاشتم exif نداشت هم والا من اطلاع ندارم ولی خب مربوط به سایت معتبر phonearena ست و شکی تو صحتش نیست

میگم این one x کلاً عکساش یه جوریه فک میکنید ابریه
    اینارو ببینید :

اولی نوت دومی وانx

Last edited by hasanmotori; 13-05-2012 at 22:59.

8. 2 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

gsmarena ماله شما نیست
    اما gsmarena طرفدار سامسونگه و شما هم چون طرفدار سامسونگ هستی فقط مدارک اون سایتو میزاری
    اون سایتم هم چون فن سامسونگه همه چی htc رو تخریب میکنه تو سایتش .
    این عکس هم ساخنگیه

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

gsmarena ماله شما نیست
    اما gsmarena طرفدار سامسونگه و شما هم چون طرفدار سامسونگ هستی فقط مدارک اون سایتو میزاری
    اون سایتم هم چون فن سامسونگه همه چی htc رو تخریب میکنه تو سایتش .
    این عکس هم ساخنگیه
    gsmarena بزرگترین و معتبرترین سایت نقد و بررسیه
    phonearena هم حتماً فن سامسونگه ؟

خب حتماً اینا یه چیزی میدونن که فن سامسونگ شدن. اینا که همه گوشیهارو دارن و با همشون کار میکنن رو هوا نظر نمیدن حتماً چون دیدن سامسونگ بهتره فنش شدن

در ضمن جناب ابلیس شما که خودت اس2 داری و ادعای بی تعصبیت میشه چرا انقدر طرفداری htc میکنی ؟
    مگه با one x کار کردی که انقدر مطمعن این دو سایت زحمت کش رو زیر سوال میبری ؟

11. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

نه . من طرفداری htc رو نمیکنم . . . اما وقتی میبینم که شما حتی حاضر نیستی برتری های htc به سامسونگ رو قبول کنی خودمو میزنم به **** و عین شما میشم که اره htc فلانه htc فلانه
    من هر کدوم بهتر عمل کنه میخرم . . . نیازی به این همه بحث و دعوا هم ندارم .
    اما من یه خواهشی دارم اینه که واقعا بعضی خوبیهای اچ تی سی رو باید قبول کنیم و یکی هم اینکه اچ تی سی نسبت به سال قبل که سنسیشن رو معرفی کرد و نسبت به گلکسی اس 2 حرف زیادی برای گفتن نداشت اما امسال با زدن گوشی وان ایکس راحت میتونه با گلکسی اس 3 رقابت کنه و در بعضی موارد از اونم بهتر باشه . . . خداییش عکس ها خیلی ضایع هستند .
    شاید اختلاف وجود داشته باشه اما مطمئن باش به این فاحش نیست

13. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

چرا انقدر دعوا میکنید .........؟
    صبر کنید s3 برسه ایران خودتون کنار هم مقایسه کنید... درسته امسال HTC خودشو جمع و جور کرده ولی خوب بازم یه مقدار ضعف داره...سامسونگم مثل پارسال نتوسنته خیلی از بقیه جلو بزنه...دیگه این ناراحتی نداره

در مورد دوربینم مشکل اینجاس که HTC انقدر رو دوربین گوشیش مانور داده که انتطار ها رفته بالا...حتی تبلیغات تلویزیونی one X هم شده دوربینش...در حالی که واسه دوربین s3 انقدر تبلیغ نشد از لحاظ لنز و موارد مشابه ولی در عمل میبینیم که سامسونگ اگه دوربینش واقعا از HTC بهتر نباشه بدتر نیست ( تازه به قول دوستان که سامسونگ خدای تبلیغاته انقدر رو دوربین و توانایی گرافیکی گوشیش مانور نداد و قدرتش داره تو تست ها مشخص میشه.....)

در مورد کیفیت صدا هم واقعا HTC کم گذاشته..... چرا وقتی بحث صدا میرسه تو رقابت با آیفون مهمه ولی تو رقابت با سامسونگ این مسئله به چشم نمیاد؟
    تو این چند سال سامسونگ سعی کرده ضغف صدا رو تو گوشیاش رفع کنه و پارسال هم تو S2 از چیپ شرکت یاماها استفاده کرد و موفق بود به این کار هم میگن پیشرفت ولی کسی بهش توجهی نمیکنه ....ولی چون HTC اسم Beats رو یدک میکشه میشه بهترین؟ ( در حالی که تو تست های صدا داره ضعیف تر عمل میکنه)

در مورد توانایی های نرم افزاری هم وقتی بحثش میشه میگن مهم نیستش ولی حالا اگه اپل همین توانایی ها رو معرفی میکرد همه انگشت به دهن میگفتیم چقدر خارق العاده و آرزوی داشتنش رو روی برند مورد علاقه خودمون داشتیم !!!!! (در مورد شارژ بیسیم هم همینطور قضاوت میشه)

در مورد جنس بدنه و کیفیت ساخت قطعات بدنه هم انصافا HTC بهتر عمل کرده...دیزاین هم کاملا سلیقه ایه
    Last edited by d.b23; 14-05-2012 at 16:17.

15. 5 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

چرا انقدر دعوا میکنید .........؟
    صبر کنید s3 برسه ایران خودتون کنار هم مقایسه کنید... درسته امسال HTC خودشو جمع و جور کرده ولی خوب بازم یه مقدار ضعف داره...سامسونگم مثل پارسال نتوسنته خیلی از بقیه جلو بزنه...دیگه این ناراحتی نداره؟
    در مورد دوربینم مشکل اینجاس که HTC انقدر رو دوربین گوشیش مانور داده که انتطار ها رفته بالا...حتی تبلیغات تلویزیونی one X هم شده دوربینش...در حالی که واسه دوربین s3 انقدر تبلیغ نشد از لحاظ لنز و موارد مشابه ولی در عمل میبینیم که سامسونگ اگه دوربینش واقعا از HTC بهتر نباشه بدتر نیست ( تازه به قول دوستان که سامسونگ این همه خدای تبلیغاته انقدر رو دوربین و توانایی گرافیکی گوشیش مانور نداد و قدرتش داره تو تست ها مشخص میشه.....) در مورد کیفیت صدا هم واقعا HTC کم گذاشته..... چرا وقتی بحث صدا میرسه تو رقابت با آیفون مهمه ولی تو رقابت با سامسونگ ای نمسدله به چشم نمیاد؟
    تو این چند سال سامسونگ سعی کرده ضغف صدا رو تو گوشیاش رفع کنه و پارسال هم تو S2 از چیپ شرکت یاماها استفاده کرد و موفق بود به این کار هم میگن پیشرفت ولی کسی بهش توجهی نمیکنه ....ولی چون HTC اسم Beats رو یدک میکشه میشه بهترین؟
    آقا زدی تو خال. بعضی از دوستان فکر میکنن چون رو دوربین این گوشی تبلیغ شده که چمیدونم چیپ اختصاصی داره و F/2 دیگه حتماً باید از همه گوشیا بهتر باشه یا مثلاً چون beats داره صداش باید از اس3 که اینو نداره بهتر باشه. نه دوستان عزیز به تبلیغات نیست

یه زمانی این طرفدارای سونی اریکسون تکنولوژی های سامسونگو تبلیغ میدونستن مثله amoled بعد مشخص شد که واقعاً بهترین نوع صفحه همینه و نوکیا و موتورولا اومدن از همین صفحه نمایش استفاده کردن خود htc هم توی وان s ازش استفاده کرده
    بعد سونی اریکسون اومده براویا انجین گزاشته رو گوشیاش که اصلاً معلوم نشد سخت افزاریه نرم افزاریه کلاً هیچ تاثیری روی کیفیت نداشت

انصافاً چیزایی که سامسونگ روشون تبلیغ کرده خیلی تاثیرگذارتر از اونایی بوده که htc و سونی اریکسون روشون تبلیغ کردن

جالبه که وقتی میبینن گوشی مورد علاقشون کم اورده سریع سایتارو میبرن زیر سوال
    یکی میگه gsmarena فن سامسونگه
    یکی دیگه میگه phonearena
    یکی دیگه mobile-review
    حتماً anandtech هم فن سامسونگه ؟

اما وقتی میبینم که شما حتی حاضر نیستی برتری های htc به سامسونگ رو قبول کنی
    خب برتری هاشو بگو ببینم چیه

17. این کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

من دیگه تو بحثهای تو شرکت نمیکنم
    الان بیام دو صفحه تایپ کنم بعدش بیای باز غیر متقطی ردش کنی
    بحث با حسن موتوری تمام .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •