تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 67

نام تاپيک: معرفی جدیدترین مانیتور LG مدل E2391 با ظاهری بی نظیر و کارایی بسیار بالا +قیمت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آقا این مانیتور به درد نمیخوره من امروز یکی خریدم برای مانیتور دوم مانیتور اولی سامسونگ t220p چند ساله دارمش ولی این lg واقعآ رو موخه اول اینکه هر چی تنضیمش کنی خاموش کمی به هم میریزه وقتی یک نوشته رو با موس تکون میدی رد صورتی از خودش میزاره الکی کلی پولشو دادم فقط ظاهر خیلی مودرنی داره

2. 2 کاربر از amirtp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من این مانیتور رو خریدم و از خریدم پشیمان هستم. super resolution هیچ کارایی نداره حتی وقتی در تنظیمات super resolution رو فعال میکنم دور متن یک هاله ی سفید رنگی ایجاد میشه که اصلا خوشایند نیست. رنگ اون بیشتر سرد هست که من رنگ گرم رو میپسندم. اما بدترین مشکل اون صفحه نمایش براق و آینه ای مانیتور هست که در زمان تماشای فیلم تصویر خود رو در صحنه های تاریک میبینیم که واقعا غیرقابل تحمله.

اگر قرار بود دوباره مانیتور بخرم مطمئنا از برند ایسوس یا سامسونگ انتخاب میکردم.
    امیدوارم که به درستی انتخاب کنید.
    Last edited by J.Naderiii; 25-07-2012 at 14:47.

4. 2 کاربر از J.Naderiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

یعنی اینقدر بده پشیمون شدم از خرید این مانیتور
    من فیلم خیلی زیاد میبینم
    آیینه ای بودنش خیلی زیاده؟
    تو بازی چطور هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بله آیینه ای بودنش زیاده. بازی رو امتحان نکردم. به نظرم صفحه مات بگیری بهتره.

7. این کاربر از J.Naderiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

یعنی اینقدر بده پشیمون شدم از خرید این مانیتور
    من فیلم خیلی زیاد میبینم
    آیینه ای بودنش خیلی زیاده؟
    تو بازی چطور هست؟
    اگه پولتو از تو جوب پیدا کردی برو بخر من چون این و سامسونگ کنار هم هستن فرقشو متوجه میشم واقعآ lg آشغاله فقط وقتی این دوتا خاموشن lg قشنگ تره براق بودنش بخوره توسرش وقتی black level رو low میزاری اگه مانیتور خاموش روشن بشه یا تو هالت stand by بره دوباره high میشه که واقعآ پر نوره و چشم رو آزار میده کنتراست سامسونگ T220P خیلی بالاتر از اید حستش با اینکه 1:50000 حستش

9. 2 کاربر از amirtp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اگه پولتو از تو جوب پیدا کردی برو بخر من چون این و سامسونگ کنار هم هستن فرقشو متوجه میشم واقعآ lg آشغاله فقط وقتی این دوتا خاموشن lg قشنگ تره براق بودنش بخوره توسرش وقتی black level رو low میزاری اگه مانیتور خاموش روشن بشه یا تو هالت stand by بره دوباره high میشه که واقعآ پر نوره و چشم رو آزار میده کنتراست سامسونگ T220P خیلی بالاتر از اید حستش با اینکه 1:50000 حستش
    دوست گلم این مدل اینطوری هست.من خودم ال جی دارم.اگر از مدل 22 اسنچ IPS میگرفتید اینطوری نمیشد!.ضمنا تنظیمات خود مانتیور رو حتما چک کنید/

11. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هنوز جای کار داره ال جی
    ML239 برای کارای فیلم و اینا خیلی بهتره!

13. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

عزیزی که تاپیک رو استارت زدی برادر بیا کمی اینا رو راهنمایی کن.... بابا بنده خداها شدید زده حال خوردن ..ما که ml229h داریم (بنده راضی مانیتورم که از ما راضی ......................ناراضی)
    Last edited by TATU_TATY; 27-07-2012 at 01:21.

15. این کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من میخوام بگیرم اینو. واسه بازی و فیلم میخوام. قیمتم تا 600 میدم. این خوب هست یا چیز دیگه پیشنهاد میکنید؟؟؟

داره خودمونی میشه Zoroastrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان گلم من امروز این مانیتور رو تست کامل کردم و این تجربیات رو در اختیارتون قرار میدم :

اگر دوست دارید هم مانیتور داشته باشید و هم ایینه که زلفاتون رو توش هر روز نگاه کنید این مانیتور بهترین انتخابه

اگر دوست دارید با کمترین زاویه دید یه صفحه ی کاملا مبهم و مثل سراب رو مشاهده کنید بهترین انتخابه

من وقتی روشن کردم برای تست تصویر که گرفتم ازش بلوری گرفتم دقیقا پش... ریخت خیلی خفنه تصویرش ولی اون 2 ایراد بالا رو واقعا خرابش می کنه اگر اون 2 ایراد رو نداشت میشد بهش گفت خدای مانیتور ولی من خودم اصلا یه بار مثل ادم زاویه 90 به مانیتور نگاه نکردم برای همین اصلا نمی تونم تصویر خوب ببینم توش مشکل زاویه دیدش از بالا و پایین خیلی بدتر از کناره از کنار قابل تحمله ولی از بالابه پایین نه متاسفانه !!!!!!!!

اگر اون 2 تا مشکل براتون زیاد مهم نیست شک نکنید برید بخرید اگر مثل من براتون مهمه اصلا جالب نیست البته این سری داره تغییر می کنه و منتظر رفع این مشکل باید باشیم به امید خدا
    Last edited by Zoroastrian; 12-08-2012 at 01:16.

18. این کاربر از Zoroastrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •