تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: 15 بازی موفقی که سالهاست خبری از نسخه جدید آنها نیست

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

منم اگه بخوام يه بازي بگم No One Lives Forever رو ميگم، البته اگه مراد تاييد كنه كه موفق بوده و از فيـلتر مسعود هم عبور كنه (كه به احتمال زياد عبور ميكنه چون شخصيت اولش خانمه :دي)

2. 5 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با این تاپیک کلی خاطرات مرور شد
    ممنون

Beyond good and evil
    اون زمانی که این بازی منتشر شد جزو بهترین اکشن ماجرایی ها بودش
    خیلی از این بازی خاطره دارم و دنیای زیبای اونو خیلی دوس داشتم
    شماره دوم اون که خیلی وقته اعلام شده که در حال ساخته ولی هنوز از بازی رونمایی نشده
    امیدوارم یوبی سافت قدر این بازی رو بدونه و جوری نباشه که توی شماره دومش خراب کنه

Legacy of kain
    این سری هم خاطره انگیز بودش
    جزو اولین بازی هایی با این سبک و سیاق بودش که می رفتم

Doom
    جزو کلاسیک ترین شوترها که خیلی ها منتظرشن
    شماره چهارشم 4-5 ساله که تایید شده در حال ساخته ولی خیلی وقته خبر خاصی ازش نیست!

Half life
    در مورد این IP که دیگه چیزی نمیشه گفت
    هنوز که هنوزه حتی شماره یک اون که برای بیش از یه دهه پیشه هم بازی کردنش لذت بخشه
    توی این نسل درسته دو تا اپیزود از اون اومد ولی هر چی باشه شماره سوم اون یه چیز دیگست
    شاید توی این نسل خیلی نشه امید داشت که شماره سوم بیاد و احتمالا باید حداقل دو سال دیگه صبر کرد

+

بعضی بازی ها رو دوستان خیلی خوب اشاره کردن
    در مورد Syberia که وقتی اسمش میاد کلی خاطره برای خیلی از گیمرها زنده میشه. درسته شاید اعلام شده باشه که در دست ساخته ولی خب رسما اعلام نشده و اگه اینجوری حساب کنیم مثلا Beyond good and evil و Doom هم خیلی وقته که ساخت شماره جدید اونا اعلام شده . مطمئنا هم برای Syberia عطش زیادی هست و طرفداران اون هیچ وقت اونو فراموش نمی کنن...

Baldur's Gate هم صد در صد موافقم چون یکی از بهترین های تاریخ سبک نقش آفرینی و پی سیه و خیلی وقت هم هست که از اون شماره ای منتشر نشده
    زمزمه هایی در مورد شماره سوم اون مدتی بود که به گوش می رسید که هنوز خبری از تایید اون نشده

در مورد Neverwinter Nights نه نمی تونه توی این لیست قرار بگیره چون توی سال های 2007 و 2008 و 2009 سه تا بسته مکمل برای اون منتشر شده

No One Lives Forever رو حسین جان خوب اشاره کردی
    جزو شوترهایی فوق العاده زمان خودش بود که خیلی جذاب بودش و فکر کنم جزو معدود شوترهایی باشه که توی همه شماره ها میانگین امتیاز بالای 9 دارن
    عجیبه که شوتری به این بزرگی دیگه خبری ازش نشد

ضمن اینکه یه سری بازی توی سبک استراتژی هم میشه نام برد مثل: Rise of Nation و Age of Mythology و Black & White و ...

4. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به جرات میگم بهترین بازی ای بوده که تا الان انجام دادم...ولی واقعا حیف که خبری از نسخه جدید نشد!
    محشر بود...
    واقعا منم عاشقش بودم، حیف که valve داره portal2 رو میسازه بجای halflife !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

واقعا منم عاشقش بودم، حیف که valve داره portal2 رو میسازه بجای halflife !
    Portal 2 ?
    فکر کنم منظورت نسخه جدید Dota باشه

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

اگه بین اون دوستان من هم جایی دارم ...بگم که هر کسی نیست که همیشه با فیفا خاطره داشته باشه و فقط منتظر اون باشه خاطره های زیادی برای هر کسی وجود داره به هر نوعی و سبکی به هر حال تا ادم از چیزی مطمئن نباشه حرفی نمیزنه بازی ها زیادن حضورذهن نیست.
    خوب چه ربطی به فیفا داشت؟
    هر سال داره میاد و اصلا بحثش جداست...
    نگا حامدی بد متوجه شدی ... من تنها منتظر فیفا نیستم بلکه نسبت به بازی های دیگه انتظار اینو بیشتر میکشم و بقیه رتبه بعدی دارن.
    چون واقعا بازی ای هستش که به شعور مخاطب احترام میزاره و کلا من خودم فوتبال خیلی دوست دارم مخصوصا بازی با سیستم ها و درآوردن یه چیز جدید ...
    ولی دلیل نمیشه بازی های دیگه رو بازی نکرده باشم و بخوام با گوگل کردن اسمشون بیامو نظر بدم

مثلا مطمئنا هیچکس منتظر cold fear جدید نیست چون بازیش اونقدری نبود که وقتی تموم شد بگی خیلی دوست دارم ادامش رو ببینم... از این قبیل زیاده و که حوصله لیست کردنشون نیست ..
    کلا خاطره انگیز بودن یه چیز خیلی شخصیه ولی امتیاز و چیزای از این قبیل 99.99 درصد اوقات یه معیار درست بودن.
    +
    فعلا کاربران ما انتقاد پذیر نشدن من فک کردم شدن ولی دیدم نه نشدن زود ناراحت میشن بهشون بر میخوره : دی
    اینجا فک خودت ناراحت شدی و زودی جبهه گرفتی و اصلا بحث رو بردی سمت یه چیز بی ربط مثه فیفا که هیچ ربطی به تاپیک نداشت
    +
    بعدشم کی گفته این لیست 100 درصد درست هست؟
    به نظر من درصد درستیش کمتر از این حرفاست و نمیگم ولی خوب کار جدیدی تو انجمن بود
    +
    مثلا اگه نسخه 2009 ولفنشتاین نبود می شد اینو تو لیست آورد .. واقعا گند زدن با اون بازیشون
    Return to Castle Wolfenstein رو فک کنم اندازه مو ها سرم تموم کردم : دی
    +
    بعدشم شایان حرف خوبی زد
    هر کسی می تونه 15 تای خودش رو بده جای این بحث ها در مورد پست اول

8. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

منم اگه بخوام يه بازي بگم No One Lives Forever رو ميگم، البته اگه مراد تاييد كنه كه موفق بوده و از فيـلتر مسعود هم عبور كنه (كه به احتمال زياد عبور ميكنه چون شخصيت اولش خانمه :دي)
    واقعا بازی عالی بود...اون زمان بخاطر این بازی سیستمم رو عوض کردم....فارس سازیش هم عالی کار شده بود...

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

یه تاپیک زدم(حالا چه خوب چه بد چه ضعیف و چه قوی)و میخوام معیارهایی در پست اولش رعایت بشه معیارم هم امتیاز بالا و جایگاه داشتن اون بازیه.....
    اگر همچین بازی کسی سراغ داره بگه تا مثه بقیه مواردی که دوستان گفتن اضافه کنیم
    مرسی از همتون

.
    Last edited by halflife g; 06-05-2012 at 18:27.

11. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

یه تاپیک زدم(حالا چه خوب چه بد چه ضعیف و چه قوی)و میخوام معیارای من در پست اولش رعایت بشه معیارم هم امتیاز بالا و جایگاه داشتن اون بازیه.....
    اگر همچین بازی کسی سراغ داره بگه تا مثه بقیه مواردی که دوستان گفتن اضافه کنیم
    مرسی از همتون

.
    خواهش میکنم
    میشه این بازیه Harvest Moon رو بذاری؟

آقا امتیازش که عالیه بازیشم خوبه دیگه . کیه که الان بازی برداشت محصول رو نشناسه ؟

بذارش جز 5 تای اول :

شما به عکسش نگاه نکن فکر کن بازی دخترونساتفاقا خرج زندگیه باید کار کنی صبح تا شب نون زن و بچتو بدی
    بعدم فروششم خوبه من خودم 4 5 تا ازش خریدم . چون نامردا اون موقع که بازیهاش برا پلی2 میومد عکسشو میزدن روی جلد این من هی میرفتم میخریدم میدیدم خود اینه الکی زدن

حالا معیاراشو خودت عکس بازی رو ببینی یادت میاد تو قشنگ تر توضیح میدی یادت رفت اینو من مطمئنم
    Last edited by Masoud King; 06-05-2012 at 17:40.

13. این کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

ممنون مراد بابت تاپیک , فقط دیر کشفش کردم : دی

Perfect dark
    شاید یکی از بهترین و کامل ترین شوتر هایی باشه که تا به حال دیدم ... فوق العاده بود !!
    با این وجود که بعد از گذشت این همه سال دیگه فقط خاطراتش مونده ولی باز همون تجربه ی ویژه ای که داشت را با بیرون ندادن دنباله های بعدی حفظ کرد.
    اگه لیست من بود حتما تو 5 تای اول بود : دی

Legacy of Kain
    داستان سری Soul Reaver خیلی زیبا و البته پر پیچ و خم بود , یادمه توی طول بازی یه سری حدس هایی می زدم که بعدا دقیقا خلافش ثابت میشد : دی
    مشکل اصلیش کنترلش بود که خصوصا توی پرش به قسمت های خاص شدیدا روی اعصاب بود : دی
    ولی به قدری نرم و روون بود ( کمتر بازی با این فریم ریت تجربه کردم ) و داستان زیبا بود که همه ی این سختی ها را به جون می خریدم.

Psychonauts
    خیلی تجربه ی خاصی بود ... فانتزی تر از فانتزی : دی
    البته هیچ وقت احساس نکرده بودم که کاش شماره های بعدی واسش عرضه میشد ...

NooneLivesForever
    بدون شک جاش توی لیست خالیه ... درست مثل Baldur's Gate که امسال با Enhanced Edition ـش بعد از سال ها تجدید خاطره می کنیم.

Half Life
    ترجیح میدم چیزی نگم شاید یهو احساساتی بشم : دی

+

یه چند تا عنوان خوب دیگه جا داره ازشون یاد کنم :

سری Heretic از ژانر Action-Adventure که نسخه های اول و دوم اون در سال های 94 و 98 عرضه شدن ( البته من نسخه ی دوم را تجربه کردم ) داستان بازی از یک شهر خالی از سکنه شروع میشد که طاعون زده بود و ما به دنبال نجات شهر از اون بحران بودیم...

نمرات Heretic II : گیم اسپات نمره ی 8.3 , IGN نمره ی 9.2 و متاکریتیک بازی 85 هست.

...

فکر می کنم خیلی از دوستان از این بازی خاطرات خوبی داشته باشن ... یک دنیای خمیری که سراسر پازل های غیر متعارف بود , یک تجربه ی خیلی خاص و البته در بعضی مواقع رو اعصاب رو : دی ( به خاطر بعضی از پازل هاش )

امتیازات بازی را نگاه می کردم جالب یود واسم : Gamerankings از مجموع 7 نقد نمره ی 87 , که یکی از این نقد ها گیم اسپات هست با نمره ی 4.9!!

...

Outlaws شوتر اول شخصی بود به سبک فیلم های وسترن که سال 97 توسط LucasArts منتشر شد , داستان خوب , جلوه های بصری زیبا , موسیقی متن فوق العاده ( هنوز که هنوزه لذت می برم ), باس فایت در آخر هر مرحله همه و همه بخشی از یک شوتر وسترن کلاسیک موفق بودن.

نمره ی گیم اسپات به بازی : 8.6

15. 8 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

وای اینو یادتون هست بچه ها
    هنوز دیسکشو دارم گاهی بازی میکنم
    فکر کنم تو سبک خودش تک باشه واسه لیست...
    Last edited by alipsp; 08-05-2012 at 11:28.

17. 2 کاربر از alipsp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •