تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 310 از 311 اولاول ... 210260300306307308309310311 آخرآخر
نمايش نتايج 3,091 به 3,100 از 3109

نام تاپيک: کرک و سریال محصولات Norton ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام و ممنون .من نمی تونم ویندوزم رو عوض کنم و تو سایت تیلندی هم با اینکه عضو شدم ول نتونستم درخواست سریال بدم . لطفا دقیق راهنماییم کنید که چه کنم . من الان دارم از ورژن 30 روزه استفاده می کنم . خیلی ممنونم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام. من این کار رو کردم و 90 روزه شد . ولی برای ارتقاء ورژن چه کاری باید بکنم . با اینکه ارتقا به صورت خودکار است ولی ظاهرا ورژن نش تغییر نکرده . ممنون

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام. من این کار رو کردم و 90 روزه شد . ولی برای ارتقاء ورژن چه کاری باید بکنم . با اینکه ارتقا به صورت خودکار است ولی ظاهرا ورژن نش تغییر نکرده . ممنون

چند بار با live update بروز رسانی بکنید در نهایت به نسخه 22.5.5.15 ارتقا پیدا می کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی ممنونم . ببخشیو یه سوال هم داشتم و اون اینکه بعد از پایان این 90 روز چه باید کرد؟

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خیلی ممنونم . ببخشیو یه سوال هم داشتم و اون اینکه بعد از پایان این 90 روز چه باید کرد؟

خواهش می کنم
    این نورتنی که نصب هست رو پاک می کنید و راه حل دومی که صفحه قبل گفتمو انجام می دید
    یا کلا ویندوزتونو عوض می کنید و و دوباره می تونید نورتن 90 روزه بریزید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    بی زحمت یه نفر که زبان انگلیسیش خوبه یه ایمیل به Symantec بزنه که بالاخره کی می خواد تحریم ها رو لغو کنه؟ و یه ملت از گرفتاری نجات بده
    به خدا خسته شدیم آخه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

چند وقته که نورتون فایلها رو بدون دادن پیغام پاک میکنه. قبلا اینطور نبود. کسی میدونه مشکل از کجاس.

آخر فروم باز am2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب...

پيش فرض

سلام
    بی زحمت یه نفر که زبان انگلیسیش خوبه یه ایمیل به Symantec بزنه که بالاخره کی می خواد تحریم ها رو لغو کنه؟ و یه ملت از گرفتاری نجات بده
    به خدا خسته شدیم آخه
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your interest in Symantec products.

Symantec products including software and technical data, are developed in the United States of America, and are subject to U.S. export laws and regulations.

All Symantec products are prohibited for export or re-export to Cuba, North Korea, Iran, Syria and Sudan.

Symantec’s policy has not changed. We look forward to additional U.S. Foreign Policy changes and changes in export controls toward Iran to facilitate more easing of export controls and payment processes.

Any transaction in violation of U.S. export restrictions to an end user prohibited from participating in U.S. export transactions will not be supported.

For more information, please visit:
    United States Bureau of Industry and Security (U.S. BIS): [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    United States Department of the Treasury’s Office of Foreign Assets Controls (U.S. OFAC): [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yours sincerely,
    Global Trade Compliance

10. 3 کاربر از am2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mahddi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

Dear Sir/Madam,

Thank you for your interest in Symantec products.

Symantec products including software and technical data, are developed in the United States of America, and are subject to U.S. export laws and regulations.

All Symantec products are prohibited for export or re-export to Cuba, North Korea, Iran, Syria and Sudan.

Symantec’s policy has not changed. We look forward to additional U.S. Foreign Policy changes and changes in export controls toward Iran to facilitate more easing of export controls and payment processes.

Any transaction in violation of U.S. export restrictions to an end user prohibited from participating in U.S. export transactions will not be supported.

For more information, please visit:
    United States Bureau of Industry and Security (U.S. BIS): [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    United States Department of the Treasury’s Office of Foreign Assets Controls (U.S. OFAC): [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Yours sincerely,
    Global Trade Compliance
    اول از این همتی که به خرج دادید و ایمیل فرستادید واقعا متشکرم
    در ضمن ممنون میشم اگه اون قسمت هایی که قرمز کردمو هم بفرمایید ترجمه کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •