تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل در اپدیت بایوس asus p8p67 le

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض مشکل در اپدیت بایوس asus p8p67 le

سلام
    من می خواستم بایوس مادر بردم رو اپدیت کنم اخرین اپدیت رو که 3602 بود از سایت asus دانلود کردم و با استفاده از asus ez flash 2 که تو خود بایوس هست اپدیت جدید رو نصب کردم .
    اما بعد از ریستارت شدن پیغام !Reading failed میده وقتی ok رو می زنم دوباره وارد صفحه asus ez flash می شه .
    3 تا از اپدیت های قدیمی(1003، 1013،1104) رو هم از سایت asus دانلود کردم اما وقتی می خوام نصب کنم پیغام .Image outdated می ده .
    چه جوری می تونم بایوس رو به حالت اول بر گردونم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درست شد .
    یک باره دیگه با همون فایل (3602 ) اپدیت کردم منتها این سری وقتی سیستم ریستارت شد بلافاصله روشنش نکردم . دکمه پشت کیس رو زدم و بعد از چند دقیقه روشنش کردم . سیستم مثل قبل راحت بالا اومد.
    این که بعد از اپدیت کردن سیستم باید چند دقیقه خاموش باشه رو تو یکی از انجمن ها خوندم .
    دوستانی که در این زمینه فعال هستن نظر شون رو بگن چون مطمئن نیستم که این کار رو حتما باید بکنیم یا نه .
    برای من که جواب داد.

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

درست شد .
    یک باره دیگه با همون فایل (3602 ) اپدیت کردم منتها این سری وقتی سیستم ریستارت شد بلافاصله روشنش نکردم . دکمه پشت کیس رو زدم و بعد از چند دقیقه روشنش کردم . سیستم مثل قبل راحت بالا اومد.
    این که بعد از اپدیت کردن سیستم باید چند دقیقه خاموش باشه رو تو یکی از انجمن ها خوندم .
    دوستانی که در این زمینه فعال هستن نظر شون رو بگن چون مطمئن نیستم که این کار رو حتما باید بکنیم یا نه .
    برای من که جواب داد.
    حتما نیاز به این کار نیست.
    اصولا آپدیت بعد از ریستارت شدن سیستم توسط نرم افزار باید ثبت بشه و سیستم بدون مشکل بالا بیاد.
    شما با چه نرم افزاری آپدیت کردی؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با نرم افزار ASUS EZ Flash 2 که تو خود بایوس تو منوی tool قرار داره .

کاربر فعال انجمن سخت افزار Hamed DC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

با نرم افزار ASUS EZ Flash 2 که تو خود بایوس تو منوی tool قرار داره .
    اصولا با انجام کامل مسیر آپدیت، نباید مشکلی پیشآمد کنه.
    معمولا هم با ریستارت سیستم، بایوس جدید ثبت و قطعات شناسایی میشن.

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 من هم آپدیت 3602 را روی بایوسم نصب کردم ولی ....

سلام.
    من هم آپدیت 3602 را دانلود کردم. از طریق نرم افزار AI Suite II در داخل ویندوز (نرم افزار مخصوص خود ASUS) آپدیت 3602 را اعمال کردم. پیغام Successfully داد، ولی وقتی کامپیوترم را روشن میکنم با پیغام زیر روبه رو می شوم. بعد از زدن دکمه F1 ویندوز بالا می آید.
    Important : Update the same BIOS version agin to complete BIOS Update and to boot up Successfully
    When Updateing Bios using "ASUS Update" in the OS, Close all applications Before continuing
    Press F1 to Continue

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام.
    من هم آپدیت 3602 را دانلود کردم. از طریق نرم افزار AI Suite II در داخل ویندوز (نرم افزار مخصوص خود ASUS) آپدیت 3602 را اعمال کردم. پیغام Successfully داد، ولی وقتی کامپیوترم را روشن میکنم با پیغام زیر روبه رو می شوم. بعد از زدن دکمه F1 ویندوز بالا می آید.
    Important : Update the same BIOS version agin to complete BIOS Update and to boot up Successfully
    When Updateing Bios using "ASUS Update" in the OS, Close all applications Before continuing
    Press F1 to Continue
    شما بعد از آپدیت بایوس حتما بایوس رو با برداشتن باتری مین دیفالت کنید قبلش باید کیس از برق شهر کشیده بشه
    اگه با این کار درست نشد با ورژن های بایوس دیگه تست کنید و نتیجرو بگین ممکنه اون ورژن بایوس مشکل داشته باشه

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

شما بعد از آپدیت بایوس حتما بایوس رو با برداشتن باتری مین دیفالت کنید قبلش باید کیس از برق شهر کشیده بشه
    اگه با این کار درست نشد با ورژن های بایوس دیگه تست کنید و نتیجرو بگین ممکنه اون ورژن بایوس مشکل داشته باشه
    یکی دوبار دیگه این کارو کردم. بالاخره درست شد و دیگه اون پیغام نمیاد. آپدیت درست اعمال شده و ورژن تغییر کرده.
    حالا وقتی روشن میکنم یه گزینه به اسم Marvell Storge Controll میاد و یه سری توضیحات میده و میگه هارد IDE پیدا نشد! بعدش میگه Space رو بزن. البته اگه نزنی دوباره لوگو ASUS میاد و میره و بعد سیستم عامل بالا میاد. این Marvell Storge Controll چیه؟ من می خوام توی بایوس Disable کنم. کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام دوستان، منم بایوسم پریده بود و با. پروگرامر نسخه 3602 بایوس نصب کردم ولی پیغام cpu over voltage errors میده لطفا کمکم کنید

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام دوستان، منم بایوسم پریده بود و با. پروگرامر نسخه 3602 بایوس نصب کردم ولی پیغام cpu over voltage errors میده لطفا کمکم کنید
    باتری رو مجدد نصب کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •