تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 67 از 67

نام تاپيک: معرفی جدیدترین مانیتور LG مدل E2391 با ظاهری بی نظیر و کارایی بسیار بالا +قیمت

داره خودمونی میشه samsung021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در ضمن خدمتتون ارض کنم که این مانیتور مشکل تصویر هم داره
    من هر دو مانیتوری که گرفتم این را مشاهده کردم
    وقتی از نزدیک به مانیتور نگاه میکنید یه رده های راه راه توش میبینین
    و برای کسانی که کار گرافیک میکنن بیار آزار دهندست
    همچنین چیزی که در همه مانیتور ها وجود داره : یک سری profile هست که از پیش تعریف شده و شما میتونین بر اساس موقعیت های مختلف اینها را برای خودتون تنظیم کنین که این مانیتور این را هم نداره
    یعنی هر موقه میخواین فیلم ببینی دستی باید نور و رنگ را زیاد کنین و وقتی تموم شد و میخواستین کتاب بخونی دستی دوباره باید کم کنین که این هم از موارد ضعف این مانیتور هست
    من بعد از این دو بار رفتم Asus 24 اینچ گرفتم دقیقا هم قیمت همین مانیتور و بسیار راضی هستم ....
    موفق باشید.
    vahab جان من همون اوایل که این مانیتور اومده بود اونو خریدم توی همین تاپیک هم کلی ابراز خوشحالیمو نشون دادم D:
    با توجه به اینکه کارم طراحی هست منم اولش همین مشکل تو رو داشتم ولی یکم که با مانیتورم ور رفتم دیدم تنظیماتم میزون نبوده .
    ویژگی super resolution این مانیتور روی چند حالت تنظیم میشه : movie ، game و ... احتمالا" تنظیمات مانیتورت روی movie یا game هست چون اگر روی یکی از این دو مورد باشه بدلیل افزایش نور و کنتراست تصویر راه راه نشون داده میشه چون روی حالت نرمال نیست و افزایش زیاد کنتراست و نور دلیلشه . وقتی تنظیمات روی movie یا game هست ، در اینحالت نور و کنتراست برای بالابردن کیفیت تصویر ، بالاتر برده میشه .
    Last edited by samsung021; 22-08-2012 at 14:35.

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه مورد هم من اضافه کنم که میتونید برای هر ورودی تنظیمات جداگانه داشته باشید و ذخیره کنید - مثلا میتونید ورودی HDMI رو بزارید رو حالت movie و ورودی کامپیوتر رو بزارید مثلا normal یا هر تنظیمی که دلتون میخواد

3. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samsung021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقا این مانیتور به درد نمیخوره من امروز یکی خریدم برای مانیتور دوم مانیتور اولی سامسونگ t220p چند ساله دارمش ولی این lg واقعآ رو موخه اول اینکه هر چی تنضیمش کنی خاموش کمی به هم میریزه وقتی یک نوشته رو با موس تکون میدی رد صورتی از خودش میزاره الکی کلی پولشو دادم فقط ظاهر خیلی مودرنی داره
    من این مانیتور رو دارم ولی وقتی یه نوشته رو با موس تکون میدم رد صوتی نمیذاره . احتمالا" این رد صورتی مال افکت mouse ات هست . effect رو از موست برداری درست میشه چون بعید میدونم مشکل از مانیتور باشه و اگه درست نشد با خدمات مانیتورت تماس بگیر ولی احتمالا" برای موست افکت گذاشتی که اینطور میشه .

داره خودمونی میشه Zoroastrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز چرا الکی جو منفی میدی آخه ! والا ما هم تست کردیم آخه اگه این مانیتور فقط نقش یه آیینه داشت که اینهمه بروبیا نداشت ، یعنی الجی کلا" یه آیینه داده بیرون ! این جمله اولت رو که bold کردم واقعا" نمیدونم بر چه اساسی گفتی و از چه منبع معتبری شنیدی ! کلا" دو نوع صفحه نمایش داریم دیگه ، براق و مات . مطمئنا" هرکدومشون مزایا و معایب خودشونو دارن وگرنه حتما" تولید براق ها رو قطع میکردن .
    بعضی ها کلا" دنبال صفحه نمایش براق و لوکس هستن ولی موضوع اینه که توی مشخصات مدلها ذکر میشه که مات هست یا براق و افراد بر اساسا ویژگی های کلی مانیتور و سلیقشون انتخاب میکنن .
    با این حرفت کاملا" مخالفم که میگی این مانیتور دو ایراد اساسی داره و کسی که 500 تومن میده انتظارش رو بر آورده نمیکنه چون با توجه به ویژگی ها و مشخصات این مانیتور ، به نظرم یکی از بهترین مانیتورها با کاملترین مشخصاته . مشخصاتش نشون میده که یه مانیتور همه چیز تمومه برای اکثر کاربردها
    عزیز چرا جو منم رو هوا نمی گم در یک نور عادی تو یه اتاق که یه لامپ توش روشن باشه راحت شما لامپ رو تو تصویر می بینی دروغ میگم به نظرت الان تو بازار رضا درب اول ال جی گذاشته این مدل رو برای بازدید عموم نور اونجا یه نور عادیه همون جا هم ببینی توش نور منعکس میشه / مشکل با براق بودن صفحه نیست مشکل جایی هست که ال جی برای بالا بردن کیفیت تصویر دور یه سری چیزا رو خط کشیده الان به نظرت کسایی که رفتن خریدن مرض دارن بیان اینجا از جنسشون بد بگن جنسی که به خاطرش 500 تومن پول دادن !!! با این حرف موافقم که سلیقه ایست ولی ادم ایراد رو باید بگه الان رو جنس های خیلی بهتر از اینم ایراد می گیرن من نمی دونم ما ایرانی ها چرا دوست داریم همیشه عیب های یک جنس رو نگیم / من طرف صحبتم با کسانی است که این 2 ایراد براشون مهمه و من بهشون می گم این 2 ایراد اگر براتون مهمه نخرید همین هیچ جوی هم در کار نیست /

6. 4 کاربر از Zoroastrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عزیز چرا جو منم رو هوا نمی گم در یک نور عادی تو یه اتاق که یه لامپ توش روشن باشه راحت شما لامپ رو تو تصویر می بینی دروغ میگم به نظرت الان تو بازار رضا درب اول ال جی گذاشته این مدل رو برای بازدید عموم نور اونجا یه نور عادیه همون جا هم ببینی توش نور منعکس میشه / مشکل با براق بودن صفحه نیست مشکل جایی هست که ال جی برای بالا بردن کیفیت تصویر دور یه سری چیزا رو خط کشیده الان به نظرت کسایی که رفتن خریدن مرض دارن بیان اینجا از جنسشون بد بگن جنسی که به خاطرش 500 تومن پول دادن !!! با این حرف موافقم که سلیقه ایست ولی ادم ایراد رو باید بگه الان رو جنس های خیلی بهتر از اینم ایراد می گیرن من نمی دونم ما ایرانی ها چرا دوست داریم همیشه عیب های یک جنس رو نگیم / من طرف صحبتم با کسانی است که این 2 ایراد براشون مهمه و من بهشون می گم این 2 ایراد اگر براتون مهمه نخرید همین هیچ جوی هم در کار نیست /
    دوستان یه سری مشکلات در مورد این مدل مطرح کرده بودن که بیشتر مربوط میشد به نداشتن اطلاعات درست درمورد مانیتورشون و نخوندن دفترچه و ... که من سعی کردم با توضیحاتی که دادم براشون رفع ابهام کنم . امیدوارم با توجه به چیزایی که گفتم دوستان تنظیمات دستگاهشون رو تغییر بدن و به تصویر مطلوب خودشون برسن و ویژگی های خوب این مانیتور رو ببینن .

8. این کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان عزیز من این مانیتورو دارم بعد از 2 ماه بالاخره تونستم کالیبرش کنم و بهترین تصویر بگیرم و مشکل black level رو حل کردم افقط باید ابتدا از نموی تنظیم رنگ کارت گرافیک digital color format رو از حالت RGB بذاری رو حالت YvbCr444 بعد به دلخواه contrast brightnes gamma رو تغییر بدین ماله سیستم من روی (gamma .93) (brightnes 67) (contrast 52) گرافیکم zotac gforce 460 amp

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با کاری که گفتم مشکل پروفایل مانیتورم درست میشه

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •