تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: آموزش جامع نرم افزار فلشر قدرتمند ا Phoenix ا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    بعد از نصب نرم افزار وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده و تو قسمت کانکشنز هیچ گزینه ای رو نمیاره. مشکل چیه؟ گوشی به حالت ovi suite وصله

پیشاپیش ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    من گوشیم nokia x6 هست .ورژن گوشیم 31 بود بعد توسط دوستم ورژينشو توسط برنامه ای که نمیدونم چی بود کردیم 40.0.002 بعد از یک ماه دیدم تاچ گوشیم قطع شده بعد گوشیمو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد خلاصه بیخیال شدم میخاستم برم درستش کنم که بعد نیم ساعت اروره updait sowftewer رو داد دیدم تاچش کار میکنه منم کنسل کردم چون اینترنته گوشیم ضعیف بود .بعا الان گوشیم هر چن وقت درمیون اینجوری میشه گاهی اوقات قطع که شد بعد چن ساعت چنین اروری رو میده بعد درس میشه.تا وقتی که این ارور رو نداد تاچ قعطه.حالا باید چیکار کنم؟

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

سلام
    بعد از نصب نرم افزار وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده و تو قسمت کانکشنز هیچ گزینه ای رو نمیاره. مشکل چیه؟ گوشی به حالت ovi suite وصله

پیشاپیش ممنون
    شما از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ net framework نصبه؟
    با سلام و خسته نباشید
    من گوشیم nokia x6 هست .ورژن گوشیم 31 بود بعد توسط دوستم ورژينشو توسط برنامه ای که نمیدونم چی بود کردیم 40.0.002 بعد از یک ماه دیدم تاچ گوشیم قطع شده بعد گوشیمو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد خلاصه بیخیال شدم میخاستم برم درستش کنم که بعد نیم ساعت اروره updait sowftewer رو داد دیدم تاچش کار میکنه منم کنسل کردم چون اینترنته گوشیم ضعیف بود .بعا الان گوشیم هر چن وقت درمیون اینجوری میشه گاهی اوقات قطع که شد بعد چن ساعت چنین اروری رو میده بعد درس میشه.تا وقتی که این ارور رو نداد تاچ قعطه.حالا باید چیکار کنم؟
    اول از صحت فلش و فایل فلش مطمئن شو اگه درست بود یبار تو حالت خاموشی فلش کن اگه نشد ببر جایی برای انجام کارای تخصصی

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض Error Retrieving Data Package

با سلام
    چنانچه بعد از شناسایی گوشی و رفتن به قسمت Firmware Update و بعد از کلیک بر روی گزینه Update Sotware با خطاهای
    Error Retrieving Data Package یا Currently Selected Data Package Retrieving Failed مواجه شدید به پوشه ی RM-XXX (که در مسیر C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products ساختید) مراجعه کنید و اعداد و حروف قبل از کلمه rm را ازنام فایل ها پاک کنید.
    مثال:
    0CE8E194_RM638_0594548_10.80_013
    باید به
    RM638_0594548_10.80_013
    تغییر نام یابد.موفق باشید.یاعلی
    Last edited by milad.xp; 15-03-2015 at 09:22. دليل: نگارشی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •