تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 66

نام تاپيک: طرفدار چه تیم (تیم هایی) هستید؟ از کی؟ به چه دلیل؟

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض طرفدار چه تیم (تیم هایی) هستید؟ از کی؟ به چه دلیل؟

سلام
    به واسطه پیشنهاد یکی از کاربران عزیز فروم و تصمیم تیم ناظرین انجمن ورزش، و با توجه به رو به اتمام رقابت های فوتبالی، بر آن شدیم که تاپیکی رو داشته باشیم برای معرفی تیم های فوتبالی که بهشون علاقه مندیم و طبیعتا علت و مدت زمان این طرفداری مون هم منحصر به فرد هست./

با توجه به این توضیحات:

تو این تاپیک هر کدام از دوستان، تیم (تیم های)باشگاهی مورد علاقه داخلی و یا خارجی خودشون؛ و تیم (تیم های) ملی خارجی مورد علاقه خودشون رو با ذکر علت و مدت زمان طرفداری خودشون به ترتیب اولویت ذکر کنند.

یه چند تا نکته مهم هم این بین وجود داره:

»» دوستان توجه کنند که ذکر علت و مدت زمان طرفداری برای هر تیم ضرورت داره. طبیعتا پست کاربری که به اعلام تیم های مورد علاقش قناعت کرده باشه، مصداق بارز اسپم هست و حذف خواهد شد.

»» عنوان تاپیک مشخصا نمیگه که طرفدار چه تیمی نیستید یا از چه تیمی متنفرید!! پس لطفا به این مباحث نپردازید تا پستتون در تاپیک باقی بمونه!

»» این تاپیک محل اعلام علاقه مندی هست. طبیعتا وسط کشیدن مباحث ورزشی راجع به اون تیم ها یا بحث هایی نظیر "فلان تیم طرفداراش قدیمی تر هستند یا نیستند"، در اینجا جایی ندارد!

»» لطفا تیم های مورد علاقتون رو خودتون رو در چندین پست اعلام نکنید.

»» هدف اصلی این تاپیک اعلام تیم های مورد علاقست. ذکر سایر علاقه مندی ها مثل بازیکن مورد علاقه، ذکر خاطره ورزشی و... در صورتی که در کنار هدف اصلی تاپیک عنوان شود، مشکلی نخواهد داشت.

»» محبوبت ترین تیم خارجی باشگاهی تون رو میتونید به کمک نظرسنجی تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم انتخاب کنید.

مرسی : )
    یاعلی

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خوب من خودم چراغ اول رو روشن می کنم؛

من طرفدار سه تیم هستم، به ترتیب اولویت:

» منچستریونایتد
    » اینترمیلان
    » تیم ملی انگلستان

درباره منچستریونایتد فکر می کنم مشخصا از فینال 99 طرفدار این تیم شدم... اون موقع من 10 سالم بود، خیلی دوست داشتم دایی تو فینال حضور داشته باشه و حتی گل بزنه، اما با این وجود دوست نداشتم بایرن قهرمان بشه. در کل، بازی نکرد و یونایتد هم قهرمان شد!
    ولی یادمه قبل اون هم تا حدودی با تیم منچستر و بازیکن هاش آشنایی داشتم. بیشتر این آشنایی من هم به واسطه کارت های ورزشی ای بود که بعد از جام ملت های آسیا 96 و ورلد کاپ 98 خیلی مد شده بود و پشت تصویر بازیکن روی کارت، اطلاعاتی رو هم پست اون نوشته بود. ما هم با رفقای دوران بچگی، با کارت ها هم بازی می کردیم و هم اطلاعاتمون زیاد می شد. به واسطه اون کارت ها، پخش هر از چند گاهیه ی بازی های فوتبال و کلوپ های PS آشناییم بیشتر شد. و بعد از خرید کامپیوتر، بازی FIFA و همه گیر شدن اینترنت و توجه کانال سه به فوتبال خارجی، کمک کرد که طرفداریم از یونایتد، صرفا طرفداری به معنای تماشاچی نباشه.

درباره اینتر هم قبلا توضیح دادم، دیگه حوصله تایپ ندارم:
    علاقه مندی من به اینتر و کلا سری آ به شیش هفت سال پیش و دوران دبیرستان برمیگرده! من اون موقع به غیر از پریمیر لیگ، لیگای دیگه ای (سری آ یا لالیگا) رو به شدت دنبال نمیکردم... یادمه تو همون مقطع که اکثر دوستانم طرفدار تیم های انگلیسی یا اسپانیایی بودند، یکی از دوستانم که اتفاقا اسم اون هم حسین بود طرفدار اینتر بودش! این رفیق من دیوانه وار آدریانو و میهایلوویچ رو دوست داشت! طرفدار شدید مانچینی بود و به قدری از بازی های اینتر تعریف میکرد که منو متقاعد کرد که برم بازی های اینتر رو ببینم و دنبال کنم و خلاصه شیفتش بشم و بشم فن اینتر!

البته دقت کنید این جمله سروش نیست ها، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در Fan vs Fan نسخه قدیمیش!

درباره تیم ملی انگلیس هم به واسطه شناخت فوتبال انگلیس و پریمیر لیگ، بهش علاقه دارم حتی با وجود اینکه تو جام جهانی ها یا یورو ها بدشانس یا ضعیف بودیم، انگلیس رو دوست داشتم. فکر کنم از جام جهانی 2002 بود که این علاقم به تیم ملی انگلیس شدت گرفت و دیگه سه شیر هم یکی از علاقه مندی های ورزشیم شد./

در پایان جا داره اشاره کنم که قطعا راس تیم های مورد علاقه، تیم ملی ایران خواهد بود... ولی تیم ملی یه بار نمیاد با انگلیس بازی کنه که ما طرفدارش باشیم!
    یاعلی

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

بارسا - - - چون تیم خوبیه
    استقلال - چون بابام استقلالی بود ما هم شدیم

4. این کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام و ممنون از تاپیکتون
    من میتونم بگم از وقتی یادمه (نزدیک 18 سال) تو رده باشگاهی طرفدار میلان هستم و هیچ وقتم تیممو عوض نکردم. دلیلشم اینه که بازیکنی به نام مارکو ون باستن. پدر من اون زمان که ون باستن (به قول قدیمیا فونباسن) ازش خیلی خوشش میومده و هر وقت من تو بچگی با توپ بازی میکردم بهم میگفت فون باسن منم میگفتم بابا فون باسن کیه؟ پدرمم توضیح میداد که بازیکن هلنده و تو میلان بازی میکنه. منم که از این لقب خوشم اومده بود و با بالا رفتن سن کم کم فوتبالو جدی تر نگاه میکردم دنبال اسم میلان تو تلویزیون و مجلات اون زمان بودم.(عشق به فوتبالو دارین تو اون سن ) اولین بازی هم که از میلان یادمه فینال لیگ قهرمانان اروپا سال 94 بود که میلان 4-0 بارسلونو شکست داد. قهرمان شد. از اونموقع دیگه خیلی جدی طرفدار میلانم و تو اوج و افتشم عاشقش هستم.

تیم بعدی که بعد میلان روش تعصب دارم ،رئال مادرید که اونم به خاطره روبرتو کارلوس که خیلی ازش خوشم میومد (به خاطر اون شوتاش و کاشتش به فرانسه) و تازه اومده بود رئال منم پیگیر بازیهای رئال بودم تا اینکه کم کم طرفدار رئال شدم. وقتیم که عشقم زیدان و رونالدو اومدن رئال که دیگه شدم که رئالی متعصب.(چه دورانی بود). و با اینکه این اسطوره های تیم همه رفتن و خداحافظی کردن ولی هنوزم طرفدار این تیم هستم.

در رده ملیم به خاطره همون میلان طرفدار تیم ملی ایتالیا بودم وهستم و اونم دقیقا اولین بازیهایی که ازشون یادمه جام جهانی 94 هستش که خیلی دوس داشتم قهرمان بشن که برزیل شد.
    یه مدتم به خاطر زیدان طرفدار فرانسه بودم که بعد خداحافظیش دیگه زیاد پیگیر نتایجشون نیستم.

تو فوتبال خودمونم طرفدار پرسپولیس هستم . دیگه از بچگی تو یه خونواده پرسپولیسی باشی معلومه طرفدار کی میشی. خوشحالم توی خونواده استقلالی نبودم.
    Last edited by PSYCHO_MAN; 08-05-2012 at 01:00.

6. 16 کاربر از PSYCHO_MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

سلام

ممنون از حسین عزیز بابت این تاپیک

من طرفدار تیمهای زیر هستم:

1- پرسپولیس که این چند وقته دیگه روم نمیشه جلوی آشنایان و دوستان در این رابطه عرض اندام کنم از بس که پرسپولیس تو این فصل بد بازی کردش. من از دوران کودکی طرفدار پرسپولیس شدم و دقیقا نمیتونم بگم که از چه موقعی. شاید به طور تقریبی از اول دبستان به این طرف. بازی های به یاد موندنی علی دایی و کریم باقری در اون ایام همیشه تو ذهنم خواهد موند. خب مسلمه که مث هر ایرانی طرفدار تیم ملی ایران هم هستم و بودم و خواهم بود. این یه مورد زمان و مکان حالیش نمیشه

2- تیم منچستریونایتد: من اولین بازیهایی که از یه تیم خارجی دیدم مربوط به این تیم بود و به خاطر سبک بازی و قدرت ویرانگر منچستر اون موقع (شاید اون موقع 11 یا 12 سالم بود) طرفدار یونایتد شدم. البته حضور بازیکنی چون دیوید بکهام هم در این انتخاب بی تاثیر نبود همونطور که قرمز بودن لباس این تیم و شباهتش به لباس پرسپولیس، تاثیر داشت. اون موقعی که من طرفدار یونایتد شدم، خبری از تیمهای قدرتمندی چون چلسی و سیتی و تاتنهام نبود و مربع قدرت اون زمون در بین تیمهای منچستر، آرسنال، لیورپول و بلک برن خلاصه میشد. البته رقابت و دو قطبی اصلی بین منچستر و آزسنال بود اون موقع. که بعدها این دو قطبی به دو قطبی منچستر - چلسی تغییر پیدا کرد و جند سال به همین منوال بود و جدیدا از فصل گذشته تا کنون هم این دو قطبی به دو قطبی یونایتد - سیتی تغییر پیدا کرده و احتمالا تا چند سال خواهد موند.

3- تیم آث میلان: شاید بشه گفت که من از اواسط دوران دبیرستان علاقه مند به این باشگاه شدم و بر خلاف طرفداران قدیم این باشگاه که دوران طلایی تیم آث میلان دهه ی 90 رو دیده بودند و طرفدارش شده بودند، من از حوالی سالهای 2001 به این طرف تازه به سبک بازی این تیم علاقه مند شدم و طرفدارش شدم و همچنان هم طرفدار این تیم هستم. در حالیکه تا قبل از این اصلا عنایت و شناختی نسبت به این تیم نداشتم. چهره های تاثیر گذاری که باعث ایجاد علاقه ی من نسبت به آث میلان شدند هم حضور بازیکنانی چون پائولو مالدینی و آندری شوچنکو و مانوئل روی کاستا و کافو در این تیم بودند. سیک بازی قوی مبتنی بر حملات پی در پی و زهرآگین توام با دفاع جانانه و مستحکم این تیم، به همراه روح اخلاق مدارانه ای که همواره بر تیم آث میلان حاکم بوده منو بیش از پیش به این تیم علاقه مند کرد. از طرفی چون در اون ایام، یوونتوس رو میدیدم که بزرگترین و برترین ستاره های اون موقع دنیای فوتبال رو دور هم جمع کرده (بوفون، زیدان، زلاتان، ادگارد داویدز، دل پیرو، پاول ندود، تورام و ...) یه جورایی حس مظلومیت میلان در من تاثیر گذاشت چرا که واقعا از لحاظ ستاره میلان عقب تر از یونتوس بود. بازی فینال لیگ قهرمانان 2003 یکی از فراموش نشدنی ترین بازیهاییه که همیشه در خاطرم میمونه. قدرت میلان مطمئنا در دهه 90 بیشتر از دهه ی اول قرن 21 ام بود ولی این تیم عملکردش در دهه ی بعد از دهه ی 90 هم موفقیت آمیز بود چرا که تونست 3 بار در عرض 5 سال به فینال برسه در حالیکه نصف قدرت ترکیب دهه ی 90 خودش رو هم نداشت.

4- تیم ملی ایتالیا شاید باورتون نشه ولی من از جام ملتهای اروپا 2004 که ایتالیا با تبانی وایکینگ ها (سوئد و دانمارک) اون طوری از گروهش حذف شد، طرفدار ایتالیا و سبک بازی این تیم شدم. در اون جام، ایتالیا علیرغم کسب 5 امتیاز از 3 بازی مرحله ی گروهی و بدون داشتن باخت، از جام ملتها در همون مرحله ی گروهی کنار رفت!! ولی من با دیدن سبک بازی این تیم، به قدرت موجود در بازیکنان تیم ملی ایتالیا ایمان و باور پیدا کردم. البته جام ملتهای سال 2000 رو هم دیده بودم که ایتالیاییها به فینال رسیدند و تو پنالتی به فرانسه باختند ولی خب اون موقع هنوز من طرفدار ایتالیا نبودم ولی قدرت این تیم رو میدونستم. وقتی که ایتالیا در کمال ناباوری و تعجب، در جام جهانی 2002 به کره جنوبی باخت و حذف شد، جرقه های اولیه ی علاقه مندی من به این تیم شکل گرفت و در جام ملتهای 2004 با اون وضع صعود نکردن ایتالیا و حدف در مرحله ی گروهی کامل شد! البته خدا هم مزد این وفاداری رو داد و ایتالیا در جام جهانی 2006 با شایستگی قهرمان جهان شد. بعد از اون هم دوباره ایتالیا برای من شد همون تیم محبوب ولی بازنده ی همیشگی تو جام ملتهای 2008 در ضربات پنالتی به اسپانیای قهرمان باختیم و تو مرحله گروهی هم بدجوری هلند لوله مون کرد تو جام جهانی 2010 هم که دیگه ایتالیا سنگ تموم گذاشت و به هیچ تیمی نه نگفت ولی همیشه از دیدن بازی این تیم لذت میبرم و خواهم برد. چون واقعا کیفیت بازی برخی از ستارگان این تیم رو بسیار بالا میدونم.

موفق باشین.
    91/2/19
    Last edited by davy jones; 08-05-2012 at 01:09.

8. 19 کاربر از davy jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

دمت گرم حسین جون !
    لاقل اینجا میشه آدم از عشقش بگه نه از تیم هایی که قهرمان میشن و طرفدار دار میشن ! !!

1-تیم ملی فرانسه
    یادمه از مدرسه فرار میکردیم تا میکرو بازی کنیم ... فوتبال ... فرانسه !
    سگا هم که بود فرانسه رو برمیداشتیم . یادش بخیر. فوتبال 92 بود فک کنم . توپ رو که پاس میدادی گلوپ گلوپ صدا میکرد . زمینشم یه نخود بود ! ...
    یادمه تا از مدرسه برسم مغازه یارو تو راه ترکیبو میچیدم برا خودم گزارش میکردم ، رفت و برگشت میزاشتم ! دیوانه ای بودیم واسه خودمون !
    بعدشم که عشق اریک کانتونا و دیوید ژینولا و ... )
    تــــــــــازه بعد همـــــــــــــــــــــــ ه اینا رسیدیم به جام 98 ! " قابل توجه دوستانی که تا تیمشون قهرمان میشه عاشقشن ! "

2- لازیو :
    آقا دردسرت ندم من عاشق لازیو بودم . درست همون موقعی که راوانلی ، سالاس ، نگرو و ... توش بازی میکردن ...
    همون موقع که اریکسون رو تازه آورده بودن و کرانیوتی هنوز تیمو بر باد نداده بود !
    یادمه نستا تازه بچه بود !!!

10. 17 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه swastika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Earth womb

پيش فرض

تیم ملی هلند از سال 1990
    اون موقع چهار پنج سالم بود و از رنگ لباس هلند که نارنجی با طرح الماس بود خیلی خوشم اومد، بعدشم که عاشق بازی روونشون شدم

آرسنال از سال 1997 چون برگکمپ و بعدش کلی بازیکن هلندی اومدن آرسنال.

12. 13 کاربر از swastika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

فقط و فقط آرسنال.

من یه جورایی از 2004 طرفدار آرسنال شدم. قبل از اون کلا از فوتبال بدم میومد (هنوزم از فوتبال بازی کردن بدم میاد).
    تازه کامپیوتر گرفته بودم و اولین بازی که ریختم FIFA 2004 بود. از اونجایی که کلا چیز زیادی بلد نبود و تو فیفا هم اولین لیگ و اولین تیمی که نشون میده آرسناله من همینجوری زدم و رفتم تو بازی.
    هیچکدوم از بازیکنا رو نمیشناختم. فقط آنری رو میشناختم اون چون چند روز قبلش شنیده بودم که خیابانی اسمش رو آورده بود و گفته بود بازیکن خوبیه. (اون موقع بهش میگفتم هنری) از اونجایی که آرسنال 2004 تیم قوی ای بود منم کم کم تو فیفا ازش خوشم اومد و شد تیم محبوبم تو فیفا.

این قضیه گذشت تا فینال 2006 اون موقع درست آرسنال رو نمیشناختم هنوز. یه بازی کامل هم ازش نگاه نکرده بودم (به دلیل علاقه نداشتن به فوتبال). فقط چون میدونستم آرسنال رفته فینال (حتی نمیدونستم بارسا کیه) نشستم بازی رو نگاه کنم که یهو برق رفت و منم مجبور شدم با رادیو گوش کنم (که وسط هاشم خوابم برد) استارت کار از اینجا بود.

تا اینکه یکی دو سال بعدش (دقیق نمیدونم چه سالی بود) با آرسنال.آی آر آشنا شدم و مطالب و اخبار رو اونجا به صورت جدی دنبال کردم. تو فروم عضو شدم و با بچه هاش گرم گرفتم و کم کم به خاطر پستها و اطلاعات خوب بچه های اونجا منم بیشتر این تیم و شناختم و به معنای واقعی کلمه عاشق این تیم شدم.
    الان بیشتر تو گانرزتراست میچرخم و پستها و اخبار اونجا رو میخونم. تو طول این مدت زمان کم بهم ثابت شده که آرسنال واسم خوده عشقه.

14. 13 کاربر از VBYOFSKI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض پرسپولیس، رئال-مادرید، برزیل، ایران و "زیدان"

سلام و درود فراوان

1.پرسپولیس: 6ساله بودم که (سال1375) یه بار با گنده های کوچمون رفتیم فوتبال. یه اسماعیل نامی بود که بهم گفت اگه میخوای من تو رو بکشم باید پرسپولیسی بشی منم گفتم چشم آقا. تا همین 2سال پیش هم بازیا رو تو استادیوم دنبال میکردم ولی به دلیل زیاد شدن مشکلات درسی و کاری الان دیگه فقط از تلویزیون دنبال میکنم. از همینجا هم قول قهرمانی سال بعد رو تو لیگ برتر و جام حذفی به همه بچه های پرسپولیسی میدم :دي

2.رئال-مادرید: من از سال 1996 طرفدار رئال شدم، اون زمان بیشتر به خاطر سرعت کارلوس و شوتای سیدورف و گلزنی رائول طرفدار این تیم شدم. چون بابام آدم زورگویی بود نمیذاشت من فوتبال ببینم، منم یه تلویزیون سیاه و سفید ردیف کرده بودم قایمکی با کیفیت زیرِ صفر بازیای رئالُ میدیدم. همیشه آرزو داشتم بازیکن مورد علاقم "زیدان" بیاد رئال، که اومد و رئالو قهرمان CL کرد. و خیلی خوشحالم که طرفدار پر افتخارترین تیم دنیا هستم :دي

3.تیم ملی برزیل: منم مثل کلِ بچه های کوچمون طرفدار برزیل بودم. هرکدوم اسم یکی از بازیکنای برزیلُ انتخاب کرده بودیم و بهم میگفتیم. بچه ها به من میگفتن علی رونالدو، بازیم خوب بود همه میخواستن با من باشن :دي

4.تیم ملی ایران: خب چون توی ایران به دنیا اومدم طرفدار ایران شدم و جای هیچ بحثی نیست. یادمه به خاطر بازی ایران-استرالیا خودمو به مریضی زدم و نرفتم مدرسه که بعدش حسابی تنبیه شدم. یاد باد آن روزگاران یاد باد :دي

5.زیدان: من عاشق فوتبالم چون فوتبال تو زیدان خلاصه میشه. به نظر من بهترین بازیکن تاریخ کسی نیست جز زیدان. بازیکنی که تو تمام دوران بازیگریش درخشید و تو اوج هم با اون "کله ی به یاد ماندنی به ماترازی" از دنیای فوتبال خداحافظی کرد (شوخی).

متشکرم از توجهتون
    Last edited by Alinho; 10-12-2012 at 15:30.

16. 11 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

استقلال

یادمه مهدکودک میرفتم و همیشه با این سوال که استقلالی ای یا پرسپولیسی رو به رو میشدممنم میگفتم استقلالی
    میگفتن چرا استقلالی؟منم جوابی نداشتم بدم میگفتم چون ابی میپوشهمیگفتن اگه پرسپولیسم ابی بپوشه پرسپولیسی میشی؟میگفتم نه
    هنوز هم هرچی فکر میکنم یادم نمیاد چرا استقلالی شدممادرم میگه بچه بودی قرمه سبزی نمیخوردی میگفتی پرسپولیسیه(به خاطر لوبیاش)
    در دوران دبستان یادمه نصف کلاس استقلالی بودن نصف پرسپولیسی همیشه هم دعوامون میشد مخصوصا قبل از دربیا
    اون زمان عشق هادی طباطباییو علی موسوی بودم البته از اون دوران خاطرات خوبی ندارم دربیا یا میباختیم یا مساوی میشد

دیگه گذشتو اومدیم راهنمایی.اون زمان دیدن بازیهای استقلال برام از نون شب واجبتر بود از شانس ما اون دوران بعد از ظهری بودیمو بازیهای استقلال مدرسه بودیم که به خاطر همین چندینو چند بار از مدرسه فرار کردم.اون موقع هم رو بچه های استقلالی کلاسمون اسم گذاشته بودن که من علی سامره بودمبعد شدم طالبلووحید اون موقع نیمکتنشین توپولوویچ بود چقدر اعصابم خورد میشد بازیش نمیداد
    از دوران دبیرستان هم دیگه تقریبا همه بازیهای تو ازادیو می رفتیم استادیوم......دبیرستان که تموم شد دیگه حس و حال استادیوم رفتنم تموم شد از خونه راحتتر میشه دیدالان 2-3 سالی هست در طول فصل بیشتر از 5-6 تا بازیو نمیرم استادیوم
    ولی تو این چند ساله گذشته نشده یه بازیه استقلالو نبینم وقتی استقلال حتی 8 شب هم بازی داشته باشه اون روز کلا کارو درسو زندگی تعطیله
    فینال جام حذفیه امسال همزمان بود با مراسم سالگرد برادرم ولی باز نتونستم نبینمو نشستم بازیو دیدم.....معتاد استقلال شدم

رم

از توتی خیلی خوشم میومد به خاطر توتی نتایج رمو دنبال میکردم پلی استیشنم که بازی میکردیم من رمو برمیداشتم.اون اوایل حضور اسپالتی بود بازیاش با یوونتوس اینتر لاتزیو میلانو تا اونجایی که میشد میدیدم.

بارسلونا

لباسشوخریده بودم.اول از لباسش خوشم اومد بعد از تیمالبته خیلی از کلایورت خوشم میومد.اگه اشتباه نکنم از سال 2002 بود ولی نتایجشو الان چند ساله که دنبال میکنم.....

به منچستر میلان اینتر رئال بایرن هم علاقه دارم اما تعصبی روشون ندارم و فقط بازیاشونو دوست دارم ببینم

ایران و ایتالیا

تیمهای ملی مورد علاقم هم این دو تا هستن.تیم ملی خودمون که نیاز به گفتن نداره
    ایتالیارو از حدود یورو 2000 بود اگه اشتباه نکنم که بهش علاقه مند شدم.از هرچی بازیکن خوشم میومد در این تیم بود توتی ویری بوفون مالدینی پیرلو و...... لباسشم که ابی بود
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 15-05-2012 at 16:07.

18. 14 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •