تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 22 از 22

نام تاپيک: پیدا کردن رمز وایرلس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    hamedan

12 درخواست اموزش

سلام دوستان
    من ی دانشجوام که نیاز مبرمی ب نت دارم(داریم)راستش ما تو خوابگاه(البت خودگردان) وایرلس داریم اما از ساعت دو صبح به بعد تا هفت صبح که سرعتش در حد دییال اپم نیست. خلاصه میرم سر اصل مطلب:طبقه پایین ما کافی نت و از وایرلس استفاده میکنه مامیخواستیم نتشو واسه شبا قرض بگیریم که رمز داره.حلا شرمنده اگه میشه ی راهنمایی اموزشی چیزی لطف کنید مشکل ما حل شه.(باور کنید اخر سر بهش میگم).اگه برنامه ای چیزیم دارید رید ممنون میشم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من ی دانشجوام که نیاز مبرمی ب نت دارم(داریم)راستش ما تو خوابگاه(البت خودگردان) وایرلس داریم اما از ساعت دو صبح به بعد تا هفت صبح که سرعتش در حد دییال اپم نیست. خلاصه میرم سر اصل مطلب:طبقه پایین ما کافی نت و از وایرلس استفاده میکنه مامیخواستیم نتشو واسه شبا قرض بگیریم که رمز داره.حلا شرمنده اگه میشه ی راهنمایی اموزشی چیزی لطف کنید مشکل ما حل شه.(باور کنید اخر سر بهش میگم).اگه برنامه ای چیزیم دارید رید ممنون میشم.
    رمز رو به دور روش میتونی د ربیاری
    اول از خودش بگیری جریان رو بهش بگی که این اولین گزینه خط میخوره
    یا باید هکش کنی
    یه لینوکس توزیع بک ترک میخوای یا باید برنامه های airmong aircrack ...
    داشته باشی بهتره از خود بکترک رو داشته باشی و در محیط لایو اجراش کنی و کلی اموزش تو یوتیوب ریخته واسه -- وایرلس ولی یه محدودیت داره این هست که باید یه دیکشنری جامع داشته باشی یعنی یه لیست بلند از پسورد ها و وقتی شما فایل هندشیک رو میگیری و -- کردی با برنامه کرک این فایل هندشیک رو با دیشکنری که حاوی هزاران رمز هست مقایسه میکنه تا اینکه گزینه صحیح رو پیدا کنه که خیلی زمان بر و معلوم نیست پیدا بشه چون دیکشنری های موجود تو سایت ها مربوط به خارجی ها هست و ما ایرانی ها اکثرا یا شماره شناسنامه کد ملی یا تلفن یا نام های ایرانی استفاده میکنیم که خیلی درصد تشخیص رمز رو میاره پایین
    ولی یه اموزش های هم هست که بدونه داشتن فایل دیکشنری هم میتونی -- کنی منتهی خیلی به سحتی گیر میاد و باید خودتون تلاش کنید بگیریدش
    دونوع رمز گذاری هست
    wep
    wpa

اولی خیلی راحت -- میشه ولی دومی خیلی اذیت میکنه
    میتونی تو یوتیوب سرچ کنی
    ---- wirless with backtrack
    خلاصه باید تحقیق کنی و گیرش بیاری من خیلی تلاش کردم و خیلی دیکشنری گیر اوردم ولی رمز یه همسایه مون رو اصلا نتونستم گیر بیارم من برای تجربه و یاد گرفتن این کار رو کردم چون خودم نت پرسرعت دارم دیگه حوصله دنبال کردن این بخش رو نداشتم

3. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •