تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 66

نام تاپيک: طرفدار چه تیم (تیم هایی) هستید؟ از کی؟ به چه دلیل؟

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض هوادار چه تیم هایی هستیم ؟!

در ابتدا ممنون از حسین عزیز به خاطر تاپیک و ممنون از پیشنهاد دهنده این تاپیک.

تیم ملی مورد علاقهخارجی :

آلمان :

مقدماتی جام جهانی 98 ، ایران - چین ، ایران - عربستان ، ایران - استرالیا ؛ فوتبال رو از این موقع به یاد دارم و در جام جهانی 98 به صورت دو اتیشه هوادار فوتبال شدم .وقتی که 7 ساله بودم

بعد از گروه بندی جام جهانی و قرار گرفتن تیم ایران درگروه آلمان ، همه جا صحبت از قدرت تیم ملی آلمان بود .
    با شروع بازی ها و دیدن تیم ملی آلمان به شدت نسبت به این تیم احساس علاقه پیدا کردم .لباس زیبای ژرمنها، چهر های خاص و مو های بورشان و مهمتر از همه ذهنیت مثبتی که اون موقع نسبت به کشور آلمان در من ایجاد شده بود اصلی ترین دلایل علاقه من بود .
    یادم هست بعد از هم گروهی آلمان با ایران پدرم از قدرت آلمان ها در زمینه های مختلف صحبت می کرد . اینکه زمان جنگ ایران بیماران شیمیایی ایرانی برای مداوا به المان می رفتند .

همه این ها باعث ایجاد ذهنیت مثبت در من شد ( بنده خدا نمی گفت که خیلی از این سلاح ها رو خود المانها در اختیار صدام قرار می دادند احتمالا نمی خواست حس خوبی که در من ایجاد شده بود رو ازم بگیره!)

علاقه ای که نه تنها در فوتبال بلکه در مثلا فیلمهای سینمایی هم بود . به شکلی که در فیلمهایی جنگی همیشه منتظر پیروزی المان ها بودم . حتا یادم هست زمان جام جهانی 98 البومی از پرچم کشورها کشیده بودم . پرچم المان رو ظریف تر و زیباتر می کشیدم : دی

بعد ها با پیگیری بازیهای آلمانها و طرفداری از این تیم به این نتیجه که " از فوتبال المان درس زندگی باید گرفت " رسیدم .

تیمباشگاهی مورد علاقه خارجی :

1-بایرن مونیخ:

بعد از جام جهانی 98 ، سیما بازی های بوندسلیگا رو پوشش خوبی می داد . احتمالا به دلیل حضور لژیونر های ایرانی . همون فصل 98-99 هوادار بایرن مونیخ شدم .
    قدرت این تیم و بازی های خوبی که ارائه می داد ، در کنار لباس زیبای این تیم عاملی بود که هوادار این تیم بشم سالی که با فینالی تلخ تموم شد .

2-آرسنال :

زمانی بود که شبکه 3 شروع کرده بود به پخش مستقیم بازی های لیگ برتر انگلیس. سال 2003 بود . حضور بازیکنایی مثل انری و ویلتورد و سبک خاصی که ارسنال بازی می کرد و گزارشگران ( به خصوص خیابانی : دی ) از اون تعریف می کردند باعث شد هوادار این تیم بشم . البته فکر کنم کوچکتر که بودم و به جز المان و بایرن تیم خارجی دیگه نمی شناختم از لباس تاتنهام خوشم می امد : دی

تیم باشگاهی مورد علاقه داخلی :

استقلال ؛ سال اخر لیگ ازادگان یا یکی مونده به اخر لیگ ازدگان بود . حضور استقلال توی اون سالها در اسیا و قدرت و محبوبیتش باعث شد هوادار این تیم بشم . اون موقع بعد از سلام و احوال پرسی اولین چیزی که ازت می پرسیدند این بود :" استقلالی هستی یا پرسپولیسی " .

اولین لباسی که از استقلال داشتم همون سال بود لباسی که اسپانسرش موتوژن بود که البته فکر کنم مال سال قبل استقلال بود . اون زمان لباس ها تا می رسید شهرستان یک سالی می گذشت : دی
    یادمه دوست صمیمی من هوادرا پرسپولیس بود و کری های کودکانه اون سالهای اول دبستان همیشه بین من و او وجود داشت و البته هنوز هم کمی تاقسمتی از نوع جوانانه اش! بین ما دو تا وجود داره : دی

پ ن : پوزش به علت طولانی شدن پست و ممنون از اینکه وقت گذاشتید خوندید .

2. 18 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

تنها تیم مورد علاقه باشگاهی:داستان جالبیه!
    منچستر یونایتد ملقب به شیاطین سرخ در ورزشگاه تئاتر رویاها!
    من از سال 2007 اینجا عضومم و همون موقع مسابقات فیفا راه انداختم!اون موقع حدودا 12 سالم بود!!بارسلونا رو به خاطر رونالدینیو دوست داشتم ولی مجبور شدم که توی اون مسابقات منچستر رو انتخاب کنم.کم کم به این تیم علاقه مند شدم و الان با دسترسی داشتن به اینترنت تا جایی که بتوننم بازی ها رو نگاه میکنم و به گذشته ی باشگاه یک نگاهی میکنم تا سطح اطلاعاتم بالا بره!
    خوب من ارزوم اینه که اگر منچستر توی یک جام اروپایی حذف بشه یک تیم انگلیسی به جز سیتی و لیورپول قهرمان بشه.مسلما تیم ملی من هم تیم ملی انگلستان خواهد بود!

4. 6 کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برزیل: سال 1997 وقتی سوپرگل روبرتو کارلوس رو به بارتز دیدم دیگه نتونستم حتی به طرفداری از تیم دیگه ای فکر کنم، مخصوصا تیم فوق العاده دهه 90 تا جام جهانی 2002 با بازیهای واقعا فراموش نشدنی که ارائه دادن.
    توی Euro (در واقع تیم ملی دومی که طرفدارشم) هم تیم مورد علاقه م انگلیس هست که فکر کنم از جام جهانی 98 و به خاطر بازیکناش طرفدارش شدم (هیچ وقت اون استارت مایکل اوون رو یادم نمیره!!)

رئال مادرید: شاید به خاطر رائول و روبرتو کارلوس و بازیهای رو به جلو و زیبای رئال بود که هر دفعه بازیشونو میدیدم تا دو سه روز جوگیر میشدم! بعد از اومدن زیدان و رونالدو تعصبم نسبت به رئال چند برابر شد و رئال برای همیشه شد تیم مورد علاقه م.

استقلال: دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم علاوه بر پسندیدن بازی استقلال و تاریخچه باشگاه، طرفداری من از وقتی ایجاد شد که فهمیدم توی جام آزادگان اون سال تا اون مرحله استقلال حتی 1 باخت هم نداره و البته بعد از این که فهمیدم تمام خونواده م استقلالین دیگه رسما خودمو استقلالی معرفی کردم

در مورد لیگ انگلیس: در تمام 20 سال اخیر این لیگ به نظرم من هیچ تیمی بهتر از تیم دهه 90 منچستر نبوده که مطمئنم یکی از قابل احترام ترین تیمای تاریخه، با بازیکنای فوق العاده ای مثل پیتر اشمایکل، گری نویل، پل اسکولز، دیوید بکهام، روی کین، راین گیگز، اریک کانتونا و ... که خیلیاشون هنوزم جزء بازیکتای محبوب من هستن. ولی به هر حال نمیدونم چرا هیچ وقت نتونستم از این تیم طرفداری کنم تیمای دیگه این لیگ هم رو نمیپسندیدم و فقط به خاطر زیبایی لیگ انگلیس بازیاشو میدیدم.

تا سال 2003 که آبراموویچ چلسی رو خرید و با دیدن چهره جدید تیم چلسی، بازیکناش و بعد از اون نبوغ مورینیو این تیم به سرعت به تیم محبوبم توی لیگ برتر انگلیس تبدیل شد و فعلا هم تمام بازیاشو تا جایی که بشه دنبال میکنم و با وجود این که هنوزم خیلیا میگن این تیم با پول تیم شد و از این فبیل حرفا، چلسی توی سالهای اخیر اثبات کرده که بازیکنای وفادار و خلاقی داره و البته خیلی از بازیکنایی که از اون سال به چلسی اومدن توی خود چلسی به فوق ستاره تبدیل شدن و مطمئنا این تیم در آینده موفق تر هم میشه.
    Last edited by LeBron; 23-05-2012 at 15:10.

6. 13 کاربر از LeBron بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

12

سلام به همگی

من خودم طرفدار تیم های آرسنال،پرسپولیس و تیم های ملی انگلیس،فرانسه،آلمان هستم (یعنی این سه تا تیم رو به یک اندازه دوست دارم)

آرسنال

همونطور که قبلا هم گفته بودم علاقه من به باشگاه آرسنال از سال 2001 شروع شد اون زمان آرسنال واقعا بهترین و زیباترین بازی ها رو در بین تیم های لیگ برتری به نمایش میگذاشت حتی خیلی زیباتر از منچستر یونایتد و منم به خاطر همین به این تیم علاقه مند شدم.تقریبا از همون زمان بیشتر بازی های آرسنال رو مستقیم میبینم و خلاصه اون بازی هایی رو هم که نمیرسم رو از اینترنت دانلود میکنم و میبینم واقعا علاقه من به این باشگاه خیلی زیاده و وقتی چند روز پیش شنیدم پت رایس میخواد بعد از 44 سال از این تیم بره به معنای واقی گریه کردم .البته درسته که سالهاست هیچ جامی رو نگرفتیم اما همینکه همچنان تهاجمی فوتبال بازی میکنیم هم منو خوشحال میکنه.

همین علاقه من به این تیم باعث شده یکی از یاران همیشگی سایت های Arsenal.ir و گانرزتراست باشم البته تو اون سایت ها زیاد پست نمیزنم اما همیشه مطالبشون رو میخونم.

پرسپولیس

از بین تیم های داخلی پرسپولیس رو خیلی دوست دارم و همه اتفاقات این باشگاه رو از طریق سایت و رزنامه دنبال میکنم البته این فصل برای این تیم و هوادارانش کابوس وار بود و امیدوارم فصل بعد یه جراحی اساسی روی تیم انجام بدن و از این وضعیت بیان بیرون!

انگلیس،آلمان،فرانسه

من این سه تا تیم ملی رو به یه اندازه دوست دارم انگلیس رو بیشتر به خاطر این دوست دارم که بهترین لیگ دنیا رو داره و البته میشه گفت یه جورایی حرفه ای ترین طرفدارهای فوتبال تو دنیا هم تو این کشور هست.بازی های این تیم رو از جام جهانی 98 به یاد میارم و هر چند که هنوز نتونستن بعد از سال ها جام درست و حسابی بگیرن اما بازم علاقه من به این تیم خیلی زیاده.

فرانسه

علاقه من به فرانسه از جام جهانی 98 شروع شد که اوج فوتبال این کشور بود و برای اولین بار قهرمان جام جهانی شدن یه جورایی میشه گفت اون تیمشون بهترین تیم تاریخ این کشور بود بازیکن هایی مثل زیدان ،تورام،دسایی،بارتز،پتی،ها نری،ویرا و خیلی های دیگه تو اون تیم بودن و تونستن با همین ترکیب قهرمان جهان بشن و از اون زمان تا حالا طرفدار این تیم هستم هر چند که تو این چند سال خیلی افت کرده!

آلمان

شاید باورتون نشه اما من تا قبل از جام جهانی 2006 از تیم آلمان خیلی بدم میومد اما بعد از اون رقابت ها واقعا عاشق فوتبال این کشور شدم فوتبال منظم و تماشاگر پسند که میتونه یه الگو باشه برای خیلی از کشورهای دیگه این تیم همیشه در طول تاریخ قدرتمند بوده و قدرتمند هم خواهد بود چون برنامه ریزی فوتبال این کشور نظیر نداره همین ها باعث شده طرفدار تیم ملی آلمان هم باشم!

8. 11 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arashsard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ShIrAz CiTy

پيش فرض

باشگاهی ایرانی====> استقلال چون داداشم استقلالی بود و همچنین از رنگ آبی خوشم میاد... از بچگی طرفدار استقلال بودم...
    باشگاهد خارجی====>چلسی فکر کنم وصل 2003 2004 لیگ قهرمانان بود که چلسی توو مرحله حذفی خورد به آرسنال. توو زمین خودش 1 بر صفر شکست خورد. بعد توو زمین آرسنال هم یه گل عقب افتاد . من توو دل خودم گفتم این تیم دیگه حذف میشه اما ناباورانه 2 گل زد و صعود کرد. عاشقش شدم. معرکه بود. هر چند با تعویضای استباه رانیری بازی با موناکو باختیم و نرسیدیم فینال. همچنین از رنگ آبی خوشم میاد...
    تیم ملی====> آرژانتین عاشق مارادونا هستم. همچنین از رنگ آبی خوشم میاد.... از بچگی طرفدارش بودم....

10. 10 کاربر از arashsard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام خدمت دوستان ...

خب من از 4-5 سالگي ديگه رو آوردم به فوتبال ديدن ... از همون موقع ها هم اگه دوستان يادشون باشه يه كارت هاي فوتبالي بودش با عكس بازيكن هاي فوتبال كه شايد حدود 4000-5000 هزار تا داشتم ازشون. كه خب تصوير آقاي Ruud Gullit رو من اولين بار اونجا ديدم. و ديدم كه يه بازيكن خوش استيل هستش و موهاي بلندي هم داره و رنگ پيراهني هم كه پوشيده خيلي زيبا هستش ( پيراهن هلند در يورو 88 ) به همين خاطر ديگه من از همون 4-5 سالگي طرفدار هلند بودم. تا ...

هلند ( لاله هاي نارنجي ) در جام جهاني 98 فرانسه

خب با ذهنيت كه از آقاي Gullit داشتم بنابر اين در جام جهاني 98 من طرفدار هلند شدم ... همه چيز رو خيلي خوب يادم مياد از اون سال كه ميشه 14-15 سال قبل. خب طبق اطلاعاتي كه داشتم ميدونستم كه آقاي Gullit يكي 2 سال قبل از فوتبال خداحافظي كرده بودش. بازي ها شروع شد ... توپ اومد زير پاي شماره ي 16 ! گفتم كه ئه ايشون چقدر شبيه Gullit هستن. حتي گفتم بله ايشون خودشه. كه گزارشگر نام اين بازيكن رو به زبون آورد ... شماره ي 16 Edgar Davids با موهاي بلند و بافته شده. ديگه حضور يه بازيكن جووني كه همش 21 -22 سال داشت به نام Clerence Seedorf با شماره ي 10 و با همون شكل و شمايلي مثل آقاي Gullit كه همگي مهاجران سياه پوست بودن باعث شد بيش از پيش خودم رو علاقه مند بدونم به يه همچينت تيپ بازيكن هايي و تيم ملي هلند. كه خب هميشه از بازي هاشون لذت بردم و اون سال اگه آقاي رونالدو دبوئر ! اون پنالتي رو تقديم تافارل نميكرد شايد تو فينال با فرانسه روبه رو ميشديم.

Peter Schmeichel _ Man Utd 1994-1995

خب شايد 5-6 سالم بودش كه اولين بار رقابت هاي باشگاهي رو يادم ميادش و اولين سال هاي حضور پيتر اشمايكل در منچستر بودش ... اشمايكل موهاي لخت و بلوندي داشت اون وقت ها و بعد ديدم كه عجب دروازبان خوبي هستش و تو اون بازي شايد 4-5 تا گل 100 درصد رو گرفت. كه خب علاقه ي اوليم به باشگاه منچستر اونجا شكل گرفتش. و بعد ها هم بعد از رفتن آقاي اشمايكل بازيكن هايي به منچستر اومدن و باعث شدن اين علاقه ي من همينجوري ادامه پيدا كنه ... بازيكنايي مثل Cantona / Jaap Stam / Van Der Sar / Ruud Van Nistelrooy و ...

Milan _ Paolo Maldini & Jaap Stam & Marcos Cafu and Ruud Gullit

خب از همون موقع ها كه بچه بودم ميدونستم كه Gullit براي تيم ميلان چندين سال بازي كرده و افتخارات زيادي رو براي ميلان كسب كرده. بعد ها با بازيكني به نام مالديني آشنا شدم كه از قضا مالديني هم در ميلان بازي ميكرد. و باز حضور چند بازيكن ديگه مثل كافو / سيدورف / نستا و ... باعث شد كه هميشه يه علاقه اي به تيم ميلان هم داشته باشم.

يه نكته ي ديگه درباره ي علاقه ي من به تيم هاي باشگاهي ... اينه كه كلا اگه هر اسطوره و بازيكن بزرگي در يه باشگاهي بازي ميكرد كه من اون بازيكن رو دوست داشتم. در نتيجه اين باعث علاقه ي من به اون باشگاه ميشد. مثلا Arsenal رو دوست داشتم چون يه زماني استاد Bergkamp توي آرسنال بود به همراه Overmars و ... كلا تيم هايي كه بازيكنان جام جهاني 98 در اون بودن رو خيلي دوست داشتم.
    يه زماني به چلسي علاقه داشتم چون آقاي Zola مهاجم اين تيم بودش و دروازبانشون هم Ed De Goey هلندي بودش. از اينتر هم يه زماني خوشم ميومد چون استاد Cordoba و Davids و Javierr Aldemar Zanetti توي اون تيم بودن.

اما در حال حاضر علاقم به منچستر و ميلان بيشتر هستش نسبت به ساير تيم ها ...

استقلال _ جواد زرينچه & ناصر خان حجازي & رضا حسن زاده

خب از بچگي هم علاقه ي زيادي داشتم به استقلال و ستاره هاي اون زمانشون كه همه از بهترين هاي اون زمان بودن مثل آقاي زرينچه / حسن زاده ... و آقاي ناصر حجازي كه همين ديروز هم سالگرد فوتشون بودش ... من استقلال رو به واسطه ي عزيزاني همچون حجازي دوست دارم نه يه سري آدمي كه بنده ي پول و شهرت هستن و همه ميشناسنشون. البته بعد از فوت ناصر خان يكمي از فوتبال داخلي زده شدم ... چون حق به حق دار نرسيده و كسايي قهرماني آوردن كه شايد حقشون نبوده.

موفق باشيد.

12. 15 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

در مورد تیم های باشگاهی عرض کنم خدمت دوستان که هرجا ژوزه مورینیو کبیر بره اونجا سرای من است...
    به همین راحتی...

اما چیزی که تغییر نمیکنه طرفدار 2 آتیشه بودن من نسبت به تیم ملی هلند هستش...

تیمی که وقتی 5-6 سالم بود با دیدن رنگ لباسش عاشق فوتبال شدم...بعد ها با بازیکن های رویاییش و بازی ها چشم نواز این تیم من رو عاشق تر کرد...
    به نظرم این تیم پر آوازه کاملا به اون چیز که حقش بوده نرسیده خیلی وقتها...وگرنه با پتانسیلی که داشته واقعا باید الان رکورد های عجبیب تری داشت باشه...
    چیزی که همه ی ما یادمون جذف عجیب و غریب این تیم در مسابقات قبلی یورو بود جلوی روسیه...شخصا اون بازی و هیچ گاه فراموش نمیکنم...یا نزدیک تر از اون فینال جام جهانی آفریقا جنوبی جلوی اسپانیا که به نظرم برنده ی اصلی هلند بود....!!!اگه حماقت روبن نبود و خوش شانسی معروف و مخصوص یه بارسلونایی به نام اینیستا الان هلند فاتح لایق اون جام بود...از این اتفاقات در تاریخ فوتبال هلند زیاد افتاده...
    هلند اسطوره های دوست داشتنی و فراموش نشدنی بسیار داره...
    در مورد اسطوره های چون گولیت و فان باستن و اینا صحبت نمیکنم که به قدر کافی صحبت شده ازشون در همه جا...
    من شخصا اعضای تیم ملی هلند در جام جهانی 98 رو فراموش نمیکنم...من با اون تیم زندگی کردم...زندگی...

افرادی که تا ابد در یاد من خواهند ماند :

دروازبان و سنگربان شماره یک هلند؛فردی تمام نشدنی در چهارچوب دوران :

بزرگ های زیاد در دینا فوتبال آمدند و رفتند...اما خیلی هاشون به هم شبیه بودن...تنها کسی که فقط به خودش شبیه و بود و بس عشقم دنیس برگمپ عزیز :

خاص ترین فوتبالیست تمام دوران از نظر ظاهری...فردی قدرتمند در خط میانی :

عطش برای گل زنی از چهره ی او پیداست...موتور گل زنی تیم ملی هلند در ادوار گذشته...معروف به تراکتور...رود فان نیستروی:

هر هلندی برای من خاطره ساز بوده ... هست ... خواهد بود ... این هلند بود که منو عاشق فوتبال کرد ... و این هلند خواهد بود که من همیشه عاشقش خواهم ماند ... تا ابد ...
    آرزوی من اینه که روزی بهترین مربی تمام تاریخ یعنی ژوزه مورینیو کبیر هدایت مردان نارنجی پوش رو در جام جهانی در اختیار بگیره...و اون روز...روزیست که باید گریست از در برابر هلند قرار گرفتن...باید گریست...

14. 11 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت samira06's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من طرفدار تیم پرسپولیسم
    از بچه گی عاشقش بودم اول به خاطر بازیکنانش مثل مهدوی کیا و کریم باقری و علی کریمی بعدشم که روش تعصب پیدا کردم

16. 6 کاربر از samira06 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadishi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

تیم باشگاهی خارجی : منچستر یونایتد = من از سال 98 طرفدار این تیم هستم اون زمان بازی های کامپیوتری بازی میکردیم خیلی هم مثل الان همه گیر نشده بود خیلی شوق داشتم برای بازی خلاصه از یک بازیکن خوشم امد کسی نبود جز بکهام بعد از اون هر ادامسی که میخوردم اگر عکس بکهام یا بازیکن های یونایتد بود بر میداشتم میچسبوندم به دفترم بعد از اون بازی های یونایتد رو نگاه میکردم تا اون جایی که شبکه 3 میذاشت سال 99 هم که سال رویایی بود هیچ وقت فراموش نمیکنم بیش از 10 بار این بازی رو کامل دیدم اخر بازی که تموم شد به بابام گفتم دیدی دیوید چه سانتری کرد خلاصه این شد که ما عاشق این تیم و بکهام شدیم

تیم باشگاهی بعدم رئال مادرید : رئال رو به خاطر داوور سوکر انتخاب کردم جام جهانی 98 نگاه میکردیم که تیم ملی خودمون هم بود جز بهترین جام های جهانی بود که دیدم البته میگفتن جام جهانی 94 بهتر بود که من دیگه خیلی بچه بودم یادم نمیاد خلاصه اگر یادتون باشه تیم کرواسی جام جهانی عالی بازی کرد و داوور سوکر هم بهترین گلزن شد واقعا بازیکن عالیی بود رفت رئال من طرفدار این تیم شدم به شدت و شانس ما سالیان بعد هم بکهام رفت تو رئال که البته دوست نداشتم از منچستر بره اما رفت و من دیگه رئال رو به اندازه منچستر دوست داشتم تنها چیزی که منچسترو بیشتر از رئال دوست داشتم و دارم فرگوسن بود مربی که اگر زمانی بره دیگه میتونم به جرات بگم فوتبال دیگه مثل قبل یا الان برام لذتی نداره

تیم ملی : انگلستان دلیل اصلی منچستر یونایند درسته خوب کار نکرده تو جام های جهانی اما من سبک بازیشون رو دوست دارم همینطور که سبک تیم های لیگشون رو دوست دارم
    Last edited by hadishi; 27-05-2012 at 12:21.

18. 7 کاربر از hadishi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من در کمال وقاحت ! اعتراف میکنم که طرفدار هر Big 4 جزیره بودم ؛ از لیورپول شروع شد ( به خاطر حضور مک منمن در این تیم ) و بعدش به آرسنال رسید در اون فصل بدون شکست ؛ سپس نوبت چلسی شد تا قبل از فینال 2008 و از 2008 هم به اینطرف سرالکس آتشی بر جانم افکند که هنوزم شعله های سرکشش زبونه میکشه ... : دی

اسپانیا ، مادرید => استارت علاقه ی اولیه حضور مک منمن در این تیم بود ( کلا مک منمن نقش تاثیر گذاری در زندگی من داشته ) و رفته رفته این علاقه خیلی عمیق شد .

ایتالیا ؛ زمینه هایی از رم ؛ که البته مدتهاست حال و روز خوبی نداره ، باز زمان اسپالتی اگر تیم نتیجه نمیگرفت ولی بازی چشم نوازی داشت ولی حالا ...

ایران هم که پرسپولیس و تاثیر پذیری از خانواده در قبول این وظیفه ی خطیر !!! یعنی طرفداری از پرسپولیس

ملی هم که تعلق خاظر خاصی ندارم ؛ مگر اینکه مربیان مورد علاقم نظیر کاپلو و هیدینک و ... مشغول باشند ...

ممنون که با هم همسفریم .

20. 18 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •