تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: طرفدار چه تیم (تیم هایی) هستید؟ از کی؟ به چه دلیل؟

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حسین جان مرسی برای به وجود آوردن چنین فضایی
    هر چند یه جمله کلیشه ای شده اما من واقعا توی یه خانواده فوتبالی بزرگ شدم و همه اعضای خانواده همیشه اکثر بازیهایی رو که تلویزیون پخش میکرد میدیدیم
    شاید جزء معدود خانواده هایی بودیم که موقع همزمانی سریال و فوتبال دعوا نداشتیم و همه فوتبال رو انتخاب میکردیم
    خدایی نکرده اگر تیم ملی میباخت کلا فضای خونه ماتم زده میشد
    کلا همه چی تعطیل میشد تا 24 ساعت نهار و شام نداشتیم

1- در ایران:
    تا بود جنوب اهواز و پرسپولیس اما حالا فولاد و پرسپولیس
    در کل فوتبال خوزستان رو واقعا دوست دارم چون فوتبال رو نزدیک به ذاتش و غریزی بازی میکنن
    هنوزم گاه گاهی جمعه ها میرم زمینای خاکی و از یه فوتبال سرشار از تکنیک و ظرافت لذت میبرم
    پرسپولیس رو هم مثل سایر دوستان به خاطر اینکه بیشتر اعضای خانواده پرسپولیسی بودن طرفدارش شدم
    و بعدها این علاقه کودکی با اضافه شدن دلایلی که بیشترش ناشی از خوندن تاریخ این باشگاه بود عمیق تر شد

تیمهای خارجی:
    حدود 20 سال پیش بود با دو تا از برادرام(یکی از خودم بزرگتر یکی هم کوچیکتر) نشستیم و به صورت رسمی تیمهای مورد علاقمون رو انتخاب کردیم
    لیگهای اروپا رو گذاشتیم جلومون چون کیهان ورزشی یه ویژه نامه برای باشگاه های اروپا زده بود (همینجا بگم کلی عکس و مجله قدیمی دارم مثل همین کیهان ورزشی که اگر شد سعی میکنم یه تاپیک براشون بزنم) و گفتیم هر کدوم یک تیم رو انتخاب میکنیم
    البته قبلش به تیمهایی علاقه مند بودیم ولی خب کلا از این کارا دور هم زیاد میکردیم
    دو نفرمون پرسپولیسی بودن من و برادر بزرگترم و یه نفر هم استقلالی بود برادر کوچیکترم
    قوانینمون هم اینا بود
    هر بار یک نفر اولین نفر میشد برای انتخاب تیم یه نفر دوم یه نفر هم سوم
    کسی که نفر سوم میشد میتونست تیمی رو انتخاب کنه که نفر اول و دوم انتخاب کرده

اول رفتیم سراغ لیگ برتر
    برادر استقلالی که نفر اول بود آرسنال رو انتخاب کرد
    برادر بزرگترم منچستر رو
    و من لیورپول رو البته اگر نفر اول هم بودم بازم لیورپول رو انتخاب میکردم

بعد رفتیم سراغ اسپانیا
    برادر بزرگترم بدون هیچ تردیدی رئال رو انتخاب کرد
    من بارسلونا رو
    و برادر کوچیکترم هم بارسلونا رو انتخاب کرد

لیگ بعدی ایتالیا بود
    من نتونستم تیمی رو انتخاب کنم کمی بحثمون شد گفتن باید انتخاب کنی گفتم یوونتوس ولی در نهایت هیچ وقت نتونستم واقعا به تیمی از ایتالیا علاقه مند بشم اما بعدها واقعا از لاتزیو و فوتبالش خوشم اومد
    کلا فوتبال ایتالیا رو به طور کلی دوست دارم چون اسطورهایی مثل بارزی مالدینی باجو از دوران کودکی و نوجوانی یه جورایی به شکل مقدسی در ذهنم ثبت شدن
    برادر کوچیکترم که استقلالی بود میلان رو انتخاب کرد
    و برادر پرسپولیسی اینتر رو یعنی قرمزه طرفدار آبیه شد آبیه طرفدار قرمزه

و در نهایت رفتیم آلمان
    قرار شد بر اساس سن انتخاب کنیم(فکر کنم کلاهی بود که برادر بزرگه سرمون گذاشت) فکر میکردیم میخواد بایرن رو انتخاب کنه
    اما در کمال تعجب برادر بزرگه وردربرمن رو انتخاب کرد
    من گفتم بایرن اما علاقه عمیق قلبی به این تیم نداشتم ولی بعدها علاقم بیشتر شد تا جایی که جدای از بارسا و لیورپول مقابل هر تیمی قرار میگرفت دوست داشتم برنده باشه
    برادر کوچیکه هم دورتموند رو انتخاب کرد

از بین تیمهای ملی هم
    برادر بزرگه آلمان رو انتخاب کرد و واقعا الانم مثل تیم ملی ایران دوستش داره
    هیچ وقت یادم نمیره توی جام 98 وقتی کلینزمن به ایران گل زد ناخودآگاه با فریاد گل گل پرید هوا. کلی سرش داد زدیم
    خدابیامرز پدرم حدود یک هفته باهاش قهر کرد

من و داداش کوچیکه هم آرژانتین رو انتخاب کردیم دلیلش هم مشخص بود وجود مارادونای بزرگ و البته فوتبال مبتنی بر ظرافت که همراه شده بود با حرفه ای گری و کمی شیطنت
    چه داستانی داشتیم سر فینال جام 90
    با گریه مارادونا اینقدر گریه کردیم که بیچاره برادر بزرگه که از قهرمانی آلمان سر از پا نمیشناخت تا دو سه روز جرات نداشت جلوی ما خوشحالی کنه

و البته هر سه نفرمون اسپانیای همیشه دوست داشتنی رو دوست داشتیم و داریم

کلا داستانهای زیادی از خانواده فوتبالیم و کریها و گاهی دعواها و بعضی اوقات بردارکشیها دارم و الان که مینویسم واقعا تحت تاثیر خاطراتم قرار گرفتم
    چون الان هر کی رفته سر زندگی خودش و دیگه خبری از اون دور هم بودنای فوتبالی و شور و هیاهو نیست با این حال هنوز اس ام اسی برای هم کری میخونیم به ویژه سر الکلاسیکوها
    اما حالا بدون تعارف بخش زیادی از هیجان فوتبالیم رو با دوستان این انجمن تقسیم میکنم

2. 19 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

هلند
    از زمانی که یادم میاد عاشق تیم هلند بودم شاید تنها دلیلش حس خوبی بود که از دیدن بازیاشون بهم دست میداد ... یکی از بهترین یازی های یورو 2004 و شاید بهترین بازی که توی زندگیم دیدم بازی هلند با چک بود که البته هلند اون بازیو واگذار کرد

یوونتوس
    از دوران کودکی به یوونتوس علاقه زیادی داشتم و این بیشتر به خاطر عشق به بازیکنای تاریخ این تیم بود که اکثرا مورد علاقه ی من بودن از زیدان ، دل پیرو ، ندود ، ادگار داویدس و ... البته این علاقه تا زمانی بود که به دسته پایین سقوط کرد دیگه بعد از اون ماجرا و رفتن بازیکنا دیگه دنبال نکردم بازیاشونو .
    بعد از یوونتوس علاقه ی دیگه من به بارسلونابود و هست البته این از 6-7 سال پیش شروع شد فقط و فقط به خاطر بازیای زیبایی که این تیم انجام میداد و همرو مبهوت می کرد می تونم بگم از زمانی که رونالدینیو به این تیم اومد و با اتوئو خط حمله این تیم رو تشکیل داده بودن .

از باشگاه های ایران هم از اول استقلال دلیلش هم شاید به خاطر این بود که تمام خانواده و فامیل دور و نزدیکی که من میشناختم طرفدار این تیم بودن و مطمئناَ جو خیلی تأثیر میذاره و شاید هم به خاطر علاقه به رنگ آبی
    Last edited by hermione; 30-05-2012 at 17:27.

4. 7 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من کلا طرفدار 2 تا لیگ حرفه ای اسپانیا و انگلیس هستم که در لالیگا طرفدار رئال مادرید هستم که تو دوران نوجوانی هر بازیکن معروفی رو که میشناختم تو این تیم رئال بازی میکردن و به همین دلیل عاشقش شدم .
    در انگلیس از چند سال قبل چلسی رو به خاطر دروگبا و لمپارد و مورینیو انتخاب کردم .(البته ارسنال رو هم در زمان وجود تیری انری و اشلی کول و .. دوست داشتم و طرفدار ارسنال هم هستم .البته یه کم )
    در تیم های ملی هم اصولا تعصب خاصی ندارم و هر تیم که بهتر باشه طرفدار اون تیمم
    که بیشتر شامل این تیم ها میشه : هلند-برزیل - اسپانیا - انگلیس و...............

6. 7 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

من اول طرفدار استقلال هستم!
    چون وقتی کوچیک بودم اولش پرسپولیسی بودم ولی دیدم کل خوانواده پرسپولیسین منم از لجشون استقلالی شدم
    بعدش رفتم بازی هارو نگاه کردم و نتایج رو دنبال کردم و بعدشعاشق فرهاد مجیدی شدم

تیم خارجی هم فقط بارسلونا
    یادمه یه رادیو باطری خور داشتم بعد بازی بارسلونا رو گوش میکردم همینطوری!
    بعد دیگه عاشق بارسا شدم .. رونالدینیو مسی ..... مارکز

همین : )

8. 5 کاربر از Aria1997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

من توی بچگی هیچوقت فوتبال نگاه نمیکردم ! تا اینکه یک روز داشت یه بازی از چلسی پخش میشد و منم نمیدونم چرا نشستم و بازی رو کامل دیدم ! یادم نمیاد چه سالی بود ؟! زمان رانیری بود ...توی اون بازی علاقه ی من به فوتبال به شدت زیاد شد ! بازی فوقلعاده زیبایی بود که چلسی بازی رو 5-1 یا 5-0 برد ...
    خوب دوران کودکی بود و کنسول های بازی PS1 داشتم ولی فوتبال بازی نمی کردم هیچ وقت قبل از اون بازی ...ولی فردای اونروز رفتم و FIFA خریدم (اینم بگم هیچ وقت از PES و KONAMI خوشم نمیومد )
    دیگه کارم شده بود بازی کردن با چلسی و تماشای بازی های این تیم بعد هم رفته رفته به شدددددددددت عاشق لمپارد شدم ( از یوزرم معلومه )

تیم مورد علاقه ی دیگه ی من هم تیم شهر عزیزم سپاهان‌‌‌‎‍ـه ...که این هم بخواطر خوانواده و هم بخواط اینکه تیم شهر خودمه طرفدارشم و وحشتناک دوسش دارم ! ( حتی سرش با دوست خیلییییی صمیمیم دعوام شده کلی )

تیم ملی هم که انگلیس این مزدور خبیس ( خبیص ؟ ) اینم بخواطره بازیکن های چلسی از جمله لکپارد و تری و جو کول (یادش بخیر)
    دیگه همینا بود
    Last edited by L.A.M.P.A.R.D; 02-06-2012 at 10:52.

10. 11 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

پرسپولیس
    از وقتی که چشم وا کردم همه خانواده پرسپولیسی بودن و این شد که ما هم اتوماتیک بهش علاقه مند شدیم!البته مدتیه که دیگه فوتبال ایرانو دنبال نمیکنم و آخرین باری که فوتبال ایران و کلا آسیا رو دنبال کردم همون زمانی بود که امپراطور توی پرسپولیس بود.
    اسپانیا
    چندین دلیل داره:از بچگی عاشق لباسشون بودم : دی
    علاقه ی فوق العادم به Mendieta در اون زمانا که بازی میکرد.بعدش علاقه شدید به رائول عزیز(مرحوم : دی) و کاسیاس و صدالبته این ها باعث شدن به کل تیم علاقه پیدا کنم!الآنم که دل بوسکه جون هستش!(البته از برزیلم بدم نمیاد چون کاکا داره : دی)
    رئال مادرید
    تیمی بود که یادمه اولین بار یه بازی ازش دیدم(بچگی) با اختلاف5 تا گل برد.همه فامیلا بدشون اومده بود میگفتن خوب معلومه کلی ستاره خریده(یادش به خیر هی فکر میکردم چطوری ستاره میخرن؟!ستاره که تو آسمونه!(جدی)) ولی خوب من از بازیشون خوشم اومده بود.بعدشم که PS1 خریدیمو بیشتر باهاش بازی کردیم.هی روبرتو کارلوسو بر میداشتم گل میزدم!کم کم سنمون رفت بالا و دیدم ای دل غافل عاشق رئالیم!اولین تیم باشگاهی خارجی هستش که دوسش داشتم!
    الآنم که 2 بازیکن مورد علاقم(کاسیاس و کاکا) توشن!دیگه چه طور دوسش نداشته باشم و ازش دل بکنم؟!

12. 6 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

رده باشگاهی
    ایران:استقلال>> از وقتی یادمه استقلالی بودم و هستم یکی از دلایلش که میدونم کشیده شدم سمت استقلال رنگ آبی هست که عاشقشم و از قرمز متنفرم تو هوای گرم رنگ قرمز رو که میبینم یه حالی میشم
    خارجی:رئال مادرید>>اول بگم قبل رئال طرفدار هیچ تیمی نبودم فقط عاشق روبرتو کارلوس بودم وقتی فهمیدم تو رئال بازی میکنه من شدم طرفدار پروپا قرص رئال تو این چند سال اخیر هم حسابی انداختتمون تو خرج این رئال
    رده ملی
    برزیل >> بازی بسیار زیبایی که این تیم انجام میده
    هلند>> اینم واسه بازی زیبا و بازیکنان بزرگی که داشت من از روگولیت یادم نمیاد ولی تا چند وقت پیش پوسترش رو داشتم

14. 5 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه pinchingholian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من طرفدلر آرسنالم نمیدونم از چه زمانی عاشق ارسنال شدم فقط یادمه که اون زمان شبکه 3 بازیها رو پخش مستقیم نشون میداد و توی آرسنال دیوید سیمن و تونی آدامز بازی میکردن و هنوز خبری از تیری هانری نبود . یادش بخیر عجب زمانی بود دیوید سیمن دروازبان آرسنال بود و پیتر اشمایکل دروازه بان منچستر. فکر کنم تو یه بازی گزارشگر گفت الان 8 بازیه که دروازه ارسنال باز نشده (اگر کسی میدونه چه سالی بود لطفا کمک کنه)
    توی تیمهای ملی هم عاشق هلندم . واقعا نمیدونم چرا عاشق هلند شدم فکر کنم چون اون زمان از ادگار داویدز و کلایورت خوشم میومد

16. 5 کاربر از pinchingholian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه A_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    !this world

پيش فرض

من تو بین تیمهای ایرونی طرفدار استقلالم-->اولش خب کوچیک که بودم دیدم بیشتر فامیل استقلالی هستن منم طرفدارش شدم ولی از وقتی بازیها رو جدی دنبال میکردم متوجه شدم انتخابم درس بود
    تو لیگهای خارجی اولش خیلی طرفدار لیگ انگلیس بودم چلسی و منچستر --> نمیدونم شاید چون اون زمان که شبکه سه همش لیگ انگلیسو نشون میداد! ولی بعدش طرفدار لیگ اسپانیا شدم اونم رئال مادرید بازم شاید به همون دلیل شبکه سه و... (ولی خداییش بازی بکهام رو دوس داشتم)ولی از وقتی رئال ضعیف شدو ستاره هاشو از دست داد دیگه طرفدارش نیستم و الان طرفدار بارسا هستم و نمیدونم چرا هیچوقت لیگ ایتالیا رو دوست نداشتمو ندارم شاید اگه شبکه 3 پخشش کنه طرفدارش شیم خدارو چه دیدی؟!

ولی خداییش بعضی بازیارو خوب دنبال میکردم
    تو تیم ملیا که100% تیم ملی خودمون که ماشالا چش نخوره...! ولی همون انگلیسو اسپانیا شاید چون باشگاهاش قوی هستن و تیم ملیهاش همیشه اون بالا بالاها هستن

18. 5 کاربر از A_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تشکر بابت ایجاد تاپیک
    والا منم مثل چند تا از دوستان که اشاره کردن از فوتبال خوشم نمیومد، فکر کنم سال 2006 بود که به صورت تصادفی یکی از بازی های چلسی رو تماشا کردم (دقیقا یادم نیست اما فکر کنم مقابل آرسنال بود )
    رنگ آبی رو از بچگی دوست داشتم واسه همین توی اون بازی هم طرفدار تیم آبی شدم
    اینقدر هم قشنگ بازی کردن که من به قول معروف کیفور شده بودم! ، بازی رو هم 2 به 1 چلسی برد. از صدقه سری همون بازی، منم به جرگه ی طرفداران آبی های لندن پیوستم
    یه دوره ای هم طرفدار استقلال بودم اما از پارسال که رویانیان قاطی فوتبال شد دیگه نه تنها بازی های لیگ ایران بلکه دیگه کلا پای تلویزیون ایران ننشستم، فقط واسه بازی های چلسی شبکه های ایرانو میگیرم وگرنه فقط نشنال جئوگرافیک فارسی نگاه میکنم
    مرسی

20. 6 کاربر از jb.NY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •