تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 67

نام تاپيک: معرفی جدیدترین مانیتور LG مدل E2391 با ظاهری بی نظیر و کارایی بسیار بالا +قیمت

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض معرفی جدیدترین مانیتور LG مدل E2391 با ظاهری بی نظیر و کارایی بسیار بالا +قیمت

اگر به دنبال یک مانیتور فوق العاده زیبا با کارایی بسیارعالی هستید ، ما مانیتور E2391VR LG را به شما معرفی می کنیم . قیمت این محصول فوق العاده در بازار تهران بین 500 تا 519 هزار تومان است.

این مانیتورجدیدترین مانیتوری است که شرکت LG وارد بازار جهانی کرده است . در همین راستا شرکت مادیران نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت LG این مانیتور را وارد بازار ایران کرده است .
    E2391VR موفق به کسب جایزه طراحی از CES گردیده و با ضخامت 7.2 میلیمتر نازکترین مانیتور دنیا به شمار می رود .

از آنجا که قاب این مانیتورهم سطح صفحه نمایش آن می باشد ، لقب Border Less یا بدون قاب را به خود اختصاص داده است.

از ویژگیهای کلی این مانیتور 23 اینچ باید به موارد زیر اشاره کرد :

• نسبت کنتراست 10.000.000:1
    • Response Time 2ms
    • Full HD
    • دارای پورت HDMI
    • دارای ویژگی های Seper Resolution ، Super Slim ، Super LED ، Super Energy Saving
    • ویژگی Super+ Resolution : معمولا زمانی كه یك تصویر از اندازه اصلی خود در صفحه نمایش بزرگ تر می شود، دچار افت چشمگیری در كیفیت و وضوح تصویر می گردد. مانیتور E2391VR با فناوریSuper+ Resolution برخلاف تكنولوژی های رایج درسایر نمایشگرها ، كدری ، نویز و حاشیه های دندانه دار تصویر كه در مرحله بزرگ شدن تصویر بوجود آمده است را بدون افزایش شدت رنگ تصحیح میکند .

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hamid_IT63; 09-05-2012 at 15:01.

2. 16 کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه CLP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    گیشا

پيش فرض

ممنون مطلب مفیدی بود

4. 2 کاربر از CLP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن

6. این کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

3

چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن

اتفاقا ایده بسیار عالی هست که پورت ها رو در پائین ترین قسمت تعبیه کردن..

والا ما آخرش نفهمیدم که چرا :

بعضی دوستان حالا بخصوص تو زمینه گوشی موبایل در حد ناموسی!! از اپل یا سامسونگ طرفداری می کنن..!!؟؟؟؟؟

ببینم اگه این دو تا برند ایرانی هستند بگید ما هم بخاطرشون غیرت!! به خرج بدیم یا نشون بدیم..!!!

اپل - سامسونگ - ال جی - سونی و............... به من و ما جز استفاده و مصرف کردن چه سود و چه نفعی می رسونه ؟؟؟

بـگـذریـــــم کو گوش شنـــــــــوا..!!!!!

8. 6 کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

كجاي جمله ام نشون داد من طرفدار برند و فن بازي و اين حرفام ...؟
    عزيزم بعضي برندها من جمله همين ال جي تو تاريخ محصولاتشون بيش تر دنباله رو و كپي بردار بودن و اكثر كاراشون بدون نوآوري و بي كيفيت بودن ولي كارهاي خيلي برندهاي ديگه نشوندهنده ي اصالت و نو آوري و خدمت به مصرف كننده هاست اينجوريه كه من ميگم سامسونگ يا اپل يا اسوس ....و گرنه منظور ديگه اي در كار نيست

10. این کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

شما فقط جای کابل برق و دیتاشو دیدی که زیر پایه مانیتوره ؟؟؟

ضخامتش رو نگاه 7.2 میلیمتر نازکترین مانیتور دنیاست ، از یک سانتیمتر هم کمتره !!!
    به قاب مانیتور خودت نگاه کن حداقل 2cm لبه قاب داره . مانیتور E2391VR لقب Border Less یا بدون قاب را به خودش اختصاص داده!!

واقعا معرکه س.

12. 7 کاربر از jo_jumper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

5

[QUOTE=shamsoddin;6998179]چه مسخره ،قسمت مخصوص پورتهاي ورودي رو گذاشتن زير پايه بعدشم مانيتور باريك شده فكر كردن خيلي باهوشن ..عزيزم ال جي جان سامسونگ بشو نيستي زور نزن[/Q

خداییش اگه همین طرحی رو سامسونگ یا اپل زده بود میگفتی به به عجب طراحی باحالی به این میگن طراحی
    Last edited by zareei.mostafa; 12-05-2012 at 17:44.

14. این کاربر از zareei.mostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

shamsoddin عزیز هدف من از ایجاد این تاپیک معرفی یه محصول جدید بوده ولی متاسفانه شما با نظرات شخصی و غیر کارشناسی داری موضوع تاپیک رو عوض میکنی . اگه یکم به مشخصات فنی این مدل دقت میکردی ، میدیدی که این مانیتور هر چی ویژگی خوب که یه مانیتور میتونه داشته باشه ، رو داره و این باعث میشه یکی از بهترینهای بازار باشه .
    Last edited by hamid_IT63; 13-05-2012 at 12:27.

16. 2 کاربر از hamid_IT63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان کسی این مانیتور E2391VR ال جی رو از نزدیک دیده ؟ لطفا" اگه کسی این مانیتور رو خریده نظر خودش رو بگه . من برای یکی از آشنایان میخوام اینو تهیه کنم ولی چیزی راجع بهش نمیدونم . ممنون میشم اگه کسی این مدل رو تهیه کرده راهنماییم کنه ؟

داره خودمونی میشه samsung021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان کسی این مانیتور E2391VR ال جی رو از نزدیک دیده ؟ لطفا" اگه کسی این مانیتور رو خریده نظر خودش رو بگه . من برای یکی از آشنایان میخوام اینو تهیه کنم ولی چیزی راجع بهش نمیدونم . ممنون میشم اگه کسی این مدل رو تهیه کرده راهنماییم کنه ؟
    من حدودا" 3 هفته پیش این مانیتور رو خریدم . به نظر خودم که با خرید این مانیتور شاخ بازار رو شکوندم D: خداییش همه جوره از انتخابم راضیم چون این مدل توی همه مشخصاتش بهترینه . زمان پاسخگوییش 2ms هست و برای بازی عالیه . به نظرم اگه یه مانیتور با مشخصات کامل میخوای و مشکل بودجه نداری حتما" بخرش . ظاهرش هم خیلیییییی شیکه .

ویژگی ها :

"Wide 23

مگا كنتراست 10،000،000:1

Super Picture Qualityبا تكنولوژي Super+ Resolution

زمان پاسخ دهي سريع پيكسل ها(2ms)

وضوح تصويرFull HD)1920x1080)

مجهز به ورودي HDMI

بدنه بسيار باريك باضخامت 7.2ميليمتر

تكنولوژي DFC

قابليت كاهش توان مصرفي (Super Energy Saving)

داراي كليدهاي لمسي

داراي صفحه نمايش براق

بدون قاب(BorderLess)

توی سایت LG نوشته که این مدل باریکترین مانیتور دنیاست .

19. 2 کاربر از samsung021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •