تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: تی وی با گارانتی بخریم یا بدون گارانتی؟ اصلآ این همه پول گارانتی ارزششو داره؟!

داره خودمونی میشه no_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

14 تی وی با گارانتی بخریم یا بدون گارانتی؟ اصلآ این همه پول گارانتی ارزششو داره؟!

سلام دوستان
    میخواستم نظر کارشناسی تان را درمورد خرید تی وی های بدون گارانتی بدانم
    آیا این همه پول گارنتی دادن درسته؟!
    راستی چند نفر تابحال این گارانتی محصولات بدردشون خورده ؟ این افراد چند درصد خریدارنن که از گارانتی راضی هستند؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کاری به گارانتی و خدماتی که ارائه میدن یا نمیدن، ندارم ولی شما یک نکته را در نظر نمیگیری.

تلویزیون های لب مرزی که گارانتی ایران را ندارند، اکثرا گیرنده ی دیجیتالشون هم شبکه های ایران را نمیشناسه که لازمه وارد منوی مخفی بشی و یه سری مقادیر را در آنجا تغییر بدی که هر اشتباهی در این منوی مخفی ممکن است منجر به خراب شدن تلویزیون بدون گارانتی شود.
    سری به تاپیک های مختلف همین فروم بنداز متوجه میشی.

البته شاید تلویزیونهای گارانتی دار هم مسئولیتی بابت خرابی های اینچنینی نداشته باشند ولی حداقل تلویزیون دیجیتالش از اول درست کار میکنه.

---
    این نظر من بود که با دید بیشتری به قضیه نگاه کنید و فقط بحث خدمات و قیمت را در نظر نگیرید.

تا نظر سایر دوستان چی باشه.

3. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012

1

کاری به گارانتی و خدماتی که ارائه میدن یا نمیدن، ندارم ولی شما یک نکته را در نظر نمیگیری.

تلویزیون های لب مرزی که گارانتی ایران را ندارند، اکثرا گیرنده ی دیجیتالشون هم شبکه های ایران را نمیشناسه که لازمه وارد منوی مخفی بشی و یه سری مقادیر را در آنجا تغییر بدی که هر اشتباهی در این منوی مخفی ممکن است منجر به خراب شدن تلویزیون بدون گارانتی شود.
    سری به تاپیک های مختلف همین فروم بنداز متوجه میشی.

البته شاید تلویزیونهای گارانتی دار هم مسئولیتی بابت خرابی های اینچنینی نداشته باشند ولی حداقل تلویزیون دیجیتالش از اول درست کار میکنه.

---
    این نظر من بود که با دید بیشتری به قضیه نگاه کنید و فقط بحث خدمات و قیمت را در نظر نگیرید.

تا نظر سایر دوستان چی باشه.

دادا خوب من بانه قیمت گرفتم دیروز سونی 46ex520 بود 1450 تومن
    و این در نمایندگی سونی دیروز بود 2450 تومن!!
    مدل سونی تری دی 46ex720 قیمت گرفتم اونجا 1750 اینجا نمایندگیش 2800 بود!!

برای من اختلاف 1 تومن پول کمی نیست ! سایت آمازون رفته بودم قیمت اون تی وی 46ex720 رو زده بود 900 دلار !بنظر من این گارانتی حق داره 10% نه 20 درصد سود بگیرد نه اینکه 200 % !!

درمورد گیرنده دیجیتالم عرض کنم که....

1. گیرنده دیجیتال اگر نیاز باشه با هزینه 60 الی 90 هزار تومن قابل تهیه هست.

2. آنتن خیلی از خانه های ایرانی چندهزار کانالو پوشش میده که کانال هایی شبکه های گیرنده دیجیتال هم شامل میشوند!!

5. 4 کاربر از no_p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دادا خوب من بانه قیمت گرفتم دیروز سونی 46ex520 بود 1450 تومن
    و این در نمایندگی سونی دیروز بود 2450 تومن!!
    مدل سونی تری دی 46ex720 قیمت گرفتم اونجا 1750 اینجا نمایندگیش 2800 بود!!

برای من اختلاف 1 تومن پول کمی نیست ! سایت آمازون رفته بودم قیمت اون تی وی 46ex720 رو زده بود 900 دلار !بنظر من این گارانتی حق داره 10% نه 20 درصد سود بگیرد نه اینکه 200 % !!

درمورد گیرنده دیجیتالم عرض کنم که....

1. گیرنده دیجیتال اگر نیاز باشه با هزینه 60 الی 90 هزار تومن قابل تهیه هست.

2. آنتن خیلی از خانه های ایرانی چندهزار کانالو پوشش میده که کانال هایی شبکه های گیرنده دیجیتال هم شامل میشوند!!
    بله با این قیمت ها که می گید اصلا صرف نمی کنه از نمایندگی بگیریم. مثل اینکه دوباره داره قیمت های بانه میاد پایین. در مورد گیرنده دیجیتال هم بعضی از فروشنده های بانه کنترل مخصوص سرویس کاران رو دارن و همون اول گیرنده دیجیتالشو فعال می کنند مثل سایت بانه مارکت. حتی میشه قبلش هماهنگ کنید باهاشون که گیرنده دیجیتالش فعال نباشه تلویزیون رو قبول نمی کنم.

7. 6 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با این اختلاف قیمت که من هم با نظر شما کاملا موافقم!

9. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تو خرید بدون گارانتی شک نکن! الان افراد و شرکت های زیادی تو این زمینه فعالند. از بانه میارند دم در خونه تست میکنند و تحویل میدهند و بعد پولشو میگیرند. فقط باید موقع تحویل حواستون باشه که همه جاشو بررسی کنید تست کنید ( حتی از نظر ضربه و ...)
    اولین مزیتی که دارند اینه که ساخت ایران نیستند
    دومیش هم این هست که قیمتش تو مدل های 46 اینچ حداقل 1میلیون ارزونتر هست. حتی تو مدل های 50-60 اینچ این اختلاف قیمت به 2 یا حتی 3 میلیون میرسه! این شرکت های وارد کننده رسمی رسما دزد هستند. با دلار 1200 وارد میکنند و با دلار 3000 تومن میفروشند! چرا باید تلویزیون سونی EX520 46 که تو بازرهای جهانی 900$ هست (با دلار دولتی میشه 1100) تو بانه 1500 باشه با حمل به تهران بشه 1600 ولی شرکت وارد کننده سونی میده 2580! واقعا دزدیه تو روز روشن.
    من توی فامیل و همکارها بیش از 50 خانواده رو دیدم که از بانه بدون گارانتی آوردن و کوچکترین اتفاقی هم براشون نیافتاده! هرچقدر بیشتر از نمایندگان رسمی دزد بخیرید اونها رو حریصتر برای افزایش قیمت می کنید!

11. 5 کاربر از sdsab22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

در عین حال نمیشه منکر این شد که اگر خدای نکرده تلویزیون خوب از آب در نیاد و مشکل داشته باشه واقعا" تمام پول آدم هدر میره و آدم دیوونه میشه . ضمن اینکه توی تمام برندها و مدلها اختلاف قیمت بانه و تهران متفاوته و ممکنه این اختلاف قیمت کمتر باشه . با خرید تلویزیون با گارانتی میشه یه عمر با خیال راحت از تلویزیون استفاده کرد و نگران بودجه ای که گذاشتی نباشی . به نظر من در مورد تلویزیون با توجه به حساسیت پنلش نقل و انتقال خیلی مهمه و جنسهای قاچاقی که معلوم نیست با چه دردسر و وسیله ای به بانه میرسه خیلی نمیتونه خیال آدم رو راحت کنه.
    یکی از دوستای من آبان امسال یه تلویزیون LG از بانه خرید 2200 تومن و بعد از 2 ماه چند تا پیکسل سوخته توی tv اش دید تا اینکه بهمن ماه تلویزیونش دیگه روشن نشد و هر چی برد خدمات و التماس کرد گفتن بدون گارانتی ها رو تعمیر نمیکنن و بیرون هم میگفتن 800 تومن هزینه اش هست و بعضی ها هم میگفتن اگه خوب بشه معلوم نیست بعدش باز مشکل دار بشه یا نه ! خلاصه 2200 رو ریخت توی جوی اب و به قول خودش میگفت اگه توی خرید تلویزیون بدون گارانتی شانس نیاری تلویزیونت با دروازه فوتبال سیاه هیچ فرقی نداره !

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

در عین حال نمیشه منکر این شد که اگر خدای نکرده تلویزیون خوب از آب در نیاد و مشکل داشته باشه واقعا" تمام پول آدم هدر میره و آدم دیوونه میشه . ضمن اینکه توی تمام برندها و مدلها اختلاف قیمت بانه و تهران متفاوته و ممکنه این اختلاف قیمت کمتر باشه . با خرید تلویزیون با گارانتی میشه یه عمر با خیال راحت از تلویزیون استفاده کرد و نگران بودجه ای که گذاشتی نباشی . به نظر من در مورد تلویزیون با توجه به حساسیت پنلش نقل و انتقال خیلی مهمه و جنسهای قاچاقی که معلوم نیست با چه دردسر و وسیله ای به بانه میرسه خیلی نمیتونه خیال آدم رو راحت کنه.
    یکی از دوستای من آبان امسال یه تلویزیون LG از بانه خرید 2200 تومن و بعد از 2 ماه چند تا پیکسل سوخته توی tv اش دید تا اینکه بهمن ماه تلویزیونش دیگه روشن نشد و هر چی برد خدمات و التماس کرد گفتن بدون گارانتی ها رو تعمیر نمیکنن و بیرون هم میگفتن 800 تومن هزینه اش هست و بعضی ها هم میگفتن اگه خوب بشه معلوم نیست بعدش باز مشکل دار بشه یا نه ! خلاصه 2200 رو ریخت توی جوی اب و به قول خودش میگفت اگه توی خرید تلویزیون بدون گارانتی شانس نیاری تلویزیونت با دروازه فوتبال سیاه هیچ فرقی نداره !
    سمیرا خانم خدایش خودت و اطرافیانت چندبار از این گارانتی استفاده کردین؟!
    من یکی از فامیلامون ال جی خرید 3 تومن با گارانتی که شما سنگشو به سینه میزنین بعد این پنلش بچه کوچیک داشتن ضربه زد با دسته تی به یک گوشه ی تی وی بعد برد گارانتی قبول نکرد و الان به عنوان دروازه فوتبال سیاه استفاده میشه گارنتی که میگه ضربه بخوره ، یا نوسانات برق قبول نیست بدرد چی میخوره؟

منم هربار میبینمش سرکوفتش میزنم میگم با اون پول میتونستی دوتا تی وی بخری بدون گارانتی یکیشم به هر دلیلی خراب شده بود الان یکی دیگه داشتی!!

14. 2 کاربر از no_p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

الان به خاطر افزایش قیمت دلار تفاوت قیمتها توی بانه و نمایندگی ها زیاد نیست . سونی هم یهو قیمت هاش رو بالا برد که اینجوری شده ولی توی بقیه برندها تفاوت قیمت کمتره .
    Last edited by persiantoolsbaz; 30-04-2012 at 15:35.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سمیرا خانم خدایش خودت و اطرافیانت چندبار از این گارانتی استفاده کردین؟!
    من یکی از فامیلامون ال جی خرید 3 تومن با گارانتی که شما سنگشو به سینه میزنین بعد این پنلش بچه کوچیک داشتن ضربه زد با دسته تی به یک گوشه ی تی وی بعد برد گارانتی قبول نکرد و الان به عنوان دروازه فوتبال سیاه استفاده میشه گارنتی که میگه ضربه بخوره ، یا نوسانات برق قبول نیست بدرد چی میخوره؟

منم هربار میبینمش سرکوفتش میزنم میگم با اون پول میتونستی دوتا تی وی بخری بدون گارانتی یکیشم به هر دلیلی خراب شده بود الان یکی دیگه داشتی!!
    ببین خداییش اینکه بزنی با تی پنل tv رو نابود کنی جزء خدمات رایگان حساب نمیشه ولی حداقلش اینه که اگه هزینه تعمیرش رو پرداخت کنی هر کاری که از دستشون بر میاد رو برات انجام میدن تا درست بشه ولی اگه بدون گارانتی بود حتی برای تعمیر هم تلویزیونت رو قبول نمیکردن .
    خداییش من که از خرید موبایل و مانیتور و لپ تاپ گرفته تا تلویزیون و ... همیشه از داشتن خدمات پس از فروش راضی بودم و با داشتن گارانتی خیالم ار سلامت جنسی که پاش پول میدم راحته و بقیه نگهداریش بر میگرده به مراقبتها و طرز استفاده صحیح خودمون از وسیله خریداری شده
    Last edited by samira_googleOne; 30-04-2012 at 15:53.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •